shtepi me qera ne gramsh  

 Online 33 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 33 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

750 Euro id:114089 - - Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

- Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent i arreduar ne menyre moderne. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoli...

750 Euro

700 Euro id:53714 - Amb Gjigand 6+1+2Bllk (151 m2) tek Rruga Fortuzi, i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Kondicioner

Amb Gjigand 6+1+2bllk (151 M2) Tek Rruga Fortuzi, I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Kondicioner

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.70 KM nga qendra
151.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambient 6+1+2ballkone (151 m2) tek rruga fortuzi, i pershtatshem per biznese te ndryshme | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim perfekt | planimetri e rregullt | shtruar me pllake cilesore | ...

700 Euro

700 Euro id:29907 - Amb i Investuar (92 m2) per Zyra dhe Cdo Lloj Biznesi (Pazari i Ri) Ndertes e Re | Fasada Xhami | Spote LED

Amb I Investuar (92 M2) Per Zyra Dhe Cdo Lloj Biznesi (pazari I Ri) Ndertes E Re | Fasada Xhami | Sp

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.64 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient open space (92 m2) ne nje qender biznesi tek pazari i ri (rr. hoxha tahsim) i pershtatshem per cdo lloj biznesi | mund te ndahet ne dy pjese, i investuar me ndricim led spote dhe ndertime cilesore | kon...

700 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

210 Euro id:110959 - Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane.

Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambjenti ndodhet tek ish ekspozita • informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqa e ambjenti: 25 m2 • fasade xhami • 1 tualet • i investuar • i pershtatshem per zyra, noteri etj • per ta vizi...

210 Euro

30,000 Leke Objekt me qera Ambjenti eshte 50 m2 , buze rruges 
Rruga Vjoleta Manushi (perballe disko Venue

Objekt Me Qera

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (22:56): Ambjenti eshte 50 m2 , buze rruges rruga vjoleta manushi (perballe disko venue) . ...

30,000 Leke

350 Euro Jepet ambient me qera tek Bulevardi Deshmoret e Kombit tek kullat binjake. Jepet ambient me qera tek Bulevardi Deshmoret e Kombit tek kullat binjake.
Ambi

Jepet Ambient Me Qera Tek Bulevardi Deshmoret E Kombit Tek Kullat Binjake.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (22:46): Jepet ambient me qera tek bulevardi deshmoret e kombit tek kullat binjake. ambienti eshte i gjithi open pace, i pershtatshem per show room, dyqan, zyre etj. ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe nje fasad prej 5 metrash e gjitha prej xhami. i pozicionua...

350 Euro

100,000 Leke Jepet me qera biznes Bar-Kafe tek Rruga e Durresit prane Qendres Jepet me qera biznes Bar-Kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobilu

Jepet Me Qera Biznes Bar-kafe Tek Rruga E Durresit Prane Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.36 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (22:46): Jepet me qera biznes bar-kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobiluar totalisht, xhiro mesatare ditore 30.000 leke , 90 m2 sip. e brendshme, 70m2 verande.cmimi i shitjes 30.000 euro, 160 m2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire. ...

100,000 Leke

30,000 Leke JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK KOMUNA E PARISIT, RR.DERVISH BEJ MITROVICA, TIRANË Jepet me qira ambient bizesi tek rruga Dervish Bej Mitrovica, Komuna e Parisit,

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Tek Komuna E Parisit, Rr.dervish Bej Mitrovica, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (22:33): Jepet me qira ambient bizesi tek rruga dervish bej mitrovica, komuna e parisit, tiranë. apartamenti është 65 m², buzë rrugës, i aksesueshëm dhe mundësi reklamimi për biznesin tuaj. mund të shfrytëzohet për dyqane, magazina, klinika, dyqan...

30,000 Leke

400 Euro Jepet me qera dyqan 25m2 ne Bllok 400 Euro! Jepet me qera dyqan 25m2 ne Bllok 400 Euro!
 Dyqani ndodhet ne zonen e Bllokut

Jepet Me Qera Dyqan 25m2 Ne Bllok 400 Euro!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (22:29): Jepet me qera dyqan 25m2 ne bllok 400 euro! dyqani ndodhet ne zonen e bllokut dhe ka nje hapesire te shfrytezueshme prej 25m2. eshte i favorshem per cdo lloj biznesi te tipit eschange, butik rrobash, dyqan lulesh etj, sepse ndodhet ne rruge kryesor...

400 Euro

380 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 58 m² 380 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark) Ambjenti është i pozicionuar te Bulevardi Zhan D'Ark, te gjimnazi "I

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 58 M² 380 Euro (bulevardi Zhan D’ark)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (22:27): Ambjenti është i pozicionuar te bulevardi zhan d'ark, te gjimnazi "ismail qemali". informacion mbi ambjentin: • kati 1 • sipërfaqja e ambjentit : 58 m2. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • pallat i ri • pozicion të favorshë...

380 Euro

13,000 Leke Perball shkolles Profesionale, Kamez, jepet me qera objekti Objekti gjendet ne rrugen kryesore, i pershtatshem per te gjitha llojet e biznes

Perball Shkolles Profesionale, Kamez, Jepet Me Qera Objekti

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (21:24): Objekti gjendet ne rrugen kryesore, i pershtatshem per te gjitha llojet e biznesit. objekti i ri, ne gjendje shume te mire, uje drita 24 ore....

13,000 Leke

350 Euro Apartament per Qira 1+1 Kika 2. 350 € Jepet me qira apartament 1+1 tek kompleksi kika2
Apartamenti organizohet ne nje

Apartament Per Qira 1+1 Kika 2. 350 €

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

16.09.2019 (21:24): Jepet me qira apartament 1+1 tek kompleksi kika2 apartamenti organizohet ne nje sallon bashke me guzhine ,nje dhome gjumi ,nje tualet ndodhet ne katin e shtate banimi me nje siperfaqe prej 62 m2 i pershtacem per zyra punimet e brencme si parket d...

350 Euro

30,000 Leke Ambjent me qera te Komuna e Parisit Leshohet ambjent me qera tek Komuna e Parisit. 60m2 ne rruge kryesore.

Ambjent Me Qera Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.74 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (21:22): Leshohet ambjent me qera tek komuna e parisit. 60m2 ne rruge kryesore....

30,000 Leke

3,000 Euro id:145431 - JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL 600 m2!!!

Jepet Me Qira Ambienti Multifunksional 600 M2!!!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira nje super ambient ne zonen e qytet te studentit. ambienti eshte multifunksional, mund te sherbej per call center, mense etj. ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro....

3,000 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

450 Euro id:30965 - Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri

Ambient Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.26 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient biznesi tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera | instalime funksionale ...

450 Euro

50,000 Leke Lokal me Qera 70 m2 Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i inv

Lokal Me Qera 70 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2.47 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (20:36): Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i investuar dhe buze rruge. vendndodhja:te liqeni. Çmimi:500 mijë lek. për më tepër informacion më kontaktoni në celdheviberdhewhats app 0696727126....

50,000 Leke

1,000 Euro JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI ISH EKSPOZITA Jepet me qera ambjent biznesi prane ish ekspozites, gjykata e faktit. Ambjenti e

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi Ish Ekspozita

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (20:27): Jepet me qera ambjent biznesi prane ish ekspozites, gjykata e faktit. ambjenti eshte i organizuar ne nje open space te madh, nje ambjent zyre dhe nje tualet. ambjenti eshte shume i pershtatshem per zyra, call center, klinike etj. ambjenti eshte i mir...

1,000 Euro

700 Euro Jepet me qira per zyra apartament 3+1+2 ne Bllok! Jepet me qera per zyra apartament 3+1+2 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet

Jepet Me Qira Per Zyra Apartament 3+1+2 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (20:27): Jepet me qera per zyra apartament 3+1+2 ne zonen e bllokut. apartamenti ndodhet ne nje ndertimi te ri, ne katin e dyte banim dhe te tretin teknik, me nje siperfaqe totale 135 m2 me nje orientim te mire dhe me fasad nga rruga kryesore. organizimi i h...

700 Euro

450 Euro Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri | Kati i P

Ambient Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.26 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (20:23): Ambient biznesi tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera | instalime funksionale q1201 te dhenat e ndarjes: - 1 amb...

450 Euro

750 Euro - Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne ! Jepet Ambjent i arreduar ne menyre moderne. Ambjenti eshte i arreduar me arkitek

- Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2.23 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (20:20): Jepet ambjent i arreduar ne menyre moderne. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoline per organizimin e mbledhjeve dhe prit...

750 Euro

600 Euro JEPET ME QIRA BAR CAFE TE FUSHA AVIACIONIT !!! Bar Cafe per qira te Fusha e Aviacionit i cili ka nje siperfaqe te brendeshme pr

Jepet Me Qira Bar Cafe Te Fusha Aviacionit !!!

Tjeter zone | Tirane
91.34 KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (20:01): Bar cafe per qira te fusha e aviacionit i cili ka nje siperfaqe te brendeshme prej 73 m/2 dhe siperfaqe verande prej 50 m/2.aktualisht lokali eshte ne gjendje pune dhe mirembahet nga vete pronari.mundesi mjaft e mire investimi dhe mjaft e pershtashme...

600 Euro

600 Euro Jepet me qera ambient ndodhet ne rrugen Reshit Petrela. Jepet me qera ambient ndodhet ne rrugen Reshit Petrela.
Ka nje siperfaqe prej

Jepet Me Qera Ambient Ndodhet Ne Rrugen Reshit Petrela.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (19:58): Jepet me qera ambient ndodhet ne rrugen reshit petrela. ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme prej 30m², eshte totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme si bar restorant. ka nje kliente te ngritur prej 4 vite...

600 Euro

270 Euro Jepet zyre me qera ne Rrugen Bardhyl prane brrylit Jepet zyre me qera ne Rrugen Bardhyl prane brrylit
Ka nje siperfaqe prej 45 m2.

Jepet Zyre Me Qera Ne Rrugen Bardhyl Prane Brrylit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (19:57): Jepet zyre me qera ne rrugen bardhyl prane brrylit ka nje siperfaqe prej 45 m2. ndodhet ne katin e dyte nje pallat te ri . eshte e mobiluar shume mire. cmimi qerase 270 euro/muaji...

270 Euro

700 Euro Jepet me qera dyqan ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta prane gjykates se rrethit Jepet me qera dyqan ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta prane gjykates se rrethi

Jepet Me Qera Dyqan Ndodhet Ne Bulevardin Gjergj Fishta Prane Gjykates Se Rrethit

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (19:57): Jepet me qera dyqan ndodhet ne bulevardin gjergj fishta prane gjykates se rrethit ka nje siperfaqe prej 80 m2 ndodhet buze rruge kryesore. eshte me fasade xhami. disponon nje magazine te vogel dhe tualet . eshte shume e pershtatshme per cfare do...

700 Euro

470 Euro id:123677 - Amb Biznesi 1+1 (63 m2) ne QENDER/Taiwani - Super Zone per Biznes | Ndertes e Re | Kondicioner | Spote LED

Amb Biznesi 1+1 (63 M2) Ne Qender/taiwani - Super Zone Per Biznes | Ndertes E Re | Kondicioner | Spo

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera ambient biznesi 1 + 1 (63 m2) ne super zone (perball taiwanit - qender) buze rruges ne pallat te ri me ndertime cilesore | hapesire e shfrytezueshme | 2 ambiente perfekte pune me kondicioner dhe ndricim...

470 Euro

1,000 Euro id:149104 - Ambjent Biznesi 167 m2 me Qera, tek Galeria 17 Nentori afer Sheshit Skenderbej

Ambjent Biznesi 167 M2 Me Qera, Tek Galeria 17 Nentori Afer Sheshit Skenderbej

Tjeter zone | Tirane Albprona
KM nga qendra
167.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga e barrikadave, brenda galerise 17 nentori, mbrapa hotel tirana dhe afer sheshit skenderbej, ne katin e 3 me ashensor, japim ambjent biznesi 167 m2 me qera, ne 2 nivele njeri kat 55 m2 dhe kati si...

1,000 Euro

2,000 Euro AMBJENT KOMERCIAL PER QERA NE BLLOK Jepet ambjent komercial per qera ne Bllok ne rruge kryesore.
Ambjenti ka nje si

Ambjent Komercial Per Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (19:33): Jepet ambjent komercial per qera ne bllok ne rruge kryesore. ambjenti ka nje siperfaqe totale 156 m2. ambjenti mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. ...

2,000 Euro

80,000 Leke OBJEKT BIZNESI ME QIRA NE ASTIR PRAN 2 ROTONTOVE Jepet me qira Dubleksi me siperfaqe 60m2 kati 1 edhe 27m2 kati 2, ne astir pran

Objekt Biznesi Me Qira Ne Astir Pran 2 Rotontove

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (19:32): Jepet me qira dubleksi me siperfaqe 60m2 kati 1 edhe 27m2 kati 2, ne astir pran 2 rrotontove. ofrohet per bar kafe, per piceri. ofrohet me te gjith paisjet qe i nevojoten nje bar kefe, edhe nje picerije. pjesa e jashtme me tavolina, nuk ofrohet ne cm...

80,000 Leke

1,000 Euro Swiss Lounge albania Jepet me qera swiss bar (lounge) ne zonen e Astirit ne rrugen Foto Xhavella, lok

Swiss Lounge Albania

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.32 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (19:32): Jepet me qera swiss bar (lounge) ne zonen e astirit ne rrugen foto xhavella, lokali ka nje investim serioz dhe i arreduar me shije dhe stil i trendeve te fundit, i harmonizuar ne dy kate brenda me rreth 120m dhe me 60m verande me tende pergola dhe me...

1,000 Euro

450 Euro ZYRE PER QIRA TEK KOMUNA E PARISIT,LULISHTJA! Jepet apartament per qera ne katin e pare siper dyqaneve i pershtatshem per zyra

Zyre Per Qira Tek Komuna E Parisit,lulishtja!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (19:24): Jepet apartament per qera ne katin e pare siper dyqaneve i pershtatshem per zyra tek komuna e parisit. ambienti eshte me pamje nga lulishtja me siperfaqe totale 100 m2 dhe e brendshme 92 m2. organizohet me 3 dhoma pune te bollshme dhe 2 tualete qe e ...

450 Euro

2,000 Euro Jepet me qira ambient biznesi tek 21 Dhjetori! Jepet me qira ambient biznesi ne gjendje pune ne katin dyte te nje ndertimi te r

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Tek 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (19:13): Jepet me qira ambient biznesi ne gjendje pune ne katin dyte te nje ndertimi te ri tek zona e 21 dhjetorit afer zogut te zi. ambienti ndodhet buze rruge, me fasade nga rruga kryesore me nje siperfaqe totale 300 m2, 2 zyra dhe 2 tualete. organizimi i h...

2,000 Euro

450 Euro Jepet me qera ambient zyre °Rruga Reshit Collaku pas "Telecom"
°E mobiluar 
°Cmimi 450 euro

Jepet Me Qera Ambient Zyre

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

16.09.2019 (19:08): °rruga reshit collaku pas "telecom" °e mobiluar °cmimi 450 euro °na kontaktoni 0692040124 ose 0684021358...

450 Euro

550 Euro Jepet Lokal me Qera 50m2 JEPET Lokal me Qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1.
Eshte ne gjendje pune dhe i

Jepet Lokal Me Qera 50m2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (18:26): Jepet lokal me qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1. eshte ne gjendje pune dhe i kompletuar me cdo gje. vendodhja : ish -ekspozita shqiperia sot. cmimi : 550 / € (euro) ne muaj. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel dhe w...

550 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim