pune sezonale ne ulqin 2019 

 Online 12 lexues | 1 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

WE ARE HIRING REMAX KONCEPT

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 36,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire ....
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

Kamarier

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkohet kamarier turni i dyte 2:30 -10:30, paga 30000 lek 1 dite pushim ne jave afer LSI Tirane, me eksperience pune....
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

AUTO-CENTER

Rruga Viktor Eftemiu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -13.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 29 regjistrime-65.000 leke ...
 • Profesioni: Promocion
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Ofroj Vend Pune Kamarier

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj vend pune kamarier rruga fortuzi me / pa eksperience paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,600 Euro Afati i Aplikimit: 31/10/2019
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Kerkohet Shitese Me Eksperience

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:32,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/10/2019
Kerkohet shitese me eksperience, per butik me veshje femrash ne bllok dhe myslym shyri. Turn 6 orarsh 32000 leke plus bonuse. Preferohet Mosha 28-45 vjeç. Te interesuarat te kontaktojne ne whatsapp ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkoj Kamarier

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesoj kamarier me eksperienc pune. Paga e kenaqeshme me siguracione....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

VIP Junior Kerkon Shitese Me Eksperience Pune Ne Sektorin E Femijeve

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
VIP Junior, butiku i veshjeve te luksit per femije ne zemer te Bllokut kerkon shiterse me eksperience ne sektorin e shitjes se veshjeve per femije! Kerkohen vajza ose gra serioze dhe qe duan te punojne ne nje pune te qete dhe me perfitime te mire...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Shitese Ne Qendren Tregetare TEG

Teg, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kriteret e nevojshme: Eksperience pune minimalisht 1vit. Te jete e disponueshme te punoje me turne. Ofrohen: Kushte komode pune. Page konkuruese. Dyqani Rinasciemente. Adresa: Qendra Tregtare Teg Te interesuarit te kontaktojne ne nr e ...
 • Profesioni: Shitese TEG
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkojme Shitese Per Dyqanet Tona Ne Teg Dhe Mshyr

m shyr, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/06/2019
kerkojme shitese per dyqanet tona HEXAGONA ne TEG dhe M.shyr ....
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Dyqani HEXAGONA Kerkojme Shitese

teg tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/11/2019
kerkojme shitese per dyqanin HEXAGONA ne TEG te komunikoj mire anglisht te jete e shkathet ne shitje pa angazhime meret ne paresi .....
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere/kamarier Per Turnin E Pare

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 100,000 Euro
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

SOFTWARE DEVELOPERS NE MALTE 2800 Euro Ne Muaj.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 2,800 Euro
🗣 📭 #MUNDESI_PUNESIMI_NE_MALTE📣📣📣📣🔥🌐 #📣🌐📭 VENDE TE LIRA PUNE PER: 📍#SOFTWARE_DEVELOPERS_2800_EURO_NE_MUAJ _______________________________________________ Kerkohet njohuri e mire e gjuhes angleze. Eksperienc...

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacionit ne fuqi - Trajnim prane zyr...

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

KERKOHEN 10 OPERATORE KAZINOJE NE MALTE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,100 Euro
#MALTA 🌐 📢📢📢📢🔥🔥🔥🔥 🌼#KERKON_10_OPERATORE_ONLINE_NE_KAZINO🌼 🎯🎯🔥10 VENDE PUNE ✔️ #APLIKO_DHE_PUNESOHU ✔️💰💰💰💰 🌸🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌸 ...

Kerkohet Banakier/e Me Ekperience Pune!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,te kete punuar me perpara me kete lloj pune...

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane 99,999,999 Leke
*Kasiere (Femer) per turnin e pare *Punetore(Femer) Fast-Food me/pa eksperience per turnin e pare *Punetor/e Fast Food me/pa eksperience *Specialist Fast-Food me eksperience (pagesa e kenaqshme) *Motorist me motorrin e tij *Pastruese ...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 900 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 900€ Pastruse 400€...

KAZA MARKET Kerkon Kasiere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier te kete eksperienc pune,...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier me eksperience. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Pagesa 30000 te reja ne muaj plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjare. Te Interesuarit te kontaktojne ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

PUNESIM NE MALTE 8 VENDE PUNE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,400 Euro
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KERKOHEN: 1- KUZHINIER 1800 €/muaj 2- PICIER 1400 €/muaj 3-NDIHMES KUZHINE 1400 ...

KERKOJ RECEPSIONIST/E NE HOTEL

Rruga Adem Jashari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:31,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2019
KERKOJ RECEPSIONIST/E NE HOTEL ME KLIENTELE KRYSISHT TE HUAJ PER TURNIN E PARE DHE TE TRETE. PREFEROHET NJOHJA E GJUHES ITALIANE DHE ANGLEZE. ...
 • Profesioni: RECEPSION
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkohet Kamarier/e

Rruga Vasil Shanto, Tiran, Albania, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Kerkohet kamarier/e per turnin e dyte te kete eksperienc pune te jete i/e sjellshm/e dhe i komunikueshem. Paga e kenaqeshme dhe ambjenti shume i pershtateshem...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...
 • Profesioni: Customer Service
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kërkohen Shpërndarëse Ushqimi

kthesa e kamzes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kërkojmë dy gra që të merren me shpërndarjen e ushqimit në katet e spitalit. (njëra për te spitali Hygeia dhe tjetra për te spitali Amerikan 3). Puna është me dy turne. Turni i parë: 07:00 - 15:00 Turni i dytë: 12:30 - 20: 30 Page...

Kerkohet Shitese Dyqan Veshjesh Me Eksperience Pune.

Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shitese per dyqan veshjesh. Vajza duhet te kete eksperience pune. Prioritet shitja online. Orari 10.00-18.00...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkohet Guzhinier Dhe Ndihmes Guzhinier

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet guzhinier me eksperience ne pjatat e para, supa dhe sallata. ...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Kompania Lider Ne Shperndarje A.C Shpk

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:700 Euro Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Kerkon te punesoj shofere ne transport dhe shperndarje mallrash. Te interesuarit duhet te plotesojne keto seri kushtesh; 1.Te disponojne patente te klasit B 2.Te jene te disponueshem edhe ne transporte jashte qytetit te Tiranes 3.Te jene siste...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/10/2019

Kamarier Part-time

Rruga Sami Frashëri, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Oslo Myslym Shyri Kerkon te punesoj kamarier Part-time , te jete korrekt ne mardhenje pune , te jete i komunikushem . Orari i punes 18:00 — 22:00 Nje dite ne jave pushim Ju faleminderit ...
 • Profesioni: Kamarier Part-time
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/10/2019

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore Pagesa:900 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 900€ Pastruse 400€...

Kerkohet: Punonjes Fast Fudi, Turni I Dyte, 17:00-24:00

Rruga Prokop Mima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Kerkohet: Punonjes fast fudi, turni i dyte, orari: 17:00-24:00. Fast food "No Name", te Komuna e Parisit, prane Parkut Olimpik. Paga: 45000...

Kerkohet Banakiere Me Eksperience

Rruga pjeter budi, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2019
Kerkohet kamarier/e banakiere me eksperience paga e kenaqshme orari 8 ore...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Shofer

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/11/2019
Kompania Globe, e krijuar në vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me Çelësin e suksesit “ Stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klien...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Banakiere(F) -Banakier Paga 35000 (mije leke) -Kamariere (F) Paga 25000 (mije leke) -Kamarier 20000 (mije leke) -Pastruese Page 25000 (mije leke)...

Kerkojme Shites\e Per Dyqan Telefonash

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Kerkohet shitese per dyqan telefonash turni pare orari 09:00 16:00 pagesa shume e kenaqshme kushtet e punes: Komunikimi me klientin korrektesia ne pune. Per cdo informacion me kontaktoni ne nr e tel: ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Agjent /e Shitjesh

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
Kompania Jone operon prej 15 vjetesh dhe zoteron mbi 45.000 Kliente. Ne saj te zgjerimit te stafit dhe te zyrave kerkohen 25 Agjent Shitjesh: Nqs zoteron nje patent dhe ke ambicie per te arritur qellimet e tua ne jete komapnia Librex te ofron munde...
 • Profesioni: Agjent/e Shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim