jap zyra me qera  

 Online 55 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 55 lexues | 1 njoftime ne pritje
280 Euro id:16120 - Super Amb i Pershtatshem per Zyra etj. Buze Rruge (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER PERFEKTE Biznesi

Super Amb I Pershtatshem Per Zyra Etj. Buze Rruge (bllok - Brigada E Viii) Zone Super Perfekte Bizne

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.62 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zyre e pershtatshem per shume lloje biznesi (bllok - brigada e viii) zone super perfekte per biznes | kondicioner q1698 te dhenat e ndarjes: -1 ambinete pune -1 tualet -1 korridor - sip totale: 35...

280 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

285 Euro id:53714 - Amb Open Space (Stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Amb Open Space (stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient open space (stadiumi dinamo - pallatet ferrari) zone perfekte biznesi - buze rruge, reklamim perfekt | ambienti eshte i larte | pajisjur me tende - kondicioner | fasade xhami | hapesire e shfrytezueshme...

285 Euro

290 Euro id:29907 - Ambient Open Space I Investuar + Tualet (Rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Ambient Open Space I Investuar + Tualet (rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Brryli | Tirane
1.78 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ambient open space i investuar + tualet (rruga bardhyl - kryqezimi brrylit) * pershtatshme per klinika mjeksore, laborator, farmaci, per ambient per konsulta ** vendodhje perfekte, reklamim perfekt q1557 ...

290 Euro

700 Euro id:114921 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Bar-Restorant

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Bar-restorant

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane stadiumit dinamo jepet me qira bar-restorant totalisht i mobiluar me cdo pajisje te mundshme per ta vendosur ne funksion qe diten e pare si per restorant edhe per bar. ambienti ka lartesi dhe fasada xhami...

700 Euro

850 Euro ZYRA PER QIRA TE ISH-BLLOKU Jepet apartament me qira per funksion zyre ne rrugen Sami Frasheri. 
Apartament

Zyra Per Qira Te Ish-blloku

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.02.2020 (16:30): Jepet apartament me qira per funksion zyre ne rrugen sami frasheri. apartamenti eshte i ndare ne 3 ambiente pune, 1 kuzhine, 1 tualet edhe 2 ballkone. bridge25867...

850 Euro

600 Euro Zyre me qera Rruga Qemal Stafa afer Shkolles Kuqe ne Tirane Rruga Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe, jepet me qira Zyre, siperfaqe 130 m2,

Zyre Me Qera Rruga Qemal Stafa Afer Shkolles Kuqe Ne Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (16:30): Rruga qemal stafa, prane shkolles se kuqe, jepet me qira zyre, siperfaqe 130 m2, kati 2, pallat i ri me hyrje me vehte, zyra aktualisht eshte e ndare ne 3 ambiente por mund te behet lehtesisht open space, tualet. eshte mjaft i pershtatshem per zyra,...

600 Euro

600 Euro Dyqan me qera tek ish Ekspozita Jepet me qera dyqan me sip. 42m2, ne bulevardin Bajram Curri.
Ndodhet ne rruge

Dyqan Me Qera Tek Ish Ekspozita

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (16:30): Jepet me qera dyqan me sip. 42m2, ne bulevardin bajram curri. ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi....

600 Euro

2,000 Euro JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE PER BIZNES ( KOPESHT) NE FUND TE KOMUNES SE PARISIT . Jepet me qera vile 3-kateshe ne fund te Komunes se Parisit ,afer unazes se re. V

Jepet Me Qera Vile 3 Kateshe Per Biznes ( Kopesht) Ne Fund Te Komunes Se Parisit .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
420.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.02.2020 (16:22): Jepet me qera vile 3-kateshe ne fund te komunes se parisit ,afer unazes se re. vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 420m2 e cila perbehet nga 9 dhoma ku dy prej te cilave jane salla te medhaja me shume drite. ka tualete ne cdo kat dhe ne katin e dyte ...

2,000 Euro

3,500 Euro JEPET ME QERA HOTEL NE PEZ HELMS Jepet me qera HOTEL ne Pez Helms ( ne rrugen nacjonale Tirane- Dures) me 3

Jepet Me Qera Hotel Ne Pez Helms

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.02.2020 (16:21): Jepet me qera hotel ne pez helms ( ne rrugen nacjonale tirane- dures) me 3 kate e nje siperfaqe ndertimi prej 900 m2. hoteli ka ne perberje te saj 19 dhoma, bar-restorant ambjente sherbimi dhe parkim te mjaftushem. hoteli ka 8.000m2 t...

3,500 Euro

250 Euro JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI (ECXHANGE) SUPER OKACION...Jepet me qera EXHENG 250 Euro/Muaj..., ambienti ndodhet ne Qytet

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi (ecxhange)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:21): Super okacion...jepet me qera exheng 250 euro/muaj..., ambienti ndodhet ne qytetin e studentit dhe mund te perdoret per funksione te ndryshme si : ecxhange, sherbime postare, dergesa, si dhe shlyerje pagesash te ndryshme. ambienti eshte i pajisur me...

250 Euro

500 Euro Ambient Komercial me qira, Vasil Shanto Ambient me qira prane ish stacionit te fundit te Tiranes se RE, Bulv Barjam Curr

Ambient Komercial Me Qira, Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:14): Ambient me qira prane ish stacionit te fundit te tiranes se re, bulv barjam curri. ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 56.2m2 dhe eshte i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh, si psh: zyra, dyqan, bar etj. ka funsionuar si bar kafe. ka ...

500 Euro

2,500 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi (Bulevardi Bajram Curri) Ambjenti është i pozicionuar te Bulevardi Bajram Curri, te Drejtoria e Policis

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi (bulevardi Bajram Curri)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
480.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:09): Ambjenti është i pozicionuar te bulevardi bajram curri, te drejtoria e policisë, përballë ministrisë së jashtme. informacion mbi ambjentin : • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit: 480 m2. ambjenti është bosh dhe disponon: • dopio...

2,500 Euro

1,000 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE SHKOLLES EMIN DURAKU! Ambienti ndodhet prane shkolles Emin Duraku. 
Ambienti ka 2 ambiente te ndara e

Jepet Me Qira Ambient Prane Shkolles Emin Duraku!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
124.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (16:08): Ambienti ndodhet prane shkolles emin duraku. ambienti ka 2 ambiente te ndara edhe 1 tualet. secili ambient eshte i pajisur me kondicionere. lokacioni edhe afersisa me rrugen kryesore e ben shume te leht per tu vizituar. bridge26226...

1,000 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:185797 - Qera,Ambjent Biznesi,Autostrada Tirane-Durres,Future Home Real Estate

Qera,ambjent Biznesi,autostrada Tirane-durres,future Home Real Estate

Zone Periferike | Tirane Future Home - Info
15.47 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi. ambjenti ndodhet ne autostraden tirane - durres, km7,ka siperfaqje totale 1000m2 dhe lartesi 4.5m, eshte i vendosur ne katin e 4 te nje godine biznesi. ambjenti eshte i perbere ng...

2,000 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

45,000 Leke Jepet ambient Estetike me qera Jepet ambient me qera i ndare ne 2 pjese .
Ambient per Manikyr-Pedikyr dhe Este

Jepet Ambient Estetike Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (16:07): Jepet ambient me qera i ndare ne 2 pjese . ambient per manikyr-pedikyr dhe estetike ne varesi te preferences ambienti jepet me qera ose bashke ose vec e vec nese meren te dyja ambientet bashke cmimi eshte shume i arsyeshem ....

45,000 Leke

2,500 Euro Tirane, jap me qera lokal (Ali Demi) Lokali është i pozicionuar në zonën e Ali Demit dhe shërben si bar-restoran

Tirane, Jap Me Qera Lokal (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:00): Lokali është i pozicionuar në zonën e ali demit dhe shërben si bar-restorant, piceri me furrë druri dhe kënd lojërash. informacion mbi lokalin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e lokalit : 400 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ...

2,500 Euro

570 Euro Jepet me qera lokal gjendje pune:Astir Jepet me qera lokal gjendje pune 
Vendndodhja Astir 
Siperfaqja e brendshme 80

Jepet Me Qera Lokal Gjendje Pune:astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
177.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (15:59): Jepet me qera lokal gjendje pune vendndodhja astir siperfaqja e brendshme 80 m2 siperfaqja berende 100 m2 cmimi 700 mije leke muaj rruga mikel maruli...

570 Euro

25,000 Leke Ambjent komercial astir Ambjenti esht i pershtatshem per zyra qendra spitalore,laborator analizash,fason

Ambjent Komercial Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (15:56): Ambjenti esht i pershtatshem per zyra qendra spitalore,laborator analizash,fasoneri etj per me teper na kontaktoni ne numrin e telefonit...

25,000 Leke

70,000 Leke Jepet me qira lokal 170 m2 ne Astiri . Mundesi investimi . Jepet me qira lokal 170 m2 me verande .
Kati 0
 Ambienti eshte ne gjendje pune

Jepet Me Qira Lokal 170 M2 Ne Astiri . Mundesi Investimi .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (15:55): Jepet me qira lokal 170 m2 me verande . kati 0 ambienti eshte ne gjendje pune . ka si kusht pagesen per 1 vit . cmimi 700 mije leke / per muaj i diskutueshem ....

70,000 Leke

500 Euro Bar me qira afer zogut te zi JEPET ME QERA BAR KAFE E KOMPLETUAR
4 muaj parapagim

Bar Me Qira Afer Zogut Te Zi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (15:54): Jepet me qera bar kafe e kompletuar 4 muaj parapagim...

500 Euro

1,300 Euro Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Zone Per

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (15:49): Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - viti i ndertimit: 2000 - ashensor: jo k...

1,300 Euro

1,500 Euro Bar Kafe Dyqan me qera prane Liqenit ne Tirane Property ID :4271391

Rruga Sami Frasheri, prane Liqenit ne Tirane, jepet me q

Bar Kafe Dyqan Me Qera Prane Liqenit Ne Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (15:43): Property id :4271391 rruga sami frasheri, prane liqenit ne tirane, jepet me qera bar kafe, i pershtatshem per bar lounge, siperfaqe 80 m², kati perdhe, open space, 2 tualete , verande e madhe, e gjitha fasade xhami, buze rruge, mundesi reklamimi...

1,500 Euro

1,000 Euro Dyqan me qera ne Laprake ne Tirane Laprake, Rruga Gjergj Legisi, jepet me qera Dyqan, siperfqe 157 m2 dhe 100 m2 v

Dyqan Me Qera Ne Laprake Ne Tirane

Laprake | Tirane
KM nga qendra
254.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (15:42): Laprake, rruga gjergj legisi, jepet me qera dyqan, siperfqe 157 m2 dhe 100 m2 verand, kati 0, i gjithi me fasad xhami, i cili mundeson nje reklamim sa me te mire te biznesit, i pershtatshem per cfaredo lloj biznesi, ambjenti eshte open space, tual...

1,000 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

1,650 Euro Ambient për zyra me qira në Rr. “Sami Frasheri” pranë gjimnazit “Petro Nini Luarasi” Ambient për zyra me qira në Rr. “Sami Frasheri” pranë gjimnazit “Petro

Ambient Për Zyra Me Qira Në Rr. “sami Frasheri” Pranë Gjimnazit “petro Nini Luara

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
173.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (15:42): Ambient për zyra me qira në rr. “sami frasheri” pranë gjimnazit “petro nini luarasi” jepet me qira ambient për zyra në një zonë shumë të mirë të tiranës shumë pranë sheshit “wilson”, në rrugë kryesore me sipërfaqe 173 m2....

1,650 Euro

250 Euro Tirane, jap me qera magazine Kati 0 (Shkoze) Magazina është e pozicionuar në zonën e Shkozës. Informacion mbi magazinën

Tirane, Jap Me Qera Magazine Kati 0 (shkoze)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (15:41): Magazina është e pozicionuar në zonën e shkozës. informacion mbi magazinën : • kati 0 përdhes • sipërfaqja e magazinës : 160 m2. magazina është bosh dhe disponon: • tualeti • bodrum 40 m2 • fasadë xhami • pozicion gjeografik i...

250 Euro

290 Euro Ambient Open Space I Investuar + Tualet (Rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)  Ambient Open Space I Investuar + Tualet (Rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit) * P

Ambient Open Space I Investuar + Tualet (rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Brryli | Tirane
1.78 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (15:23): ambient open space i investuar + tualet (rruga bardhyl - kryqezimi brrylit) * pershtatshme per klinika mjeksore, laborator, farmaci, per ambient per konsulta ** vendodhje perfekte, reklamim perfekt q1557 te dhenat e ndarjes: - 1 ambient o...

290 Euro

1,200 Euro Qera, Ambient, Rruga e Dibrës Qera, ambient tek Rruga e Dibrës Ambienti ndodhet në katin 2 me sipërfaqe 135

Qera, Ambient, Rruga E Dibrës

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (15:21): Qera, ambient tek rruga e dibrës ambienti ndodhet në katin 2 me sipërfaqe 135 m2. organizimi: •open space. detaje të tjera:• i investuar • buzë rruge •sistem kondicionimi •fasadë xhami. ambienti do të jetë i disponueshëm duke fillu...

1,200 Euro

2,000 Euro id:196120 - Magazine me qera ne Prush.

Magazine Me Qera Ne Prush.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Elite Properties
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera magazine ne prush. magazina ndodhet ne periferi te tiranes, eshte godine nje kateshe. magazina ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe me lartesi 6 metra. magazina disponon siperfaqe te madhe perpara pe...

2,000 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

800 Euro Qera, Ambient, Stacioni I Trenit Qera, ambient tek Stacioni i Trenit. Ambienti ndodhet në katin e 4 me sipërfaq

Qera, Ambient, Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.02.2020 (15:21): Qera, ambient tek stacioni i trenit. ambienti ndodhet në katin e 4 me sipërfaqe 150 m2. organizimi: • open space • pallat i ri. • 1 tualet, • ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. • për ta vizituar na kontaktoni!...

800 Euro

600 Euro Qera, Ambient, Fresku Cmimi: 600 € / muaj ID: plus13458 Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e Freskut, ne rrugen e Dajtit. Informacio

Qera, Ambient, Fresku Cmimi: 600 € / Muaj Id: Plus13458

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
225.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (15:19): Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e freskut, ne rrugen e dajtit. informacion mbi ambientin: • siperfaqja e ambientit: 225m2 • pozicionuar ne katin 0 • me hipotek e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. • me fasade xhami • bu...

600 Euro

2,200 Euro (Future Home Opportunity +)Qera, Lokal, Rruga Faik Konica ID: plus14243 Jepet me qera Lokal tek Ekonomiku, në rrugën Faik Konica. Informacion mbi ambi

(future Home Opportunity +)qera, Lokal, Rruga Faik Konica Id: Plus14243

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.20 KM nga qendra
280.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (15:18): Jepet me qera lokal tek ekonomiku, në rrugën faik konica. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 280m2 • pozicionuar në katin 0 • me hipotek. • me orientim jug. • buzë rrugës kryesore. • opsion ideal investimi. • Çm...

2,200 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim