dyqane shitje frigoriferi  

 Online 8 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 8 lexues | 4 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

850 Euro id:114089 - Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te pro credit bank ne laprake, buze rruges dritan hoxha, jepet me qira zyre open space 186 m2!!! ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy katet e para jan ambjente komer...

850 Euro

300 Euro id:53714 - Ambient (64 m2) i RI ( Vasil Shanto - UET) Pallat i RI/ Ashensor/ Veshje Kapot/ Dopio Xham

Ambient (64 M2) I Ri ( Vasil Shanto - Uet) Pallat I Ri/ Ashensor/ Veshje Kapot/ Dopio Xham

Vasil Shanto | Tirane
1.70 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Me qera ambient biznesi (64 m2) i pershtatshem per zyra, klinika etj, (vasil shanto- uet) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | shtruar me pllake cilesore | hapesire e bolleshme me...

300 Euro

320 Euro id:29907 - Ambient (40 m2) Direkt Buze Rruge: *ALI DEM* ne Hyrje: Reklamohet mire: Me FASADE

Ambient (40 M2) Direkt Buze Rruge: *ali Dem* Ne Hyrje: Reklamohet Mire: Me Fasade

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera ambient (40 m2) : me fasade te madhe direkt ne rruge| buze rruge kryesore| hyrje ali dem| rruge me shume fluks kembesoresh dhe makinash| ndricim i mire dhe instalimet elektrike hidraulike funksionale| ...

320 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

700 Euro id:123399 - Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tirane

Qera, Ambjent, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Future Home - Priority
1.62 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 70 m2 • sistem kondicionimi• tualet • fasade xhami •i investuar per ta vizituar na kontakt...

700 Euro

2,200 Euro Dyqan 150 m2 me Qera tek Gjykata, ne Bulevardin Gj. Fishta Tek Gjykata e Shkalles I, ne Rruge kryesore, jepet me qera dyqan 150 m2, me 2 Tu

Dyqan 150 M2 Me Qera Tek Gjykata, Ne Bulevardin Gj. Fishta

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.07.2019 (01:04): Tek gjykata e shkalles i, ne rruge kryesore, jepet me qera dyqan 150 m2, me 2 tualete. pjesa e perparme mund te hapet dhe te behet vetrate. dyqani ka shikueshmeri shume te larte. i pershtatshem per biznese te ndryshme. qeraja 2.200 euro ne mua...

2,200 Euro

800 Euro Jepet ambjent per zyra ne Bllok 3+1 800 euro me mundesi brandimi. Jepet me qira ne bllok apartament 3+1 per zyra me mundesi brandimi !!!
Ka nje s

Jepet Ambjent Per Zyra Ne Bllok 3+1 800 Euro Me Mundesi Brandimi.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.07.2019 (01:04): Jepet me qira ne bllok apartament 3+1 per zyra me mundesi brandimi !!! ka nje siperfaqe 135 m2, mjaft i bollshem per biznese te ndryshme ose per banim.ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe me ashensor. eshte i kompozuar ne planin 3+1 dhe 2 t...

800 Euro

400 Euro Zyre cilesore 58 m2 me Qera afer Bllokut, Tirane Rruga Milto Tutulani, perballe me Fakultetin Juridik Shteteror Tirane, 
Jepet m

Zyre Cilesore 58 M2 Me Qera Afer Bllokut, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.07.2019 (01:04): Rruga milto tutulani, perballe me fakultetin juridik shteteror tirane, jepet me qera ambjent biznesi 58 m2, kati i dyte, me hyrje te dedikuar nga rruga. me vetrate xhami te madhe, kondicioner. ambjenti ka tualet. qeraja: 400 euro ne muaj + ta...

400 Euro

1,600 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT PËR ZYRA TEK KOMUNA E PARISIT, TIRANË Jepet me qira ambient biznesi tek Komuna e Parisit, Tiranë. Ambienti ndodhet n

Jepet Me Qira Ambient PËr Zyra Tek Komuna E Parisit, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.07.2019 (23:08): Jepet me qira ambient biznesi tek komuna e parisit, tiranë. ambienti ndodhet në katin e 2-të, 220 m², open plan dhe i mirë organizuar për zyra, ambiente call-center, bankë etj. ndodhet në pallat të ri dhe moderrn, i gjithi me fasadë xhami. ...

1,600 Euro

30,000 Leke OBJEKT BIZNESI ME QERA TEK MYSLYM SHYRI Jepet ambjent me qera per zyre 36m2 kati i pare dhe 14m2 kati i 2 dhe 1 tualet.

Objekt Biznesi Me Qera Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (22:15): Jepet ambjent me qera per zyre 36m2 kati i pare dhe 14m2 kati i 2 dhe 1 tualet. ambjenti ndodhet tek myslym shyri. ndarjet aktuale jane me kartonxhes te cilat mund te prishen. cmimi:30.000 leke...

30,000 Leke

1,750 Euro Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio Jepet me Qera Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr Zone Shum

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinos

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (20:21): Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxhak | fasada xhami | e rrethuar | kondicio...

1,750 Euro

1,000 Euro Jepet me qira lokal ne rrugen e Kavajes Jepet me qira lokal  prane Condor Center. Lokali eshte i organizuar ne dubleks

Jepet Me Qira Lokal Ne Rrugen E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
183.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (19:54): Jepet me qira lokal prane condor center. lokali eshte i organizuar ne dubleks me siperfaqe te brendhsme 83m2 ndersa jasht ka rreth 100m2 verande . jepet me qira per 1000 euro ne muaj, i diksutueshem. per me shume informacion apo nje vizite ne prone...

1,000 Euro

500 Euro Ambjent Biznesi 122 m2 me vizibilitet te larte tek Kopeshti Zoologjik Japim me Qera Ambjent per Biznes, (zyra - klinika etj.) me vizibilitet shume te

Ambjent Biznesi 122 M2 Me Vizibilitet Te Larte Tek Kopeshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.25 KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.07.2019 (19:25): Japim me qera ambjent per biznes, (zyra - klinika etj.) me vizibilitet shume te larte, afer restorant gambero rosso tek kopeshti zoologjik, apartament 2+1, kati i 2, ne kend pallati, me ekspozim nga rruga kryesore. (hyrja e pallatit ne fillim te r...

500 Euro

820 Euro Ambjent me Qira te Komuna Parisit Ambjenti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit. Informacion mbi Ambjentin:

Ambjent Me Qira Te Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.07.2019 (19:22): Ambjenti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • sipërfaqa e ambjenti: 120 m2 • sistem kondicionimi • 2 tualete • fasadë xhami • i investuar • i përshtatshëm për zyra ose biznese të ndryshm...

820 Euro

2,000 Euro id:130601 - Ambiente biznesi me qera

Ambiente Biznesi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.02 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Usluga shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 5 euro/m2 – 10 euro/m2. adresa: rruga reshit petrela, kompleksi usluga, tirane ...

2,000 Euro

400 Euro id:100438 - Jepet dyqan me qera prane Rr.M.Shyri

Jepet Dyqan Me Qera Prane Rr.m.shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.04 KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet dyqan me qera e pershtatshme per zyre prane rruges myslym shyri. objekti ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri, tavani i punuar me gips , ndricimi dhe sistemi i kandicionimit jane funksionale dhe s...

400 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi 122 m2 me vizibilitet te larte tek Kopeshti Zoologjik

Ambjent Biznesi 122 M2 Me Vizibilitet Te Larte Tek Kopeshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim me qera ambjent per biznes, (zyra - klinika etj.) me vizibilitet shume te larte, afer restorant gambero rosso tek kopeshti zoologjik, apartament 2+1, kati i 2, ne kend pallati, me ekspozim nga rruga kr...

500 Euro

250 Euro id:30965 - Amb per zyra (35 m2) i Investuar, Brenda nje Qendre Biznesi (Pazari i Ri) Ndricim me Spote |Fasade Xhami

Amb Per Zyra (35 M2) I Investuar, Brenda Nje Qendre Biznesi (pazari I Ri) Ndricim Me Spote |fasade X

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.26 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient i hapur, i investuar 35 m2 per zyra dhe biznese tek pazari i ri (brenda nje qendre biznesi) | pallat i ri | ndertime cilesore | ndricim me spote | fasada xhami | instalimet te gjitha te reja q1236 ...

250 Euro

320 Euro Ambient (40 m2) Direkt Buze Rruge: *ALI DEM* ne Hyrje: Reklamohet mire: Me FASADE Me Qera Ambient (40 m2) : Me Fasade te Madhe direkt ne Rruge| Buze Rruge Kryesor

Ambient (40 M2) Direkt Buze Rruge: *ali Dem* Ne Hyrje: Reklamohet Mire: Me Fasade

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.15 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (19:21): Me qera ambient (40 m2) : me fasade te madhe direkt ne rruge| buze rruge kryesore| hyrje ali dem| rruge me shume fluks kembesoresh dhe makinash| ndricim i mire dhe instalimet elektrike hidraulike funksionale| q1176 te dhenat e ndarjes: - 1 ...

320 Euro

320 Euro Ambient (40 m2) Direkt Buze Rruge: *ALI DEM* ne Hyrje: Reklamohet mire: Me FASADE Me Qera Ambient (40 m2) : Me Fasade te Madhe direkt ne Rruge| Buze Rruge Kryesor

Ambient (40 M2) Direkt Buze Rruge: *ali Dem* Ne Hyrje: Reklamohet Mire: Me Fasade

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (19:13): Me qera ambient (40 m2) : me fasade te madhe direkt ne rruge| buze rruge kryesore| hyrje ali dem| rruge me shume fluks kembesoresh dhe makinash| ndricim i mire dhe instalimet elektrike hidraulike funksionale| q1176 te dhenat e ndarjes: - 1 ...

320 Euro

3,000 Euro Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë Ambjenti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit. Informacion mbi Ambjentin:

Qera, Ambjent, Komuna E Parisit, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (19:09): Ambjenti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi ambjentin: • kati -1 • sipërfaqa e ambjenti: 620 m2 • open space • sistem kondicionimi dhe aspirimi • i përshtatshëm për qender fizioterapie, depo farmaceutike, shtypsh...

3,000 Euro

50,000 Leke JEPET ME QERA BAR-KAFE TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK Jepet me qera bar-kafe tek kopshti zoologjik ne lagje, me siperfaqe 170 m2 brend

Jepet Me Qera Bar-kafe Tek Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.13 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (18:41): Jepet me qera bar-kafe tek kopshti zoologjik ne lagje, me siperfaqe 170 m2 brenda dhe 40 m2 verand. zona eshte me intensitet levizjeje dhe mbi mesataren e nivelit te jeteses. bar-kafe eshte ne pune, por mund te perdoret edhe per restorant ose veprimt...

50,000 Leke

800 Euro Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!! - Ne Qender te Tiranes, ne hyrje te Rruges se Kavajes jepet me qira ambient per

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

23.07.2019 (18:34): - ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 si dhe dy tualete. te gjitha dhomat kane...

800 Euro

1,600 Euro OBJEKT BIZNESI ME QIRA, KOMUNA PARISIT Jepet me qira ambient me siperfaqe 220m² ne katin e 2 prane qendres Kristal. Am

Objekt Biznesi Me Qira, Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.07.2019 (18:05): Jepet me qira ambient me siperfaqe 220m² ne katin e 2 prane qendres kristal. ambienti ka sherbyer si bank, ndahet nga 3 ambiente te vogla brenda tij, dy tualete, 1 kuzhine si 2 zyra te vogla per mbajtje dokumentacioni, ka nje siperfaqe favorizuese p...

1,600 Euro

400 Euro JEPET ME QERA ZYRE PRANE GJYKATES NE '' QENDER '' Jepet me Qera Ambient per Zyra ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane

Jepet Me Qera Zyre Prane Gjykates Ne '' Qender ''

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (18:05): Jepet me qera ambient per zyra ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane,prane gjykates se larte fare prane qendres. zyra ka nje planimetri te mire dhe ndodhet ne katin e 1. ambienti eshte i pershtatshem per zyre avokatie,noterie etj. cmimi i qe...

400 Euro

615 Euro Magazina me qera ne Autostrade Jepen me qera 3 magazina me siperfaqe 205m2 secila me hapesire perpara tyre 250m

Magazina Me Qera Ne Autostrade

Zone Periferike | Tirane
7.18 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (17:47): Jepen me qera 3 magazina me siperfaqe 205m2 secila me hapesire perpara tyre 250m2. ambjentet kane nje lartesi dysheme tavan prej 4.8 metrash. magazinat ndodhen ne autostrade prane peugeot albania. cmimi:3 euro m2...

615 Euro

35,000 Leke OBJEKT BIZNESI ME QIRA NE VASIL SHANTO Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 55m2, ne Rrugen Sefqet Mosaraj, mbrap

Objekt Biznesi Me Qira Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.07.2019 (17:45): Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 55m2, ne rrugen sefqet mosaraj, mbrapa universitetit uet. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me guzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet...

35,000 Leke

470 Euro id:123677 - Super Amb Biznesi 1+1 (63 m2) ne QENDER - Super Zone per Biznes | Ndertes e Re | Kondicioner | Spote LED

Super Amb Biznesi 1+1 (63 M2) Ne Qender - Super Zone Per Biznes | Ndertes E Re | Kondicioner | Spote

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera ambient biznesi 1 + 1 (63 m2) ne super zone (perball taiwanit - qender) buze rruges ne pallat te ri me ndertime cilesore | hapesire e shfrytezueshme | 2 ambiente perfekte pune me kondicioner dhe ndricim...

470 Euro

40,000 Leke JEPET ME QIRA BAR-KAFE TEK LIQENI I THATË, TIRANË Jepet me qira bar-kafe me sipërfaqe totale 120 m² tek rruga Hamdi Sina, Liqeni

Jepet Me Qira Bar-kafe Tek Liqeni I ThatË, TiranË

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.70 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (17:41): Jepet me qira bar-kafe me sipërfaqe totale 120 m² tek rruga hamdi sina, liqeni i thatë, tiranë. ambienti është i mobiluar dhe i rikonstruktuar, ndodhet në një pallat të ri, buzë rrugës kryesore, me pamje relaksuese nga liqeni i thatë. sip...

40,000 Leke

2,000 Euro Qera,Ambjent ,Selvia Disponojmë ambjent në një zonë tepër të preferuar dhe të frekuentuar. Amb

Qera,ambjent ,selvia

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.08 KM nga qendra
256.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.07.2019 (17:33): Disponojmë ambjent në një zonë tepër të preferuar dhe të frekuentuar. ambjenti ndodhet tek selvia në një qender biznesi me punime cilësore në katin 6,me hyrje të dedikuar, pozicion strategjik me pamje nga rruga, është totalisht i invest...

2,000 Euro

2,000 Euro Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial + Garazhd, I Investuar Per Bar-Lounge. Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambjent komercial i investuar p

Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial + Garazhd, I Investuar Per Bar-lounge.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (17:07): Prane ministrise se jashtme, jepet me qira super ambjent komercial i investuar per bar-lounge ose aktivitete te tjera te ngjashme, buze rruge. ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme rreth 180 m/2, totalisht i arreduar . njekohesisht disponon nje vera...

2,000 Euro

200 Euro Dyqan me qera ne rrugen Bilal Golemi prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (ID 4271271) Property ID : 4271271

Rr.Bilal Golemi, afer Kompleksit Dinamo, jepet me qera

Dyqan Me Qera Ne Rrugen Bilal Golemi Prane Kompleksit Dinamo Ne Tirane (id 4271271)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.64 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (16:42): Property id : 4271271 rr.bilal golemi, afer kompleksit dinamo, jepet me qera dyqan ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 54 m², kati 0, kondicioner, tualete, ballkon,buze rruge. jepet me qera 200 euro . www.dreamalbania.al...

200 Euro

600 Euro Zyre me qera Komuna e Parisit, ne Tirane (ID 4271291) Property ID : 4271291

Rruga “Medar Shtylla”, Komuna e Parisit, jepet me q

Zyre Me Qera Komuna E Parisit, Ne Tirane (id 4271291)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (16:42): Property id : 4271291 rruga “medar shtylla”, komuna e parisit, jepet me qera ambjent zyre ose bar kafe, bosh, siperfaqe 80 m², kati 1, me shkalle te jashtme, kondicioner me aspirim, tualet, tavan i varur, fasade xhami, tende. jepet me qera...

600 Euro

300 Euro Ambient me qira tek "ARC HOTEL" Dyqan me qira tek "ARC HOTEL" ne Astir
Ka nje siperfaqe prej 78 m2.

Ambient Me Qira Tek "arc Hotel"

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (16:23): Dyqan me qira tek "arc hotel" ne astir ka nje siperfaqe prej 78 m2. ndodhet ne katin 0. mund te perdoret per shumellojshmeri aktivitetesh ...

300 Euro

2,500 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 350 m² 2.500 Euro (Bulevardi Zogu I) Jepet me qera ambient prane Ministrise se Drejtesise tek bulevardi "Zogu I&

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 350 M² 2.500 Euro (bulevardi Zogu I)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.70 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (16:11): Jepet me qera ambient prane ministrise se drejtesise tek bulevardi "zogu i" pas irkut te tiranes. ambienti ndodhet ne katin 1. ambienti ka siperfaqe totale prej 350 m2 . ambenti ka 4 salla te medha, 2 zyra dhe 4 tualete. ambienti eshte i ndriçuar dh...

2,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim