oferta vende pune tek rruga dritan hoxha shqiponja tirane 

 Online 323 lexues | 43 njoftime ne pritje

Pozicione Te Lira Pune Per Agjente Telefonike , Team Leader Dhe Retention !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

SUPER CALL, HIDHNI HAPIN E RRADHES NE KARRIEREN TUAJ !

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kërkojmë agjent telefonik per gjuhen Italiane, Spanjolle dhe Gjermane. Ju ofrojme mundesi punesimi me/pa eksperience pune. Kërkesat janë vetëm 3 1-Mosha 18-25 vjec 2-Njohuri te nje prej gjuheve te lart permendura 3-Deshira per te p...

Bashkohu Me Ekipin Me Dinamik Dhe Ambicioz!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punesohu prane nesh! Eksperienca nuk ka rendesi, deshira per te punuar po. Mjafton te zoterosh shume mire nje nga gjuhet:  ITALISHT  GJERMANISHT  SPANJISHT OFROJME:  Page baze dhe BONUSE TE LARTA ne baze te performances ...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Zoteroni Gjuhen Gjermane Dhe Kerkoni Nje Mundesi Punesimi ?? Je Ne Vendin E Duhur! APLIKO TANI

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
ALYSSA shpk kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie per te arritu...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Kerkon Te Punesoje Ndihmes Banakiere!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rr. Liman Kaba ( perballe parkut olimpik) kerkon te punesoje: Ndihmes banakiere: ( me ose pa eksperience pune) Mosha 18-27 vjece Paga 26000 leke + siguracione (Rritje rroge ne baze te performances ne...

🔈 Hotel Atrium Kerkon Te Punesoje Dy Sanitare.

Rruga Tirane-Elbasan,prane TEG-ut , Tirane 36,000 Leke
Hotel Atrium kerkon te punesoje dy sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Me ose pa eksperience te meparshme pune. - Mosha : Mbi 40 vjece - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

🔈 Kerkohen Vajza Per Security Tek Regency Casino.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Regency Casino ofron vend te lire pune. 🔹[i]Pozicioni punes:[/i] Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen vajza per pozicionin e punes oficer sigurie ose bodyguard. 👉[i]Kushtet e punes: [/i] - Puna eshte me tre turne me rrotacion. ...

🔈 Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Si Arketare.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune! 🔹[i]Pozicioni i punes :[/i] Arketare Pozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke. 👉Kushtet e punes: - Pu...
 • Profesioni: Arketare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Operator Gjenerim Lead Part-Time / Full-Time( Italisht/gjermanisht )

Rruga Kavajes Tek ish Samsungu, Tirane 26,000 Leke
I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari) Stipendio fisso...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Oferte Pune

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania jone ofron 20 vende vakante per konsulent shitje/ Menaxher shitje ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicje per p...

KERKOHEN AGJENTE NE GJUHET; GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, GREQISHT.

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN AGJENTE ME KOHE TE PLOTE NE GJUHET; GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, GREQISHT. APLIKANTET KERKOHEN ME EKSPERIENCE. APLIKO TANI!...
 • Profesioni: AGJENT
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1000 Euro/Muaj Kerkohen Agjent Per APERTURA FOREX Ne Gjuhen Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nese jeni persona ambicioze me deshiren e madhe per tu rritur profesionalisht dhe per te realizuar endrrat tuaja atehere jeni ne vendin e duhur! Ventiquattro ju ofron: - Ambjent komod dhe kushte shume te mira pune - Page baze duke filluar...

Stockholm Coffee&lounge Rr.Kavajes, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge, Rr.Kavajes prane qendres Globe (perballe Delijorgjit), kerkon te punesoje: Sanitare femer (me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke+siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojne ne n...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjeçe deri ne 33 vjeç ne pozicionin e Dealer- Crupiere. Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt. ...

Nese Di Nje Gjuhe Te Huaj! APLIKO TANI

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
FFLUR shpk ofron mundesi punesimi per ACCOUNT MANAGER ne gjuhet ITALIANE dhe GJERMANE Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh; - ...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Greqisht

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te kete a...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamariere . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

A Jeni Foles Italisht / Anglisht / Gjermanisht? Kerkohen Operatore Ne Sigurimin E Jetes

Rruga Stavro Vinjau, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mundesi te larta % te Komisionit ne Shitje Nuk kerkohet asnje pervoje! A jeni foles italisht / anglisht / gjermanisht? Mesoni sot shitjet e Sigurimeve te Jetes! Baze 600 euro + Komisione Na kontaktoni per me shume info: ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Menaxher

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Menaxher...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2020

Kerkohet Asistente Zyre

Kristal center, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet asistente zyre me kohe te pjeseshme nga ora 14 - 18 .dergoni cv tuaj ne adresen email bardhf1@gmail.com...
 • Profesioni: Sekretare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2020

Kerkoj Tapicier

Blloku Gintash, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj puntor tapicerie ME ose PA eksperience pune. ...
 • Profesioni: Tapicjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2020

Kerkojet Asistente Dentiste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:38,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Kerkohet asistente dentiste,ne orar 8-16,klinika ndodhet tek 21 dhjetori paga eshte 380 mije leke,ku eshte i perfshire dhe siguracioni.arsimi duhet nga shkolla e mesme e siper.Mosha deri 40 vjec.Te interesuarit mund te sjellin cv,tek farmacia agimi,...
 • Profesioni: Asistente dentiste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

Bar Kafe Kerkon Banakier Banakiere Me Page 460 Mije Leke!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2020
Bar kafe ofron: Page shume te mire. Puna me turne. Kushte shume te mira pune. Adresa: prane fushes ali demit Per cdo informacion na kontaktoni ne nr e celularit ose ne whatsapp. ...
 • Profesioni: Banakier banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

Kerkohet Shofer Fugoni

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania “Acqua Prima” shpk kerkon shofer fugoni - Mosha mbi 20 vjec - Patenta klasi B...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

Kerkohet Shitese Part Time

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Kompania ProtonMart kerkon shitese Part-Time(4 ore ne dite). -Shitese pajisje elektro-shtepiake te vogla -Kerkohet shitese me eksperience -Te kete njohuri mbi produktet -Te interesuarit te dergojne cv ne nr : ose te paraqiten tek dyqani me Adre...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2020

Operatore Ne Gjuhen Shqipe

Rruga Fuat Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/11/2020
Kerkohen 2 vajza per operatore ne gjuhen shqipe . Nuk ka te beje me shitje produktesh por thjesht per te ofruar ftesa per qytetaret te behen pjese e seminareve qe organizon kompania . Kerkesat e vetme komunikim sa me i qarte dhe deshire per pune . K...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

Kerkoj Te Punesoje Kamarier

Rruga Njazi Meka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/12/2020
Bar Kafe Engjell kerkon te punesoje kamarier. Edukimi jo me i ulet se gjimnaz....
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2020

Agjent Shitje Dhe Ekzekutues Porosish

Bregu i Lumit, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/07/2020
Kerkohet nje agjent shitjesh ose ekzekutues porosish me eksperience pune per kompanine Frutomania Distribution. Te interesuarit te dergojne cv ne email : frutomania.albania@gmail.com ...
 • Profesioni: Menaxher Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2020

Hapesira Te Reja Punesimi Si Agjent Telefonik !

Rr, Llazar Plluci, Tirane Me Marreveshje
Hapesira te reja punesimi si agjent telefonik ne gjuhet ; - Gjermane, - Spanjolle , ( me nivel mbi mesatar ) Ju ofrojme; -Page baze duke filluar nga 500-550€ -Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg, -Kontrate te rregullt pune...

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare( Forex) 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania E&E Investing kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex , minimalishte 3 muaj . 🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen G...

Kerkohen Ne Punesohen Agjente Forex 🇩🇪, 🇮🇹

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
📣Kerkohen te punesohen Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 🇮🇹 Italishte 👉Kriteret: 〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex minimalishte 5 muaj . 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te p...

Ing. Mekanik Profili Transport

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Nje kompani ndertimi kerkon te punesoje Inxhinjer Mekanik, profili Transport. Kantidati duhet te kete njohuri ne perdorimin e programeve Autocad + Autocad Inventor per projektet rrugore. Orari: 08:00 - 16:30 Te interesuarit te dergojne CV-n...

Aplikues Adezivesh

Rruga Industriale 80, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Nje kompani designi kerkon te punesoje Aplikues per adezive. Kantidati duhet te jete i moshes 24-50 vjec Te kete eksperience pune ne aplikimin e adezivave per makina ose fasada. Orari i punes 08:00 - 16:30 E Hene - E Shtune Paga: Sipas ...

Teknik I Mesem

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Nje kompani ndertimi rrugesh kerkon te punesoje teknik te mesem. Kantidati duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: - Mosha 30-55 vjec - Te kete eksperience ne leximin e projekteve - Perparesi perdorimi i Autocad Paga: Ne varesi te eksper...
 • Profesioni: Teknik i mesem
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Omega Solutions Group, Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne Fushen Financiare(forex) ne gjuhet: ▪️GJERMANISHT 🇩🇪 ▪️ITALISHT 🇮🇹 ▪️SP...

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare , Retention , Team Lider ( Forex) 🇮🇹,🇩🇪,🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Forex Trade kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjishte 👉Pozicionet : - Retention - Agjente Financiare - Team Lider 👉Kriteret: 〽️ Eksperie...

Ani Coffe Kerkon Te Punesoje Kamariere .

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ani Coffe kerkon te punesoje kamariere . 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR/E TELEFONIK

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 600 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone agjente ne gjuhen GJERMANE,SPANJOLLE,ITALIANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Gjuha mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punetor

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Punetor ndertimi. Perparesi ka eksperienca ne suvatime Mosha: 25-50 vjec Paga: 35.000 + sigurime (+ mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Feniks- Call Center Kerkon Te Punesoje Operatore Dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Fenix-Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇬🇧 Anglishte 🇪🇸 Spanjishte 👉Kriteret: 〽️ Kane prioritet aplikantet me eksperience te mepar...

☕ Bar Caffee Bazz Kerkon Te Punesoje Personel

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
☕ Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje personel: ▪️ Kamarier/e ▪️ Banakier/e ▪️ Sanitare 👉🏻Kriteret e Aplikantit: ▫️ Kane prioritet aplikantet me eksperience pune te meparshme. ▫️ Te jene te sjellshem me s...

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Sanitare/Pastruese

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer I Klasit C + Çap

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Shofer te klasit C + Çap Mosha: 25-50 vjec Paga: 40.000 - 70.000 lek ne varesi te specializimit (+ mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...

👔Kerkohen Punonjese Rrobaqepsie

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
kerkohen punonjese -me eksperience -pa eksperience ne fushen e rrobaqepsise mosha deri ne 45 vjec Pagat me te mira ne treg 📍Adresa : Prane UET,perballe me shkollen Vasil Shanto. 📲Per me shume informacione mund te na k...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE !

Rruga Liqeni i Thate 13, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Keni njohuri te gjuhes : 1-GJERMANE 🇩🇪 2-ITALIANE 🇮🇹(Me eksperience ) 3-SPANJOLLE 🇪🇸 4-ANGLEZE🇬🇧(Me eksperience) Mund te aplikoni tani !📲 KUSHTET QE OFROJME : 📃 Kontrata te rregullta sipas legjislacionit . ...

Kerkohet Sanitare (Stadiumi Dinamo)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Sanitare turni 1 Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Kontaktoni ne numrin tone te kontaktit. Adresa: Rruga "Gjin Bue Shpata", Stadiumi Dinamo...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Sistemuese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 200 Euro
KAZA MARKET kerkon sistemuese me ekperience. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Adresa: Rruga Teodor Keko , Unaze e re . Te interesuarit te kontaktojne...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Kerkon Banakier Banakiere Me Page 460 Mije Leke!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar kafe ofron: Page shume te mire. Puna me turne. Kushte shume te mira pune. Adresa: prane fushes ali demit Per cdo informacion na kontaktoni ne nr e celularit ose ne whatsapp. ...

Kerkohen Konsulente Turistike 🌎 Ne Tirane ,Durres,Shkoder, Vlore, Sarande

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Dollar
Keni aftesi te mira komunikimi ne gjuhe te huaj 🌎dhe deshironi te gjeneroni para ekstra nga shtepia 🏠? Jeni ne vendin e duhur ! Ne operojme ne 125 vende te ndryshme 🌎. 👉Kriteret e kandidatit: ⏰Disponibiliteti full time ose part...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare

PERBALLE BUNK ART 1, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE / Transporti paguar nga KOMPANIA WHATSAPP OSE / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e 🍸

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon te punesoje banakier/e 🍸 👉Kriteret e aplikantit: ▪️ Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme. ▪️ Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ▪️ Te jene etike dhe te shfaqin integr...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Greke me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Living ETC Kerkon Te Punesoje Sanitare, Ndihmes Kamarier/e, Banakie/e Dhe Ndihmes Kuzhinie

ETC, Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2020
Restornat Living ETC ne zemer te Tiranes kerkon te zgjeroje stafin me vendet vakante si : -Sanitare -Ndihmes Kamarier/e -Banakier/e -Ndihmes kuzhinier/e Paga eshte e diskutueshme. Per me shume informacion na kontaktoni. Jeni te mirepritur ...

🔈 Hotel Atrium Kerkon Te Punesoje Dy Sanitare.

Rruga Tirane-Elbasan,prane TEG-ut , Tirane Pagesa:36,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/11/2020
Hotel Atrium kerkon te punesoje dy sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Me ose pa eksperience te meparshme pune. - Mosha : Mbi 40 vjece - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

1000 Euro/Muaj Kerkohen Agjent Per APERTURA FOREX Ne Gjuhen Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Nese jeni persona ambicioze me deshiren e madhe per tu rritur profesionalisht dhe per te realizuar endrrat tuaja atehere jeni ne vendin e duhur! Ventiquattro ju ofron: - Ambjent komod dhe kushte shume te mira pune - Page baze duke filluar...
 • Profesioni: Agjent Italisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

Gintoneria Bllok Kerkon Banakier/kamarier

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet banakier/kamarier per turnin e dyte. Per me shume info kontaktoni numrin me poshte...
 • Profesioni: Banakier/Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2020

Jurist/e

Rruga Adem Jashari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kompanite Eurogjici Security Sh.p.k & Kevin Construction sh.p.k kerkon te punesoje Jurist/e. Kushtet themelore, të cilat duhet të plotësohen për vendin e punës janë: - kualifikim universitar profili: fakulteti juridik - së paku 2 vjet p...
 • Profesioni: Jurist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2020

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane Pagesa:1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

Vend Pune Banakier/e

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2019
Wine Bar ofron vend pune si BANAKIER/E Puna full time, Adresa: Rr. “Myslym Shyri” Kriteret : Te kete eksperience pune te meparshem , te jete korrekt dhe i/e sjellshem Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem:...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2020

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!! 👉🏻Kriteret e aplikantit: ⏰Disponibiliteti: Part Time ose Full Time. 🚗Mjafton vetem te keni makinen tua...

Kerkohet Te Punesohet Rrobaqepese🧶 🧵

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🧶 🧵 Kerkohet te punesohet Rrobaqepese 👉🏻Kriteret qe duhet te plotesoje aplikanti: 🧶 Eksperience ne qepjen e perdeve. 🧶 Eksperience ne fasoneri. 🧶 Filledtare ne rrobaqepsi, nxenese. 👉🏻Ofrojme kushte te mir...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon Te Punesoje Agjente Shitjesh Ne Terren

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te rekrutoje te rinje dhe reja ambicioz per te zgjeruar stafin e saj tashme edhe ne DURRES. 👉🏻 Kriteret e aplikantit: ▪️ Te posedoni automjete 🚗 ▪️ Preferohet grup mosha mb...

Kerkohen # Retention Greqisht

Rruga kavajes, Tirane 500,600,700 Euro
AEGON HOLDING eshte ne kerkim te : Retention ne gjuhen Greke Ofrojme: •Rrog dhe % te larta , te diskutueshme. • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperien...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Doktorature
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Omega Solutions Group Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷,🇪🇸,

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare(forex),te kene disponibilitet Full-time ⏰. 👉Gjuhet: ▫️ Frengjishte 🇫🇷 ▫️ Spanjishte 🇪...

Kerkohen Broker, Sales E Retention Greqisht 🇬🇷 🇬🇷 🇬🇷

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
• AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: • Broker, Sales, Retention per gjuhen : GREKE Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korrekte cdo ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔈 Fast Food Kreperi Pizzeri Bistro Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Kreperi Pizzeri Bistro kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Picajol - Motorrist 🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Picajol - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te s...

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EAT ME kerkon te punesoje : - Fast Food-ier -Ndihmes picier -Motorrist Kriteret e Kanditatit : Te jene te komunikueshem. Te kene eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojm...

🔈 Bar Pizzeri Prestigjoze Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉Bar Pizzeri Prestigjoze kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier - Banakier - Sanitare (turn i dyte) 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sj...

Feniks- Call Center Kerkon Te Punesoje Operatore Dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/11/2020
📣 Fenix-Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇬🇧 Anglishte 🇪🇸 Spanjishte 👉Kriteret: 〽️ Kane prioritet aplikantet me eksperience te mepar...
 • Profesioni: Agent Telefonike
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

Sallon Bukurie Dea & Martin Kerkon Te Punesoj Berber Me Eksperience

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Sallon bukurie Dea & Martin kerkon te punesoj berber me eksperience pune....
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

Tirane Ofroj Vend Pune Ndihmes Kuzhinier

Rruga Konferenca e Pezës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/11/2020
Restorant Kaon ofron vend pune ndihmes kuzhinier/e. Personat e interesuar te dergojne CV ne adresen e e-mailit bn@kaonbeer.com...
 • Profesioni: ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

FAMED Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e 🍸

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon te punesoje banakier/e 🍸 👉Kriteret e aplikantit: ▪️ Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme. ▪️ Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ▪️ Te jene etike dhe te shfaqin integr...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

Kerkohet Sanitare (Stadiumi Dinamo)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Sanitare turni 1 Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Kontaktoni ne numrin tone te kontaktit. Adresa: Rruga "Gjin Bue Shpata", Stadiumi Dinamo...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

🔈 Kerkohen Vajza Per Security Tek Regency Casino.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/11/2020
Regency Casino ofron vend te lire pune. 🔹[i]Pozicioni punes:[/i] Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen vajza per pozicionin e punes oficer sigurie ose bodyguard. 👉[i]Kushtet e punes: [/i] - Puna eshte me tre turne me rrotacion. ...
 • Profesioni: Seucrity femer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2020

🔈 Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Zgara Supreme kerkon te punesoje motorrist. 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Orari :12:00-23:00 - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem. - Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️ 🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk 👉OFRON: Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📌Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Recepsioniste.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste per turnin e pasdites. 🔸Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene pozitive dhe korrekte ne pune. - Te jene te sjellshme me stafin. - Te jene te perkushtuara ne pune. ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Menaxher

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Menaxher...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

✔TE PELQEN TE PUNOSH PAK ORE DHE TE FITOSH SHUME?

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
✔Je nje person energjik dhe njohes i gjuhes italiane? ZGJIDH EVONET! 👉 Call Centeri me nje histori 15-vjeçare i pozicionuar ne zonen e ish-Bllokut kerkon 20 operator/e per fushaten Vodafone Casa outbound. Kompania jone, e perbere nga 7 se...

Shofer I Klasit C + Çap

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/12/2020
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Shofer te klasit C + Çap Mosha: 25-50 vjec Paga: 40.000 - 70.000 lek ne varesi te specializimit (+ mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim