gazeta kerkoj pune shitese 

 Online 156 lexues | 25 njoftime ne pritje

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Sanitare femer (me ose pa ek...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kamarier/e *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Tek Regency Casino

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taiwan ne qender te Tiranes shpall vende te lira pune ! Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 30 vjece ne pozicionin e Kamarieres. Ofrohen kushte shume te mira pune: 1- Ko...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Filloje Muajin Mbare!!!! Me Sukses, Me Motivim, Me Shume PARA!!! Po Po, E Lexove Sakte!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen ,italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Menaxher I Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Menaxher Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh rregullisht me klientet e kompanise per...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 08/08/2020
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Shofer

Rruga Babë Rexha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kerkoj te punesoj nje shofer me patente te klasit B. Kusht kryesor: Te posedoje patenten prej 10 vjetesh Kushte shume te mira pune. Paga: Shume e kenaqshme E diela pushim ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

-Pastruese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkohet pastruese per 4 ore ne jave.....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Kujdestare Per Femije

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:550 Euro
Kerkojme nje zonje ose zonjushe qe te kujdeset per djalin tone 6 vjecar. Do ju mirpresim si te jeni pjestare e familjes tone. Duam nje njeri te sinqert dhe sa me e dashur me femijet. Ne jetojm ne Zvicer prandaj dhe rruga ushqimi fjetja do paguhet ng...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Capitevo Te Do Ty!

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,500 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Po kerkojme agjente ne gjuhet 1- italiane 2-spanjolle 3- gjermane Page baze 400 ,500,600 euro plus bonuse per cdo FTD nder me te lartat ne treg! Punohet nga e hena ne te premte 10:00-19:00 Fundjave pushim Mundesi reale ngritje ne detyre! A...
 • Profesioni: agjente forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Pastruese Shtëpie

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Kërkohet një zonjë si pastruese shtëpie full-time: mosha 45-50 vjeçe. Preferohet të ketë pasur eksperienca të mëparshme pune si pastruese shtëpie. Pagesa është 40.000 Lekë! Orari i punës është 10:00-16:00 çdo ditë dhe 11:00-16:00 d...

SISTEMUESE ( FEMER )

Rruga Driatn Hoxha, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/02/2020
Pozicioni i punes qe kerkohet/ SISTEMUESE Detyrat e sistemueses : • Te jetee pergjegjëshme për përgatitjen e porosive të klienteve dhe kujdeset per mosdëmtimin e mallit. • Te kryeje kontrollin e mallit që del dhe hyn në magazine, ...

Kerkoj Dado &Pastruese

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj nje Dado per dy femije 3 dhe 4 vjec me eksperience. Te merret me kujdesin ndaj femijeve dhe me punet e shtepsie. Orari eshte 07:30 deri ne 18:00 e diela pushim Dhe ne raste te ndryshme te jete e gateshme per te qendruar dhe naten me femij...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Kerkohet Vajze Per Te Punuar Ne Agjensi Turistike Flora

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Agjensi Flora kerkon nje vajze qe ka eksperience pune te meparshme ne agjensi udhetimesh. Vendndodhja: Perballe Rruges se Ambasadave, Rruga e Durresit Te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit meposhte! Faleminderit! ...

Kerkojme Kanarjer/e Me Eksperienc Pune

Rruga Viktor Eftemiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier/e ne eksperienc pune turni pare...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan, Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere - Kamarier

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pizzaiol

Leipzig , Vlore 1,200 Euro
Ofrojme nje vend pune per Pizzaiol,Grillist ne guzhine Italiane . Per ne Gjermani. Ku lutem na kontaktoni nese Keni Diplome dhe Eksperiene Pune mbi 3 Vite. Ju Faleminderit ...
 • Profesioni: Pizzaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOJM NJE INFERMIERE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albanien, Tirane 900 Euro
KERKOJM NJE INFERMIERE PER PERKUJDESJE TE NJE PERSONI NE AUSTRI DHE TE DI TE KOMUNIKOJ GJERMANISHT . E KERKOJM URGIENTE....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Picajol Napoletan Pizza Ne Suedi

Suedi, Tirane 2,000 Euro
Kerkohet picier i zoti qe ka pervoje me picen napoletane. Puna ndodhet ne Suedi. Kushtet e punes dhe pagesa ne baze te drejtave punetoreve ne suedi pune extra pagese extra. Mundesi fjetje mund te gjendet. Per me teper kontaktoni ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Bar Piceri Belmondo kerkon kamarier me eksperjence. Paga 25.000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjar. Te interesuarit te kontaktojne per me shume informacjone....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

LeadGen Kerkon Operator Telefonik Per Gjuhen Italiane

Kompleksi Delijorgji, Tirane 400 Euro
LEADGEN, eshte ne kerkim te personave te afte per rolin e operatorit telefonik ne fushaten Forex per gjuhen Italiane. Ofrojme: • Mundesi punesimi full-time (10:00-19:00). • Vleresim maksimal ne baze te performances se larte ne pune. • ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze.

Rruga Muzaket, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Angleze. Business Data po kerkon te punesoje operatore telefonike per fushata te ndryshme marketingu Outbound, me orar te plote. Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e posh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kaza Market kerkon punetore bulmeti me eksperience. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne. Adresa: "Rruga Teodor Keko", Unaze e re. ...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

Bar Kafe Kerkon Kamarier,kamariere Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1, Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...

KENI EKSPERIENCE NE CUSTOMER SERVICE ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 800 Dollar
MC DONALD'S Arabia kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton vetem 1 vit eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET ...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -picajol / e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kaza Market kerkon punetore bulmeti me eksperience. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne. Adresa: "Rruga Teodor Keko", Unaze e re. ...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Kerkohet Vajze Per Banak, Pa Eksperience

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet ne Mon Cheri-ne ne fillimin e Rruges se Durresit, nje vajze per te punuar si barista(banakiere). Vajzat qe punojne si pjese e stafit tone, perfitojne nga eksperienca ne nje kompani shqiptare te ngritur qe prej 15 viteve dhe trajnohen per tu...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Kerkojm Kamarier/e

Rruga Viktor Eftimiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm kamarier/e kushte te mira pune , pagesa e kenaqshme turni par...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Ndihmes Kamarier

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
kerkohet ndihmes kamarier f ose m puna me turne te interesuarit te paraqiten tek lokali paga 25000 plus bakshish adresa tek ish kinema 17 nentori brenda tek galeria jo sms te interesuarit te paraqiten tek lokali....

Kerkoj Kamarier-e Bar Kafe Old Bazaar

Rruga Qemal Stafa, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj kamarier-e orari i turnrve 07"-15" dhe 15"-23" ka bakshishe te kenaqshme...
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2017
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Kamarier\e

Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/01/2020
Kerkohet kamarier / e te dije te beje dhe banakun.(jo e domosdoshme). Kushte shume te mira pune. Pagesa 25.000 lek. Add don bosko prane market viva...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Kujdestare Per Femije

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane 550 Euro
Kerkojme nje zonje ose zonjushe qe te kujdeset per djalin tone 6 vjecar. Do ju mirpresim si te jeni pjestare e familjes tone. Duam nje njeri te sinqert dhe sa me e dashur me femijet. Ne jetojm ne Zvicer prandaj dhe rruga ushqimi fjetja do paguhet ng...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/03/2020
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

ALBAGAME - Shites/e “Salespeople”

Rruga Mujo Ulqinaku , Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Albagame sh.p.k kërkon punonjës shites/e. “Salespeople” Ofrojmë : Kushte te mira pune. Pagesë konkurruese. Rritje e përfitimeve sipas vjetërsisë në punë. Sigurime shoqërore dhe shëndetësore. Bonuse në varësi të performanc...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Shitese

Murat Toptani Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Shitese ne STRINGEL STORE • Detyrat dhe pergjegjesite 1. Menaxhon procesin e shitjes 2. Njeh ne menyre te shkelqyer produktet 3. Pret dhe drejton klientet drejt produkteve te deshiruara 4. Raporton shitjet ditore 5. Regjistron shitjet ne...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Furre Buke Pasticeri Kerkon Furrxhi Dhe Ndihmes Furrxhi

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkon te punesoje furrxhi ose ndihmes furrxhi me eksperienc pune. Pune me pag te kenaqeshme. Orari turni 3 per me shum informacioni kontaktoni ne numer : ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Shofer

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkohet 2agjent per zonen e tiranes rroge edhe % edhe 2 shofera per ekzekutim porosis eshte favor patenta me klasin C te interesuarit te dergoj CV ne email ose ne whatsup....

SHOFER

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/02/2020
Kompania Commerce Corp qe operon ne tregun shqiptar prej vitesh,shpall pozicionin vakant : Shofer Kriteret e kerkuara: • Te kete eksperience mbi 3 vjet si shofer; • Te zoteroje leje drejtimi (patente) te klasit "B" • Mos...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje: Banakier/e

Boulevard Zog I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakier/e ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Heyyytaxi Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik Sherbim Taksi!

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania Heyyytaxi kerkon te punesoje operator telefonik per te ofruar sherbim taksi! Kerkohet: Te kete aftesi te mira komunikimi Te kete njohuri te mira mbi adresat ne Tirane Te jete e/i afte te punoje ne grup dhe te kete aftesi organizative T...
 • Profesioni: Operator taksie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/02/2020
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim