defacto shitese 

 Online 31 lexues | 14 njoftime ne pritje

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Kamariere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Kamariere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Sanitare femer (me ose pa eksperienc ...

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Tek Regency Casino

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taiwan ne qender te Tiranes shpall vende te lira pune ! Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 30 vjece ne pozicionin e Kamarieres. Ofrohen kushte shume te mira pune: 1- Ko...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Restorant Gjino Kastra Keron Te Punesoj Puntore Guzhine (pjatalarese)

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,puna eshte me turne lokali funksjonon cdo dite te javes pushime nuk ka.Jeni te mirepritur te restoranti ku edhe do merni edhe informacion me te detajuar reth punes...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Filloje Muajin Mbare!!!! Me Sukses, Me Motivim, Me Shume PARA!!! Po Po, E Lexove Sakte!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen ,italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -picajol / e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier me eksperienc pune ,puna eshte me turne .Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste E Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Nese je ambicioze e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Specialiste Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh me klientet e kompanise per t'...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kamarier/e *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/02/2020
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Puna Me E Mire Ne Shqiperi

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kerkoni nje page te kenaqshme , e cila ju lejon te paguani kredin e shpise , makinen e endrave dhe shkollen e femijeve ? Ejani tek ne ..... Eja puno si account menager per fushaten tone te forex , te vetmit te liqensuar ne gjith Shqiperine . ...
 • Profesioni: Agent Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

Puntor Fast Foodi

Rruga Xhezmi Delli, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/02/2020
E diela pushim...
 • Profesioni: Fast food
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pastruse

Rruga e Burgut, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/02/2020
Kerkoj pastruse per 1 her ne jave per te pastruar shtepine. 2 dhoma guzhin qe perfshin pastrim gjeneral hekurosjen e rrobave dhe derdhjen e plerave. Dua qe te jet nje person profesional, serioz, I shpejt dhe I ndershem pa vese. Shtepia survejohet ng...
 • Profesioni: Pastruse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkohen Menaxhere Salle

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkohen menaxhere salle per call center. Kerkohen me eksperience pune minimalisht 6 muaj ne kete pozicion. Fundjava pushim Pagesa baze dhe bonuset me te larta ne treg. ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 08/08/2020
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

Kuzhiniere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje kuzhinier/e me eksperience pune ne fushen e kuzhines tradicionale shqipetare. Mosha e kerkuar eshte 35-55 vjec. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ....
 • Profesioni: Kuzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkohet Agjent Marketingu

Rruga Jeronim De Rada, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkohet agjent marketingu Page baze + perqindje ...
 • Profesioni: Agjent Marketingu
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

Steak House Pizza And Pasta Kërkon Kamarier/e Restoranti

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Steak house pizza and pasta Kërkon kamarier / e restoranti ,sanitare ,lavapjatse ,picajol ....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Kompleksi Vizion plus, Tirane Me Marreveshje
Divinus Bar kerkon te punesoje Kamariere ose Kamarier me eksperience.Lokali ndodhet ne Rrugen Don Bosko brenda ne kompleksin Vizion +. Te interesuarit te kontaktojn ne numrin e tel ...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

Sekretare - Koordinatore

Rruga Industriale 80, Kashar, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
SI.SI-AL Sh.p.k, exercising its activity in road safety and road markings in Albania, Kosovo and Macedonia, is looking to hire an individual with the following demonstrated skills and strengths: Under the overall supervision of the Special Assist...

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Astir 8 Ore+ Dit Pushimi

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni I 3

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar Unaze e re ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KENI EKSPERIENCE NE CUSTOMER SERVICE ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 800 Dollar
MC DONALD'S Arabia kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton vetem 1 vit eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Bar Kafe Kerkon Kamarier, Kamariere, Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Impjantiste

Rruga Argjinatura, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Shoqeria "Gjoka konstruksion" sh.a kerkon te punesoje: - Impjantiste (Impjantist Betoni; Impjantist Asfalti) Kritere: - Kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme; - Te disponojne Leje drejtimi; - Te kene aftesi te m...
 • Profesioni: Impjantist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

Filloje Muajin Mbare!!!! Me Sukses, Me Motivim, Me Shume PARA!!! Po Po, E Lexove Sakte!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/01/2020
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen ,italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

Punonjes Bilardoje

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Bar Kafe “ Vila 25” kerkon: —Punonjes bilardoje Paga e kenaqshme me mareveshje me siguracion Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr ...

Hotel Antigone Kerkon Recepsioniste Tirane

Rruga Beqir Rusi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2019
Te interesuarit duhet te dijene anglisht...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Pozicioni Recepsioniste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punonjese per pozicion recepsioniste.Kushtet e punes dhe ambjenti jane shume komode dhe ne pershtatje me legjislacionin ne fuqi.Pagese e kenaqshme.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit . ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Bar Kafe Kerkon Kamarier, Kamariere, Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: KAMARIER,KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkohet Recepsionist Turni I Trete

Xhamlliku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/03/2020
Kerkohet recepsionist (M) turni i trete 22:00-6:00. Paga e kenaqshme + sigurime Te interesuarit te dergojne cv ne info@emeraldhotel.al ose te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Recepsionist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Recepsionist-turni I Trete

Rr:Brigada e 8, Nr 7, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Hotel de Paris eshte i interesuar per nje recepsionist per turnin e trete(mashkull). Per informacion me te detajuar te kontaktojne ne telefon ose te paraqiten prane hotelit. Faleminderit ...
 • Profesioni: recepsionist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Mjeshter Armature Dhe Murator

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkohet per punesim te menjehershem 3 mjeshtra armature e murator ne MALTA Te di te lexoj projektin dhe te jet I afte te terheqi punen . Nuk kerkohet pagese agjensie . Paga 2000 euro muaj . ...
 • Profesioni: Mjeshter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkojme Ndihmeskuzhinier(e)

Rruga Skënderbeg, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:37,200 Leke Afati i Aplikimit: 22/12/2019
Kerkojme ndihmes(e) kuzhine. Kerkojme kandidate me eksperience, me premisa per tu ngritur ne nivelin e kuzhinierit te dyte. Mosha minimale 23 vjec. Paga ne baze te ofertes Bistro Wintergarten (Brenda bllokut.te.Ambasadave) ...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Sanitare

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Snap bar&snack kerkon sanitare, turn i dyte me 4 ore pune (16:00-20:00). Paga e kenaqshme me siguracione te paguara, preferohet me moshe 20-40vjec dhe te mos ket preokupime familjare. ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Shofer Kamioni

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,200 Dollar
Kërkohen kamionista që zotërojnë patentën CE, për cdo informacion më të detajuar jeni të lutur të më shkruani në (WhatsApp) ose telefononi në numrin e telefonit ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkohen Menaxhere Salle

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen menaxhere salle per call center. Kerkohen me eksperience pune minimalisht 6 muaj ne kete pozicion. Fundjava pushim Pagesa baze dhe bonuset me te larta ne treg. ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Twist Bar Kerkon Te Punesoje: Banakiere Barist

Boulevard Zog I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakiere Barist ...

Cercasi Operatori Telefonici Nel Settore Comunicazione

Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
355& Partner Sh.p.k Cercasi operatori telefonici nel settore comunicazione, con o senza esperienza. 355& Parner Sh.p.k è alla ricerca di persone dinamiche ed intraprendenti che desiderano avviare una carriera di successo nella nostra az...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkoj Saldator

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/04/2020
Kerkoj saldator me eksperience dhe te dije anglisht per pune jashte shqiperise. Duhet te dije te saldoje me mig. Po ashtu tornitor dhe puntor mobilerie. ...
 • Profesioni: Saldator,tornitor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim