komuna parisit 400m2  

 Online 28 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 28 lexues | 1 njoftime ne pritje
1,500 Euro id:16120 - Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Biznesit Tuaj

Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Bizn

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.62 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambjent biznesi (180 m2) tek stacioni i trenit - zone perfekte | hapesire e madhe me ndricim dhe strukture e rregullt q2130 te dhenat e ndarjes: - 5 ambiente pune - 1 tualete - sip totale...

1,500 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

2,700 Euro id:53714 - Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande Dhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja ...

2,700 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

480 Euro Kompleksi Kika 2,  Jepet me Qera Apartament 2+1 modern Komuna e Parisit,  brenda Kompleksit Kika 2,  Jepet me Qera Apartament 2+1 ne

Kompleksi Kika 2, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Modern

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.07.2020 (13:21): Komuna e parisit, brenda kompleksit kika 2, jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashensor dhe kamera sigurie. apartamenti ka hapsira te bollshme, ofron komoditet, i organizuar ne nje sallon + kuzhi...

480 Euro

1,300 Euro Lavazh me Qera Jepet lavazh me qera ne rrugen Foto Xhavella ne zonen e Astirit, lavazhi ndodhet

Lavazh Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (13:15): Jepet lavazh me qera ne rrugen foto xhavella ne zonen e astirit, lavazhi ndodhet ne nje prej rrugeve kryesore te bareve dhe lokaleve te zones me nje klientele te ngritur tashme prej 4 vjetesh. lavazhi ka 3 pista per larje makinash dhe nje tharje tape...

1,300 Euro

2,800 Euro Qera,Ambient,Bllok,Tirane,PRI15798 Ambient ndodhet ne zonen e Bllokut• Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja

Qera,ambient,bllok,tirane,pri15798

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
292.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (12:56): Ambient ndodhet ne zonen e bllokut• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 192m2. • verande 80m2 • parkim 21 m2 pozicionuar në katin e 0• me fasade xhami: • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi • 2 tuale...

2,800 Euro

1,200 Euro Qera,Ambient,Sheshi Willson,Tiranë PRI+16319 Ambienti ndodhet në zonën e Sheshit Willson Informacion mbi Ambientin: • Buz

Qera,ambient,sheshi Willson,tiranë Pri+16319

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.07.2020 (12:54): Ambienti ndodhet në zonën e sheshit willson informacion mbi ambientin: • buze rruge • kati 3 • sipërfaqja e ambientit: 180m2 • 4 dhoma • 2 tualete • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i përsh...

1,200 Euro

6,000 Euro Qera,Godinë Biznesi, Tiranë PRI+16433 Godinë Biznesi ndodhet në Autostraden Tirane Durres
Informacion mbi Ambient

Qera,godinë Biznesi, Tiranë Pri+16433

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
275.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.07.2020 (12:53): Godinë biznesi ndodhet në autostraden tirane durres informacion mbi ambientin : • ndërtim 4 katësh • 2000 m2 truall • 750 m2 ndertim • kati i 1 është ekspozitor e shfrytëzueshme për reklamim . • kati i 2 është i paji...

6,000 Euro

11,400 Euro Qera,Ambient, Bulevardi Dëshmoret E Kombit,Tiranë PRI+16502 Ambienti ndodhet në krah të Kuvendit të Shqipërisë, tek 2 Kullat.
•	Inf

Qera,ambient, Bulevardi Dëshmoret E Kombit,tiranë Pri+16502

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
760.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (12:53): Ambienti ndodhet në krah të kuvendit të shqipërisë, tek 2 kullat. • informacion mbi ambientin: • sipërfaqja : 760 m2 • open space • hyrje e dedikuar • buzë rruge • kati i 1 • fasadë xhami • sistem kondicionimi/aspirim...

11,400 Euro

2,700 Euro Qera,Ambient,Sauk,Tiranë PRI+16309 Ambienti ndodhet në zonën e Saukut • Informacion mbi Ambientin: • Buzë rr

Qera,ambient,sauk,tiranë Pri+16309

Sauk | Tirane
KM nga qendra
850.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.07.2020 (12:52): Ambienti ndodhet në zonën e saukut • informacion mbi ambientin: • buzë rruge • e ndarë në 3 kate • sipërfaqja e përgjithshme e ambientit: 850m2 •kati 0 me fasadë xhami 290m2 • kati 1 ka nje sipërfaqe prej 300m2 • kati 2 ka nje...

2,700 Euro

4,000 Euro Qera,Ambient,Stadimi Dinamo,Tiranë PRI+16442 Ambienti ndodhet në zonën e Stadiumit Dinamo . • Informacion mbi Ambientin

Qera,ambient,stadimi Dinamo,tiranë Pri+16442

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
490.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (12:51): Ambienti ndodhet në zonën e stadiumit dinamo . • informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati 0 dhe 1 • sipërfaqja e ambientit: 370m2 secili kat ka 60m2 verande • 2 tualete •fasade xhami nga te gjitha anët • i investuar • ...

4,000 Euro

900 Euro Qera,Ambient,Bllok,Tiranë PRI+16478 Ambjenti ndodhet në Bllok. Informacion mbi Ambientin : • Ambjenti ndodhet në

Qera,ambient,bllok,tiranë Pri+16478

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (12:50): Ambjenti ndodhet në bllok. informacion mbi ambientin : • ambjenti ndodhet në katin e 1 •sipërfaqa 60m2 dhe ka një hapsirë të jashtme prej 15m2 •i shfrytëzueshëm për zyre, agjensi udhetimesh etj. • punime fantastike • kubaturë të ...

900 Euro

345 Euro id:30965 - Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami)

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasade Xhami)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - m...

345 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohes...

2,000 Euro

8,000 Euro Qera,Godinë Biznesi, Pezë-Helmës,Tiranë PRI+16408 Godinë Biznesi ndodhet në Peze-Helmës. Informacion mbi Ambientin : • Ndërt

Qera,godinë Biznesi, Pezë-helmës,tiranë Pri+16408

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

04.07.2020 (12:50): Godinë biznesi ndodhet në peze-helmës. informacion mbi ambientin : • ndërtim 5 katësh • 3000 m2 ndërtim • 760 m2 truall • kati i 1 është parking, hapsire e madhe e shfrytëzueshme për parkim, magazine etj. • kati i 2 është i paji...

8,000 Euro

40,000 Leke Jepet me qera magazine ne Maminas Jepet me qera magazine ne Maminas
Magazina ndodhet ne nje zone te zhvilluar biz

Jepet Me Qera Magazine Ne Maminas

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (12:32): Jepet me qera magazine ne maminas magazina ndodhet ne nje zone te zhvilluar biznesi,buze rruge siperfaqja:200m2 cmimi:40.000 leke per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni. adresa e agjensise: rruga " zef jubani", pranë stadiu...

40,000 Leke

1,200 Euro Zyre me qira ne Myslym Shyri ! Ambienti ndodhet ne rrugen Myslym Shyri prane karburant Kastrati, kati 0 ne nje

Zyre Me Qira Ne Myslym Shyri !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (12:23): Ambienti ndodhet ne rrugen myslym shyri prane karburant kastrati, kati 0 ne nje godine te restauruar totalisht. ka 2 hyrje dhe siperfaqja e saj totale eshte 150 m2, e ndare ne 5 ambiente pune,1 korridor te bollshem qe mund te pershtatet si recepsio...

1,200 Euro

1,500 Euro Qera, Magazine, Tufine, Tirane 1,500 € /Muaj ID: plus15965 Jepet me qera, Magazine .
Ambjenti ndodhet ne rrugen e Arbrit, prane lokacionit

Qera, Magazine, Tufine, Tirane 1,500 € /muaj Id: Plus15965

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
560.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (12:07): Jepet me qera, magazine . ambjenti ndodhet ne rrugen e arbrit, prane lokacionit te fundjave ndryshe. me siperfaqe 560m2, lartesia e ambientit eshte 4m, gjeresia 20m, gjatesia 47m. ambjenti ndodhet ne nje lokacion te favorshem dhe mund te shtrytezo...

1,500 Euro

300 Euro Myslym Shyri,  Jepet me Qera Ambjent për Zyrë pranë Vodafone Rruga Myslym Shyri prane Vodafone, Jepet me Qera Apartament 1+1 i ndare ne 3

Myslym Shyri, Jepet Me Qera Ambjent Për Zyrë Pranë Vodafone

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (12:05): Rruga myslym shyri prane vodafone, jepet me qera apartament 1+1 i ndare ne 3 ambjente (sallon + kuzhin, 1 dhome, 1 depo, 1 tualet ne ditare) dhe me ndricim shume te mire natyral. ambjenti eshte i pershtatshem per zyra te profileve te ndryshme ...

300 Euro

70,000 Leke Jepet lokal me qera 170m2 tek Astiri Jepet lokal me qera tek Astiri
Lokali eshte aktualisht ne gjendje pune
Ka nje

Jepet Lokal Me Qera 170m2 Tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (12:04): Jepet lokal me qera tek astiri lokali eshte aktualisht ne gjendje pune ka nje siperfaqe prej 170 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme cmimi 70000 leke...

70,000 Leke

300 Euro Qera, Lokal, Porcelan, Tiranë. 300 € /Muaj, plus16361 Jepet me qera, Lokal, në zonën e Porcelanit, tek Xhamia Xhura.
Më tepër inf

Qera, Lokal, Porcelan, Tiranë. 300 € /muaj, Plus16361

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (12:02): Jepet me qera, lokal, në zonën e porcelanit, tek xhamia xhura. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 120 m2 . • sipërfaqja e brendshme: 35m2 • sipërfaqja e jashtme e shfrytëzueshme: 85m2 • kati 0. • orientim lindje-perën...

300 Euro

900 Euro Qera, Ambient Biznesi, Tower Bridge III, Tirane 900 € /Muaj ID: plus15717 Jepet me qera, ambient, ne zonen e Kinostudios, Kompleksi Orion, Tower Bridge II

Qera, Ambient Biznesi, Tower Bridge Iii, Tirane 900 € /muaj Id: Plus15717

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (12:01): Jepet me qera, ambient, ne zonen e kinostudios, kompleksi orion, tower bridge iii. me teper informacion: • siperfaqja totale: 83m2 . • kati 0. • orientim jug-lindje. • me hipotek. • kubature e rregullt. • me ajrosje natyrale. • ...

900 Euro

2,665 Euro AMBJENTE PER QIRA NE ZONEN E BLLOKUT ME 10 EURO/M2 (NETO) 266.5 m2 - 2.665 €/muaj. Jepen 3 ambjente me qira per zyra, ne katin 8 ne nje godine ne hyrje te Bllokut

Ambjente Per Qira Ne Zonen E Bllokut Me 10 Euro/m2 (neto) 266.5 M2 - 2.665 €/muaj.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (11:55): Jepen 3 ambjente me qira per zyra, ne katin 8 ne nje godine ne hyrje te bllokut per 10 euro/m2 (pa tatim te perfshire 15%). mund te perdoren per ambjente zyrash, apo funksione te ndryshme. kane mundesi te lidhen te gjitha me njera-tjetren dhe te konv...

2,665 Euro

440 Euro id:123677 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

440 Euro

440 Euro Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore Ambient Biznesi (110 M2) Ne Myslym Shyr, I Pershtatshem Per Cdo Lloj Zyre | Pall

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

04.07.2020 (11:45): Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | tualetet me hidrosanitare te mire...

440 Euro

800 Euro Okazion prane pazarit te ri 140m2 800euro i disk Ambjent per call center,zyra,palester sportive etjj

Okazion Prane Pazarit Te Ri 140m2 800euro I Disk

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (11:42): Ambjent per call center,zyra,palester sportive etjj...

800 Euro

650 Euro Jepet me Qera, Ambjent Biznesi prane Kopshtit Zoologjik Prane Kopshtit Zoologjik,  Jepet me Qera Ambjent Biznesi Open - Space me Siperf

Jepet Me Qera, Ambjent Biznesi Prane Kopshtit Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (11:21): Prane kopshtit zoologjik, jepet me qera ambjent biznesi open - space me siperfaqe 95m2 ne katin 0 te nje pallati te ri. ambjenti aktualisht funksionon si bar - kafe, eshte totalisht i investuar dhe i kompletuar me karrike, tavolina, sistem ko...

650 Euro

35,000 Leke Ambjent tregtar me QIRA afer bar 'OSLO' te rruga 'Bardhyl' Ambjenti lokalizohet afer bar "Oslo" tek rruga "Bardhyl", th

Ambjent Tregtar Me Qira Afer Bar 'oslo' Te Rruga 'bardhyl'

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
29.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (11:19): Ambjenti lokalizohet afer bar "oslo" tek rruga "bardhyl", thjeshtesisht i aksesueshem edhe nga rruga "hoxha tahsim". orjentim ne jug, siperfaqe e rregullt, nje tualet i brendshem, vetrate xhami, nje kondicioner, ndricime me spote etj. i pershtatshem...

35,000 Leke

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

35,000 Leke id:226464 - Ambjent tregtar me QIRA afer bar 'OSLO' te rruga 'Bardhyl'

Ambjent Tregtar Me Qira Afer Bar 'oslo' Te Rruga 'bardhyl'

Tjeter zone | Tirane Habitat Real Estate Experts
KM nga qendra
29.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti lokalizohet afer bar "oslo" tek rruga "bardhyl", thjeshtesisht i aksesueshem edhe nga rruga "hoxha tahsim". orjentim ne jug, siperfaqe e rregullt, nje tualet i brendshem, vetrate xhami, nje kondicioner...

35,000 Leke

600 Euro Qera, Ambient, Selvia, Tiranë, AL16617 Ambienti ndodhet në kryqëzimin e Selvisë
Informacion mbi ambientin:
• Sip

Qera, Ambient, Selvia, Tiranë, Al16617

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (11:13): Ambienti ndodhet në kryqëzimin e selvisë informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e magazinës 360 m • kati 0 • dritare të vogla përballë njëra tjetrës • buzë rruge • lartësi 3.5 metra • me dokumentacion të rregullt hipo...

600 Euro

400 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr 	
Pro+16588
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr, rruga Sami Frashëri.
Informaci

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
43.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (11:13): pro+16588 ambjenti ndodhet në myslym shyr, rruga sami frashëri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe 43 m2 • kati 0 • organizimi: • 2 ambjente • tualet detaje të tjera: • sistem kondicionimi • bosh për një vizitë në...

400 Euro

300 Euro Ambient biznesi me qira në Bllok. Jepet me qira ambient biznesi i cila ka funksionuar më parë si qendër estetik

Ambient Biznesi Me Qira Në Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (11:03): Jepet me qira ambient biznesi i cila ka funksionuar më parë si qendër estetike,por mund të shërbejë edhe për aktivitete të tjera si,parukieri,atelie,etj.ndodhet në zemër të bllokut,i pozicionuar në katin e parë.për informacion të mëte...

300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim