business property for rent  

 Online 37 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 37 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

750 Euro id:114089 - - Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

- Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent i arreduar ne menyre moderne. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoli...

750 Euro

210 Euro id:53714 - Amb 40 m2 i Persht. per Zyra & Biznese (Shk. Vasil Shanto) Zone e Favoreshme Biznesi

Amb 40 M2 I Persht. Per Zyra & Biznese (shk. Vasil Shanto) Zone E Favoreshme Biznesi

Vasil Shanto | Tirane
1.70 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambient 40 m2 i pershtatshem per zyra dhe biznes tek shkolla vasil shanto (rr. muhamet gjollesha) zone e favoreshme per biznes | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | e shtruar me pllake ...

210 Euro

280 Euro id:29907 - Ambient Totalisht i RI* 64m2 ( VASIL SHANTO - UET) 2 amb pune- Pallat i Ri me Ashensor /Cip- Chiller

Me qera ambient biznesi (64 m2) te vasil shanto - uet - me mundesi parkimi poshte pallatit| me 2 dhoma ( + korridor + ballkon + tualet) -dritare dopio xham| sistem me kondicioner chillera te reja| ambient i ri...

280 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

1,500 Euro id:123399 - Qera, Ambjent, Sheshi Willson

Qera, Ambjent, Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Future Home - Priority
1.62 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne afersi te sheshit willson.informacion mbi ambjentin:•kati i 0•siperfaqa e ambjenti: 110 m2•2 tualet•fasade xhami 6 m.•i investuar•ne proces hipotekimi•ambjeti jepet per biznes ...

1,500 Euro

250 Euro Jepen super Opsione me qera ambiente per zyra kati 0-1-2 . Pazari Ri . Jepen super Opsione me qera ambiente per zyra kati 0 - 1 - 2 . Pershtaten per cd

Jepen Super Opsione Me Qera Ambiente Per Zyra Kati 0-1-2 . Pazari Ri .

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.08.2019 (17:27): Jepen super opsione me qera ambiente per zyra kati 0 - 1 - 2 . pershtaten per cdo lloj aktiviteti si prsh call-center , qender kursesh gjuheve te huaja , kurse guzhine , studio kontabiliteti , studio ligjore etj . ka nje location te thjeshte ,ne qen...

250 Euro

130,000 Leke Jepet me qera Bar Kafe 200 m2 tek Astiri Jepet me qera Bar Kafe ne Astir ,Rruga Teodor Keko se fundmi nje nga zonat me te

Jepet Me Qera Bar Kafe 200 M2 Tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (15:47): Jepet me qera bar kafe ne astir ,rruga teodor keko se fundmi nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit qe e ben nje mundesi shume te mire investimi .lokali eshte ne gjendje shume te mire pune ,i arreduar ne menyre moderne me nje xhiro ditore 30...

130,000 Leke

580 Euro JEPET ME QIRA LOKAL TEK RRUGA FORTUZI Jepet me qira lokal tek Rruga Fortuzi shume prane kryqezimit me Rrugen Mine Peza

Jepet Me Qira Lokal Tek Rruga Fortuzi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (15:15): Jepet me qira lokal tek rruga fortuzi shume prane kryqezimit me rrugen mine peza. ndodhet ne katin 0, buze rruge, ka siperfaqe te brendshme prej 50m2 gjithashtu dhe nje verand ne pjesen e jashtme. jepet me qira per 70.000 lek ne muaj. eshte nje munde...

580 Euro

60,000 Leke Bar kafe ne zonen e komunes se parisit tek kristal center Jepet me qera bar kafe ne zonen e komunes se parisit tek Kristal center ambjenti

Bar Kafe Ne Zonen E Komunes Se Parisit Tek Kristal Center

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.08.2019 (14:58): Jepet me qera bar kafe ne zonen e komunes se parisit tek kristal center ambjenti jepet vetem per lokal 2 kate dhe ambjent te jashtem ...

60,000 Leke

280 Euro Amb Biznesi (60 m2) tek NERANXI ne Hyrje te Myslymit - PARKET - Hapesire me Ndricim Perfekt Amb Open Space (60 m2) tek NERANXI ne Hyrje te Myslym Shyrit - Zone Perfekte per

Amb Biznesi (60 M2) Tek Neranxi Ne Hyrje Te Myslymit - Parket - Hapesire Me Ndricim Perfek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.33 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.08.2019 (13:53): Amb open space (60 m2) tek neranxi ne hyrje te myslym shyrit - zone perfekte per biznes | parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | kondicioner | punime cilesore | mure te sapo lyera | dritare dopio xham | tualet me hidrosanitare cileso...

280 Euro

750 Euro - Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne ! Jepet Ambjent i arreduar ne menyre moderne. Ambjenti eshte i arreduar me arkitek

- Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2.23 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.08.2019 (13:16): Jepet ambjent i arreduar ne menyre moderne. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoline per organizimin e mbledhjeve dhe prit...

750 Euro

550 Euro Lokal me qira tek Ekspozita Shqiperia Sot Sapo kalon Ekspoziten Shqiperia Sot, pa shkuar tek Gjykata e rrethit Tirane jepe

Lokal Me Qira Tek Ekspozita Shqiperia Sot

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.08.2019 (11:53): Sapo kalon ekspoziten shqiperia sot, pa shkuar tek gjykata e rrethit tirane jepet me qira lokal me sip 50 m2+ verande 50 m2. kati 1. pallat i ri. lokal ne gjende pune, i kompletuar me cdo gje cilesore. cmimi 550 euro/muaj. ...

550 Euro

699 Euro Jepet me Qera ambiente Biznesi - Magazine Frigoriferike Jepet me qera Biznez Frigorifer + magazine me 
sip: 136 m2 
Me certifikate pr

Jepet Me Qera Ambiente Biznesi - Magazine Frigoriferike

Qender | Korce
KM nga qendra
136.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (11:45): Jepet me qera biznez frigorifer + magazine me sip: 136 m2 me certifikate pronesie me 3 dhoma ngrirje dhe freskuese me temperature +18°c - (- 30)°c sip: 7 m2 sip: si vellim 18 m3 sip: 18 m2 sip: 45 m3 sip: 20 m2 ...

699 Euro

400 Euro Zyre cilesore 58 m2 me Qera afer Bllokut, Tirane Rruga Milto Tutulani, perballe me Fakultetin Juridik Shteteror Tirane, 
Jepet m

Zyre Cilesore 58 M2 Me Qera Afer Bllokut, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.08.2019 (09:41): Rruga milto tutulani, perballe me fakultetin juridik shteteror tirane, jepet me qera ambjent biznesi 58 m2, kati i dyte, me hyrje te dedikuar nga rruga. me vetrate xhami te madhe, kondicioner. ambjenti ka tualet. qeraja: 400 euro ne muaj + ta...

400 Euro

1,500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi 200 m2 me qera, afer Stadiumit Arena Kombetare dhe Coin, shikueshmeri e larte, ne rruge kryesore!

Ambjent Biznesi 200 M2 Me Qera, Afer Stadiumit Arena Kombetare Dhe Coin, Shikueshmeri E Larte, Ne Rr

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga dervish hima, afer stadiumit arena kombetare, japim me qera ambjent biznesi open space 200 m2, kati ii, me hyrje indipendente, 2 tualete. vetrine e madhe me ekspozim te larte nga rruga kryesore. ambje...

1,500 Euro

250 Euro id:30965 - Ambient (37 m2) ne nje Qender Biznesi (Pazari i Ri - Qender) i Pershtatshem per Zyra | Ndertese e Re | Kondicioner

Ambient (37 M2) Ne Nje Qender Biznesi (pazari I Ri - Qender) I Pershtatshem Per Zyra | Ndertese E Re

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.26 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambient (37 m2) ne nje qender biznesi (pazari i ri - 5 min afer qendres) i pershtatshem per zyra | ndertese e re me sistem sigurie dhe ashensor | kondicioner | planimetri e rregullt me ndricim per...

250 Euro

6,000 Euro Dyqan 250 m2 me Qera tek Sheshi Wilson Tirane, ne Rruge Kryesore, Vetrine e madhe Okazion per Banka dhe Biznese te medha 
Ne Rrugen Sami Frasheri, 15 m nga Shesh

Dyqan 250 M2 Me Qera Tek Sheshi Wilson Tirane, Ne Rruge Kryesore, Vetrine E Madhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (09:32): Okazion per banka dhe biznese te medha ne rrugen sami frasheri, 15 m nga sheshi wilson, jepet me qera dyqan, ambjent biznesi 250 m2 ne rruge kryesore, me vetrine te madhe dhe shikueshmeri shume te larte. ka funksionuar si filial banke, ne gjend...

6,000 Euro

650 Euro Zyrë - Per Qira - Myslym Shyri, Shqipëri Ambjent komericial per qira i pershtatshem per zyra, klinik dentare, etj. Ka nje

Zyrë - Per Qira - Myslym Shyri, Shqipëri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.08.2019 (09:17): Ambjent komericial per qira i pershtatshem per zyra, klinik dentare, etj. ka nje siperfaqje prej 80m2. ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri, ku i gjithe kati eshte pershtatur per zyra. ambjenti eshte i perbere nga nje fasad xhami ku mund te sh...

650 Euro

1,500 Euro AMBJENT BIZNESI OPEN SPACE 200 M2 TEK STADIUMI, ME CMIM OKAZION ! AMBJENT BIZNESI OPEN SPACE 200 M2

Rruga Dervish Hima, afer stadiumit Arena Ko

Ambjent Biznesi Open Space 200 M2 Tek Stadiumi, Me Cmim Okazion !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
0.98 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.08.2019 (20:04): Ambjent biznesi open space 200 m2 rruga dervish hima, afer stadiumit arena kombetare, japim me qera ambjent biznesi open space 200 m2, kati ii, me hyrje indipendente, 2 tualete. buze rruges kryesore. ambjenti ka vizibilitet shume te mire. qer...

1,500 Euro

1,500 Euro Dyqan 250 m2 me Qera, afer Ministrise se Arsimit - Rr. Durresit Rruga Mihal Duri, mbrapa Ministrise se Arsimit dhe afer Rruges se Durresit,
Jap

Dyqan 250 M2 Me Qera, Afer Ministrise Se Arsimit - Rr. Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.73 KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (20:01): Rruga mihal duri, mbrapa ministrise se arsimit dhe afer rruges se durresit, japim me qera ambjent biznesi dyqan 250 m2, open space, i pershtatshem per biznese te ndryshme. qeraja: 1.500 euro ne muaj tel. 069 77 63 141 - albaprona...

1,500 Euro

1,370 Euro ZYRE 137 m2 me Qera per Biznes, tek Blloku Apartament me Qera per Zyre/ Biznes tek Rr. Pjeter Bogdani, zona e Bllokut Tiran

Zyre 137 M2 Me Qera Per Biznes, Tek Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
137.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.08.2019 (20:01): Apartament me qera per zyre/ biznes tek rr. pjeter bogdani, zona e bllokut tirane, kati 2 me ashensor, ekspozim ne zone te qete dhe te gjelberuar. perbehet nga soxhorno, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone shume i pershtatshem si ambjent biznesi : ndo...

1,370 Euro

1,250 Euro Zona e Bllokut Dyqan 140 m2 me Qera - 1.250 Euro Rruga Nikolla Tupe, Zona e Bllokut - Tirane,

Japim me Qera Dyqan 140 m2, 2 Tu

Zona E Bllokut Dyqan 140 M2 Me Qera - 1.250 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (20:01): Rruga nikolla tupe, zona e bllokut - tirane, japim me qera dyqan 140 m2, 2 tualete vetrine e madhe, i pershtatshem per biznese te ndryshme. qeraja: 1.250 euro ne muaj tel. 069 77 63 141 - albaprona ...

1,250 Euro

1,100 Euro Ambient Biznesi 150 m2 me Qera ne Myslym Shyri mbrapa Alpet 1.100 Euro Myslym Shyri, mbrapa Karburant Kastrati (ish Alpet-Gulf)
Ne Rr. Besim Imami, ng

Ambient Biznesi 150 M2 Me Qera Ne Myslym Shyri Mbrapa Alpet 1.100 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (20:00): Myslym shyri, mbrapa karburant kastrati (ish alpet-gulf) ne rr. besim imami, ngjitur me shkollen arben broci, jepet me qera ambjent biznesi 150 m2, e perbere nga salle open space e madhe + dhome + tualet + 50 m2 verande. me sistem ajrimi - ko...

1,100 Euro

700 Euro Zyre 3+1 me Qera, 130 m2 – Afer Bllokut Japim me Qera Apartament per Zyre – Ambjent Biznesi - 130 m2, Afer Bllokut dh

Zyre 3+1 Me Qera, 130 M2 – Afer Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.08.2019 (20:00): Japim me qera apartament per zyre – ambjent biznesi - 130 m2, afer bllokut dhe hotel xheko imperial, me 2 hyrje nga rr. ibrahim rugova dhe perlat rexhepi. kati 2 me ashensor. perbehet nga salle e madhe + 3 dhoma + 2 tualete + ballkon. me kon...

700 Euro

230 Euro Jepet me qera 2+1 per zyra te Komuna e Parisit Jepet ambient per zyra te Komuna e Parisit . Ambienti ndodhet buze rruges kryeso

Jepet Me Qera 2+1 Per Zyra Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.08.2019 (19:56): Jepet ambient per zyra te komuna e parisit . ambienti ndodhet buze rruges kryesore tek pallatet arabe....

230 Euro

400 Euro id:140546 - Zyre cilesore 58 m2 me Qera afer Bllokut, Tirane

Zyre Cilesore 58 M2 Me Qera Afer Bllokut, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga milto tutulani, perballe me fakultetin juridik shteteror tirane, jepet me qera ambjent biznesi 58 m2, kati i dyte, me hyrje te dedikuar nga rruga. me vetrate xhami te madhe, kondicioner. ambjenti ka t...

400 Euro

280 Euro id:123677 - Amb Biznesi (60 m2) tek NERANXI ne Hyrje te Myslymit - PARKET - Hapesire me Ndricim Perfekt

Amb Biznesi (60 M2) Tek Neranxi Ne Hyrje Te Myslymit - Parket - Hapesire Me Ndricim Perfekt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.33 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Amb open space (60 m2) tek neranxi ne hyrje te myslym shyrit - zone perfekte per biznes | parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | kondicioner | punime cilesore | mure te sapo lyera | dritare dop...

280 Euro

6,000 Euro id:140333 - Dyqan 250 m2 me Qera tek Sheshi Wilson Tirane, ne Rruge Kryesore, Vetrine e madhe

Dyqan 250 M2 Me Qera Tek Sheshi Wilson Tirane, Ne Rruge Kryesore, Vetrine E Madhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Okazion per banka dhe biznese te medha ne rrugen sami frasheri, 15 m nga sheshi wilson, jepet me qera dyqan, ambjent biznesi 250 m2 ne rruge kryesore, me vetrine te madhe dhe shikueshmeri shume te larte. ...

6,000 Euro

2,000 Euro id:140268 - Dyqan 150 m2 me Qera tek Blloku, Rr. Brigada e VIII

Dyqan 150 M2 Me Qera Tek Blloku, Rr. Brigada E Viii

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Dyqan 150 m2 me qera ne rrugen brigada e viii, zona e bllokut ne vendndodhje me kalim te larte dhe pozicion te mire, ( afer kryqezimit brigada viii / vaso pasha, dyqani shtrihet ne 2 nivele, eshte ne gjendje ...

2,000 Euro

210 Euro Amb 40 m2 i Persht. per Zyra & Biznese (Shk. Vasil Shanto) Zone e Favoreshme Biznesi Jepet me Qera Ambient 40 m2 i Pershtatshem per Zyra & Biznes tek Shkolla Vas

Amb 40 M2 I Persht. Per Zyra & Biznese (shk. Vasil Shanto) Zone E Favoreshme Biznesi

Vasil Shanto | Tirane
1.70 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.08.2019 (19:53): Jepet me qera ambient 40 m2 i pershtatshem per zyra dhe biznes tek shkolla vasil shanto (rr. muhamet gjollesha) zone e favoreshme per biznes | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | e shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham + grila | ...

210 Euro

450 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 45 m² 450 Euro (Rruga e Bogdaneve) Ambjenti ndodhet ne Rrugen e Bogdaneve.
Informacion mbi Ambjentin: • Siperfaq

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 45 M² 450 Euro (rruga E Bogdaneve)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (19:37): Ambjenti ndodhet ne rrugen e bogdaneve. informacion mbi ambjentin: • siperfaqa e ambjenti: 45 m2 • kati 0 buze rruge • disponon nje tualet • kubature e rregullt • fasade xhami. pozicion i favorshem gjeografik. per ta vizituar na konta...

450 Euro

1,600 Euro Ambient Komercial Me Qira Prane "Kristal" Center! Jepet ambient komercial me qira ne Rr. "Prokop Mima" prane Qendres &qu

Ambient Komercial Me Qira Prane "kristal" Center!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.08.2019 (18:05): Jepet ambient komercial me qira ne rr. "prokop mima" prane qendres "kristal". ambienti ka nje siperfaqe totale prej 220 m2, i gjithi fasade xham, ne nje pozicion stategjik, me nje kalueshmeri masive dhe me shume facilitete perreth. ambienti eshte shu...

1,600 Euro

500 Euro Qera Ambjent,Unaza E Re Jepet me qera ambjent ne Unaze Te Re,tek Vila L. Ndodhet në katin perdhe dhe ka

Qera Ambjent,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (18:04): Jepet me qera ambjent ne unaze te re,tek vila l. ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 98 m2. ambjenti disponon: •hapesira te bollshme • hyrje te dedikuar •2 tualete • fasade xhami • opsion ideal investimi •për ta vizituar na kontak...

500 Euro

280 Euro Ambient Totalisht i RI* 64m2 ( VASIL SHANTO - UET) 2 amb pune- Pallat i Ri me Ashensor /Cip- Chiller Me Qera Ambient Biznesi (64 m2) te VASIL SHANTO - UET - Me Mundesi Parkimi posh

Ambient Totalisht I Ri* 64m2 ( Vasil Shanto - Uet) 2 Amb Pune- Pallat I Ri Me Ashensor /ci

Vasil Shanto | Tirane
1.64 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

17.08.2019 (16:46): Me qera ambient biznesi (64 m2) te vasil shanto - uet - me mundesi parkimi poshte pallatit| me 2 dhoma ( + korridor + ballkon + tualet) -dritare dopio xham| sistem me kondicioner chillera te reja| ambient i ri i paperdorur fare| shume kollaj per tu ...

280 Euro

70,000 Leke Biznes apo Zyre me qera Jepet ambient biznesi me qera, aktualisht eshte dyqan peshku i cili mund te shit

Biznes Apo Zyre Me Qera

Fresku/Linze | Tirane
1.03 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.08.2019 (16:23): Jepet ambient biznesi me qera, aktualisht eshte dyqan peshku i cili mund te shitet edhe si biznes. ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloje biznesi pasi ai ndodhet buze rruge, perballe shkolles bashkuar, ka edhe ambjent per tavolina jashte. ambjen...

70,000 Leke

2,000 Euro Dyqan 150 m2 me Qera tek Blloku, Rr. Brigada e VIII Dyqan 150 m2 me Qera ne Rrugen Brigada e VIII, Zona e Bllokut
Ne vendndodhje me

Dyqan 150 M2 Me Qera Tek Blloku, Rr. Brigada E Viii

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (16:09): Dyqan 150 m2 me qera ne rrugen brigada e viii, zona e bllokut ne vendndodhje me kalim te larte dhe pozicion te mire, ( afer kryqezimit brigada viii / vaso pasha, dyqani shtrihet ne 2 nivele, eshte ne gjendje shume te mire dhe pershtatet kryesisht p...

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim