lavazh ne elbasan me qera  

 Online 4 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 4 lexues | 2 njoftime ne pritje
1,500 Euro id:16120 - Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Biznesit Tuaj

Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Bizn

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.62 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambjent biznesi (180 m2) tek stacioni i trenit - zone perfekte | hapesire e madhe me ndricim dhe strukture e rregullt q2130 te dhenat e ndarjes: - 5 ambiente pune - 1 tualete - sip totale...

1,500 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

2,700 Euro id:53714 - Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande Dhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja ...

2,700 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

1,900 Euro Jepet me Qera Ambjent Komercial Ambjenti eshte 207 m² ,i rregulluar per Call Center,i organizuar ne disa ndarje

Jepet Me Qera Ambjent Komercial

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
207.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.07.2020 (20:30): Ambjenti eshte 207 m² ,i rregulluar per call center,i organizuar ne disa ndarje.i pajisur me kondicionere.ndodhet ne kat te dyte,me hyrje me vete....

1,900 Euro

30,000 Leke Godine 2 kate+kalceto+ambjentete ndihmese te kalcetos 🚩🏡Jepet me qera kati 1 i godines+ kalceto bashke me ambjente ndihmese.Godi

Godine 2 Kate+kalceto+ambjentete Ndihmese Te Kalcetos

Qender | Kavaje
26.65 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.07.2020 (19:50): 🚩🏡jepet me qera kati 1 i godines+ kalceto bashke me ambjente ndihmese.godinen kryesore(520m²) dhe godina ndihmese(120m²) te vendosura ne nje siperfaqe toke 1400m².kalceto ka nje sip📐800m².ndersa godina ndihmese eshte e organizuar 📌ka...

30,000 Leke

50,000 Leke Magazine me qera,Kavaje Siperfaqja 376m²

📌 Cmimi 50000(te reja) leke i diskutueshem

Magazina n

Magazine Me Qera,kavaje

Qender | Kavaje
26.65 KM nga qendra
376.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.07.2020 (19:50): Siperfaqja 376m² 📌 cmimi 50000(te reja) leke i diskutueshem magazina ndodhet ne katin perdhe te nje godine 3 kateshe.ka hyrje te vecuar nga pjesa e shtepise qe ndodhet ne katin e 3. magazina ka funksionuar dikur si rrobaqepsi.cdo investim...

50,000 Leke

1,300 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut Property ID : 4261353

Bllok, prane Sheshit Wilson, rruga Sami Frasheri, jepet

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.07.2020 (19:45): Property id : 4261353 bllok, prane sheshit wilson, rruga sami frasheri, jepet zyre me qera, siperfaqe 174 m², open space, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne 3 ambjente dhe eshte e pershtat...

1,300 Euro

650 Euro Bar Kafe Dyqan me qera ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise ne Tirane (ID 4271325 ) Property ID : 4271325

Rruga Mine Peza prane Prokurorise jepet me qera Bar Kaf

Bar Kafe Dyqan Me Qera Ne Rrugen Mine Peza Prane Prokurorise Ne Tirane (id 4271325 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.07.2020 (19:43): Property id : 4271325 rruga mine peza prane prokurorise jepet me qera bar kafe , i mobiluar ose bosh siperfaqe 80m², kati 1, kondicioner, 2 tualete, verande 250 m² , orientim me diell, jepet i mobiluar 650 euro...

650 Euro

600 Euro Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar Ambjent Zyre me Qera, 155 m2 i kompletuar si Call Center, ne Lezhe
Ne Qender

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.07.2020 (19:07): Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shume te mire. salle open space rreth 130...

600 Euro

1,500 Euro Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi ! Tek Komuna e Parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. Vila esh

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.07.2020 (18:35): Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizohet ne katin e 1 ka: dy ambiente, nje ve...

1,500 Euro

1,000 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE M.SHYR Ambient komercial kati 0, jane 5 ambjente pune, 3 tualete, ka parket dhe kondici

Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne M.shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
151.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.07.2020 (18:12): Ambient komercial kati 0, jane 5 ambjente pune, 3 tualete, ka parket dhe kondicionere....

1,000 Euro

2,300 Euro Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI Cmim Okazion: Super Amb per Restorant ose Cdo Lloj Tjeter Biznes ne Zemer te Tir

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arki

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.07.2020 (17:50): Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me arkitekt*| investim marramendes| vendndodhj...

2,300 Euro

345 Euro id:30965 - Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami)

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasade Xhami)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - m...

345 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohes...

2,000 Euro

2,000 Euro Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, i shfrytezuesh

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.07.2020 (17:44): Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohesisht ka nje super ambjent te jashtem te ...

2,000 Euro

500 Euro Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro Jepet me Qera Ambjent Biznesi ne Lezhe - qender, Kati 2 me hyrje indipendente ng

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.07.2020 (17:35): Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te mire. qeraja 500 euro ne muaj. ...

500 Euro

1,500 Euro Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Biznesit Tuaj Super Ambjent Biznesi (180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Zone Perfekte | Hapesire

Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillim

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.62 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.07.2020 (16:45): Super ambjent biznesi (180 m2) tek stacioni i trenit - zone perfekte | hapesire e madhe me ndricim dhe strukture e rregullt q2130 te dhenat e ndarjes: - 5 ambiente pune - 1 tualete - sip totale: 180 m2 - sip neto : 168 m2 - ...

1,500 Euro

700 Euro Bar Caffè E Kompletuar Me Qera Jepet me qira bar-caffe e kompletuar ne rrugen "Mine Peza".Ambienti or

Bar Caffè E Kompletuar Me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.07.2020 (16:39): Jepet me qira bar-caffe e kompletuar ne rrugen "mine peza".ambienti organizohet nga 55 m2 sip. e brendshme dhe 100m2 verande me opsion për shtesë verande me 130m2 të tjera.ambienti ofrohet me cmim okazional, pasi në çmim përfshihen edhe taksat....

700 Euro

50,000 Leke Shitet ose Jepet me Qera Dyqani Shitet ose jepet me qera dyqani 
 Ne nje zone ideale per biznes . 
Dyqani ka s

Shitet Ose Jepet Me Qera Dyqani

Qender | Lushnje
44.70 KM nga qendra
177.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.07.2020 (16:31): Shitet ose jepet me qera dyqani ne nje zone ideale per biznes . dyqani ka siperfaqen 177 m2 . me dokumentacion te rregullt kati 0. per me teper info kontakt....

50,000 Leke

1,700 Euro Jepet me qira ambient 220 m2, Open Space + 1 salle mbledhjesh. Jepet me qira ambient 220 m2 , Open Space+ 1 salle mbledhjesh , ne katin e 8 dhe

Jepet Me Qira Ambient 220 M2, Open Space + 1 Salle Mbledhjesh.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

05.07.2020 (16:26): Jepet me qira ambient 220 m2 , open space+ 1 salle mbledhjesh , ne katin e 8 dhe te fundit ne pallat te ri , me ashensor te personalizuar. ambjenti eshte i shtruar me parket, jepet per zyre/call center. adresa: rruga e kavajes,prane qendres globe. ...

1,700 Euro

2,700 Euro Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami Jepet Me Qera Lokal Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Ve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.07.2020 (14:45): Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja q2165 te dhenat e ndarjes: - lokal...

2,700 Euro

30,000 Leke Jepet me qera per ambjent zyre ose kursesh Jepet me qera per ambjent zyre ose per kurse ne gjendje shume te mire , 
Cmimi

Jepet Me Qera Per Ambjent Zyre Ose Kursesh

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.07.2020 (12:30): Jepet me qera per ambjent zyre ose per kurse ne gjendje shume te mire , cmimi i diskutueshem , per me teper info kontaktoni...

30,000 Leke

345 Euro Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami) Jepet Me Qera Super Ambient | 40 M2 | Rr. Njazi Meka, Afer Fakultetit Te Mjekesi

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasa

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.07.2020 (11:06): Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - me lartesi te bollshme 4,5 m - mundesi p...

345 Euro

440 Euro id:123677 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

440 Euro

350 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tek Stadiumi Dinamo Pranë Stadiumit Dinamo, Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tualete ne katin e 4 ba

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

05.07.2020 (09:20): Pranë stadiumit dinamo, jepet me qera apartament 2+1+2 tualete ne katin e 4 banimi te nje pallati ekzistues. apartamenti ka hapsira te bollshme dhe eshte i pershtatshem per familje ose cifte. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon + kuzhine...

350 Euro

250 Euro Qera, Zyre, Qender, Tirane Jepet me qera zyre ne Qender, mbi Credins bank. Ambienti ndodhet ne katin e 2 me

Qera, Zyre, Qender, Tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.07.2020 (08:57): Jepet me qera zyre ne qender, mbi credins bank. ambienti ndodhet ne katin e 2 me siperfaqe totale prej 32 m2. eshte nje mundesi e mire investimi pasi eshte i pozicionuar ne nje lokacion mjaft te favorshem dhe ka fasade nga rruga kryesore. per informa...

250 Euro

22,000 Leke Ambjent komercial astir pran rruges kryesore Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te ded

Ambjent Komercial Astir Pran Rruges Kryesore

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.10 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.07.2020 (08:52): Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te dedikuar per bizneset shum pran rruges kryesore. i investuar ndricim gips kondicionim per me teper na kontaktoni...

22,000 Leke

300 Euro Qera, Lokal, Porcelan, Tiranë. 300 € /Muaj, plus16361 Jepet me qera, Lokal, në zonën e Porcelanit, tek Xhamia Xhura.
Më tepër inf

Qera, Lokal, Porcelan, Tiranë. 300 € /muaj, Plus16361

Tjeter zone | Tirane
2.70 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (20:58): Jepet me qera, lokal, në zonën e porcelanit, tek xhamia xhura. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 120 m2 . • sipërfaqja e brendshme: 35m2 • sipërfaqja e jashtme e shfrytëzueshme: 85m2 • kati 0. • orientim lindje-perën...

300 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

500 Euro Jepet lokal me qera! Jepet lokal me qera 
Zona Kinostudio 
I kompletuar

Jepet Lokal Me Qera!

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (20:43): Jepet lokal me qera zona kinostudio i kompletuar...

500 Euro

1,300 Euro Lavazh me Qera Jepet lavazh me qera ne rrugen Foto Xhavella ne zonen e Astirit, lavazhi ndodhet

Lavazh Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (20:35): Jepet lavazh me qera ne rrugen foto xhavella ne zonen e astirit, lavazhi ndodhet ne nje prej rrugeve kryesore te bareve dhe lokaleve te zones me nje klientele te ngritur tashme prej 4 vjetesh. lavazhi ka 3 pista per larje makinash dhe nje tharje tape...

1,300 Euro

70,000 Leke Jepet lokal me qera 170m2 tek Astiri Jepet lokal me qera tek Astiri
Lokali eshte aktualisht ne gjendje pune
Ka nje

Jepet Lokal Me Qera 170m2 Tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (19:47): Jepet lokal me qera tek astiri lokali eshte aktualisht ne gjendje pune ka nje siperfaqe prej 170 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme cmimi 70000 leke...

70,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim