shtepi private diber  4766 Njoftime

 Online 40 lexues | 1 njoftime ne pritje

600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hapesire e Bolleshme me Ndricim

Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hape -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Me qera super ambient per zyra (open space - 80 m2) tek drejtoria e policise (rr. sami frasheri) zone shume e preferuar dhe e favorshme per biznes | ambient i shtruar me parket | pallati eshte i ri me ashensor | hapesire e bolleshme, shume e shfrytezueshme dhe me ndricim perfekt | kondicioner | fasa...

600 Euro

Tirane
700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepen Zyra Me Qira!!

Jepen Zyra Me Qira!! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties

B ne hyrje te rruges myslym shyri jepet me qira super ambjent i pershtatshem per zyra/klinika. ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 2. ambjenti eshte i teri i sapo rikonstruktuar, i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionere. eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem open spac...

700 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Klinike 2+1(80 m2) me Pajisjet Dentare brenda, ne RINGU ( Zog i ZI ) | Furre Porcelani | Kondicioner

Klinike 2+1(80 m2) me Pajisjet Dentare brenda, ne RINGU ( Zog i ZI ) | -

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient klinike me pajisjet brenda 2 + 1 (80 m2) - zone perfekte (zogu i zi) | fasada xhami | kondicionera | furre porcelani | multimotorr | furre niveli 1 | aparat frances me inuksion | tavoline pune | sistem i avancuar ndricimi dhe cdo gje e pershtatshme per kushte pune | tualeti me...

500 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient 1 + 1 (65 m2) i Pershtatshem per Zyra dhe Klinika ne BLLOK** Buze Rruges Vaso Pasha

Ambient 1 + 1 (65 m2) i Pershtatshem per Zyra dhe Klinika ne BLLOK** B -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient 1 + 1 (65 m2) i pershtatshem per zyra dhe klinika ne bllok** buze rruges vaso pasha (super zone e pershtatshme per biznes) | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | kondicioner | dritare dopio xham / izolim akustik | mur...

400 Euro

Tirane
650 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti.

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo llo -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra) Real Deal Properties

B - jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe shume cilesor 8 katesh ne bulevardin gjergj fishta. ambienti ka nje siperfaqe prej 97 m2 dhe ka nje orientim nga veriu, gjithashtu ka nje hyrje nga jugu dhe zot...

650 Euro

Tirane
1,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi,Open Space,pallat i ri ,Kati 2, 230 m² 1.500 Euro (Don Bosko)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi,Open Space,pallat i ri ,Kati 2, 23

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Jepet ambient biznesi me qira, ne zonen e don boskos me nje siperfaqe prej 230 m², 1500 €/muaj. ambienti eshte i ri, i paperdorur asnjehere ,open space, ndodhet me katin e 2, i pajisur me ashensor. i pershatshem per call center,zyra biznesi etj preferohet qira afatgjate! ...

1,500 Euro

Tirane
700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera ZYRE  150  M2  ME  QERA  - AFER  BLLOKUT dhe Hotel Xheko Imperial - 700  Euro

ZYRE 150 M2 ME QERA - AFER BLLOKUT dhe Hotel Xheko Imperial - 70

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)

B Japim me qera zyre 150 m2, afer bllokut dhe hotel xheko imperial, me hyrje nga rr. ibrahim rugova dhe perlat rexhepi. kati 2 me ashensor. perbehet nga salle e madhe + 3 dhoma + 2 tualete + ballkon. me pamje nga rruga perlat rexhepi dhe hotel xheko imperial. e pershtatshme per biznese te nd...

700 Euro

Tirane
550 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Don Bosko, Vizion+, Zyre 3+1 me Qera, + parking, 550 Euro

Don Bosko, Vizion+, Zyre 3+1 me Qera, + parking, 550 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Zona e don boskos, tek pallati i gener2, perballe vizion+, japim me qera apartament 3+1 per zyre, 126 m2 kati 6, 2 ashensore, 4 dhoma, 2 tualete, depo, 2 ballkone + parking. orientimi nga rruga kryesore. qeraja: 550 euro ne muaj, perfshire taksat dhe parkingun. tel. 069 77 63 141 - albap...

550 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet ambjent  apartamenti me mundesi biznesi

Jepet ambjent apartamenti me mundesi biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Ambjenti eshte per mundsi biznesi kall center, klinik dentare,kopesht femijesh, e cdo biznes tjeter...

500 Euro

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambjent ndodhet te Gjykata e Rrethit

Jepet me qera ambjent ndodhet te Gjykata e Rrethit

Don Bosko | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambjent ndodhet te gjykata e rrethit ka nje siperfaqe 100 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri eshte me vetrate xhami eshte ne gjendje shum te mire jepet bosh e pershtatshme per zyra te ndryshme , call center , sherbime etj cmimi i qerase 800 euro / muaji ...

800 Euro

Tirane
200 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Dyqan perballe fakultetit juridik 20m2

Dyqan perballe fakultetit juridik 20m2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Jap dyqan me qera: siprf 20m2, kati perdhe rr milto tutulani perballe fakultetit juridik, cmim 200 euro ne muaj....

200 Euro

Tirane
1,300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE RRUGEN MINE PEZA!!

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE RRUGEN MINE PEZA!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen mine peza me siperfaqe 164.6m2. ndodhet ne katin zero ne rruge kryesore, e pershtatshme per cdo lloj biznesi, ka vizibilitet shume te larte shikushmerie, fasade xhami. eshte e lire ne 30 maj.per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0697073378!...

1,300 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet dyqan me qera prane Rr.M.Shyri

Jepet dyqan me qera prane Rr.M.Shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.04 Km nga qendra)

B Jepet dyqan me qera e pershtatshme per zyre prane rruges myslym shyri. objekti ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri, tavani i punuar me gips , ndricimi dhe sistemi i kandicionimit jane funksionale dhe shume te mira. zyra eshte e ndare ne dy ambjente ku ekziston mundesia e pershtatjes sipas ...

400 Euro

Tirane
30,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepet me qera lokal bar kafe

jepet me qera lokal bar kafe

Qender | Lushnje

B Jepet me qera lokal ne shetitoren kryesore gjendja e shkelqyer i komletuar 10 tavalina dhe shesh perjashta ...

30,000 Leke

Lushnje
18,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Japim dyqan me qera

Japim dyqan me qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Dyqani eshte 50 m2 me cmim 18 000 leke te reja. ndodhet ne katin -1. ndodhet ne rreth rrotullimin e rruges kryesore ne astir. rruga teodor keko ne pallatin ales, perballe kastratit. nr. cel .0695712119...

18,000 Leke

Tirane
600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super Amb Biznesi 1+1 (63 m2) ne QENDER - Super Zone per Biznes | Ndertes e Re | Kondicioner | Spote LED

Super Amb Biznesi 1+1 (63 m2) ne QENDER - Super Zone per Biznes | Nder

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Me qera ambient biznesi 1 + 1 (63 m2) ne super zone (perball taiwanit - qender) buze rruges ne pallat te ri me ndertime cilesore | hapesire e shfrytezueshme | 2 ambiente perfekte pune me kondicioner dhe ndricim perfekt (led me spote) | fasad dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | ...

600 Euro

Tirane
700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera ambient me qira ne Bllok

ambient me qira ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Ambient me qira, me vendodhje ne bllok, mbas presidences, tirane. apartamenti organizohet ne 3+1, me siperfaqe totale 131 m2. ndodhet ne katin e 2-te. pjeserisht i mobiluar. ...

700 Euro

Tirane
35,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira ambient 77 m2 . I pershtatshem per cdo lloj biznesi . 350 mije leke .

Jepet me qira ambient 77 m2 . I pershtatshem per cdo lloj biznesi . 35

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Okazion : jepet me qira ambient 77 m2 . kati : 2 . i pershtatshem per cdo lloj biznesi si psh : zyre noterie , zyre avokatie , zyre kontabiliteti etj . adresa : ruga teodor keko , astir siper bar kafe oslo . cmimi : 350 mije leke . tel : 069 35 87 581 ....

35,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira piceri . Adresa : Komuna Parisit .

Jepet me qira piceri . Adresa : Komuna Parisit .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Jepet me qira piceri ne nje nga zonat me te frekuentuara ne tirane . ndodhet ne katin 0 . 55 m2 te nje pallati te ri . piceria esht ne gjendje pune . jepet me qira ambienti me te gjitha pajisjet e picerise brenda . adresa : komuna parisit . cmimi : 500 mije leke ....

50,000 Leke

Tirane
700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient 147 m2 . Rruga Sali Butka . Mbrapa shkolles Europian Tirane .

Jepet me qera ambient 147 m2 . Rruga Sali Butka . Mbrapa shkolles Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.66 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient 87 m2 + 60 m2 verande . kati 0 i pershtatshem per cdo lloj biznesi . si dyqan - lokal etj . veranda shfrytezohet pa asnje taks nga bashkia eshte e perfshire ne certefikaten e pronsise . pallati ri . adresa : rruga sali butka . mbrapa shkolles europian tirane . cmimi : 700 ...

700 Euro

Tirane
2,800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Qera, Ambjent, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Qera, Ambjent, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet tek stadiumi dinamo. informacion mbi ambjentin: • buzë rruge • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 112 m2 • ambjent opsen space • i investuar • kubaturë e rregullt • 2 tualete • 1 depo. • për ta vizituar na kontaktoni!...

2,800 Euro

Tirane
650 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent, Bllok, 650 EURO

Ambjent, Bllok, 650 EURO

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet ne bllok. informacion mbi ambjentin: • kati i 0 • siperfaqa e ambjenti: 40 m2. •i veshur me fasade xhami • i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh. per ta vizituar na kontaktoni!...

650 Euro

Tirane
900 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tiranë

Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tiranë

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.82 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet tek ish ekspozita. informacion mbi ambjentin: • kati 1 • sipërfaqa e ambjenti: 100 m2 • fasadë xhami • 2 tualete • i përshtatshëm për zyra, klinikë, dyqane apo call center • ambjenti jepet me qera bosh. për ta vizituar na kontaktoni!...

900 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira ambjent per zyra . Adresa : Pazari Ri .

Jepet me qira ambjent per zyra . Adresa : Pazari Ri .

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Jepet me qira super ambjent per me zyra kati 2 pallat i ri 100 m2 dhe 1 tualet adresa pazari i ri rruga hoxha tahsim vendodhja pazari ri . cmimi :500/€ muaj perfshir taksat telefon 0693587581...

500 Euro

Tirane
2,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient Biznesi me qira 200 m2,2500 EUR(Ish Parku)

Ambient Biznesi me qira 200 m2,2500 EUR(Ish Parku)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B jepet me qera ambient biznesi dyqan kati 1 me siperfaqe 200 m2. ndodhet ne prane 1 qender tregtare me fasade xhami komplet duke ju dhene mundesi reklamimi. eshte ambient open space, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. cmimi: 2500 euro/muaj (pa perfshire taksen)....

2,500 Euro

Tirane
280 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Qera, Ambjent, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Qera, Ambjent, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Ambjent është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi ambientin: • kati 1• sipërfaqa e ambjentit: 60 m2 • i investuar • 1 tualet • ambienti mund të përdoret pënjë sërë aktivitetesh • zonë e aksesueshme në qytet • për ta vizituar na kontaktoni!...

280 Euro

Tirane
35,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jeper me qera ambient, tek Gjykata e rrethit

Jeper me qera ambient, tek Gjykata e rrethit

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Jeper me qera ambient , 40 m2 , disponon 1 ambient te madh , fasad xhami , 1 tualet. adrresa rr. nikolla lena , tek gjykata e tiranes. cmimi : 350 lek per nje vizite ne prone apo prona te gjashem mund te kontaktoni tek...

35,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET AMBJENT ME QIRA TEK "PAZARI I RI

JEPET AMBJENT ME QIRA TEK "PAZARI I RI

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B #forrent#perqira#pazari i ri jepet ambjent me qira tek "pazari i ri ambjenti ndodhet ne zonen e pazarit te ri ,ne katin e pare te nje ndertese, e strukturuar ne nje ambjent pune, nje banjo dhe nje koridor ne hyrje te ambjentit. siperfaqja:40m2 cmimi:28000leke per informacione te detajuara ose n...

28,000 Leke

Tirane
750 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient tek kryqezimi Stadiumit Dinamo

Jepet me qera ambient tek kryqezimi Stadiumit Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.31 Km nga qendra)

B ‭ jepet me qera ambient , ndertes e sapo perfunduar ,60m2, kati 1 , ambient open space , 1 tualet . ambienti pershtatet per zyra , sallon bukurie , klinika,etj.....

750 Euro

Tirane
324 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 110 m² 324 Euro (zogu i zi)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 110 m² 324 Euro (zogu i z

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient tek "zogu i zi". ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 110 m2. Është i ndarë në 3 ambiente me sipërfaqe 60m2, 40 m2, 12 m2 , ka edhe 2 tualete. ambientet jepen me qera edhe të ndarë.për ta vizituar na kontaktoni! opp 2874 cel. : 0697015471...

324 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim