oferta vende pune tek rruga e elbasanit stadiumi qemal stafa tirane 

 Online 432 lexues | 35 njoftime ne pritje

Bashkohu Me Skuadren!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mjafton vetem deshira dhe vullneti pasi mundesine e gjeni tek NE. Nuk jeni te kenaqur nga eksperiencat e mepareshme dhe kerkoni dicka te re? Atehere jeni ne vendin e duhur. Mjafton qe: Te zoteroni nje nga gjuhet: GJERMANISHT SPANJISHT ITAL...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Po Kerkojme Agjente Telefonike!

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, SPA...

Di Gjermanisht Por Nuk Ke Eksperience? Cfare Pret? Eja Dhe Puno Me Me Te Miret.

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

RETENTION AGENT !!!

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,j...

Kerkojme Agjent Telefonik/Teamleader/Retention! 📢📢

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Cfare prisni!! Kerkojme Agjent Telefonik/Teamleader/Retention ne gjuhen: ●Spanjolle🇪🇦 ● Gjermane🇩🇪 👉Nese j...

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kancelari Papirus Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kancelari Papirus kerkon te punesoje -shitese. ✅Kriteret e punes: 🔸 Te kene eksperience te meparshme pune. 🔸 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 🔸 Te jene pozitive dhe te qeshur. 🔸Te jene te gatshem te ...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Me Marreveshje
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier 500 Euro
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. Scegli tu quanto ore lavorare! Offriamo: -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 euro. -Ambient...

Kerkohen Operatore Te Fazes Dyte Dhe Te Trete Per Gjuhen GREKE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
• AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: • operatore te fazes dyte dhe te trete per gjuhen GREKE Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korrek...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxher/ret...

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 1,000 Euro
Rrituni Profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente tele-marketingu ne gjuhen : 1-Spanjolle🇪🇸 2-Gjermane🇩🇪 3-Italiane 🇮🇹 Kushtet qe ofrojme : 1-Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500€-550 € )baza .💵 2-Bonu...
 • Profesioni: Sales agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ne Fu...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Puntor Lavazhi

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Kerkoj lavazhjer me eksperiens paga e kenaqshme Lavazhi ndodhet ne astir kontakt ...
 • Profesioni: Puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Ofrohet Vend Pune Shitese Ne Tabakino

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke Afati i Aplikimit: 13/03/2021
Kerkoj shitese per dyqan Tabakino, orari 8 me 17 pagesa fikse 280Mijë ne muaj dhe kontributet te paguara 2 dite ne muaj pushim ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

BAR DAMJANI ...kerkohet Kamarier

Tresh, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoher kamarier. Turni 1 orari 6me2 Mosha 18-25 Adresaa:Tresh. Pa kaluar uren e insitutit,perballe ish.praktiker. Lokali kat 2 Bar Damjani....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkoj Recepsionist/e Ne Hotel Ne Tirane

Rruga Adem Jashari 1, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Hotel familjar kerkon recepsionist/e turni i dyte, edhe pa eksperience. Ndodhemi ngjitur me shkollen Petro Nini ne Tirane. Mundesisht te di italisht dhe anglisht. Mosha rreth 20-26 vjeç. CV me email info@hotelriminitirana.com ose ne w.app +....
 • Profesioni: recepsionist/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkojme Shitese Per Dyanin @vdr_albania Ne TEG

Lundër, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Kerkojme shitese per dyanin @vdr_albania TEG ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkojm Sanitare

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Kerkojm sanitare dhe Ndihmes kuzhinjer/e Kushte te mira pune Persona korrekt Pagesa me marrveshje ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Pizza Basic Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Kamarier

Fresku , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/04/2021
Pizza Basic kerkon te punesoje : -motorrist -kamarier ✅Kriteret e punes: 🔸Te kene eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te jene pozitive dhe te shkathet 🔸Mo...

Kancelari Papirus Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/04/2021
Kancelari Papirus kerkon te punesoje -shitese. ✅Kriteret e punes: 🔸 Te kene eksperience te meparshme pune. 🔸 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 🔸 Te jene pozitive dhe te qeshur. 🔸Te jene te gatshem te ...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkoj Nd Kuzhinjer

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Kerkohet nd kuzhinjer me eksperjenc pune Te jet korrekt dhe per afat te gjat pune Kushtet shum te mira . Per me shum na shkruani ....
 • Profesioni: Nd kuzhinjer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Twist Bar Kerkon : Kamariere (f)

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere femer ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. Tw...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Peshku FiShop Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fish Shop kerkon te punesoje -motorrist. -Shites ose shitese peshku -Pastrues ose pastruese peshku 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e [u]🔹 Kriteret e punes per kandidatet :[/u] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Gjermane Ofron Vende Vakante Pune Per Konsulent/Menaxher Shitje

Tiranë, Albania, Tirane 450 Euro
🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. ☑️Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicie per pune . - te keni qellime afatgjate...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Puntore Shtepie

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/03/2021
Hotel Bermon kerkon te punesoje recepsioniste dhe puntore shtepie...
 • Profesioni: Puntore shtepie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Hotel Bermon Kerkon Te Punesoje Recepsioniste Dhe Banakier

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/03/2021
Hotel Bermon kerkon te punesoje recepsioniste dhe banakier me kohe te plote recepsion per turnin e pare Banakier per turnin e dyte Nr telefinit ...
 • Profesioni: recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Prezantuese Ne Showroom

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2022
MAGNIFLEKS është eshte nje nga kompanite me te medha ne bote per prodhimin e dyshekeve dhe jo vetem. Eshte krijuar ne vitin 1962 me 59 vite experience ne prodhimin e dyshekeve made in Italy duke shitur e perfaqersuar ne 99 shtete ne mbare boten! P...

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIER/E) Stadiumi Dinamo

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIER/E ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

KERKOHET AGJENT IMOBILIAR !

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:99,999 Euro Afati i Aplikimit: 01/08/2021
MEI REALTY DON BOSKO eshte ne kerkim te individeve energjik per pozicionin e Agjentit Imobiliar. Dergoni Cv tuaj ne adresen e emailit: visard.koleci@mei.al Ofrohet: Kushte te mira pune Komisione konkuruese Mundesi r...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

NJE PUNE ME NJE SUPER RROGE ?! PA EKSPERIENCE DHE 600EUROO!!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke
Agjent Telemarketing dhe Forex Financat dhe zhvillimi juaj professional kane rendesi per ne . Nevojiten agjent Telemarketingu ne gjuhet : •Italiane 🇮🇹 •Gjermane 🇩🇪 •Spanjolle🇪🇸 •Greqisht 🇬🇷 ➡️Kushtet qe ...

NJE PUNE ME NJE SUPER RROGE ?! PA EKSPERIENCE DHE 600EUROO!!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Agjent Telemarketing dhe Forex Financat dhe zhvillimi juaj professional kane rendesi per ne . Nevojiten agjent Telemarketingu ne gjuhet : •Italiane 🇮🇹 •Gjermane 🇩🇪 •Spanjolle🇪🇸 •Greqisht 🇬🇷 ➡️Kushtet qe ...

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te kene ...

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Vizion +, Tirane 200 Euro
Divinus Bar kerkon te punesoje KAMARIERE me eksperience. Lokali ndodhet ne kompleksin vizion +. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIER/E) Stadiumi Dinamo

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIER/E ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Shofer

kinostudio, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2021
kerkohet shofer per shperndarje te jet i paisur me patent te klasit b paga e kenaqshme . per me shum informacion ju lutem telefononi ne kete nr + ...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkojme Motorrist Dhe Kamariere

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Te jete korrekt Te respektoj orarin Pagesa e kenaqshme Kontakt ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkojme Shitese Per Dyanin @vdr_albania Ne TEG

Lundër, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/03/2021
Kerkojme shitese per dyanin @vdr_albania ne Teg ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Lavazhier Tenzi

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Lavazh Tenzi kërkon të punësojë Lavazhier Kërkesat: - Të ketë eksperiencë të mëparshme pune. - Mosha 23-35 vjeç - Të jetë i sjellshëm me stafin dhe klientët. - Të jetë korrekt dhe i përkushtuar në punë. Ofrohen: - ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Kamarier

Rruga 1 Maj 24, Himarë, Vlorë, Albanien, Vlore Pagesa:1,200 Euro
Ofrohet vend Pune Si Kamarier per ne Gjermani. VETEM...me Dokumenta Europiane,Eksperience pune dhe njohuri te Gjuhes Gjermane....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

ACCOUNT MANAGER GJUHA ANGLISHT

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Rekrutime Tirana operon ne fushaten forex dhe aktualisht jemi ne kerkim per: ❇️Retention gjuha Anglisht -Eksperience e meparshme si retention, -Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup -Adresa Tirane Avantazhet ...
 • Profesioni: Retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Da’So Bar Pizzeri Kerkon Te Zgjeroje Staf

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje: - Picajol - Kamarier -Motorrist 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene poziti...

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara OptimusKerkon Te Punesoje Hostes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Optimus Kerkon te punesoje Hostes Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe e qeshur Orari 16:00 deri ne 19:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e...
 • Profesioni: Hostes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon : Kamariere (f)

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere femer ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. Tw...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

AGJENT CLOSER PER ANGLISHT DHE ITALISHT

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 25/03/2021
Rekrutime Tirana kerkon agjent forex per gjuhet Anglisht dhe Italisht Kriteret per tu pranuar: *Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup. *Disponibilitet per te punuar FULL TIME, orari vetem nga ora 10:00 deri 19:00. *Ener...
 • Profesioni: Agjent Shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Tirane, Ofrojme Trajnim 1 Mujor Ne Fushat:

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:99 Euro Afati i Aplikimit: 27/03/2021
Kompania Expansion Force ofron trajnim 1 mujor per fushat e meposhtme: -Web Design & Development -Graphic Design -Menaxhim rrjetesh sociale Seancat jane ne varesi te trajnimit te perzgjedhur. Ne fund te trajnimit do te pajiseni me certifi...
 • Profesioni: kursant/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim