hidraulik ndihmes 

 Online 88 lexues | 45 njoftime ne pritje

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Banakiere-

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Bar 5 Maj ne Tirane, rruga 5 Maj, kerkon te punesoj banakiere. Pagesa e kenaqshme Per me shume informacion me kontaktoni, ne numrin e telefonit. ...

Kerkojme Pastruese

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Kerkojme Pastruese per nje lokal 4 ore ne mengjes ora 6:00 deri ne 10:00 pagesa 150 mije lek ne muaj. Adresa : Kodra e Diellit rruga Rrapo Hekali...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

MENAXHER/E FAST FOOD , TIRANE

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Aquapark ka nisur procesin e selektimit per postin : Menaxher/e ,Fast Food , Tirane Kerkesat / Kualifikimet : - Te kete perfunduar arsimin e larte. - Te kete minimumi 3 vite eksperience pune ne menaxhim restoranti ose fast food. - Te kete...
 • Profesioni: menaxher/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Biznes i hapur me leje levizje gjate gjithe dites. Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dediku...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane Pagesa:1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kamarier/e

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkohet kamariere me eksperinc pune,kushte te mira pune....
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkoj Pastruese

Rruga Aleksander Goga, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:150 Euro
Pershendetje,kerkoj pastruese shtepiake per ti sherbyer nje personi te semure,eshte femer.Do te ishte e preferuar nje grua me moshen mbi 45 vjece,personi duhet te jete e disponuesheme per te jetuar gjithmone ne shtepine tone.pagesa per tu diskutuar....
 • Profesioni: Sherbyese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkoj Guzhiner, Picajol

Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania, Durres Pagesa:150,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Kompleksi Mateo kerkon Guzhiner/e, Picajol/e, ndihmes guzhiner/e, sanitare, lavapjatese, pagesa e kenaqeshme. kushtet e punes te mira. fjetja dhe ushqimi i garentuar, na kontaktoni ne nr tel , whatsup ose ne email jeshili.celi@gmail,com....
 • Profesioni: Guzhiner Picajol
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kamarier/e Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Bar YOLO (me adrese tek rruga e Kavajes tek Kompleksi DeliJorgji ) kerkon te punesoj Kamarier/e me eksperience ne kete fushe. Preferohen femra. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e te . ju mirepresim....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 € Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udhetim...

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Koordinatore Zyre Punesimi

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE 🌸#KORDINATORE_ZYRE -Ju mirepresim tek zyra per interviste!🌼 -Presim ne email aplikimet tuaja me CV perkatese.🌼 -Mundesi punesimi full time, me orare fleksibel.🌼 -Kerkohet njohuri e mire e gjuhes an...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Greqisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Greqisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Fastfood M&sons Laprake Kerkon Te Punsoje Puntore Me Eksperience Ne Fastfood .

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
fastfood m&sons kerkon puntore me eksperince . orari turni i pare 07-16 dhe turni i dyte 16-23 dite pushimi ska pushimi behet me alternime. page si fillim 35000 leke .. te interesuarit te me dergojn cv e tyre ne what app ose te me shkruajne... p...
 • Profesioni: shitese fastfoodi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Oferte Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkohet kamariere (femer) ka kushte shume te mira pune, edhe paga eshte e kenaqshme . Adresa 21 Dhjetori perball Ring Center ....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkohet Kamariere/ F

Asim Zeneli, Albania perball COIN, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Te jete e komunikueshme , me eksperienc pune . Te jete e afte per bashkepunim ne grup . Paga e kenaqshme . Mosha 20-35...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkohet Kamariere Femer , 21 Dhjetori

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkohet kamariere femer , page dhe kushte shume te mira pune ,...
 • Profesioni: Kamarieree
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkohet Shitese Furre Buke

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkohet Shitese KLO Bakery and Pastry Ofrojme kushte te mira pune dhe paga te kenaqshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkojm Staf

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm staf per shisha lounge kamarjere femer banakjere femer dhe hostes ...
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Ofroj Pune Marangoz Dhe Ndihmes Marangoz

Rruga Agllaia Tako, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/12/2024
Te kene eksperience pune Te jene njohuri ne te gjitha proceset e prodhimit dhe te montimit te dyerve dhe mobiljeve Kushte te mira pune Paga e Kenaqshme ...
 • Profesioni: Usta
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Sallon Bukurie Dea & Martin

Rruga Januz Humvadi prane fakultetit juridik, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Sallon bukurie Dea & Martin kerkon te punesoje parukiere me eksperience,njekohesisht te kete edhe eksperience ne fushen e estetikes,faleminderit....
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Sanitare Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj : Sanitare femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojn ne numrin e...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/06/2020
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kamarier/e

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/06/2020
Hotel Adriatik , resorti me 5 yje, ne Plazh, pjese e Luxury Group kerkon te punesoje punonjes energjike dhe te perkushtuar ne pozicionin : Bashkoju dhe ti stafit ambicioz te hotel Adriatikut.Detyrat: - I mikpresin klientet ne menyre profesionale...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkohet Puntor Fast-Food I (Me Eksperienc Pune) Per Sezon

Rruga Naim Frashëri, Sarandë, Albania, Sarande Pagesa:Me Marreveshje
Mosha 22-30 vjece Paga shume e kenaqeshme ! *Sarande*...
 • Profesioni: Fast food
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkohet Kamarer Dhe Banakier

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Hotel Bermo kerkon kamarier dhe banakier mosha mbi 20 vjec , eksperienca e meparshme perben avantazh.Te interesuarit te kontaktojne ne nr ....
 • Profesioni: kamarier/banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 31/05/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e Kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Kerkohet Kamarier/ Banakier

Rruga Berisha, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Lounge Bar +31 kerkon te punesoje kamarier / banakiere. Te interesuarit te na kontaktojne. Ju faleminderit....

Ofroj Vend Pune Web Developer

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 14/06/2020
Jemi duke punesuar 2 web developer pergjegjes per zhvillimin e websiteve me nderfaqe dhe dizajn inovativ. Zhvilluesi duhet te jete ne gjendje te konceptoj problematikat dhe zgjidhjen qe keto sisteme ofrojne. Pergjegjesite. -Te shkruaj kod ef...
 • Profesioni: Web Developer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim