shkolle per montazh 

 Online 156 lexues | 5 njoftime ne pritje

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 15/11/2019
KOMPANIA “F-V” HAP VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa eksperience pune. PAGESA: Baze dhe perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime fantastike jashte vendit per ...

Kerkohet Shites/e Pajisjeve Elektronike

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2019
Shites/e ne dyqan Celulare,laptop,tablet etj. Paga shume e kenaqshme Kushte te mira pune 8 ore pune 1 dite ne jave pushim Preferohet te njof produktet teknologjike dhe te kete komunikim te mir me klientet. ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Agjent Shitje

Autostrada Tirane-Durres km 6, perballe Aurora Group, ose afer Pelikan Security, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/08/2019
Fe.Fa.Ta shpk kerkon Agjent Shitje. Puna konsiston ne ruajtjen e klienteve ekzistues qe ne kemi, por gjthashtu ne shtimin e klienteve. Pagesa baze plus perqindje. Pagesa ne kohe pa vonesa. Kerkesat per pune jane: korrektese, seriozitet, Duhet...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkohet Shitese Butiku Dhe Estetiste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
1) Kerkohet shitese ne butik te rruga e kavajes 2) Kerkohet dhe estetiste Paga sipas eksperiences se punes...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Asistente/ Sekretare

Rruga Sabri Preveza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Doctrinae, nje qender kursesh ne Tirane ofron vend pune si asistente ose sekretare. Kandidatja duhet te kete mbaruar te pakten studimet universitare bachelor. Te jete e afte per pune. Te kete njohurite baze ne perdorimin e kompjuterit dhe te rrj...
 • Profesioni: Sekretare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkohet Te Punesohet Roje Parkimi.

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:34,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/03/2020
Shoqeria 'Erjoni" sh.p.k, kerkon te punesoje roje parkimi. Arsimi/ aftesite/ kerkesat: Te kete perfunduar arsimin e mesem; Te kete aftesi komunikuese, bashkepunuese, raportuese shume te mira; Preferohet qe kandidati te kete eksperi...
 • Profesioni: Roje parkimi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

KERKOHEN ASISTENTE EKONOMISTE DHE ARKETARE

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:11,111 Leke Afati i Aplikimit: 08/10/2020
Kerkojme asistente ekonomiste dhe nje arketare per depo farmaceutike. ofrojme page te kenaqshme me siguracione dhe kushte shume te mira pune. ...

Kerkohen Punetore Fast Foodi Pa Eksperience

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2020
ofroj pune puntore fast-foodi. kushte mira pune dhe page e kenaqshme. pranojme dhe vajza pa eksperience te meparshme. ...
 • Profesioni: punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkoj Pastruse / Kujdestare Per Nje Te Moshuar Ne Zonen Tregu Elektrik - Tirane Per Nje Grua

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkoj nje grua 50-60 vjec qe te kujdeset per nenen time ne Tirane (zona tregu elektrik).Per orarin dhe pagesen kontaktoni ne nr. whatwapp ...

LeadGen Kerkon Te Punesoje Operator Dhe Supervizor (Shkoder)

Rruga Studenti, Shkodër, Albania, Shkoder 600 Euro
Leadgen vjen tashme me zyren me te re ne qytetin e Shkodres. Jemi ne kerkim te personave te afte per rolet: - Operator telefonik Opener/Closer - Supervizor Per gjuhen: -Italisht. Ofrojme: • Page baze duke filluar nga 600 Euro (Bonus...

Kamariere

Per gjermani , Tirane 1,000 Euro
Kerkoj kamariere per lokalin tim ne Gjermani...
 • Profesioni: Lokal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Gota News Kerkon Te Punesoje Montazhier

Rruga Don Bosko, Tirane 40,000 Leke
*Gota News kerkon te punesoje Montazhier Te interesuarit mund te na shkruajne ose te dergojne cv : burimenjerzore@gotanews.tv Kandidatet per Montazhier duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -Diplome Bachelor ose Master ne Komunikim, Me...

Manaxhimi I Porosive Te Klienteve Nepermjet Programeve Profesionale.

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon punesoje punonjese(femer) per manaxhimin e porosive te klienteve. E interesuara duhet te kete mbaruar nje dege te fakultetit te inxhinjerise, te fakultetit politeknik ose te ekonomise. Aplikantja duhet ...
 • Profesioni: administrate
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne email: axl...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan, Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkoj Dy Punetore Femra Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Kerkoj te punesoje dy punetore ne lokalin tim ne Gjermani. Mosha 18-35 vjec Shtepia e paguar, bakshishi eshte mbi 50 Euro cdo dite. Pagesa 1000 Euro Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! ...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Supervizor

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Supervizor te afte per te menaxhuar grupe pre-sales, ne gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus ne baze te performances). • Ambjente pune moderne dhe komode. ...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Sanitare

Rruga durresit, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kemi nje variant pune te lire per sanitare ne zyra tek rruga durresit, Puna eshte 8 ore, nga e hena ne te shtune Kushdo i interesuar te kontaktoje ne ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

SHOFER

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Kompania Commerce Corp qe operon ne tregun shqiptar prej vitesh,shpall pozicionin vakant : Shofer Kriteret e kerkuara: • Te kete eksperience mbi 3 vjet si shofer; • Te zoteroje leje drejtimi (patente) te klasit "B" • Mos...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

KERKOJME SHOFER

Rruga Bajram Tusha l14, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/12/2024
KERKOJME SHOFER ME PATENTE CE TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR TEL ; ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

OFROJME PUNE SHOFER /MOTORRIST

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:11,111 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2020
Ofrojme pune per shofer dhe motorrist per shperndarje te barnave dhe produkteve farmaceutike. kushte shume te mira pune dhe siguracione. page e kenaqshme....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Puno Nga Shtepia

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
HR.com.al ofron mundesi punesimi per pozicionet “PR”( Publik Relation) dhe “SMM” (Social Media Management ). Mos e humbisni kete mundesi! Na deroni CV-ne tuaj ne email-in hr@eliteinternational.al, ose na kontaktoni ne nr. ...
 • Profesioni: Marketing
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Pune Nga Shtepia , RETENTION FOREX

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Rekrutuesi al kerkon 25 agjente Retention te gjuhes Italiane me eksperience te meparshme ne Forex. Mundesi per te punuar nga shtepia , Ti na sill eksperiencen dhe vullnetin tend per te bere mira te gjitha te tjerat i sigurojme ne. Pagesa te kenaq...
 • Profesioni: KONSULENT
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Operatore

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ne kuader te zgjerimit te aktivitetit shpallim vende e lira te punes: +Menaxhere marketing per shitje online. Kabdidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhme: -Krijimi dhe planifikim i postimeve. -Kthim pergjigjesh -Hartim i teksteve per...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

MODEL/MODELE NE EVENT

Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 21/12/2019
Ne kete periudhe festive, Agjencia jone ka nevoje per model dhe modele pergjate eventeve te caktuara, ne kuader te permbushjes se nevojave te vizibilitetit te brandeve te rendesishme ne Shqiperi. Kriter eshte gjatesia, si per vajzat dhe per djemte,...
 • Profesioni: MODEL/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Baboon Food Delivery 80.000 Leke Rroge Motorr/ Biciklete/ Makine Ne TIRANE

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tira...
 • Profesioni: Korier/Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Speedshop.al Kerkon Te Punesoje Operatore Femer 🙂

Rruga 5 maji , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Speedshop.al kerkon te punesoje operatore femer per shitjet online kushte komode pune te jete e sjellshme e komunikueshme me klientin te lutem te interesuarat te na dergojn cv me email paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkoj Marangoz Me Eksperience Pune

Rruga Veli Dedi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Mobileri Flori kerkon punetor me eksperience pune per mobileri per prodhime entiefi. Paga shume e kenaqur. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit....
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Oferte Pune 24 Ore Per Kujdestare Per Te Moshuar

Bulevardi i Ri, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/03/2020
Ofrojme vend pune per kujdestare per te moshuar 24 ore tek Bulevardi i Ri . ...

Kerkohet Motorrist

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet motorrist prane qendres Kristal Komuna e Parisit orari dhe paga e kenaqshme + tarifat e dergesave. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin me poshte....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Arketare

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e Arketare ...

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/09/2019
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Kamarier

Unaza 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkohet Kamarier per turnin e 3 me eksperienc pune. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim