konsulent 11794 njoftime

 Online 246 lexues | 21 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

(TIRAN & FIER) SEI IN CERCA DI UN LAVORO STABILE?

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
TIRANA CERCASI - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA TELEFONIA (multibrand) - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA IN ENERGIA (multibrand) - 2 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA (POSSIBILITA DI SCEGLIERE LA CAPAGNIA CHE SI VUOLE LAVORARE) ...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Tirane, Kerkojme OPERATOR TELEFONIKE Me Page 330 L/ora NETO Per Fushatat TIM, VODAFONE, WIND, FASTW

Komleksi Halili, kati 4,Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2018
1. RENOVATIO SHPK KERKON OPERATORE TELEFONIKE. Ofron kompensim deri ne 330 lek /ora NETO dhe komisione me te larta ne treg. Pagesat shume te rregullta muaj per muaj ne date te caktuar, pa vonesa! Punojme me turne te variueshme ( part -time) nga...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkojme Agjent/e Imobilare : Agjensia Alesi Real Estate .

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkojme agjent/e imobilare . Nje pun me te ardhura shume te mira . Adresa : 21 Dhjetori . ...
 • Profesioni: agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkohet Konsulent Imobiliar

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Konsulente Mobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergojne CV: Email: info@realinvest.al Tel: + REALinvest Agjenci Imobiliare, Kompania me dinamike Shqiptare e ndermjetesimit te Pasurive Te Paluajtshme kerkon te zgjeroje stafin e sa...

Dumrea Coffee Bar Snack

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/05/2024
Kerkon te punesoje vajza te reja ne moshen 18-30 vjece. Provoni nje eksperienc te re tek Dumrea me deshir per te mesuar. 𝐃𝐮𝐦𝐫𝐞𝐚 ju ofron vende pune me ose pa eksperienc ne pozicionet: 𝐊𝐀𝐌𝐀𝐑𝐈𝐄𝐑𝐄 ...

Dumrea Coffee Bar Snack

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkon te punesoje kamariere me ose pa eksperienc pune. Pune 8 orarshe me pag te kenaqeshme adresa: Te ish stacioni fundit i tiranes re rruga irfan tomini ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Dumrea Kerkon Shitese Me Eksperienc.

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/05/2022
Kerkoj shitese te paraqitshme ne moshen 18-35 vjece. Paga 30000 mij leke vec nga keto puntorit i ofrohen dhe sigurimet te paguara.Adresa te ish stacioni fundit i tiranes re ura e selites. Kontakti : ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Ofrojme Pune Per Banakier/e Kamarier/e

Shkolla Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrojme pune per banakier/e kamarier/e page +sig ...

Know How Shpk Ricerca Per La Propria Sede Impiegata Back Office

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Know how shpk ricerca per la propria sede impiegata/o back office. L'impiegato/a avrà il compito di gestire le richieste di assicurazioni provenienti da siti specializzati italiani. Dovrà analizzare la documentazione e fornire feedback. Dovr...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Web Developer

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,100 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Se sei appassionato di programmazione e hai esperienza nello sviluppo di CRM evoluti e di applicazioni Web, sei la risorsa che stiamo cercando. Con il Team IT di Know How Shpk puoi crescere professionalmente ed economicamente, con ingaggianti proget...

Century 21 CPM Kerkone Menaxhere Zyre

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Century 21 CPM kompani me pervoje 5 vjeçare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi po kerkon te rekrutoje menaxhere zyre! Profili i kandidatit: - Te kete mbaruar arsimin e larte - Preferohet me eksperience te meparshme ne menaxhim...

URGENTE!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
URGENTE!!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO IN LINGUA ITALIANA PER CALL CENTER APERTO DA 6 ANNI OFFRIAMO DAI 250 AI 350 LEK ORA E BONUS DAI 5000 AI 23000LEK SECONDO GLI APPUNTAMENTI PRESI. ORARI DALLE 9,30 ALLE 15,30 ...

Mundesi Punesimi.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE RITELLO Hap vende te reja pune si: Agjent/e & Menaxher/e marketingu, me ose pa eksperience pune. Pagesa baze + perqindje Duke filluar nga 350-500 € (Euro) Madje dhe shume bonuse te tjera. Gjithashtu perfshihen u...

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...

Kerkohet Kamarier/e Ne PaPirunj Restorant.

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Kamarier/e dhe ndihmes Kamarier/e ne paPirunj Restorant. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +. ...

Kerkohet Shitese

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 36,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperienc ne Pasticeri Furre buke Te kete aftesi te mira komunikuese. Te kete shkathtesi ne paketim E sakt ne llogari Vendbanimi afer ben avantazh...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

KERKOJME BANAKIER DHE KAMARIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR,KERKON TE PUNESOJE BANAKIER DHE KAMARIER NE POZICIONE TE VECANTA PUNE. SIGURIMET E PAGUARA , PAGA E NEGOCIUESHME. FALEMINDERIT...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren por me mundesi shume te mira rritje ne karrjere. -Duhet te posedoni patente dhe kane perparesi ata qe kane makine personale. -Duhet te jeni te komonikueshem dhe bashkpunues. Per me shume i...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane Pagesa:380 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Kerkojme Kamarier

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/05/2019
kerkojme kamarier me eksperienc pune vetem turni pare kushte shum te mira pune edhe paga e kenaqshme plus sigurime edhe me 1 dite pushimi ne jave ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkohet Menaxher/e

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania, Durres Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 19/12/2020
Pershendetje, te interesuarit per pune qe kane aftesi menaxhim biznesi,marketing,financ, microsoft exel dhe Access njohuri mbi portalet ne internet dhe menyrat e shperndarjes te informacionit. Dergo ne e-mail cv-it : fastimobiliare@gmail.com Per...

Kerkohet Banakier/e

Mbrapa Policis Bashkiake Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bliss Coffee kerkon te punesoje banakier/e. Kriteret: 1) Te kete Aftesi te shkelqyera komunikuese. 2) Te kete Eksperience pune te meparshme. 3) Te kete I/E afte te perballoj fluksin e punes. 4) Te jete Korrekt/e , I pergjegjshem dhe profess...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Crepa Crepa Kerkon Te Punesoje Krepiere Dhe Shperndares Porosish Me Apo Pa Eksperience Pune.

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2019
Crepa Crepa kerkon te punesoje individe energjike, te motivuar me apo pa eksperience. - KREPIER - Cikliste (shperndares porosish) Te kete aftesi shume te mira te te punuarit ne skuader Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe organizimi...
 • Profesioni: krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/05/2019

Restorant Flobes-Park Kerkon Kamarier/e Me Eksperience

Dajt, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Restorant Flobes Park kerkon kamarier/e me eksperience (2 vjet ne restorant ) Orari : 16:00-23:00 nga e Hena ne te Premte 11:00-19:00 Shtune e Djele *Vtm personat me eksperience te telefonojn*...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/05/2019

Kerkohet Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Bar Brenda Istitutit te Higjenes kerkon ndihmes banakiere. Orari 07-16 nga e hena né te premte, rroga 20.000 lek te reja. Festat zyrtare pushim. per me shume informacjon....
 • Profesioni: Ndihmes banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

Jurist Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane ofrohet vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Jurist me eksperience pune Kriteret: Te kete mbaruar fakultetin Juridik Te kete eksperience pu...

Tirane, Kerkohet Asistente Zyre

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane, vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Asistente zyre Kerkesat: 1- Te dije gjuhen angleze ne menyre perfekte. Te shkruar dhe te folur niveli C2...

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/05/2019
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...
 • Profesioni: Fast Food
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

Kerkohet Motorrist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
TOP-OIL SH.A e njohur prej shume vitesh ne treg ne fushen e vajrave lubrifikant dhe pjeseve te kembimit kerkon te punesoje Motorrist i cili duhet te kete si karakteristika: Kërkesat: -Moshe nga 25 deri 45 vjeç -Arsim i mesem profesional -M...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/05/2019

Tirane, Kerkojme Urgjent Mesuese Part-time Te Gjuhes Angleze.

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Te kete eksperience pune ne mesimdhenie. Te jete e disponueshme part-time sidomos mbasdite....
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

Kerkojme Pastruese !

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/05/2019
Kerkojme pastruese per bar.Per efekt orari preferohet te jene afer zonave Astir/Yzberisht/Kombinat. Mosha deri ne 45 vjec.Pagesa 30,000 plus sigurimet....
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

Kerkohet Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre Buke kerkon te punesoje Shitese. Orari 14:00-22:00. Rruga Myslym Shyri. Nr, ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere -Kamarier -Banakier ...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 250 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 300 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Klaton Bistro&Coffee Kerkon Te Punesoje Barist/e

Perball universiteti Eurpian te tiranes, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Te kete eksperience pune te meparshme. Kushte pune dhe page e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Barist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

VEND PUNE BANAKIERE /Kamarier/e

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/05/2019
Pagese mujore 35000 All Kontrate pune e rregullt Siguracione shendetesore te mbuluara Benefite ne baze te performances. Kamarier/e ,page e kenaqeshme Mosha 22-40 Minimalisht shkolla e mesme Experience pune ne baze te pozicionit Te jene te...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

KERKOJME KAMARIER/E

Selite, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/07/2019
Bar Past'el kerkon te punesoj kamarier/e me eksperince. Orari i punes: 15.00-23.00 (mund te jete edhe i alternueshem per turnin e pare 7.00-15.00) Paga 250-280 Te interesuarit/at jane te lutur te kontaktojne ne nr e tel Ose ne email ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

Klaton Bistro & Coffee Kerkon Kamarier/e

Perball univeraitetit europian te tiranes, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme. Jeni te mirepritur!...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

Kamarier/e, Nd/Kamarier/e,Kuzhinier,Ndihmes Kuzhinier,

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/08/2019
Pastaria Tirane Ofron kushte punesimi shume te mira. Kerkesat jane: Komumunikim,i/e sjellshme,korrekt/e,eksperience e vogel ne fushen e restoracionit, ...
 • Profesioni: Kamarier,Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim