kamarier e 

 Online 109 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkohen Agjent FOREX Ne Gjuhen Italiane - Pagesat Me Te Mira Ne Treg, 400€ +BONUSE Mjaft Te Larta

Rruga Zef jubani, prapra postes nr 8 , Tirane 700 Euro
Kerkohen operatore / agjente / konsulent financiar per gjuhen italiane. Pagese baze 400€ dhe sistem BONUSESH mjaft avantazhues. Te interesuarit duhet te jene ambicioze, profesionale dhe te rregullt. Kushtet e punes jane shume te mira per te siguru...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Gigos Bar&Kitchen Kerkon Kamariere ,banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Gigos Bar&Kitchen kerkon: Kamariere femer Banakiere femer Sanitare femer Paga :25000 lek + sigurime Te interesuarat ju lutem te kontaktojn ne nr ton te telefonit. Ndodhemi pran qendres Globe....

Nese Je I/e Afte Ne Komunikim Dhe Ke Eksperience Te Meparshme Ne Shitje, Behu Dhe Ti, Pjese E Cta!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen spanjolle,italiane dhe gjermane! Cfare ju duhet : - Spanjishte/Italisht/gjermanisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkusht...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Mundesi Punesimi Me Standarte Europiane

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
KOMPANIA LIBREX OFRON VENDE TE LIRA PUNE SI AGJENT SHITJESH: MENDON SE JE I MIRE PER BIZNES? MENDON SE JE I MIRE ME SHITJET? DESHIRON NJE PUNE QE TE OFRON MUNDESI FITIMI PA LIMITE DHE TE PLOTESON KUSHTE ME TE MIRA JETESE? DERGO NJE CV NE WHATSUP...

Menaxhere E Mardhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 50,000 Leke
Real Deal, agjensia imobiljare me dinamike ne treg eshte ne kerkim te nje Menaxhere Te Maredhenieve Me Klientin. Ne kete rol ti do te mbash kontakt te vazhdueshem ne telefon me klientet per te kuptuar nevojat dhe prioritetet e tyre. Do te komunikosh...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER/+ LAVAPJATESE - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 75,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer DHE lavapjatese ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restoranti...

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: -Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience -Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) -Motorrist me motorrin e tij -Kamarier ose Kamariere -Sanitare >...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Mundesi Punesimi KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 120,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkoje Ekonomistë

Kafaraj, Albania, Fier Pagesa:35,000 Leke
Kompania Agroplant kerkon te punesoj ekonomistë te perhershem. Detyra qe do te ket eshte te kete njohuri ne microsoft office te bej mbyllje ditore ne kase, bilanc ditore dhe te dorezoj letrat te kontabilisti 1 her ne muaj ...
 • Profesioni: Ekonomistë
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkohet Sanitare

Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Restaurant Fraterie kerkon Sanitare me kohe te plote pune. Kushte shume te mira pune paga e kenaqeshme Rruga komuna e parisit (Bilal Golemi)...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kamrier/e

Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
kerkojm kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Kopeshti 'Tre Yjet'

Sauk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kopeshti dhe Cerdhja 'Tre Yjet' kerkon te punesoje edukatore. Duhet te kete mbaruar arsimin perkates, Eksperienca perben avantazh....
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkohet Edukatore

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kerkojme te punesojme edukatre me arsim perkates. Kerkohet eksperienca ne pune. Oraret dhe kushtet e punes jane komode. Te interesuarit te paraqesin CV e tyre ne emailin kopshtibotafeminore@yahoo.com ose na kontaktoni ne numrin +...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar (ish Stacioni Trenit) kerkon te punesoje: -Banakier per turnin e 3. Page kenaqeshme dhe kushte pune shume te mira....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkohet Kamarier/e Banakier/e Te Bar New Jersey. Kompleksi Halili , Perballe Viles Gold.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier/e banakier/e per turnin e mbazdites te Bar New Jersey ! ...
 • Profesioni: Banakier, kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkoj Puntore

Mbrapa bankes Kredo al Zogu i zi , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
North london bar kerkon te punesoje bankiere, kamariere femer me ekpserience pune. Nga mosha 25 deri 38 vjece Te jete familjare , ambienti eshte familjare Pagesa 250 mije lek + siguracionet + bonuse. Te interesuaret te kontaktojne ne tel dhe...

Sallatjere

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Sallatjere...
 • Profesioni: sallatiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Pjatalarse

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet te punesohet nje vajz ne pozicionin e pjatalarses , puna eshte me turne ...
 • Profesioni: Pjatalarse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten ne FAMED Lounge Bar Don Bosko ose FAMED Lounge Bar Unaze e re. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga ...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Baby-sitter

Rruga Vangjush Miho 21, Tirana, Albanie, Tirane 800 Euro
Kerkojme Baby-sitter. Jemi nje familje nga Kosova dhe jetojme ne France po kerkojme nje Baby-sitter qe te mude te kujdeset per femijen ton qe eshte 8 vjec. Jemi familje e qete e shume te kuptushem te thjeshte, kushdo qe do kete deshire te punoje tek...
 • Profesioni: Baby-sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakier/e

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier/e. Ambienti i qete dhe familjare. Pagesa 30000 ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Te Interesuarit te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mesuese Frengjishte Ne Zvicer

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albanien, Tirane 50 Euro
Kerkoj nje mesuese (femer) Frengjishte ne Zvicer per nje periudhe 3 mujore. Paga teper e kenaqshme. Mesuesja te kete keto kritere: - Te jete ne pension ose e papune (Preferohet mosha 35-55) - Te kete vite eksperience ne mesimdhenien e gjuhes -...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle , italiane. Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tira...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PUNTORE PIRUNI

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme puntore (mashkull) te dije dhe te kete eksperience me PIRUNIN( mjet ulje ngrites )per sistemimin e magazines. Mosha 25 - 35. Paga e kenaqshme. Adresa: rruga Marie Kraja (ish nderrmarrja e llullave) Porcelan, Tirane ...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KL...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Bar New City Kerkon Banakier/e Me Eksperienc Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar new city kerkon banakier/e me pervoj pune, paga e kenaqshme te interesuarit te kontaktojne. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Ndihmese Guzhine

Vlorë, Albanien, Vlore 1,000 Euro
Kerkojme Nje Punonjese ne fushen e Guzhines me dhe pa pervoje pune. Nese jeni te interesuar ju lutem te kontaktoni ne numrin e meposhtem . Ju faleminderit per mirekuptimin ! ...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Zgarist

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Zgarist...
 • Profesioni: Zgarist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkoj Kamarjer Me Orar Te Plot

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershenderje, Kerkoj te punesoj kamarjer me orar te plote paga e kenaqeshme .me dhe pa eksperience.tek pazari ri cel ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kërkohet Kamariere Pranë Flex Lounge Bar

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/09/2019
Flex lounge bar kërkon të punësoj kamariere (F) me kohë të plotë. ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Pune Part Time & Full Time!

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
FONDACION BAMIRSIE Ofroj vende pune per vajza ne terren Part time & full time Kushte: Te jen korrekte Te jen te komunikushme Te din te bashkepunojne ne grup Me dhe pa eksperjence KERKOJEM NJE SUPERVIZORE ,TE KETE PUNUAR NE KETE FUS...
 • Profesioni: Supervizore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkojm Nje Vajze E Cila Mund Te Flasi Gjuhen Maqedonase Dhe Te Shkruaj.

Rruga Idriz Alidhima, Sarandë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm nje vajze e cila mund te flasi dhe te shkruaj maqedonisht. Paga e kenaqshme. Mund të na kontaktoni në numrin e telefonit: ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2019
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehomepriorityplus.al Tel: + Ap...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkohet Kamarjer

Rruga Muhamet Deliu, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Floa Caffe ofron vend pune per kamarjer M/F me eksperience per orar te plote pune. ...
 • Profesioni: Kamarjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Mundesi Punesimi Per Te Gjithe Ata Qe Zoterojne Gjuhen Italiane

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100,000 Euro Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet : 1. Te zoterojne gjuhen italiane 2. Te jene me ose pa eksperience pune 3. Te kene aftesi te mira komunikuese dhe menaxheriale 4. Te jene 18-30 vjec Nxitoni te aplikoni sepse vetem pak vende te li...

Operatori Per Vendita Su Clienti Gia Interessati All` Aquisto

prane bankes raifaisen , Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Kerkohet: Njohje e mire e gjuhes italiane Eksperience e meparshme ne fushaten e energjise Ofrojme: Kontrate pune sipas ligjit shqiptar Pagese dhe bonuse te kenaqshme Trajnime periodike Ambjent dinamik dhe motivues Mundesi rritjeje. ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkohet Edukatore

Rruga Migjeni, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/08/2019
Kerkojm Edukatore me koh te plot dhe te pjesshme pran Kopshtit te Motrat Domenikane. Te ket mbaruar arsimi percates mesuese parashkollori ose Bachelorin ne Shkencat e Edukimit, Preferojme me eksperienc pune dhe moshen e pershtatshme per tu rrit...
 • Profesioni: edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge Personat e interesuar duhet: • Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2 • Te jene me ose pa eksperience • Te kene aftesi k...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Ndihmese Guzhine

Vlorë, Albanien, Vlore Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Nje Punonjese ne fushen e Guzhines me dhe pa pervoje pune. Nese jeni te interesuar ju lutem te kontaktoni ne numrin e meposhtem . Ju faleminderit per mirekuptimin ! ...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkohet Shitese

Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punonjese (femer) supermarketi, puna me turne nga ora 07:00 deri 15:00 dhe 15:00 me 23:00. Paga e mire. Rruga Bill Klinton (Kodra Diellit) prane qendres Kristal.Nr. kontakti ...
 • Profesioni: Kerkohet shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (ish Stacioni Trenit) kerkon te punesoje: -Banakier per turnin e 3. Page kenaqeshme dhe kushte pune shume te mira....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mama's Bistro Kerkon Te Zgjeroje Stafin E Saj - Kuzhiniere Specializuar Per Pasta!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Mama's Bistro kerkon te zgjeroje stafin e saj! Kete shtator festojme 2 vjetorin e hapjes se restorantit tone. Dy vjet pune, perkushtim e rritje te biznesit, Ndaj dhe jemi ne kerkim te rritjes se familjes sone te Mama's. Nese e dashuroni ...

Kerkohet Rrobaqepese

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Firme Italiane ne Tirane kerkon rrobaqepese me eksperience .Kushtet e punes jane shume te favorshme ,ambjent pune i qete dhe i pershtatshem ,orari i punes 08-16.30 e shtune e diela pushim,paga mjaft e kenaqshme dhe sigurimet e paguara ne baze te ...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim