toyota rav4 ne shitje tirane  

 Online 392 lexues | 2 njoftime ne pritje

52,000 Euro

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

18.10.2019 (02:40):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

1,700 Euro Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.6
Viti 2005
Nafte
236.000 km 
Ne gjendje shume

Peugeot 206

Fier
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (20:13):Shitet peugeot 206 motorr 1.6 viti 2005 nafte 236.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.kondicioner, cd player, xhama pasqyre elektrike etj cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,300 Euro Smart ForTwo Cabrio Automat - Shitet Nderrohet Shitet Smart ForTwo Cabrio Automat - Seria Passion Full Option

700cc Benzine

Smart Fortwo Cabrio Automat - Shitet Nderrohet

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
90,000 Kilometra

18.10.2019 (20:11):Shitet smart fortwo cabrio automat - seria passion full option 700cc benzine konsum minimal 4l/100km dokumenta te paguara deri ne shkurt 2020 kambio automatike marshe f1 style ne timon (+/-) tapiceri le...Lexo detajet..

500 Euro Ford escort cabriolet  ⤵
✔ Marka,Modeli :Ford Escort
✔ Viti : 1990
✔ Kambjo : manuale
✔ L

Ford Escort Cabriolet

Durres
Benzin Karburanti
1990 Viti
30,000 Kilometra

18.10.2019 (20:01):⤵ ✔ marka,modeli :ford escort ✔ viti : 1990 ✔ kambjo : manuale ✔ lenda djegese : benzine ✔ forca motorrike : 1.6 ✔ targa : aa ✔ km :3840 ✔ ngjyra :kuqe e erret ✔ opsionet shtese ...Lexo detajet..

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (20:00):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Mercedes Benz E 220 CDI Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz E 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (19:57):Shitet mercedes benz e class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (19:53):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,400 Euro Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Viti 2005
Benzine
Ne gjendje shume te mire mot

Peugeot 206

Durres
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2019 (19:43):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 viti 2005 benzine ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sherbimet e bera. letra te paguara mundesi nderrimi cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,100 Euro Makine ne shitje shitet Peugeot

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (19:32):Shitet peugeot...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

5,200 Euro Vw Touran Automat Nafte  Nr:+355698103950 Vw Touran Automatik Viti 2007 1.9 Nafte 158.000 Km Origjinale Cmimi:5200 Euro I

Vw Touran Automat Nafte Nr:+355698103950

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (19:05):Vw touran automatik viti 2007 1.9 nafte 158.000 km origjinale cmimi:5200 euro i diskutueshem nr celdhewhatsapp:+355698103950 makina posedon: ->klima tronike ->goma te reja ->klima tronike ->sensor dritash ...Lexo detajet..

4,000 Euro Wv golf 5 viti 2004 Wv golf 5 viti 2004 ne gjendje shume te mire

Wv Golf 5 Viti 2004

Himare
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (19:05):Wv golf 5 viti 2004 ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Mondero  Shitet ford mondero viti 2002 me nafte, me gjendje te mire pune. Cmimi 1500 euro

Shitet Ford Mondero

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (19:05):Shitet ford mondero viti 2002 me nafte, me gjendje te mire pune. cmimi 1500 euro i negociushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2019 (19:05):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,700 Euro Shitet  Shitet Volkswagen
Motorr  1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (19:04):Shitet volkswagen motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2019 (18:59):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Lancia Ypsilon Shitet Lancia Ypsilon
Viti 2007
Benzine
E blere ne Itali
Letra te paguara
C

Shitet Lancia Ypsilon

Shkoder
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (18:56):Shitet lancia ypsilon viti 2007 benzine e blere ne itali letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

18.10.2019 (18:53):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

4,900 Euro Super Okazion/shitet VW Passat automat Per ta pare nga afer ose per me shume info ☎️ 0682128272 Benzine + gas 2.0 F

Super Okazion/shitet Vw Passat Automat

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

18.10.2019 (18:45):Per ta pare nga afer ose per me shume info ☎️ 0682128272 benzine + gas 2.0 fsi me 3 vite garanci (punon pothuajse 100 perqind) ✔️te gjitha sherbimet e bera nga kandele origjinale, rrip motorri, vaj k...Lexo detajet..

200,000 Leke Ford Galaxy Shitet Ford Galaxy
Motorr 1.0
Viti 1999
Nafte
Ne gjendje shum te mire
Letra

Ford Galaxy

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (18:34):Shitet ford galaxy motorr 1.0 viti 1999 nafte ne gjendje shum te mire letra te paguara deri me 10.10.2020 adresa: tirane ish rruga e aviacionit cmimi 200.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (18:24):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

150,000 Leke Peugeot 206, Benzine 1.1 Siguracion, taksa te paguara deri ne Shtator 2020, e sapo lyer. 1124 cc. Automje

Peugeot 206, Benzine 1.1

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

18.10.2019 (18:17):Siguracion, taksa te paguara deri ne shtator 2020, e sapo lyer. 1124 cc. automjeti ndodhet tek pallatet perballe koshtit 41. tirane...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

5,500 Euro Makine ne shitje Shitet ford focus 2012 kambio automatike benzine motorr 2000cc 30000 km.

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
30,000 Kilometra

18.10.2019 (17:38):Shitet ford focus 2012 kambio automatike benzine motorr 2000cc 30000 km. ...Lexo detajet..

4,500 Euro Golf 5 plus Shitet golf 5 plus 1.9 Tdi nafte viti 2005 e sapo gjermania me 199000km origjina

Golf 5 Plus

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (17:38):Shitet golf 5 plus 1.9 tdi nafte viti 2005 e sapo gjermania me 199000km origjinal makina esht me dogane te paguar e gateshme per targim makina eshte e mirmbajtur dhe pa asnje difekt makina disponon: abs.esp...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

4,000 Euro FIAT 500 1.3 Multijet 2009 Komode dhe ekonomike, e mbajtur mire,
 ka kryer vec 1 mije kilometra pas sherbi

Fiat 500 1.3 Multijet 2009

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (17:38):Komode dhe ekonomike, e mbajtur mire, ka kryer vec 1 mije kilometra pas sherbimeve te fundit(vaj,filtra, gomina, ferrota). taksat i mbarojne ne fund te nentorit. brenda eshte shume e paster, jashte ka dis...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

3,600 Euro Audi A3 2.0 diesel s-line Makine ne gjendje shume te mire. Me targa gjermane. Servise i sapo ber. Per info

Audi A3 2.0 Diesel S-line

Lushnje
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

18.10.2019 (17:38):Makine ne gjendje shume te mire. me targa gjermane. servise i sapo ber. per informacione te me teperta kontaktoni. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

2,700 Euro -Mercedes Benz ML Shitet Mercedes Benz ML
Motorr 270 CDI
Nafte
Kambio automatike
Me gjendje sh

-mercedes Benz Ml

Vlore
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (17:38):Shitet mercedes benz ml motorr 270 cdi nafte kambio automatike me gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne prill. cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas