ambjent biznesi me qera  

 Online 28 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 28 lexues | 2 njoftime ne pritje
280 Euro id:16120 - Super Amb i Pershtatshem per Zyra etj. Buze Rruge (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER PERFEKTE Biznesi

Super Amb I Pershtatshem Per Zyra Etj. Buze Rruge (bllok - Brigada E Viii) Zone Super Perfekte Bizne

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.62 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zyre e pershtatshem per shume lloje biznesi (bllok - brigada e viii) zone super perfekte per biznes | kondicioner q1698 te dhenat e ndarjes: -1 ambinete pune -1 tualet -1 korridor - sip totale: 35...

280 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

285 Euro id:53714 - Amb Open Space (Stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Amb Open Space (stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient open space (stadiumi dinamo - pallatet ferrari) zone perfekte biznesi - buze rruge, reklamim perfekt | ambienti eshte i larte | pajisjur me tende - kondicioner | fasade xhami | hapesire e shfrytezueshme...

285 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

700 Euro id:114921 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Bar-Restorant

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Bar-restorant

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane stadiumit dinamo jepet me qira bar-restorant totalisht i mobiluar me cdo pajisje te mundshme per ta vendosur ne funksion qe diten e pare si per restorant edhe per bar. ambienti ka lartesi dhe fasada xhami...

700 Euro

200 Euro ZYR ME QERA OKAZION.tek kryqezimi i 21 dhjetorit jepet me qera zyra e kompletuar Okazion :Jepet me qera zyra e kompletuar me rafte per dosje +4 tavolina +2 kompj

Zyr Me Qera Okazion.tek Kryqezimi I 21 Dhjetorit Jepet Me Qera Zyra E Kompletuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.02.2020 (08:21): Okazion :jepet me qera zyra e kompletuar me rafte per dosje +4 tavolina +2 kompjutera, 4-6 karrike dhe tualet korridor dhe nje dhom depo per rafte ose dosje etj, uji , dritat , interneti jan te perfshira ne cmim vendndodhja tek kryqezimi i 21 dhjet...

200 Euro

1,300 Euro Qera, Hotel, Liqeni I Thatë, Tiranë,ID: PRI 3968 Hoteli ndodhet në zonën e Liqenit të Thatë.
Informacion mbi Ambjentin: •

Qera, Hotel, Liqeni I Thatë, Tiranë,id: Pri 3968

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
800.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

29.02.2020 (02:30): Hoteli ndodhet në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi ambjentin: • ndërtim 3 katësh • sipërfaqa ndërtim: 800 m2 • sipërfaqe truall: 4200 m2 • bar restorant • verandë 100 m2• 10 dhoma • 1 suit • i investuar •aktualis...

1,300 Euro

1,000 Euro JEPET ME QIRA LOKAL  NE GJENDJE PUNE TE 'SHESHI WILSON' 
📐Siperfaqja: 110 m2
📌 Lokali eshte ne gjendje pune dhe eshte totalisht

Jepet Me Qira Lokal Ne Gjendje Pune Te 'sheshi Wilson'

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.02.2020 (02:27): 📐siperfaqja: 110 m2 📌 lokali eshte ne gjendje pune dhe eshte totalisht i kompletuar, ne nje gjendje te mire, me arredim bashkohor. 📌 lokali disponon verande te shfrytezueshme me arredim modern. 📌 ndodhet ne nje zone komerciale 💶...

1,000 Euro

300 Euro JEPET AMBJENT ME QIRA PER FURRE BUKE DHE PASTICERI. Ambjenti ndodhet buze rruge dhe ka nje siperfaqe te bollshme. Zona ne te cilen n

Jepet Ambjent Me Qira Per Furre Buke Dhe Pasticeri.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.02.2020 (02:15): Ambjenti ndodhet buze rruge dhe ka nje siperfaqe te bollshme. zona ne te cilen ndodhet i jep perparesi biznesit. premium19044...

300 Euro

2,300 Euro Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI Cmim Okazion: Super Amb per Restorant ose Cdo Lloj Tjeter Biznes ne Zemer te Tir

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arki

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.02.2020 (02:03): Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me arkitekt*| investim marramendes| vendndodhj...

2,300 Euro

250 Euro Qera, Ambient, Pallati me Shigjeta, Tiranë Ambienti ndodhet tek Diplomat 1, Prane Pallatit me Shigjeta Informacion mbi Ambi

Qera, Ambient, Pallati Me Shigjeta, Tiranë

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (22:40): Ambienti ndodhet tek diplomat 1, prane pallatit me shigjeta informacion mbi ambientin: • kati i 0 • sipërfaqja e ambi entit: 52 m2 • tualet • 6 m fasade xhami • mundesi shumë e mirë investimi. • për ta vizituar na kontaktoni!...

250 Euro

850 Euro Qera. Ambient, Garda, Tiranë Ambienti ndodhet tek Garda Informacion mbi Ambientin: • Kati i 0 • Sipërfaq

Qera. Ambient, Garda, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (22:40): Ambienti ndodhet tek garda informacion mbi ambientin: • kati i 0 • sipërfaqja e ambi entit: 82 m2 • tualet • 6 m fasade xhami • mundesi shumë e mirë investimi. • për ta vizituar na kontaktoni!...

850 Euro

30,000 Leke Qera, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë Ambienti ndodhet tek Vasil Shanto, pranë KESH.
Informacion mbi Ambientin:
•

Qera, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (22:37): Ambienti ndodhet tek vasil shanto, pranë kesh. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 29.5 m2 • open space • 1 tualet • fasadë xhami 3.5 m. • i investuar • me dokumentacion të rregul...

30,000 Leke

550 Euro Ambjent biznesi per qira ne bllok Jepet ambjent biznesi per qira ne Bllok, i pershtatshem per zyra ose biznes tjet

Ambjent Biznesi Per Qira Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.02.2020 (21:59): Jepet ambjent biznesi per qira ne bllok, i pershtatshem per zyra ose biznes tjeter. ambjenti ka siperfaqe 70m2 ndodhet ne katin e pare pallat i ri. cmimi 550 euro bruto...

550 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:185797 - Qera,Ambjent Biznesi,Autostrada Tirane-Durres,Future Home Real Estate

Qera,ambjent Biznesi,autostrada Tirane-durres,future Home Real Estate

Zone Periferike | Tirane Future Home - Info
15.47 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi. ambjenti ndodhet ne autostraden tirane - durres, km7,ka siperfaqje totale 1000m2 dhe lartesi 4.5m, eshte i vendosur ne katin e 4 te nje godine biznesi. ambjenti eshte i perbere ng...

2,000 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

15,000 Leke Dyqan per qira te rruga fortuzi Dyqan per qira me siperfaqe 15m2, i pershtatshem per berberan ose dhe biznes tje

Dyqan Per Qira Te Rruga Fortuzi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (21:59): Dyqan per qira me siperfaqe 15m2, i pershtatshem per berberan ose dhe biznes tjeter. ndodhet ne katin 0. cmimi 15,000 leke....

15,000 Leke

30,000 Leke Dyqan me qira Jepet dyqan me qera, ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 70m2. Ka fasad xhami per re

Dyqan Me Qira

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (21:59): Jepet dyqan me qera, ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 70m2. ka fasad xhami per reklamim biznesi. cmimi 30,000 leke...

30,000 Leke

800 Euro Zyre me qira  Ambjent biznesi per qira, me siperfaqe 65m2, ambjenti eshte me dy kate ,eshte ne

Zyre Me Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (21:59): Ambjent biznesi per qira, me siperfaqe 65m2, ambjenti eshte me dy kate ,eshte ne gjendje te mire pune dhe ndodhet buze rruges kryesore. cmimi 800 euro...

800 Euro

400 Euro Ambjent zyre me qira Jepet zyre me qira tek ish ekspozita me siperfaqe 44m2, zyra ka akses me rrugen

Ambjent Zyre Me Qira

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (21:59): Jepet zyre me qira tek ish ekspozita me siperfaqe 44m2, zyra ka akses me rrugen kryesore ndodhet ne katin 0 ka dhe post parkimi. eshte pheserisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire....

400 Euro

1,650 Euro Ambient per zyra me qira ne Rr. “Sami Frasheri” prane gjimnazit “Petro Nini Luarasi” Ambient per zyra me qira ne Rr. “Sami Frasheri” prane gjimnazit “Petro Nin

Ambient Per Zyra Me Qira Ne Rr. “sami Frasheri” Prane Gjimnazit “petro Nini Luarasi

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
173.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.02.2020 (20:49): Ambient per zyra me qira ne rr. “sami frasheri” prane gjimnazit “petro nini luarasi” jepet me qira ambient per zyra ne nje zone shume te mire te tiranes shume prane sheshit “wilson”, ne rruge kryesore me siperfaqe 173 m2. ndodhet ne katin...

1,650 Euro

1,000 Euro Jepet Dyqan me Qira prane Hipotekes kat 0 Per cdo lloj Bisnesi 🏢Ambjent biznesi me qira!
🕹LOCATION》Prane Hipotekes
📐 Siperfaqja》

Jepet Dyqan Me Qira Prane Hipotekes Kat 0 Per Cdo Lloj Bisnesi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.73 KM nga qendra
101.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (20:44): 🏢ambjent biznesi me qira! 🕹location》prane hipotekes 📐 siperfaqja》100 m2. 💴 Çmimi》1000 euro ambjent me qira kati 0, buze rruge, ambjenti eshte i rregulluar dhe gati per tu arreduar.shume afer me hipoteken,drejtorine e tatimeve,g...

1,000 Euro

300 Euro Jepet me qira ambient 82 m2 Astiri siper Bar Oslo . jepet me qira ambient 82 m2 bosh . kati 2 
ka nje fasad xhami gje qe e ben te l

Jepet Me Qira Ambient 82 M2 Astiri Siper Bar Oslo .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.02.2020 (20:34): Jepet me qira ambient 82 m2 bosh . kati 2 ka nje fasad xhami gje qe e ben te lehte reklaminin tuaj per cdo lloj biznesi . e pershtatshem per parukeri estetike , zyre kontabiliteti avokatie etj . cmimi 350 mije leke ...

300 Euro

280 Euro Super Amb i Pershtatshem per Zyra etj. Buze Rruge (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER PERFEKTE Biznesi Zyre e PERSHTATSHEM per shume lloje biznesi (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER

Super Amb I Pershtatshem Per Zyra Etj. Buze Rruge (bllok - Brigada E Viii) Zone Super Perf

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.62 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

28.02.2020 (20:33): Zyre e pershtatshem per shume lloje biznesi (bllok - brigada e viii) zone super perfekte per biznes | kondicioner q1698 te dhenat e ndarjes: -1 ambinete pune -1 tualet -1 korridor - sip totale: 35 m2 - sip neto: 35 m2 - kati: 3 kar...

280 Euro

350 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Juveniljas(ID 4261324 ) Property ID : 4261324

Bllok, prane Juveniljas, Rruga Sami Frasheri, jepet me

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Juveniljas(id 4261324 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

28.02.2020 (19:51): Property id : 4261324 bllok, prane juveniljas, rruga sami frasheri, jepet me qera ambjent per zyra, bosh, siperfaqe 70 m², kati i 3 nga toka, e ndare ne 3 ambjente, e gjithe zyra eshte e shtruar me parket, 2 kondicioner, tualet, orientim jug-lind...

350 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

1,650 Euro id:199756 - Ambient per zyra me qira ne Rr. “Sami Frasheri” prane gjimnazit “Petro Nini Luarasi”

Ambient per zyra me qira ne rr. “sami frasheri” prane gjimnazit “petro nini luarasi” jepet me qira ambient per zyra ne nje zone shume te mire te tiranes shume prane sheshit “wilson”, ne rruge kryeso...

1,650 Euro

600 Euro Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar Ambjent  Zyre me Qera,  155 m2 i kompletuar si Call Center,  ne Lezhe
Ne Qender

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

28.02.2020 (19:41): Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shume te mire. salle open space rreth 130...

600 Euro

500 Euro Zyre me qera ne zonen e Don Boskos  (ID 4261329 ) Property ID : 4261329

Don Bosko, prane Kompleksit Vizion +, jepet me qera apa

Zyre Me Qera Ne Zonen E Don Boskos (id 4261329 )

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

28.02.2020 (19:40): Property id : 4261329 don bosko, prane kompleksit vizion +, jepet me qera apartament 3+1 per zyra, bosh, siperfaqe 140 m², verande 60 m², kati i 3 me ashensore, 4 ambjente ne total, guzhina e kompletuar dhe me vehte, 2 tualete, ballkon, orientim...

500 Euro

2,050 Euro Dyqan me qera Prane Pazarit te Ri rruga Avni Rustemi ne Tirane(ID 4271385) Property ID : 4271385

Tek Pazari i Ri, Rruga Avni Rustemi, jepet me qera ambj

Dyqan Me Qera Prane Pazarit Te Ri Rruga Avni Rustemi Ne Tirane(id 4271385)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (19:40): Property id : 4271385 tek pazari i ri, rruga avni rustemi, jepet me qera ambjent komercial, ambjenti ka nje siperfaqe totale 220 m2, nga keto 195 m2 eshte siperfaqja e salles dhe 25 m2 eshte siperfaqja e oborrit, lartesia e ambjentit eshte 3.75 m,...

2,050 Euro

800 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Sheshit Willson ne Tirane (ID 4261335 ) Property ID : 4261335

Bllok, prane Sheshit Willson, jepet Zyre me qera ne pal

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Sheshit Willson Ne Tirane (id 4261335 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.02.2020 (19:40): Property id : 4261335 bllok, prane sheshit willson, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 145 m², kati 2 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon. zyra eshte e investuar jepet bosh, e shtruar e gjitha me parket dhe e ndare ne 3 ambj...

800 Euro

2,000 Euro id:196120 - Magazine me qera ne Prush.

Magazine Me Qera Ne Prush.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Elite Properties
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera magazine ne prush. magazina ndodhet ne periferi te tiranes, eshte godine nje kateshe. magazina ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe me lartesi 6 metra. magazina disponon siperfaqe te madhe perpara pe...

2,000 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

500 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Ish Ujvares (ID 4261333 ) Property ID : 4261333

Bllok, prane Ish Ujvares, jepet Zyre me qera, siperfaqe

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Ish Ujvares (id 4261333 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.02.2020 (19:40): Property id : 4261333 bllok, prane ish ujvares, jepet zyre me qera, siperfaqe 60 m², kati 2, tualet, buze rruge, open space, mundesi reklamimi, ambjenti eshte i pershtatshem per call center, zyre noterie etj. jepet me qera 500 euro...

500 Euro

1,600 Euro Dyqan me qera ne zonen e 21- Dhjetorit tek kompleksi Magnet (ID 4271392 ) Property ID :4271392

21-Dhjetori, tek Kompleksi Magnet, jepet Dyqan me qera n

Dyqan Me Qera Ne Zonen E 21- Dhjetorit Tek Kompleksi Magnet (id 4271392 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (19:38): Property id :4271392 21-dhjetori, tek kompleksi magnet, jepet dyqan me qera ne pallat te ri, siperfaqe 260 m², kati 0, tualet, open space, fasad xhami, ambjenti eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh si, supermarket, palester, call center...

1,600 Euro

820 Euro Dyqan me qera Rruga Mine Peza ne Tirane (ID 4271381) Property ID : 4271381

Ruga Mine Peza, jepet me qera dyqan 100 m²  kati 1, op

Dyqan Me Qera Rruga Mine Peza Ne Tirane (id 4271381)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.02.2020 (19:36): Property id : 4271381 ruga mine peza, jepet me qera dyqan 100 m² kati 1, open space, kondicioner, 2 tualete, i shtruar me parket fasade xhami, mundesi reklamimi, dyqani me pare eshte perdorur per sallon bukurie. jepet me qera 820 euro...

820 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim