mer jep shitje shtepi ne tirane  

 Online 53 lexues | 18 njoftime ne pritje

8,700 Euro

Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 8,700 Eur

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2019 (11:03):Kambio automatike, nafte, motorr 2.0, sensore parkimi prapa, navigator, kompjuter bordi, 6- cd, karte sd, vetem 1 perdorues ne shqiperi...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Golf 4 Shitet GolF 4 1.6. Letrat te sapo paguara, goma te reja , beteri e re. Sherbime

Shitet Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

18.07.2019 (00:36):Shitet golf 4 1.6. letrat te sapo paguara, goma te reja , beteri e re. sherbime te kryera, e gatshme per cdo testim....Lexo detajet..

4,500 Euro Shitet e class 270cdi 2004 super gjendje 4500euro Shitet e class 270CDI super gjendje e gatshme per cdo lloj prove makina eshte sh

Shitet E Class 270cdi 2004 Super Gjendje 4500euro

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

17.07.2019 (23:28):Shitet e class 270cdi super gjendje e gatshme per cdo lloj prove makina eshte shume e paster si brenda dhe jasht letrat e paguara deri ne fund te shtatorit ...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pag

Shitet Peugeot 206

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

17.07.2019 (23:17):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. mundesi nderrimi cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet BMW 320 D Shitet BMW 320 D
Motorr 2.0
Nafte 
Viti 2000
Disqe 17, goma te reja 90%, sed

Shitet Bmw 320 D

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

17.07.2019 (23:11):Shitet bmw 320 d motorr 2.0 nafte viti 2000 disqe 17, goma te reja 90%, sedilje me ngrohje, kondicioner, tapiceri bezhe etj. letra te paguara, ne gjendje shume te mire. cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

260,000 Leke Shitet Audi A3 gaz/benzine Audi A3, gaz/benzine. Makina eshte ne gjendje shume te mire, shume ekonomike. Va

Shitet Audi A3 Gaz/benzine

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (23:07):Audi a3, gaz/benzine. makina eshte ne gjendje shume te mire, shume ekonomike. vaj dhe filtra te nderruara para 3 javesh. gomat 80% te reja. taksat i mbarojne ne tetor. cel:0693852143...Lexo detajet..

Kambio: Manual

260,000 Leke

2,500 Euro Audi TT sedilje mershini
makina esht e gatshme per cdo lloj prove si nga ana xhenerike

Audi Tt

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

17.07.2019 (23:01):Sedilje mershini makina esht e gatshme per cdo lloj prove si nga ana xhenerike ashtu dhe estetike shitet per arsye se kam makine tjeter nr telit 0676711633...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

700 Euro Okazion volkswagen polo 1998 benxin gaz “gazi “i pa shenuar ne leje taksa +siguracj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

17.07.2019 (22:58):Volkswagen polo 1998 benxin gaz “gazi “i pa shenuar ne leje taksa +siguracjon me 22 gusht shitet pr arsye kam makin tjeter...Lexo detajet..

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (21:27):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

3,400 Euro Shitet Ford Focus 2010 Shitet Ford Focus
Motorr 1.6
Nafte
Kambio
Viti 2010
Kondicioner,kasetafon,

Shitet Ford Focus 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (22:52):Shitet ford focus motorr 1.6 nafte kambio viti 2010 kondicioner,kasetafon, cd, komanda ne timon, bluetooth, xhama-pasqyre elektrike. ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 3400 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Posedon: 2 cele

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (22:51):Shitet ford focus motorr 1.6 viti 2006 nafte kambio manuale posedon: 2 celesa, airbags, kondicioner, xhama elektrike, pasqyre elektrike, radio, cd, komanda ne timon etj. ne gjendje shume te mire dogana e...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

17.07.2019 (22:51):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (22:51):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 2000 euro ...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Ford Focus 2006 Shitet Ford Focus
Motorr 1.9
Nafte
Viti 2006
Kambio manuale 6 marshe
Ne gje

Shitet Ford Focus 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (22:50):Shitet ford focus motorr 1.9 nafte viti 2006 kambio manuale 6 marshe ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. kondicioner, goma te reja etj dogana e paguara cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,500 Euro Shitet Renault 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Viti 2002
Benzine 
Letra te paguara per nje vi

Shitet Renault 206

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (22:49):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 viti 2002 benzine letra te paguara per nje vit. te gjitha sherbimet e bera cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

17.07.2019 (22:36):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Peugeout 307 Peugeot 307 / 1.6 nafte
Letrat deri vitin tjeter n Mars ... cmimi shume pak i

Peugeout 307

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

17.07.2019 (22:30):Peugeot 307 / 1.6 nafte letrat deri vitin tjeter n mars ... cmimi shume pak i diskutushem vetem per pak dit... okazion ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

19,500 Euro Shitet BMW 740 x-Drive BMW 740 x-Drive , viti 2011 me nafte , full option

Shitet Bmw 740 X-drive

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

17.07.2019 (20:12):Bmw 740 x-drive , viti 2011 me nafte , full option...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Fiat Punto Shity Fiat Punto
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire. Me let

Shitet Fiat Punto

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (22:28):Shity fiat punto motorr 1.9 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire. me letra te paguara deri ne gusht. cmimi 1200 euro nr tel 0697119211...Lexo detajet..

2,800 Euro Shitet mercedes benz C -klas 220 nafte portobagazh viti 2000. Mercedes benz C - klas, viti 2000, automat(tip tronik).Esprit Selection. Kondici

Shitet Mercedes Benz C -klas 220 Nafte Portobagazh Viti 2000

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

17.07.2019 (21:52):Mercedes benz c - klas, viti 2000, automat(tip tronik).esprit selection. kondicioner, pilot automatik, sedile me ngrohje. gjendje shume te mire teknike dhe i mirembajtur.cmimi 2 800€. tel: 0693071471....Lexo detajet..

2,500 Euro AUDI TT OKAZION

Audi Tt

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

17.07.2019 (21:51):Okazion...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,450 Euro audi a3 1.6 benzine  viti 1999 mekina eshte ne jendje perfekte dhe e gatshme per cdo prove. te gjitha shrbimet

Audi A3 1.6 Benzine Viti 1999

Fier
Benzin Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

17.07.2019 (21:48):Mekina eshte ne jendje perfekte dhe e gatshme per cdo prove. te gjitha shrbimet e bera nuk i nevoitet asgje. kondicioner klima ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,450 Euro

1,700 Euro Shitet Shitet Volkswagen
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

17.07.2019 (21:45):Shitet volkswagen motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Audi A3 2002 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2002
Kambio manuale 6+1 marshe
Posedon: navig

Shitet Audi A3 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

17.07.2019 (21:44):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2002 kambio manuale 6+1 marshe posedon: navigation, drita kseno, sedilje me ngrohje, pilot automatike, goma te reja, disqe alumini etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (21:27):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (21:00):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,800 Euro Shitet Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.9
Viti 2009
Nafte
Ne gjendje shume te mire

Shitet Volkswagen Polo

Tepelene
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (20:59):Shitet volkswagen polo motorr 1.9 viti 2009 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro Makina Shitet Makina eshte Timon Anglez 
Me letra te rregullta deri me 20 shkurt 2020
Kondic

Makina Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

17.07.2019 (20:48):Makina eshte timon anglez me letra te rregullta deri me 20 shkurt 2020 kondicioner . xhama elektrik. ...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Renault Renault kango 1.5 naft 2004 ne gjendje shum te mir. tel 0683377038

Shitet Renault

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

17.07.2019 (20:44):Renault kango 1.5 naft 2004 ne gjendje shum te mir. tel 0683377038...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,700 Euro RENAULT clio 1.5 tdci 2003 gjendje perfekt letra deri nentor 2019

Renault Clio 1.5 Tdci 2003

Shkoder
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (20:44):Gjendje perfekt letra deri nentor 2019...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (20:23):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

17.07.2019 (20:22):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

2,700 Euro Audi A4 Makina eshte e viti 2003. Ka pasqyra me palosje dhe baxha xhami. Gjendje perfek

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

17.07.2019 (20:14):Makina eshte e viti 2003. ka pasqyra me palosje dhe baxha xhami. gjendje perfekte per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas