operational risk officer  

 Online 122 lexues | 22 njoftime ne pritje

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...

Je Aktiualisht Ne Pune Por Nuk Je I Kenaqur Me Kushtet ?

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Je aktiualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet ? Po kerkon nje pune qe te ndihesh rehat ? Ke experience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle, ose gjermane ? Ky eshte vendi I duhur per ty . Kerkohen kerkon...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

📣 Pite Me Shije Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pite me shije kerkon te punesoje motorrist me ose pa motorr. 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem. - Eksperienca ne pozi...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffee&lounge Kompleksi Dinamo, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rr.Liman Kaba (perballe parkut olimpik), kerkon te punesoje: Sanitare femer (me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke+siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojne n...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Advance Life Ambition Kerkon Operatore Forex (italisht)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Kerkojme operatore call center,ose grup -Gjuha italiane -FOREX -Ambjent komod -Pagesa te larta -Bonuse 100 euro per cdo ftd -8 ore ...
 • Profesioni: Operatorë
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operatore Ne Fushaten Forex - Deri Ne 1000 Euro Ne Muaj 💶

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣 Kompania Lider ne Forex kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ITALISHT🇮🇪/ SPANJISHT🇪🇸/ GJERMANISHT🇩🇪. 👉Eksperienca ne kete fushe eshte e domosdoshme. ✅Paga baze...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Dealer- Crupiere

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjeçe deri ne 33 vjeç ne pozicionin e Dealer- Crupiere. Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt. ...

🗣 SMART CALL Kerkon Operatore- Gjermanishte, Italishte, Spanjishte

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
🗣Mundësi punësimi e menjëhershme !!! Nëse jeni njohës shumë i mirë i gjuhës: ▪️GJERMANISHT ▪️SPANJISHT ▪️ITALISHT Bëhu pjesë e stafit më dinamik të SMART CALL Eksperienca nuk ka rëndësi,dëshira ...
 • Profesioni: operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

OFROJME VENDE PUNE FOREX ITALISHT!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA KERKON TE PUNESOJE AGJENTE DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE. TE INTERESUARIT DUHET TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE, TE JENE AMBICIOZ, TE DUAN PUNEN NE GRUP. PRANOHEN ME DHE PA EKSPERIENCA NE KETE FUSHE! KOMPAN...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Zogu i Zi, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT 👉Eksperienca ne kete fushe eshte e domosdoshme. ✅Pag...

Kompania FS Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kërkojme agjentë në gjuhën Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht për fushatën FOREX Pozicionet : -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Të zoterojë gjuhen Gjermanishte, Spanjishte, An...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
🗣JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR🗣! 🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!! ☑️ Part Time ose Full Time...

Flisni GjERMANISHT,SPANJISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Page 70 000+Super Bonuse?

kopshti botanik, Tirane 1,000 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone pasi Arietis shpk po kerkon agjente ne gjuhen ITALIANE,SPANJOLLE dhe GJERMANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Italisht,Spanjisht ose Gjermanisht mbi nivelin mesatar - ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer| Retention Spanjisht Me Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare full-time ( 10:...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔈 Union Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/10/2020
Union Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : 🔸 Banakier (turni i trete). 🔸 Ndihmese banakiere ( me eksperience). 🔸Kamarier (me eksperience) 🔸 Kamariere ( me eksperience). 🔸 Ndihmese kuzhinere. 🔸 P...

Kerkohet Punonjese!

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke
Kompania Fresh Line e njohur per produkte eksluzivisht organike kerkon te punesoje shitese me kohe te plote .(7 Ore) Puna eshte me turne. Kriteret jane: Te jete e shkathet,te zoteroje nje gjuhe te huaj.Nuk duhet te jete ne mardhenie shkolle. Eksp...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/09/2020

📣 Pite Me Shije Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/10/2020
Pite me shije kerkon te punesoje motorrist me ose pa motorr. 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem. - Eksperienca ne pozi...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/09/2020

Kamarier Dhe Banakier . Banakier/e Per Turnin E Pare. Me Eksperience Pune

Rruga George W Bush, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet kamarier. Banakier te dyja pozicionet. Te kete eksperience pune Kerkohet banakier/e per turnin e pareme eksperience pune...

Kerkohet Farmaciste (me Provim Shteti) AlgoFarma

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Farmaci AlgoFarma kerkon farmaciste me eksperience pune ,me provim shteti per turnin e pasdites 15:00-21:00 Kushte shume te mira pune ,staf bashkepunues. Ndodhet tek Bulevardi Gjergj Fishta Lulishte 1 Maji (perball Ish Ekspozites) Te interesuarit t...
 • Profesioni: Farmaciste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/09/2020

Operator Callcenter

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2024
Kerkojme 100 Operatore per callcenter gjuha italiane , me dhe pa eksperience , nuk ka rendesi fushata qe kane punuar me perpara , ofrojme trajnim pa pagese nga profesioniste per ata te cilet nuk kane eksperience dhe akomodim ne nje vend pune te ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/09/2020

KERKOHET KAMARIER/KAMARIERE

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkohet kamarier/kamariere te kete eksperience te mepareshme pune. Te jete i/e sjellshm/e me stafin dhe klientet. Te jete pozitiv/e me stafin dhe klientet. Ofrojme kushte shume te mira pune. ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/09/2020

Kerkohet Kamarjer Me Ose Pa Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
bar kafe p&p kerkon kamarjer/banakjer me ose pa eksperience pune,.nqs jeni i interesuar per pune ne fushen e sherbimit dhe nuk keni eksperience, ne ju mirepresim prane stafit tone. kerkojme staf serioz dhe me deshire per te punuar :) paga dhe k...
 • Profesioni: kamarjer/banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/09/2020

Staf Per Supermarket

Rruga Pasho Hysa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Rea Market ofron mundesi punesimi ne pozicionet e meposhtme: - Punetore Kase -Punetore Banaku -Punetor/e per Fruta-Perime -Sistemuese Paga e kenaqeshme! Adresa: Kompleksi Mangalem 21, Ali Demi...
 • Profesioni: Te ndryshme
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/09/2020

KLO Bakery And Pastry

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Klo bakery and Pastry Kerkon te punesoj shitese -Te jete pa prokupime shkolle -Te jete e shkathet dhe te kete korrektesine e duhur per ti sherbyer klientit. Per me shume informacion kontaktoni vetem ne whatsapp!...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/09/2020

📣 Lavazh Special Kerkon Staf.

Babrru, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌 Lavazh Special kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes : - Lavazhier - Tapicier 👉[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 18-40 vjec. - Te jene te sjellshem me s...

Shofer I Klasit C + Çap

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Shofer te klasit C + Çap Mosha: 25-50 vjec Paga: 50.000 + sigurime (+ me mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...

Kekohet PICAIOL/E (Picier)

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Picajol/e me eksperience te kete njohuri dhe tek krepat Ad: blv "Gjergj Fishta" prane ish ekspozites ...
 • Profesioni: Picaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

💥EAT ME Kerkon Personel Per Fastfood 💥

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌EAT ME kerkon personel •Fastfoodier •Picajol 📎Kerkohet: ▪️Eksperience e meparshme pune ▪️Te tregojne shkathtesi ne pune duke perballuar fluksin e punes ▪️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet ▪️T...

Kamariere Femer

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Mirage prane Vizion Plus ofron vend pune per kamariere femer. Paga eshte e kenaqeshme. ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Zgara Arli Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉🏻Zgara Arli kerkon te punesoje personel: Kamarier ose kamariere 🍻 Sallatiere 🥗 Kuzhinier 🍗 👉🏻Kriteret e aplikuesit : Te jene me eksperience pune te meparshme. Adresa: Rruga Mikel Maruli, ngjitur me Union Bar...

Bar Kafe Kerkon Kamarier/ Kamariere Me Page Shume Te Mire!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Kritea ofron: Page shume te mire. Siguracione te paguara. Pune me turne te pershtatshme. Kushte shume te mira pune. Adresa:prane fushes Ali Demi. Per cdo informacion na kontaktoni ne nr e celularit ose ne whatsapp. ...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Nje Mundesi SUPER Per Ty!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune si operatore telefonike per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Fushata Vodafone casa. Mos u lodhni te kerkoni me tej, tek ne do te gjeni: - Pagesa korrekte dhe nder me te mirat ne treg. - Ambjent komod dhe miqesor...

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Gjermanisht, Spanjisht, Italisht

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣 Kerkohen te punesohen operatore telefonike ne gjuhet: ▪️Gjermanisht 🇩🇪 ▪️Spanjisht 🇪🇸e ▪️Italisht 🇮🇪 👉Kriteret e aplikuesit: ▪️Disponibiliteti: Full-time⏰ ▪️Page baze+ bonuse te ken...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📌Diamond Bar Coffee Kerkon: •Banakiere (F) •Sanitare

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Diamond Bar Coffee kerkon: •Banakiere femer •Sanitare 👉🏻Kerkohen: -Eksperience e meparshme pune. -Te jene te komunikueshme. -Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet. -Te shfaqin integritet ne pune. 👉🏻Ofro...

📌Diamond Coffee Institut Kerkon Te Zgjeroje Staf

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Diamond Coffee Institut kerkon te zgjeroje staf: •Kerkohet: -Kamarier -Ndihmes banakiere -Sanitare 👉🏻Kriteret: -Eksperience e meparshme pune. -Te jene te komunikueshme. -Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet. ...

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

📢 Vila Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌Vila Luara , nje vile mjaft komode dhe moderne ofron sherbim cilesor dhe ambjent shume familjar per te gjithe frekuentuesit e saj. Vila Luara kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes : - Kuzhiniere - Shitese - Agjent shitjesh...

Arketare-Ekonomiste F

Rruga Industriale 80, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Nje kompani kerkon te punesoje Arketare-Ekonomiste femer, Te kete minimumi 1 vit eksperience. Te kete njohuri baze ne perdorimin e paketes MS Office (word, excel etj) Paga: 35'000 + Sigurime Te interesuarat te dergojne CV-ne ne adr...

👉🏻Bonsai Kerkon Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉🏻 Bonsai kerkon te punesoje: •Banakier •Recepsionist •Kamerier 📎Kerkohet: -Te kene eksperience te meparshme pune. -Te kene aftesi te mira komunikuese. -Te kene integritet ne pune. -Te jene te sjellshem me sta...

📣 Big Bite Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔘 Big Bite kerkon te punesoje : - Menaxher/e - Kasiere - Kuzhinier/e - Magaziniere - Shofer magazine - Shofer (delivery) 🔶[i] Kandidati per menaxher/e duhet te plotesoje kriteret e punes te cilat jane : [/i] - Te ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNONJESE PER 1-TEGEL TE PARE DHE TE DYTE JAKE 2- TEGEL TE PARE DHE TE DYTE MENGE 3-TEGEL SUPI 4-MONTIM DOREZE 5- ZBUKURIM JAKE 6- SHTRIM JAKE 7-BASHKIM KAME DHE JAKE 8-CIKA 9- KOPSA 10-BIRA 11-PALOSJE DHE HEKUROSJE KEMISHE 12-PASTRIM FIJES...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

📣 Shanti Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shanti Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : 🔹Kamarier 🔹Banakier/e 🔹Sanitare 🔹Kuzhinier snack 🔻Kriteret e kandidateve per pozicionet e punes : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te ar...

🔈 Union Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Union Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : 🔸 Banakier (turni i trete). 🔸 Ndihmese banakiere ( me eksperience). 🔸Kamarier (me eksperience) 🔸 Kamariere ( me eksperience). 🔸 Ndihmese kuzhinere. 🔸 P...

GJERMANI, PUNESIM 3 MUJOR STUDENTOR NE ADIDAS!!! Tetor/Nentor

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Java e fundit per aplikimet e programit sezonal 3mujor te punesimit ne fabrikat e Adidas ne Gjermani !!! Njohuria e gjuhes Gjermane Angleze nuk eshte kriter! Kushtet e punes : - 10,15euro/ora - Skanim-Paketim-Sistemim - Mundesi per orare ...
 • Profesioni: studente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BARIST, KAMARIER/E, HOSTESS, NDIHMESE, SANITARE)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BARIST KAMARIER/E NDIHMESE HOSTESS SANITARE SHISHA BOY Telefononi ose whatsaap vetem ne nr ....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje BANAKIER/E Dhe KAMARIER/E Me Eksperience Pune

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
OTRO CAFE kerkon te punesoje banakier/e dhe kamarier/e me eksperience pune , pagese shume e mire, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

RRUGA PERRAJ I GJIROZES, PERBALLE BUNK ART 1, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE / Transporti paguar nga KOMPANIA WHATSAPP OSE / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni 3 Unaze E Re

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier me ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Greke me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Zero Absolute Kerkon Shitese:

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/12/2020
Zero Absolute kerkon shitese me eksperience. Te interesuarit te na dergojne cv ne email Zeroabsolute2017@gmail.com...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/09/2020

Kerkoj Shperndarese Fletepalosje

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Kerkohen dy vajza per shperndarje fletepalosjesh ...
 • Profesioni: Shperndarje
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 19/09/2020

Kerkohen 2 Shitese

Tirana Ring Center, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2020
Kingsman suit store Tirana Ring Center kerkon shitese me eksperience ne fushen e shitjeve te rrobave per meshkuj,kandidatet duhet te kene: Eksperience ne fushen e shitjeve te rrobave per meshkuj. Te komunikoje dhe sherbeje klienteve sipas standart...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/09/2020

Kerkohet Shitese

Rruga Hoxha Tahsim 204, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkohet shitese per dyqan Elektronike dhe menaxhim te rrjeteve sociale Preferohet pa angazhime te tjera...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2020

Kerkohet Edukatore Kopeshti.

Rruga Don Bosko, Tirane Pagesa:28,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/06/2020
Kerkohet edukatore kopeshti.Kriteret.1)Te kete mbaruar per parashkollor dhe mbi 2 vite eksperience ne kopesht. 2) Cikel i ulet mbi 4 vite eksperience ne kopesht. Paga dhe kushtet e punes te kenaqshme....
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2020

Vende Pune Per Prodhime Reklamash

Rruga Bektash Berberi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Shoqeria Albneon Reklama, kerkon punonjes ne fushen e prodhimit dhe montimit te reklamave. Kerkohet te jene me eksperience ne prodhimin e reklamave te ndryshme si dhe punimet me adezivi....
 • Profesioni: specialist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2020

Bar Kafe Kerkon Kamarier Puna Me Turne

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:14,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkohet kamarier me turne...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2020

📣 Creperi Milano Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Krepier/Krepiere - Punetor 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ...

📣 Dua CoffeeShop Kerkon Te Punesoje Bariste Femer.

Qender, tek 9 kateshet, Tirane 35,000 Leke
⚫Dua CoffeeShop kerkon bariste femer. 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Mosha 20-35 vjece. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me...
 • Profesioni: Bariste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

🇦🇱-🇩🇪 Lavazh:ALB-DEUTCHLAND Kerkon Lavazhier

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Lavazh:ALB-DEUTCHLAND Kerkon Lavazhier💦🧽 👉Kriteret e aplikuesit : -Te jete me eksperience pune te meparshme ne Lavazh T-e jete i afte te mbuloje mire sektorin ne Lavazh dhe Tapiceri. 📍Adresa : Rruga Siri Kodra, Tirane...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesohet Punetore Fast Food-i 🍔🍟🥤

Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast Food-i prane Pallateve Cabej kerkohet te punesoje: 👉Punetore Fast Food-i 🍔🍟🥤 👉Kriteret e aplikuesit : Te jete me eksperience te meparshem pune ne kete sektor ( Fast-Food) 📍Adresa: Rruga Thoma Koxhaj, perballe KMY ...

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Ndihmese Banakiere Femer.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Franco's Bar Lounge kerkon ndihmese banakiere femer. 🔻[i]Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : [/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune. - Te arrijne te menaxhojne flu...

📣 Lami 's Bar - Panetteria- Pasticceria Kerkon Te Punesoje Furrexhi.

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🟠Lami 's Bar - Panetteria- Pasticceria destinacioni me i ri Italian ne Tirane ofron vend te lire pune ne pozicionin furrexhi . 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene ...
 • Profesioni: Furrexhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Kerkohen Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare 🇮🇹 (Forex)

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Po kerkon nje vend qe fitohet shume dhe punohet pa stres ?📣 Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! 🔔 👉Kriteret e Kandidatit : ▪️Te jete njohes i mire i gjuhes Italiane 🇮🇹 ▪️Te kete eksperiencte minimale te pakte...

Agrimatco Albania Shpk - Chief Accountant

Dy kullat, Kulla 2, Kati 3, Shkalla 1 Kompleksi Garden City, Kthesa e Kamyes, Kashar 1051, Tirana, Tirane Me Marreveshje
🔹Agrimatco Albania Shpk, part of Agrimatco Group worldwide, a leading company in distribution of agricultural materials is pleased to receive applications from potential candidates to engage in full time employment in the position of Chief Accoun...

📣 Basic Snack Bar Kerkon Staf.

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Basic Snack Bar kerkon staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/e - Banakier/e 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jen...

📣Kompania Cebilon Kerkon Te Shtoje Staf Si Agjent Terreni📣

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔸Kompania Cebilon 👉🏻A jeni duke kerkuar nje pune ndryshe nga punet e tjera qe kane shume lodhje, monotoni, presion dhe paga jo te kenaqshme? 🔅Kompania Cebilon ofron kete mundesi. Cebilon kerkon te shtoje stafin me agjente ne terren...

Ku&Ba Coffee Shop

Yzberisht rruga engjell mashi, Tirane 23,000 Leke
Ku&Ba coffee shop Kerkohen vajza me eksperience pune ne fushen e kafeterise per nje coffee shop te ri ne zonen e yzberishtit Vajzat preferohen te jen afer zones Banakiere mosha 20-35 (paga 30.000 + sig) Kamariere mosha 20-30 (paga 23.00...

🏨 Hotel Golem Kerkon Te Punesoje Personel

Golem, Albania, Durres Me Marreveshje
🏨 Hotel Golem kerkon te Punesoje Personel: ✅Kuzhinier ✅Recepsionist/ e turni 3 ✅Kamarier /e Kriteret e aplikuesit: ▪️ Te jene me eksperience pune te meparshem. 📍Adresa: Golem, Durres 🔔Ju mirepresim!...

📣 Lu'Lu Massages And Wellness Kerkon Fizioterapiste/ Masazhatore

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
✨Qender Masazhi dhe Estetik Lu'Lu e njohur tashme per sherbimet estetike si: masazhe relaxi, suedes, fizioterapi, limfo-drenazh. Trajtime fytyre, trajtime trupi, depilime si dhe trajtime anti-celulit. ✨Lu'Lu Massages and Wellness k...

📣 Pasticeri Arbi Kerkon Kamarier Dhe Banakier.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🟠Pasticeri Arbi kerkon kamarier dhe banakier. [i]👉Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune ...

🟢 Wood Green Kerkon Kamariere

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👩‍🦰Would Green kerkon kamariere . Kriteret e punes per kandidatet : - Te jene me ose pa eksperience. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene te perkushtuara ne pune. - Te tregojne integritet dhe korrektes...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔔 Bar OSLO Kerkon Banakiere

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔔 Bar OSLO kerkon te punesoje Banakiere 👉Kriteret e aplikuesit: Te kete ekperience te meparshme Te jete grupmosha nga 25 deri 45 vjec Te jete e rregullte dhe etike ne pune Te shfaqe integritet ne pune Te kete aftesi te mena...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Mish Huqi Kerkon Te Punesoje Shites Mishi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔹Mish Huqi kerkon te punesoje shites mishi. 👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune - Te jene te gatshem te punojne me turne. ...
 • Profesioni: Shites mishi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Tagoro Bar Lounge Kerkon Banakiere.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tagoro Bar Lounge kerkon banakiere. 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet : [/i] - Mosha 25-40 vjec. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

📣 Alfa Bar Kerkon Banakiere.

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Alfa Bar kerkon banakiere. 👉[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune - Te jene te g...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Vila 135 Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🟠Vila 135 kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes: - Kamarier/e - Banakier/e 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - ...

Big Pjata Kerkon Te Punesoje Punetore Fast- Food-i Dhe Kamarier 🍔🍟

Astir, Tirane Me Marreveshje
Big Pjata kerkon te punesoje: 👉Punetore Fast- Food-i 🍔🍟 👉Kamarier 🥤 Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. Adresa: Astir, Tirane...

📢 Glass Go Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Sheshi Shtraus, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Glass Go Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Banakier/e me eksperience pune ( te kete njohuri rreth koktejleve) - Kuzhinier snack orari 18:00 - 23:00 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet : [/i] - Te kene eksper...

🗣Kompania SAMOA UC GROUP Kerkon Operatore Dhe Supervizore Per Fushaten Vodafone Casa

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania SAMOA UC GROUP kerkon : 👉🏻50 Operatore 👉🏻3 Supervizore Gjuha italiane,fushata :Vodafone Casa 🔶Ofrohet: 🔸 Trajnim 🔸 Sistem pune me orare part time/full time 🔸 Kontekst nderkombetar dhe ambient p...

📣Rekrutime Tirana Kerkon Te Punesoje Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧,🇮🇹,🇩🇪,🇪🇸

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇬🇧 Anglisht 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Team leader Gjermanisht 🇩🇪 👉Kriteret: 〽️ Eksperience pune minimum 3 ...

📢 Terminal Lounge Bar Kerkon Kamariere Dhe Banakier/e.

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Terminal Lounge Bar kerkon kamariere dhe banakier/e. 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integritet ne ...

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Kamarier .

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Franco's Bar Lounge kerkon kamarier . 🔻[i]Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : [/i] - Te punoje turn i 3. - Te jete mbi moshen 25 vjec. - Te kete eksperience te meparshme pune. - Te jete pozitive dhe i perkushtu...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣Kerkohen Agjente Shitjesh Ne Tirane🗣

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣Kompania e frutave te thata "Sonjada" kerkon Agjente shitjesh ne Tirane!!! 👉🏻Kriteret e kandidatit : 🔸Te kete ekperience mbi 7 vite si agjente shitjesh. 🔸Preferohet te jete mbi moshen 40 vjec. 👉🏻Ofrojme: ...

📣 Me'Mu Bar Kerkon Staf.

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Me'Mu Bar kerkon te staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/ - Banakier/e 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Per kamarier/e mosha 19-30 vjec. - Per banakier/e mosha 20-45 vjec . - Te kene eksperience t...

👨‍🍳 Pizza Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Medreseja, Tirane Me Marreveshje
🔹Pizza Tirona kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kuzhinier - Krepier - Picajol - Kamarier - Motorrist 👉[i]Kriteret e punes per kandidatet : [/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjells...

Pastaria Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pastaria kerkon te punesoje Personel: 👉 Kamarier/e 👉Ndihmes kamarier/e 👉Kuzhinier 👉Ndihmes Kuzhinier Adresa: Rruga Mustafa Matohiti prane Rruges se Elbasanit...

📣 Rozafa Sea Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Qender,tek 9 kateshet, Tirane Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet : - Kasiere - Ndihmes kuzhinier - Pjatalarese 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe k...

Kerkohet Sanitare

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Pershendetje Kerkohet sanitare per mirembajtje shtepie Kontakt : idosalomi@gmail.com...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2020

KERKOHET KAMARIER/e

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier/e ne Bar My Way prane fakultetit Juridik....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2020

Kerkojme Edukatore Cerdhjeje

Rruga 3 Deshmoret, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme edukatore per cerdhe . ...
 • Profesioni: edukatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2020

Kerkohet Kamarier / Kamariere

Don Bosco , Market Viva, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 09/11/2021
TWIGA kerkon kamarier/e Te jete me eksperience te meparshme pune. Te jete e sjellshme dhe pozitive me stafin dhe klientet. Twiga ofron kushte shume te mira pune. Paga shume  e kenaqeshme + siguracione. ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2020

Kerkohet Shitese Per Furre Buke ......

Bulevardi Zhan DArk, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/05/2021
Kerkohet shitese per furre buke pasticeri Pagesa teper e kenaqeshme Puna me turne Per me teper kontaktoni : ADRESA: PERBALL MARTENITETIT TE RI PASTICERI SINANI 2...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2020

EUROPA Real Estate Kerkon Agjent Imobiliar, Rroge Plus Komision

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 01/10/2020
EUROPA Real Estate/Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme agjent imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. EUROPA Real Estate operon ne sektorin e Real Estat...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2020

🗣️ Fast Food - Piceri Mevlani Kerkon Motorrist 🏍️

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
🗣️ Fast food - Piceri Mevlani kerkon te punesoje -Motorrist 🏍️ 👉Kerkon motorrist per turnin e pare dhe te dyte. 👉Paga 30 000 leke te reja 💸 📍Adresa: Rruga "Sotir Kolea" , prane universitetit Metropolitan....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Puesoje Punetore Byreku

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 28,000 Leke
🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te puesoje Punetore Byreku ⏰ Turnin e pare 👉Preferohet te jete me eksperience pune te meparshme 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mire pune 📍Adresa: Rruga Sotir Kolea prane Uni...

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️ 🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk 👉OFRON: Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 Kompani Sherbimesh- Kerkon Menaxher Shitje

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️KOMPANI MARKETINGU lançon oferten e punesimit per : ▪️ Menaxher shitje ne Terren 🔹Kriteret e Kandidatit: ▪️ Te kene ekperience te meparshme ne shitje ▪️Te jene ambicioz dhe energjike ⚡ ▪️Te jene te komunikues...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier Turni-1,Banakier Turni-3,kamarier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier turni-1 Banakier turni-3 Kamarier/e...

KERKOHET KAMARIER/KAMARIERE

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2020
KERKOHET KAMARIER/KAMARIERE -Te kete eksperienca pune te meparshme -Te jete e komunikueshme dhe te kete kulturen e te punuarit ne grup. -Kushtet shume te mira dhe paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Shofer Taksie

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Shoqeria ATEx Shpk kerkon te punesoje shofer taksie. Me implementimin e teknologjise me inovative, per te gjithe te interesuarit do te mundesojme me shume fitime duke lehtesuar punen tuaj dhe udhetimin e pasagjereve ne Tirane. Behu pjese e eki...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim