shitet pazar bagetish dhe insustriale fshati zhym krytje lushnje 

 Online 416 lexues | 39 njoftime ne pritje

A Jeni Foles Italisht / Anglisht / Gjermanisht? Kerkohen Operatore Ne Sigurimin E Jetes

Rruga Stavro Vinjau, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mundesi te larta % te Komisionit ne Shitje Nuk kerkohet asnje pervoje! A jeni foles italisht / anglisht / gjermanisht? Mesoni sot shitjet e Sigurimeve te Jetes! Baze 600 euro + Komisione Na kontaktoni per me shume info: ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Operator Pa Eksperience Pune! Te Kerkojme Ty!

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjent telefonik per gjuhen Italiane, Spanjolle dhe Gjermane. Ju ofrojme mundesi punesimi me/pa eksperience pune. Kerkesat jane vetem 3 1-Mosha 18-25 vjec 2-Njohuri te nje prej gjuheve te lart permendura 3-Deshira per te punuar...

Stop Wishing, Start Doing!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punesohu prane nesh! Eksperienca nuk ka rendesi, deshira per te punuar po. Mjafton te zoterosh shume mire nje nga gjuhet:  ITALISHT  GJERMANISHT  SPANJISHT OFROJME:  Page baze dhe BONUSE TE LARTA ne baze te performances ...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

TOP GRADE Fresh Daily Leads- FX

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
A well known office with over 3 years in the market looking to expand (TOP GRADE fresh Daily Leads) Salary of 1200 EURO regularly English/ Italian/Spanish Call Mr. Cohen for more info whatsapp: Pershendetje Jemi nje zyre e njohur me mbi 3...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

Trade Consulting Call Center Kerkon 25 Operatore Italishte Part-Time 🇮🇹

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Trade Consulting call center kerkon operator te gjuhes Italiane per fushaten apuntamenti 👉Kriteret: 〽️ Te kete eksperience te meparshme ne kete fushate. 🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen Italiane. 🇮🇹 Nivel...

🔴ÇDO DITE ESHTE NJE MUNDESI E RE!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je ne kerkim te nje 💼 pune pa stres? APLIKO TANI per 🎧 operatore te GJUHES ITALIANE prane EVONET! 🔝 Kompania EvoNet e orientuar prej vitesh ne fushen e 🗣 telekomunikacionit, po rekruton 20 operator/e per fushaten VODAFONE CASA. Kerkoh...

Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rr. Liman Kaba ( perballe parkut olimpik) kerkon te punesoje: Sanitare femer ( me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke + siguracione Te interesuarat ju lutem te na kont...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Zoteroni Gjuhen Gjermane Dhe Kerkoni Nje Mundesi Punesimi ?? Je Ne Vendin E Duhur! APLIKO TANI

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
A shpk kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie per te arritur per...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

🔈 Hotel Atrium Kerkon Te Punesoje Dy Sanitare.

Rruga Tirane-Elbasan,prane TEG-ut , Tirane 36,000 Leke
Hotel Atrium kerkon te punesoje dy sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Me ose pa eksperience te meparshme pune. - Mosha : Mbi 40 vjece - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operator Gjenerim Lead Part-Time / Full-Time( Italisht/gjermanisht )

Rruga Kavajes Tek ish Samsungu, Tirane 26,000 Leke
I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari) Stipendio fisso...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

1000 Euro/Muaj Kerkohen Agjent Per APERTURA FOREX Ne Gjuhen Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nese jeni persona ambicioze me deshiren e madhe per tu rritur profesionalisht dhe per te realizuar endrrat tuaja atehere jeni ne vendin e duhur! Ventiquattro ju ofron: - Ambjent komod dhe kushte shume te mira pune - Page baze duke filluar...

KERKOHEN AGJENTE NE GJUHET; GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, GREQISHT.

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN AGJENTE ME KOHE TE PLOTE NE GJUHET; GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, GREQISHT. APLIKANTET KERKOHEN ME EKSPERIENCE. APLIKO TANI!...
 • Profesioni: AGJENT
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Oferte Pune

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania jone ofron 20 vende vakante per konsulent shitje/ Menaxher shitje ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicje per p...

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Greqisht

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te kete a...

Nese Di Nje Gjuhe Te Huaj! APLIKO TANI

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Hr Albania ofron mundesi punesimi per Consulent maketingu ne gjuhet ITALIANE dhe GJERMANE Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh;...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamariere . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Te Kemi Ruajtur Vendin :) Apliko Tani !!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je aktualisht ne pune por nuk je i kenaqur me kushtet ? Po kerkon nje pune qe te ndihesh rehat ? Je njohes i mire i gjuhes gjermane , italiane , ose spanjolle ? Ke eksperience pune ose jo ? Ky eshte vendi i duhur per ty !! Kerkohen agjent fo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Apliko Per Pozicionin Konsulent Shitjesh (Future Home Opportunity +)

fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2020
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent Shitjesh. Bashkohu me Brandin më të madh Shqiptar te Real Estate🥇 Kjo është mundësia Jote!🤩 Cfarë do të gjeni në Fu...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Kerkojme Pastruese

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Kerkojme Pastruese per nje lokal 4 ore ne mengjes ora 6:00 deri ne 10:00 pagesa 150 mije lek ne muaj. Adresa : Kodra e Diellit rruga Rrapo Hekali...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

TOP GRADE Fresh Daily Leads- FX

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,200 Euro Afati i Aplikimit: 07/12/2021
A well known office with over 3 years in the market looking to expand (TOP GRADE fresh Daily Leads) Salary of 1200 EURO regularly English/ Italian/Spanish Call Mr. Cohen for more info whatsapp: Pershendetje Jemi nje zyre e njohur me mbi 3...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Konsulent Imobiliar ( Future Home Property+)

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2021
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent Shitjesh. Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompa...

We Are Hiring! 😍

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/10/2020
Future Home është kompania më e madhe Shqipëtare e ndërmjetësimit të pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tiranë dhe e formuar nga një grup me te rinje shume energjike dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me të mirë ne Qytetin e Tiranes. Po...
 • Profesioni: asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Gjoka Konstruksion Shpall Vend Vakant: MAGAZINIER

Rruga Argjinatura kamez, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Shoqeria Gjoka Konstruksion sh.a kerkon te punesoj: Magazinier Detyrat: • Të kujdeset për mirëmbajtjen e magazinës; • Të kontrollojë sasinë dhe cilësinë e të gjithave produkteve që hyjnë dhe dalin; • Të bëjë sistematikis...

Inxhinier Ndertimi (Kostoist)

Rruga Shyqyri Bërxolli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/11/2020
Departamenti: Teknik Funksionet bazë dhe qëllimi i përgjegjësive: Inxhinieri Kostoist ka si përgjegjësi kryesore ndjekjen e kostos së objekteve në mënyrë periodike, hartimin e preventivave si dhe analizave teknike të çmimeve për zër...

Arkitekt Ne Projektim

Rruga Shyqyri Bërxolli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/11/2020
Progeen shpk kërkon arkitekt që të punësohet në projektim për godina banimi, civile dhe industriale, struktura, studime pjesore urbanistike, plane të detajuara vendore (PDV) etj. Arkitekti do të përfshihet në të gjitha proceset e projekt...

A Jeni Foles Italisht / Anglisht / Gjermanisht? Kerkohen Operatore Ne Sigurimin E Jetes

Rruga Stavro Vinjau, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Mundesi te larta % te Komisionit ne Shitje Nuk kerkohet asnje pervoje! A jeni foles italisht / anglisht / gjermanisht? Mesoni sot shitjet e Sigurimeve te Jetes! Baze 600 euro + Komisione Na kontaktoni per me shume info: ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Bar Restorant Fastfood Eliosi Kerkon Te Punsoje Puntore Fastfood Dhe Kreperi

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2020
Kerkojm te punsojm puntore fastfood kreperi piceri me eksperience orari 07-16 te interesuarit te kontaktojne ne what aap ...flm ...
 • Profesioni: Kuzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Hapesira Te Reja Punesimi Si Agjent Telefonik !

Rr, Llazar Plluci, Tirane Me Marreveshje
Hapesira te reja punesimi si agjent telefonik ne gjuhet ; - Gjermane, - Spanjolle , ( me nivel mbi mesatar ) Ju ofrojme; -Page baze duke filluar nga 500-550€ -Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg, -Kontrate te rregullt pune...

Kerkohen Ne Punesohen Agjente Forex 🇩🇪

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
📣Kerkohen te punesohen Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex minimalishte 5 muaj . 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup. ...

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare( Forex) 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania E&E Investing kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex , minimalishte 3 muaj . 🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen G...

🗣️ The Irish Genius Bar Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🟢 The Irish Genius Bar kerkon te punesoje: 👉🏻Kamariere Femra 👉🏻PR 👉🏻 Hosstes ◽Kriteret e kerkuara: 👉🏻Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese. 👉🏻Te jete e sjellshme dhe korrekte. 👉...

Omega Solutions Group, Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne Fushen Financiare(forex) ne gjuhet: ▪️GJERMANISHT 🇩🇪 ▪️ITALISHT 🇮🇹 ▪️SP...

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare , Retention , Team Lider ( Forex) 🇮🇹,🇩🇪,🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Forex Trade kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjishte 👉Pozicionet : - Retention - Agjente Financiare - Team Lider 👉Kriteret: 〽️ Eksperie...

Rekrutime Tirana Kerkon Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧 Anglisht, 🇮🇹 Italisht Dhe 🇪🇸 Sp

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇬🇧 Anglisht 🇮🇹 Italisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj n...

Ani Coffe Kerkon Te Punesoje Kamariere .

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ani Coffe kerkon te punesoje kamariere . 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR/E TELEFONIK

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 600 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone agjente ne gjuhen GJERMANE,SPANJOLLE,ITALIANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Gjuha mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje Banakiere Dhe Hostess

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Restorant Fishop kerkon te punesoje Staf: ✅ Banakiere ✅ Hostess Kriteret e kandidatit: - Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 👉Ofrojme pagesa te kenaqsh...

KAZA MARKET Kerkon Sistemuese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KAZA Market kerkon sistemuese me ekperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ose te paraqiten prane KAZA Market Rruga: Teodor Keko, Unaze e re, perballe FAMED Bar...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Feniks- Call Center Kerkon Te Punesoje Operatore Dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Fenix-Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇬🇧 Anglishte 🇪🇸 Spanjishte 👉Kriteret: 〽️ Kane prioritet aplikantet me eksperience te mepar...

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Sanitare/Pastruese

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

👔Kerkohen Punonjese Rrobaqepsie

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
kerkohen punonjese -me eksperience -pa eksperience ne fushen e rrobaqepsise mosha deri ne 45 vjec Pagat me te mira ne treg 📍Adresa : Prane UET,perballe me shkollen Vasil Shanto. 📲Per me shume informacione mund te na k...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE !

Rruga Liqeni i Thate 13, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Keni njohuri te gjuhes : -ITALIANE 🇮🇹 -SPANJOLLE 🇪🇸 Mund te aplikoni tani !📲 KUSHTET QE OFROJME : 📃 Kontrata te rregullta sipas legjislacionit . 💵 Rroga mujore 500-550 € 💰Bonuse Extra dhe me te lartat ne treg . ...

Kerkohen Konsulente Turistike 🌎 Ne Tirane ,Durres,Shkoder, Vlore, Sarande

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Dollar
Keni aftesi te mira komunikimi ne gjuhe te huaj 🌎dhe deshironi te gjeneroni para ekstra nga shtepia 🏠? Jeni ne vendin e duhur ! Ne operojme ne 125 vende te ndryshme 🌎. 👉Kriteret e kandidatit: ⏰Disponibiliteti full time ose part...

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Greke me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Sanitare

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/11/2020
Blue Shisha kerkon te punesoje Sanitare. Kushte te mira pune, page e kenaqshme....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Kerkohet Menaxher Dhe Agjent/e Shitjesh Ne Terren

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Kompania gjermane Blue Filters, me eksperience 45 vjecare ne tregun nderkombetar per trajtimin e ujit, hap vende te lira pune per Menaxher dhe Agjent shitjesh ne terren . Kandidatet duhet te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe te disponojne ...

Banakiere

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkohet Banakiere me/pa eksperience ! Lokali ndodhet ne Rr Dritan Hoxha ne Laprake te Ish Shkolla e Partise perballe Universitetit " Zoja e Keshillit te Mire " dhe quhet "Meteor Bar & Coffee" Kushte shume te mira pune , Rro...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Punesim I Shpejte Ne Tirane ! Shofer

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2020
Erca Albania kerkon te rekrutoje kandidate shofere per ne restorante : Kriteret : -Njohje te gjuhes Italiane -Leje drejtimi ( Kategoria B) Detyrat : -Do te merret me furnizimet ushqimore -Do te udhetoje ne Itali per te marre furnizimet 1...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Usta Duralumini/PVC

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet nje Usta Duralumini dhe PVC. Te kete eksperience pune. Kushte te mira pune edhe pagese. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. Adressa: 3 deshmoret, Yzberisht, Tirane ...

Kompania B & B Food Service (Big Bite) Kërkon Të Punësojë Magaziniere .

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/11/2020
Kompania B & B Food Service (Big Bite) kërkon të punësojë magaziniere . 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Me eksperiencë pune . - Të njohë shumë mirë programin Financa 5 . - Puna 6 ditë në javë ; Orari 07:00...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Pozicione Vakante Pune Si

Rruga Vaçe Zela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/09/2020
Keni plane te medha? Jeni te hapur per sfida te reja dhe kerkoni sukses ne karrieren tuaj? Behuni pjese e kompanise te pasurive te paluajtshme, Pata Real Estate. Pata Real Estate eshte duke rekrutuar konsulent imobiliar (TERREN) energjik dhe m...

Rekrutime Tirana Kerkon Team Leader Dhe Agjent Forex Per Gjuhen Gjermane 🇩🇪.

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 800 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Team Leader dhe Agjent Forex per gjuhen Gjermane 🇩🇪. 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi per Team Lider 🇩🇪 : 〽️ Eksperience te meparshme si Team Leader. 👥 Aftesi te mir...

Kerkohet Te Punesohet Rrobaqepese🧶 🧵

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🧶 🧵 Kerkohet te punesohet Rrobaqepese 👉🏻Kriteret qe duhet te plotesoje aplikanti: 🧶 Eksperience ne qepjen e perdeve. 🧶 Eksperience ne fasoneri. 🧶 Filledtare ne rrobaqepsi, nxenese. 👉🏻Ofrojme kushte te mir...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Omega Solutions Group Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷,🇪🇸,

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare(forex),te kene disponibilitet Full-time ⏰. 👉Gjuhet: ▫️ Frengjishte 🇫🇷 ▫️ Spanjishte 🇪...

Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon Te Punesoje Agjente Shitjesh Ne Terren

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te rekrutoje te rinje dhe reja ambicioz per te zgjeruar stafin e saj tashme edhe ne DURRES. 👉🏻 Kriteret e aplikantit: ▪️ Te posedoni automjete 🚗 ▪️ Preferohet grup mosha mb...

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!! 👉🏻Kriteret e aplikantit: ⏰Disponibiliteti: Part Time ose Full Time. 🚗Mjafton vetem te keni makinen tua...

🔈 Fast Food Kreperi Pizzeri Bistro Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Kreperi Pizzeri Bistro kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Picajol - Motorrist 🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Picajol - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te s...

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EAT ME kerkon te punesoje : - Fast Food-ier -Ndihmes picier -Motorrist Kriteret e Kanditatit : Te jene te komunikueshem. Te kene eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojm...

🔈 Bar Pizzeri Prestigjoze Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉Bar Pizzeri Prestigjoze kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier - Banakier - Sanitare (turn i dyte) 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sj...

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Pjatalarese Dhe Ndihmese Kuzhine.

Qender,9 kateshet,Tirane , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/11/2020
Rozafa Sea Food kerkon te punesoje pjatalarese dhe ndihmese kuzhine. 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...

Kerkohet Konsulent Imobiliar (Me Perqindje)

Rruga Vaçe Zela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Pata Real Estate eshte ne kerkim te konsulentve imobiliar ne moshen 25-30 vje me pervoje te meparshme ne fushen e terrenit. Kandidati duhet: - Te kete mbaruar shkollen e larte niveli Bachelor - Pervoja e meparshme ne fushen e shitje ben avant...

Kerkohen # Retention Greqisht

Rruga kavajes, Tirane Pagesa:500,600,700 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2020
AEGON HOLDING eshte ne kerkim te : Retention ne gjuhen Greke Ofrojme: •Rrog dhe % te larta , te diskutueshme. • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperien...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Doktorature
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

MOTORRIST

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2020
JEMI TE INTERESUAR TE PUNESOJME MOTORIST PER TRE PIKAT TONA TE RESTORANTEVE LE DELICE. PAGESA 400 LEK/ ORA...
 • Profesioni: MOTORRIST
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

ALBAGAME - Shites/e “Salespeople”

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Albagame sh.p.k kërkon punonjës shites/e. “Salespeople” Ofrojmë : Kushte te mira pune. Pagesë konkurruese. Rritje e përfitimeve sipas vjetërsisë në punë. Sigurime shoqërore dhe shëndetësore. Bonuse në varësi të performanc...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Kamariere & Banakiere

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/11/2020
Kerkohet : Kamariere & Banakiere Turni 1 ——> 07:00 -15:00 Ambient Familjar ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️ 🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk 👉OFRON: Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj: Kamariere

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mobileri

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj punetor mobilerie me eksperience pune. E diela pushim. Orari I punes 08:00-17:00. Paga fillon nga 40000 leke....
 • Profesioni: Punetor mobilerie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Agjent Shitie

Rruga Anastas Shundi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Konpania NOVA Distribution Albania kerkon te punêsoj Agjent Shitje ne terren Per zonen e Tiranes dhe rrethe. Kandidati duhet te plotesoj kriteret e me poshteme: -Te njoh mire Tiranen dhe rrethet. -Te kete minimumi 3 vite eksperienc pune.. -Te je...
 • Profesioni: Agjent shitje.
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim