oferta ofroj vende pune 

 Online 33 lexues | 35 njoftime ne pritje

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punësim i menjëhershëm me/pa eksperiencë.Vendi i duhur për të rritur të ardhurat tuaja në mënyrë të shpejtë. Kërkojmë agjentë telefonikë për gjuhët: GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT POLONISHT HUNGA...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE!

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar 100 agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, ...

Nuk Ke Eksperience Po Di Nje Gjuhe Te Huaj? LEXO ME POSHTE

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

RETENTION AGENT !!!

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,j...

KE NJOHURI TE GJUHES SPANJOLLE, POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nese jeni njohes i gjuhes: Spanjolle Behu pjese e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditore mujore. Eksperienca nuk ...

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Me Marreveshje
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. Scegli tu quanto ore lavorare! Offriamo: -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 euro. -Ambient...

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier 500 Euro
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxher/ret...

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

📣 FLET SHUME MIRE SPANJISHT? | APLIKO TANI! 📣

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Flet shume mire Spanjisht? Je ne kerkim te nje pune me page te kenaqshme? 📣 Premium Service kerkon te punesoje Operatore Telefonik ne Spanjisht. 👉 Cfare Ofrojme: • Paga baze duke filluar nga 400 Euro • LIVE LEAD • Bonuse ditore...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ne Fu...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/05/2021
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Testues Per Aplikacione Dhe Website

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Ofrojme punesim ne nje platforme gjermane e cila eshte e ndertuar ne gjuhen angleze . Puna e ofruar eshte testim website dhe aplikacione . Pra puna do jete gjetja e gabimeve ( bugeve ) ne website apo aplikacione te ndryshme te cilat do ju hidhen ne...

Kerkohet Shitese Per Produkte Shtepie

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2021
Dyqani me i ri i linjes home ne zemer te Bllokut Luigis Home kerkon shitese me ekperience ne sektorin e shtepise. Ne ofrojmë: 1. Punësim të përhershëm 2. Orari i punës me turne 1 dhe 2 - 6 ore 3. Paga baze dhe me përqindje në baz...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Prive Luxury Menswear Kerkon Shitese

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Prive Luxury Menswear eshte nder butiket me luks ne Bllok i dedikuar meshkujve.  Markat e lluksit si Billionaire, Fendi, Armani, McQueen, Dsquared, Dolce Gabbana dhe shume te tjera jane pjese e ketij butiku! Orari i punes eshte me 2 turne. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

La Collina Kerkon Picajol

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Kerkohet Picajol me eksperienc Punohet me furre druri dhe gazi. Te interesuarit kontakt : ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Servis Sylaj

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesoj xhenerik makinash me eksperience pune Pagesa me mareveshje Te interesuarit: Tel,viber,watsap...
 • Profesioni: Xhenerik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Arstl Group Kerkon Shofer Per Shperndarje Porosish - Vaqarr

Lalm, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Qellimi i Pozicionit: Shperndarja sa me e shpejte dhe korrektesi maksimale e produkteve te shportes, sipas porosise se klientit. Detyrat dhe Pergjegjesite: 1. Ben shperndarjen e porosive te klienteve 2. Ndihmon ne ngarkim-shkarkimin e produkt...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Babysister

Rruga Prokop Myzeqari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:13,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2021
Pershendetje, Kerkoj nje babysister ,mosha deri 50 vjece me orar te reduktuar 8:30-1:30 e shtuna e djela pushim.femija i modhes 1 vjece e gjysem....
 • Profesioni: Babysister
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Arstl Group Kerkon Preventitor Ne Markete / Tirane

Vaqarr, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Qellimi i Pozicionit: Sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen dhe mirembajtjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon. Kualifikimet / Kërkesat 1. Të ketë mbaruar arsimin e mesëm 2. Minimumi 1 ...
 • Profesioni: Agjent Shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Restorant Peshku FiShop Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fish Shop kerkon te punesoje -motorrist. -Shites ose shitese peshku -Pastrues ose pastruese peshku 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...

Klaton Bistro & Coffe Kerkon Te Punesoje Banakier/ Barist

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje -Banakier/ barist ✅Kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune 🔸te jete i sjellshem dhe i qeshur me klientet dhe stafin 🔸te jete i shkathet dhe pozitiv ...

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e [u]🔹 Kriteret e punes per kandidatet :[/u] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mia Spa Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mia Spa kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Fizioterapiste/Masazhatore - Estetiste /Masazhatore 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe k...

Tagoro Caffe Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Tagoro Caffe Bar kerkon te punesoje banakiere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 25-40 vjece. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
[u][i] 🔗Mundesi e arte punesim[/u]i :[/i] 👉Kerkohen: -Junior -Operator -Retention ⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience. Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune. 💵 Pagese e kenaqshme + bonuse . 📍Ad...

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kompania Gjermane Ofron Vende Vakante Pune Per Konsulent/Menaxher Shitje

Tiranë, Albania, Tirane 450 Euro
🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. ☑️Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicie per pune . - te keni qellime afatgjate...

Kerkohet Personel Sherbimi!

Rruga Skerdilajd Llagami, Tirane 30,000 Leke
Bloom’s food & coffee lokali me i ri ne Tirane kerkon te rrise skuadren e tij. Te gjithe ata qe kane deshire e pasion per te punuar, per te mesuar dicka te re dhe te vecante mund te jene pjese e stafit te Bloom’s! Ne kerkojme banakier/e me...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Motorrist

Rruga Stef Curani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Posta Courier Eagles, kerkon motorrist me pervoje pune per shperndarje brenda tiranes . Kushte dhe page te kenaqshme. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne WhatsApp....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

KËRKOHET AGJENT/E TERRENI

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkohet agjent terreni për një kompani në Tiranë.Paga me %. ...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Future Home Real Estate Kerkon Te Punesoje Konsulent Imobiliar

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Future Home Real Estate po të kërkon ty! Nëse jeni energjikë, dinamikë, të komunikueshëm dhe nëse kërkoni nga vetja më tepër sesa thjesht një punë rutinë, keni aplikuar në vendin e duhur! Mundësia më e mirë për të investuar n...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/03/2021
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Piano Bar Kerkon Te Punesoje Sanitare

Tregu Elektrik, Tirane, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2021
Piano Bar kerkon te punesoje sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene serioze. - Te jene te gatshem te punojne me...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 08/05/2021
[u][i] 🔗Mundesi e arte punesim[/u]i :[/i] 👉Kerkohen: -Junior -Operator -Retention ⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience. Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune. 💵 Pagese e kenaqshme + bonuse . 📍Ad...

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze + bonuset me te larta ne treg lehtesisht te arritshme ✅ Fundjava dhe festat pushim ✅ Shperblime ditore / javore / mujore ✅ Dreka d...

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te kene ...

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Punësim i menjëhershëm me/pa eksperiencë.Vendi i duhur për të rritur të ardhurat tuaja në mënyrë të shpejtë. Kërkojmë agjentë telefonikë për gjuhët: GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT POLONISHT HUNGA...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane Pagesa:1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIER/E)

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIER/E ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Tirane, Ofroj Vend Pune PUNONJESE MARKETINGU

Rruga Sami Frashëri Metropol, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/01/2022
BY BEST DUTY FREE SHPK, me vendndodhje ne rrugen "Sami Frasheri" perballe Drejtorise se Policise Tirane ne Qendren Tregtare Metropol, aktiviteti i se ciles eshte i bazuar ne retail per brandet e Swarovski, Swatch, Villeroy & Boch dhe B...
 • Profesioni: MARKETING
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Kerkohen SHITESE Per Dyqanet SWATCH

Rruga Sami Frashëri Metropol, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/02/2022
Dyqani swatch kerkon te punesoje shitese me kriteret si me poshte: -Te kete eksperience pune ne shitje, mundesisht ne Brand-e, -Te jete mbi moshen 20 vjece, jo ne marredhenie shkolle. -Te zoterojne gjuhen e huaj Anglisht ose Italisht. -Te kene...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Kerkojme Specialiste Graphic Design

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pershkrimi i punes: Pergjegjes per zhvillimin grafik dhe UX, permiresimin, modifikimin dhe/ose mirembajtjen e aplikacioneve ne mjedisin e BService. Graphic Designer dizenjojne, rregullojne dhe dokumentojne materiale multimediale, si dhe mbeshtesi...
 • Profesioni: Design
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara OptimusKerkon Te Punesoje Hostes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Optimus Kerkon te punesoje Hostes Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe e qeshur Orari 16:00 deri ne 19:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e...
 • Profesioni: Hostes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar:Kamariere Femer

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. Twist ba...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Kasiere Dhe Ndihmes Picier.

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/06/2021
Rozafa Sea Food kerkon te punesoje kasiere dhe ndihmes picier. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...

Agjente Shitjesh

Rruga Jordan Misja, Pallati 13 kat, Kati 2 Kompleksi Usluga, Tirana 1001, Albania , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Përshkrimi USLUGA, një ndër kompanitë e para dhe më të mëdha e fokusuar në ndërtim dhe manaxhim pronash në Shqipëri, kërkon të punësojë: Agjent Imobiliar përgjegjës për ofrimin e shërbimit superior ndaj klientëve duke shërbye...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim