dobit e kokaines  

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje
800 Euro id:258642 - Jepet me qira ambient biznesi ne Vlore

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Vlore

Zone Periferike | Vlore
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet ambient biznesi me qira prane spitalit psikiatrik vlore. ambienti eshte 150 m2 siperfaqe e brendshme dhe 30m2 verande, i pozicioniar buze rruges ku lidhet qendra dhe lungomare. ambienti i brendshem eshte ...

800 Euro

240 Euro id:53714 - Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Parket i Ri

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Parket I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.69 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2398 te dhenat e...

240 Euro

330 Euro id:16120 - Ambient 2+1+Tualet Tek Drejtoria E Policise (Myslym) Zone Fantastike Biznesi | Perfekt Per Zyre

Ambient 2+1+tualet Tek Drejtoria E Policise (myslym) Zone Fantastike Biznesi | Perfekt Per Zyre

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.03 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient 2+1+tualet tek drejtoria e policise (myslym) zone fantastike biznesi | perfekt per zyre, me parket, kondicioner dhe cdo gje q2406 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet ...

330 Euro

1,000 Euro id:29907 -  Super Zyre me Qera ne location prenium | Stadiumi Dinamo, sistem led - Parket Super Cilesor

Super Zyre Me Qera Ne Location Prenium | Stadiumi Dinamo, Sistem Led - Parket Super Cilesor

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
185.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

super zyre me qira ne location prenium | stadiumi dinamo , ne super vendodhje - hapesire gjigande dhe e pershtatshme per cdo lloj biznesi - ndricim te mire natyral dhe artifical - dekoruar me leter murale mar...

1,000 Euro

250 Euro Jepet me qira ambient tregtar Rruga ali demi buze rruges kryesore. Jepet me qira ambient tregtar Rruga ali demi buze rruges kryesore.
Ambienti ndo

Jepet Me Qira Ambient Tregtar Rruga Ali Demi Buze Rruges Kryesore.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
26.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.10.2020 (16:48): Jepet me qira ambient tregtar rruga ali demi buze rruges kryesore. ambienti ndodhet në katin e 1 teknik dhe disponon sipërfaqe 26 m2. zona është e favorshme për zhvillimin e çdo tipologjie biznesi. për më shumë informacion apo një vizi...

250 Euro

500 Euro Tirane, jap me qera Vile Kati 4, 140 m² 500 Euro PRO18137 Ambienti ndodhet ne Laprake, Tiranë. Informacion mbi ambientin: • Kati 4 •

Tirane, Jap Me Qera Vile Kati 4, 140 M² 500 Euro Pro18137

Laprake | Tirane
2.50 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.10.2020 (16:43): Ambienti ndodhet ne laprake, tiranë. informacion mbi ambientin: • kati 4 • sipërfaqja e ambientit: 140 m2 • me dokumentacion të rregullt hipotekor • ambienti është i përshtatshëm për lloje te ndryshme biznesi • mundësi shumë e mir...

500 Euro

300 Euro Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë PRI18246 Ambienti ndodhet tek Komuna e parisit :
Buzë rruge
• Kati i 0
• Sipërfa

Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë Pri18246

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (16:32): Ambienti ndodhet tek komuna e parisit : buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 52 m2 ndarë në 2 ambiente. • 1 tualet • fasadë xhami • ambienti është i përshtatshëm për dyqan, zyra, klinikë dentare, lokal etj. • ...

300 Euro

400 Euro Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tirane. (Pro +17994)Ambienti ndodhet tek Sheshi Willson.
Informacioni mbi ambientin :

Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tirane.

Tjeter zone | Tirane
1.06 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.10.2020 (16:29): (pro +17994)ambienti ndodhet tek sheshi willson. informacioni mbi ambientin : • sipërfaqja 52 m2. • kati 3. organizimi : • 1 ambient.. detaje të tjera : • i investuar • bosh • sistem nricimi . ambienti mund të përdoret për ...

400 Euro

700 Euro Qera, Ambient, Myslym Shyri, Tirane. (Pro +18149)Ambienti ndodhet në Myslym Shyr.
Informacione mbi ambientin :
•

Qera, Ambient, Myslym Shyri, Tirane.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.10.2020 (16:27): (pro +18149)ambienti ndodhet në myslym shyr. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja 80m2. • kati 1. detaje të tjera : • 3 ambiente. • tualet. • i përshtatshëm për zyra. • i mobiluar • zonë mjaft e preferuar për zhvil...

700 Euro

1,000 Euro Qera, Ambient, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane. (Pro+18209)Ambienti ndodhet tek Bulevardi Gjergj Fishta.
Informacion mbi Ambien

Qera, Ambient, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.28 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.10.2020 (16:27): (pro+18209)ambienti ndodhet tek bulevardi gjergj fishta. informacion mbi ambientin: • kati i 4 • sipërfaqja e ambientit: 160 m2 • i ndarë në 4 ambiente • 2 tualet • bosh • sistem kondicionimi. • ambienti është i përshtatsh...

1,000 Euro

700 Euro Bar Caffè E Kompletuar Me Qera  Jepet me qera bar-caffe e kompletuar ne rrugen "Mine Peza".Ambienti or

Bar Caffè E Kompletuar Me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.89 KM nga qendra
285.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (16:11): Jepet me qera bar-caffe e kompletuar ne rrugen "mine peza".ambienti organizohet nga 55 m2 sip. e brendshme dhe 100m2 verande me opsion per shtese verande me 130m2 te tjera te gjitha pa taksa bashkie.ambienti ofrohet me cmim okazional, pasi ne çmim p...

700 Euro

500 Euro Qera, Ambient, Laprake, Tiranë. • Kati 4
• Sipërfaqja e ambientit: 140 m2
• Dy Tualete
• Me dokument

Qera, Ambient, Laprake, Tiranë.

Laprake | Tirane
3.10 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.10.2020 (15:59): • kati 4 • sipërfaqja e ambientit: 140 m2 • dy tualete • me dokumentacion të rregullt hipotekor • ambienti është i përshtatshëm për lloje te ndryshme biznesi • mundësi shumë e mirë investimi...

500 Euro

1,200 Euro Jepet bar kafe me qera buze rruge kryesore tek Mine Peza Lokali ndodhe ne nje rruge qe ka shume kalueshmeri. Prej vitesh funksionon si ba

Jepet Bar Kafe Me Qera Buze Rruge Kryesore Tek Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.89 KM nga qendra
296.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (15:58): Lokali ndodhe ne nje rruge qe ka shume kalueshmeri. prej vitesh funksionon si bar kafe bashke me nje kend te brendshem lojrash per femije. ka nje verande me nje siperfaqe prej 200 m2 per te cilen nuk paguhen taksa....

1,200 Euro

50,000 Leke id:258077 - 📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi me Qera ne Qender te Lushnjes

📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi Me Qera Ne Qender Te Lushnjes

Qender | Lushnje
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

📣jepet ambient biznesi me qera 📍ambienti ndodhet i poziconuarne katin e pare dhe te dyte ne nje hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesore lagjia gafurr muco 🔅me nje siperfaqe p...

50,000 Leke

75,000 Leke id:264186 - 🔈 Jepet me qera ambjent biznesi.

🔈 Jepet Me Qera Ambjent Biznesi.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.65 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi. ambjent i pershtatshem per : - zyra. - call center. - klinika. siperfaqe : 140 m2 💵 cmimi : i diskutueshem 📌 adresa : rruga fadil rada,pas atsh afe...

75,000 Leke

400 Euro id:30965 - Ne Qender - Buze Rruge Kryesore, Ambient 100% i Rikonstruktuar me Parke & Kondicioner per Zyra

Ne Qender - Buze Rruge Kryesore, Ambient 100% I Rikonstruktuar Me Parke & Kondicioner Per Zyra

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.53 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient i rikonstruktuar 100%, i pershtatshem per zyra, ne qender (15kateshi) lokacion perfekt | i investuar nga fillimi | parket | kondicioner | ndricim perfekt | te gjitha instalimet funksionale q2426 t...

400 Euro

1,600 Euro Ambjent 130 m2 per zyra te 2 kullat binjake Jepet me qira ambjent 130m2 brenda njesis se sherbimit me te madhe ne tirane, ku

Ambjent 130 M2 Per Zyra Te 2 Kullat Binjake

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.10.2020 (15:58): Jepet me qira ambjent 130m2 brenda njesis se sherbimit me te madhe ne tirane, kullave binjake ndodhet ne katin e 2 me pozicionim shume te favorshem fasade xhami totale organizohet ne open space dhe nje ndarje per adminstraten dhe tualetin mundesi ...

1,600 Euro

2,000 Euro AMBJENT KOMERCIAL NE BLLOK Jepet me qera ambjenti komercial ne zonen e bllokut. Ambjenti eshte 115m2 siperf

Ambjent Komercial Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (15:47): Jepet me qera ambjenti komercial ne zonen e bllokut. ambjenti eshte 115m2 siperfaqe e jashteme dhe nje verante 25m2. ambjenti mund te perdoret per cfare do lloj biznesi. eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi zona ka kalueshmeri shume te larte...

2,000 Euro

350 Euro AMBJENT ME QERA Ambienti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi ambientin

Ambjent Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.10.2020 (15:35): Ambienti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi ambientin • sipërfaqe: 50 m2 • kati 1 • fasadë xhami • i investuar • tualet ambienti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. për më shumë informacion n...

350 Euro

40,000 Leke Jepet ambient pune/biznesi me qera Ambienti eshte gjysëm bodrum, siperfaqja 185 m², ndodhet tek zona e ish parkut

Jepet Ambient Pune/biznesi Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2.29 KM nga qendra
185.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (15:35): Ambienti eshte gjysëm bodrum, siperfaqja 185 m², ndodhet tek zona e ish parkut te autobuzave, rr. kel kodheli, shume prane me rrugen e kavajes...

40,000 Leke

1,000 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 146 m² 1.000 Euro (Qender) Ambjenti ndodhet ne qender te Tiranes, perballe Tirana Iternational Hotel (15-ka

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 3, 146 M² 1.000 Euro (qender)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.22 KM nga qendra
146.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.10.2020 (15:32): Ambjenti ndodhet ne qender te tiranes, perballe tirana iternational hotel (15-kateshit) ne nje pallat buze rruges kryesore. vendodhja e saj e ben perfekte per cdo biznes te mundshem pasi ndodhet ne nje nga rruget me kalueshmerine me te larte ne kryeq...

1,000 Euro

70,000 Leke Jepet me qira ambient biznesi 100m2 Ish Ekspozita  🏢Jepet Ambjent me Qera
📐100m2
📶Kati 2 
💢Me lartesi mbi 4m☑️

Jepet Me Qira Ambient Biznesi 100m2 Ish Ekspozita

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.83 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.10.2020 (15:16): 🏢jepet ambjent me qera 📐100m2 📶kati 2 💢me lartesi mbi 4m☑️ 🛁2 tualete 🌅vetratë xhami , pamje nga rruga , pozicionuar jug-perendim. 🎯vendodhja : ish- ekspozita. 🔲eshte mjaft i pershtatshem per zyra , kontabiliteti,...

70,000 Leke

12,000 Euro Jepet një ambient biznesi me qira.  Jepe me qira një objekt biznesi së bashku me bodrum.
Objekti është një op

Jepet Një Ambient Biznesi Me Qira.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.10.2020 (14:59): jepe me qira një objekt biznesi së bashku me bodrum. objekti është një opsion ideal për të investuar për cdo lloj aktiviteti. godina ka një punim super cilësor dhe është e rikonstrukturuar deri në themel. objekti është i pandarë p...

12,000 Euro

280 Euro  Ambient per qera te Garda ne Bllok. Ambienti ndodhet ne katin 0 mbrapa Gardes jepet bosh,
32m2 , 
mund te sherbeje

Ambient Per Qera Te Garda Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (14:50): Ambienti ndodhet ne katin 0 mbrapa gardes jepet bosh, 32m2 , mund te sherbeje per zyre noterie, kontabiliteti apo estetik....

280 Euro

1,500 Euro AMBIENT BIZNESI ME QERA ,TE TRENI Jepet ambjent per zyra/klinike, me siperfaqe 350 m2, ndodhet te Bulevardi Zogu 1

Ambient Biznesi Me Qera ,te Treni

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.70 KM nga qendra
350.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.10.2020 (14:34): Jepet ambjent per zyra/klinike, me siperfaqe 350 m2, ndodhet te bulevardi zogu 1, afer shkencave te natyres. ndodhet ne katin e 3 biznes. Çmimi: 1500 € ...

1,500 Euro

1,000 Euro id:123677 - Ambient Perfekt (120 m2) - Drejtoria e Policise (Myslym) Ne nje Ndertese Dedikuar per Biznese, me Sistem Alarmi, Ashensor Panoramik

Ambient Perfekt (120 M2) - Drejtoria E Policise (myslym) Ne Nje Ndertese Dedikuar Per Biznese, Me Si

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.03 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambient (120 m2) ne nje nga zonat me perfekte per biznes ne tirane (perballe drejtorise se policise - mes bllokut dhe myslymit) ne rruge kryesore, pjese e nje ndertese te re e dedikuar per biznese + ashen...

1,000 Euro

40,000 Leke Jepet me Qera | Dyqan | Durres  Jap dyqan me qera ne Durres, perball pallatit te sportit "Ramazan Njala&quo

Jepet Me Qera | Dyqan | Durres

Qender | Durres
0.60 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.10.2020 (14:32): Jap dyqan me qera ne durres, perball pallatit te sportit "ramazan njala",kati2 me shkalle me vete me wc. perball rruges kryesore me vetrat xhami ,i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.cmim i arsyeshem....

40,000 Leke

1,600 Euro Dyqan me qera te M.Shyri Jeper me qera dyqani tek M. SHYRI me fasade xhami 10m.
Ambjenti ka dy hyrje/dal

Dyqan Me Qera Te M.shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (14:23): Jeper me qera dyqani tek m. shyri me fasade xhami 10m. ambjenti ka dy hyrje/dalje, siperfaqja 160 m2 e ben shume te pershtashme per biznese qe mund ta perdorin si showroom, por gjithashtu dhe per variante te tjeta tregtare , farmaci, market etc...

1,600 Euro

800 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 232 m² 800 Euro (Kopshti Botanik) Jepet me qera ambjent biznesi te Kopshti Botanik. Ambjenti ndodhet në katin e p

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 232 M² 800 Euro (kopshti Botanik)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
232.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.10.2020 (14:23): Jepet me qera ambjent biznesi te kopshti botanik. ambjenti ndodhet në katin e parë , ka sipërfaqe totale prej 232 m2 dhe 4 m i lartë. lokacioni shumë i mirë dhe fasada e xhamit i japin pronës mundësi të shumta shfrytëzimi. për informacione...

800 Euro

45,000 Leke Jepet me qera ambient Tregu Elektrik Jepet me qera ambient tek Rruga Mihal Grameno ne zonen e Tregut Elektrik.
Ambie

Jepet Me Qera Ambient Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.07 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (14:19): Jepet me qera ambient tek rruga mihal grameno ne zonen e tregut elektrik. ambienti disponon nje siperfaqe prej 66 m2, kati 0, pallat i ri, fasade xhami, 1 tualet. ndodhet ne nje zone totalisht te banuar dhe shume te frekuentuar ne tirane. per me...

45,000 Leke

40,000 Leke Apartament me qera ne Rrg e Durresit! Apartamenti ka 2 ambjente pune nje tualet,
kati i 2te i nje pallati buze rruge.

Apartament Me Qera Ne Rrg E Durresit!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.77 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.10.2020 (14:13): Apartamenti ka 2 ambjente pune nje tualet, kati i 2te i nje pallati buze rruge....

40,000 Leke

1,740 Euro Ambiente zyrash per qira ne Bllok Per me shume info, klikoni ketu :  [urlcode]https://homeland.al/property/ambient

Ambiente Zyrash Per Qira Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.10.2020 (13:51): Per me shume info, klikoni ketu : [urlcode]https://homeland.al/property/ambiente-zyrash-per-qira-ne-bllok/[/urlcode]...

1,740 Euro

780 Euro Ambiente zyrash per qira ne Bllok Per me shume info, klikoni ketu :  [urlcode]https://homeland.al/property/ambient

Ambiente Zyrash Per Qira Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.10.2020 (13:49): Per me shume info, klikoni ketu : [urlcode]https://homeland.al/property/ambiente-zyrash-per-qira-ne-bllok/[/urlcode]...

780 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim