picier tirana 11816 njoftime

 Online 225 lexues | 1 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te tele...

(TIRAN & FIER) SEI IN CERCA DI UN LAVORO STABILE?

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
TIRANA CERCASI - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA TELEFONIA (multibrand) - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA IN ENERGIA (multibrand) - 2 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA (POSSIBILITA DI SCEGLIERE LA CAPAGNIA CHE SI VUOLE LAVORARE) ...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Marketing Axhent Forex

Parruce, Shkodra, Albanien, Shkoder Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 18/07/2020
E 2Grup Kerkon te punesoj agjente per Forex ne gjuhet ITALISHT GJERMANISHT SPANJISHT dhe ANGLISHT. MOS NGURONI 1 VIT PUNE TE GARANTUAR PAVARESISHT NIVELIT JU FORMOJME NE Kerkesat: 1)-Te zoteroje shume mire gjuhet e mesiperme 2)-Me eksperience ...
 • Profesioni: Axhent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Kamarier Vetem Turni I Pare Per Bar Kafe

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj kamarier me eksperience pune .... ne raste nevoje te beje dhe banakierin .... paga e kenaqshme ... te interesuarit te paraqiten prane lokalit ose te kontaktojne ne numrin perkates ... Lokali ndodhet tek ish markata e vjeter Ali Demi ngjitur ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

SPEED COURIERS ALBANIA Kerkon Korrier

Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
SPEED COURIERS ALBANIA ne kuader te zgjerimit te aktivitetit kerkon: Korrier, duhet te kete makinen e tij benzine-gaz. Korrieri duhet: 1) Te jete me banim ne zonat e Durresit 2) Te kete aftesi te mira komunikuese dhe organizative 3) Te ke...
 • Profesioni: Korrier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Sanitare Dhe Pjatalarese Turni II

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
ejona Restaurant kerkon te punesoje nje Sanitare dhe Pjatalarese turni i 2. Orari i punes 16:00 - 24:00 Paga 30000 Lek neto + Siguracione dhe Vakt ne restorant. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel ...

Ndihmes Kuzhinier

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2019
ejona Restaurant kerkon te beje pjese te stafit nje Ndihmes Kuzhinier. Kriteret e kerkuara: 1. Pergjegjshmeria 2. Korrektesia Paga e kenaqshme me siguracion dhe 1 vakt te perfshire ne restorant. Na kontaktoni ne +. Nese nuk pergjigjemi ju lutem...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Shitese Akulloresh (F) Fusha E Aviacionit

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Shitese Akulloresh (F) Fusha e aviacionit. Orari part time mbasdite. Paga e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Shitese akulloresh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Banakier/e

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj banakier/e me eksperienc pune , rroga shum e kenaqur , te intersuar te na kontaktoni ne numrin , lokali ndodhet ne unazen e re ( teodor keko ) ngjitur me hotel rolandin...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkohet Kamarier,kamariere Paga 20000 Leke!!!

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Aplikanti duhet te plotesoj kriteret e meposhteme: • Te jete mbi 21 vjec • Te kete eksperience ne pune (kusht i domosdoshem) • Te jete komunikueshem, i sjellshem dhe korrekt • Te jete i afte te punoje ne grup • Ju lutemi, si...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Century 21 CPM Kerkone Menaxhere Zyre

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Century 21 CPM kompani me pervoje 5 vjeçare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi po kerkon te rekrutoje menaxhere zyre! Profili i kandidatit: - Te kete mbaruar arsimin e larte - Preferohet me eksperience te meparshme ne menaxhim...

URGENTE!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
URGENTE!!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO IN LINGUA ITALIANA PER CALL CENTER APERTO DA 6 ANNI OFFRIAMO DAI 250 AI 350 LEK ORA E BONUS DAI 5000 AI 23000LEK SECONDO GLI APPUNTAMENTI PRESI. ORARI DALLE 9,30 ALLE 15,30 ...

Mundesi Punesimi.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE RITELLO Hap vende te reja pune si: Agjent/e & Menaxher/e marketingu, me ose pa eksperience pune. Pagesa baze + perqindje Duke filluar nga 350-500 € (Euro) Madje dhe shume bonuse te tjera. Gjithashtu perfshihen u...

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...

Kerkohet Kamarier/e Ne PaPirunj Restorant.

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Kamarier/e dhe ndihmes Kamarier/e ne paPirunj Restorant. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +. ...

Kerkohet Shitese

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 36,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperienc ne Pasticeri Furre buke Te kete aftesi te mira komunikuese. Te kete shkathtesi ne paketim E sakt ne llogari Vendbanimi afer ben avantazh...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Kerkojme Furrxhi

Rruga Tish Dahia, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkojme specialist buke me eksperience pune per turnin e trete....
 • Profesioni: Furrxhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkoj Punetor Lavazhi

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm punetor lavazhi. Te jet me ose pa eksperience. Pagesa e kenaqeshme. ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Banakier/e Yogurterie

Rruga Frank Bardhi, Tirane Pagesa:40,000 Leke
AMLA FroYo Chocolate kerkon banakiere jogurterie me eksperience. Pagesa e kenaqshme!...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkojme Kamarjer

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Kerkojme Kamarier me eksperience pune vetem turni i pare, kushte shume te mira pune dhe paga e kenaqshme plus sigurime edhe 1 dite pushimi ne jave...
 • Profesioni: kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkohet Sanitare(Pastruese)

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Pastruese per te Zgara Carcani .. Kerkohet per vetem 4 Ore Mbazdite .. Pagesa eshte shume e mire po ashtu dhe kushtet e punes .. Adresa: Astir , Ne krah te bar Artistit , 100 metra me poshte (afer Conadit) Per me shume Kontaktoni te ky...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkojme Motorrist

Rruga Brigada e VIII, pas kinema agimi Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/07/2019
Pizza time kerkon te punesoje motorrist me kohe te plote. Orari 12:00-23:00 Me eksperience pune. Me dhe pa motorr....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkojme Kamarier/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Brix lounge bar kerkon : Kamarier/e me eksperience pune . Mosha 18-30 vjec . Lokali ndodhet te rruga e Elbasanit . Te interesuart ju lutemi te na kontaktojn ne numrin tone te telefonit :...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Jurist Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane ofrohet vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Jurist me eksperience pune Kriteret: Te kete mbaruar fakultetin Juridik Te kete eksperience pu...

Tirane, Kerkohet Asistente Zyre

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane, vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Asistente zyre Kerkesat: 1- Te dije gjuhen angleze ne menyre perfekte. Te shkruar dhe te folur niveli C2...

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Kerkoj Banakiere

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/04/2019
Bar Xxl kerkon te punesoje banakiere femer me eksperience. Paga e kenaqshme plus sigurimet....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Sallatier/e

Himare,potam sh8, Himare Pagesa:Me Marreveshje
Cibo Restorant Mare e Terra kerkon Sallatier/e me eksperience pune per sezonin veror. Pagesa:50,000 leke te reja+ Siguracionin Ofrohet: Akomodimi, Ushqimi . Adresa: Himare Rr.Potamit...
 • Profesioni: Sallatier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkohet Sanitare

Rruga Fusha e Aviacionit, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
"NUBA Bar" kerkon te punesoje Sanitare 4 ore ne dite. Te interesuarat te kontaktojne ne nr tel ose whatsApp. Adresa: Ish-Fusha Aviacionit Civil...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkoj Punetore Per Pasticeri

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro
Pershendetjen, kerkoj 1 ose 2 goca per pasticeri , me ose pa eksperienc pune Te jen te moshes 18-25 vjec Paga mujore 450€ , plus Bonus , perfshire dhe banesen eshte pa lek. Te interesuarat le te me kontaktojne ne viber ose Whatsapp + , me Res...
 • Profesioni: Sherbyese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkoj Kamarier Ose Kamariere.

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 08/05/2019
Kerkoj kamarier ose kamariere me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Te interesuarit te me kontaktojne ne numrin ...
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere -Kamarier -Banakier ...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 250 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 300 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Kerkohet Kamariere

Rruga Sandër Prosi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Bar Akademia kerkon kamariere me eksperience. Adresa: 21 Dhjetori/Rruga Sander Prosi/Tirane Te interesuarit te kontaktojne ne: ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Ofroj Pune Kamariere

Rruga Bilal Sina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar kafe Union Bar, Kerkon te punosoje me kohe te plote Kamariere dhe banakiere femër me eksperience pune. Jane te mirepritura aplikimet nga vajza mbi 18 vjec dhe te kene perfunduar arsimin e mesem. Paga e kenaqshme! ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkohet Kamarier

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier per restorant peshku me eksperience pune,kushte te mira pune dhe page te kenaqshme...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkoj Shitese Me Eksperienc

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Kerkojm vajze / djal mbi moshen 25 vjec , pa obligime shkollore dhe pa preukopime me eksperienc ne shitjen e rrobave per femra dhe meshkuj.Te jen te paraqitshem dhe te komunikueshem me klientin, te ken qellime afatgjata punesimi(kontrata 1 vjecare)....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Banakjer Ose Kamarjer

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkoj banakjer turni i pare, kamarjer/banakjer turni i dyte...
 • Profesioni: Kamarjer Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim