vende te lira pune 2019 kosove 

 Online 331 lexues | 15 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Orari:15:00-23:00 Paga: 24000 lek+ siguracione. Ofrohen kushte shume te mi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

We Are Hiring! Konsulente Imobiliare-RE/MAX Koncept

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Kamariere (Femer) *Punetor/e ...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Femra

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 46,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Kerkohet te punesohen vajza ne poz...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar edhe per here te pare. Jemi ne kerkim te...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER FUSHATEN FOREX!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE DHE ITALIANE. TE INTERESUARIT PER SPANJISHT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojme Te Punesojme Vajza Ne Pozicionin E Mbikqyreses Se Lojerave

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Tirane, vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency Internacional Casino Tirana ne zemer te Tiranes tek Kompleksi Taiwan eshte i vetmi ambient ne Shqiperi ku mund te argetoheni ne tavolinat dhe Slotet e lojerave te ndrys...

Agjent Imobiliar Me Rrogë Të Mirë + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Angleze,italiane,spanjolle,ceke,kroate,sllovak

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen angleze,italiane,spanjolle,ceke,kroate,sllovake dhe gjermane , bashkepunues, ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Te Punesojme Vajza Per Krupiere

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Keni deshire punosh si Crupiere? N...
 • Profesioni: Krupiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Babysitter

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj babysitter per djalin 1 vjec.e hene-premte 8:30-18:00.eshte kushte i domosdoshem qe zonja te kete eksperienc ne kete fushe...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Tirane, Future Home Real Estate Ofron Vend Pune Agjent Imobiliar

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : http:...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

PUNETORE PER LYERJE DRURI

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
KERKOJME BOJAXSHI DRURI PER RIPARIME APO LYERJE PORTA, ME EKSPERIENCE,. JO HUMBJE KOHE KONTAKTONI ...
 • Profesioni: Bojaxhi
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkohet Shitese Per Furre Buke Pasticeri

Leonard frroku, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme shitese per furre buke pasticeri . Mosha 20-40 vjece. Dumrea Astiri...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkohet Kamarier

Rruga Mihal Popi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke
kerkohet kamarier paga 180 mi lek plus sigurimet..te kete eksperience pune dhe te jete korrekt me oraret......
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkohet Kamarier Me Eksperienc Pune

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:14,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/12/2019
Kerkohet kamarier ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Market UNICOOP

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Unicoop ofron pune: Shitje ne bank(bulmet) CEL:...
 • Profesioni: Punotre
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkohet Kamarier

Rruga Mihal Popi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkohet kamarier prane stadiumit dinamo rruga qe te con tek lulishte 1 mai...turni 2 ora 15:00 me 23:00 paga 180 mi lek plus sigurimet.......
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Toke Bujqesore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Dado Kombinim Me Pune Te Shtepis

Zvicer , Tirane 500 Dollar
Kerkoi nje puntore per pune te shtepis,dhe kujdesje te nje femiu 5vjeq e gjysm, Puna gjendet ne Zvicer, Pagesa 500.Fr qmimi fix. Rrugen ushqimi dhe fjetja jan ink. Nga ana jone. Data e nisjes 04.01.2020 Ju lutem te me kontaktoin vetem ato qe k...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Urgjente Sanitare , Ndihmes Picier, Ndihes Kuzhine,

Rezidenca kodra e diellit, Tirane 35,000 Leke
Bar Restorant -La Collina kerkon urgjentisht punonjes per: Sanitare(pastruese) Ndihmes kuzhinier, Ndihmes picier dhe Kujdestare Femijesh ne kendin e lojrave te femijeve. Ju lutem kontaktoni sa me shpejt per te filluar pune. Faleminder...
 • Profesioni: Restorant
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MENAXHER SHITJESH

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

Kerkojm Nje Infermjere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albanien, Tirane 3,000 Euro
per nje pacient ne Austri. vetem nepermjet whatcupp ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompleksi Taiwan Kerkon Kamarier.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj kamarier restoranti. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Kerkohen Infermiere Hamburg Germany

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI #KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ #PAGA_2800_EURO_ #FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ _________________________________________________ ✍️ Firmosni kontraten e punes dhe punesohuni menjehere! Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Mbi Moshen 25 Vjec/e Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune ->Puna eshte e vetem turni pare ->ADRESA: Tek tregu i rrobave,Rruga 5 maji ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkojm Nje Puntore Si Vet Jo Ma Shum

Unaza e Madhe, Tirana, Albanien, Tirane 1,000 Euro
Pershendetje mir se erdhet ne Faqen ton Ju Lutem Lexone me ngadal ndoshta kam ber gabime kerkoj ndjes per ket arsye lexone nje her apo edhe dy her por ju Lus shum te me kuptoni para se te na Kontaktoni. Kerkojm Femer jo Mashkull jo aben ta ma...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkoj Agjent/agjente Shitje. Te Kete Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Menaxhuese. Paga E Kenaqshme.

Rruga spahiu shkoze, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/01/2020
Kerkojme agjent/agjente shitje me eksperience shitje te kete aftesi te mira komunikuese dhe menaxhuese . Me page baze dhe perqindje . ...
 • Profesioni: Agjente shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Bizarre Lounge Kerkon Staff!

Rruga Murat Tërbaçi, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:22,000 Leke
Bizarre Lounge kerkon: -Kamarier/e -Kamarier/banakier per turnin e 3-të Ofrohet: -Kushte pune optimale -Page e kenaqshme -Orare Fleksibel...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

13 Agent Forex

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kontakt : edisongjekarekrutime@gmail.com Kerkojme Agent Forex , me eksperjence dhe pa eksperjence. Kerkojme që kandidati të jet serioz dhe ambicjoz. Ofrojme pagesa mbi mesataren e rrogave në territorin Shqiptarë. Pagesa mbi 1000 euro ...
 • Profesioni: Agent Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkohet Pasticiere

Rruga leonard frroku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Pasticier Me Eksperience pune. Te kete kreativitet dhe profesionalizem ne pune . FURRE PASTICERI DUMREA (Astiri) ...
 • Profesioni: Pasticiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Kamariere Dhe Banakiere

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/12/2019
Bar pastieri Valle Verde kerkon Kamariere dhe. Banakiere,(F -Mosha 20-35 -Arsimi i mesem ose me larte -Te. dije. nje gjuhe te. huaj -Te mund te punoj me turne -Te mund te punoj ne grup ofrohen paga konkuruese che kushte te mira pune ....

Zero Absolute Kerkon Shitese:

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/12/2020
Zero Absolute kerkon shitese me eksperience. Te interesuarit te na dergojne cv ne email Zeroabsolute2017@gmail.com...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Senior ATM Technician

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/12/2019
Country: Albania Category: IT Asseco SEE Albania in Tirana is looking for a Senior ATM Technician, who will have opportunity to join our team within the Payment CARDUnit. Why is the job exciting? If you have experience in installation and maint...

Kompleksi Taiwan Kerkon Picier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj picier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: picier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Elektroauto

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Elektroauto me kohe te plote....
 • Profesioni: Elektroauto
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Punonjëse Në Kreperi

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Ofrojmë vend pune për punonjëse në kreperi , preferohet me eksperienc të mëparshme , mosha jo më shumë se 28 vjeç , të jenë të komunikueshme . Adresa: Rr. Myslym Shyri Të interesuarit të na kontaktojnë në numrin e mëposhtëm: ...

Tirana, Cerchiamo Consulenti Telefonici.

Prane Vizion Plus, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht!📞 Na kontaktoni ne whatsapp ose na telefononi 📞 Dergoni CV ne hr@businessdata.ltd ✉️ Pagese baze e negociueshme sipas eksperiences (1000Euro) + sistem bonus progresive!...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Kompania Money Music Kërkon Që Të Punësojë AGJENT/E SHITJE.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kompania MONEY MUSIC me një eksperiencë disa vjecare në industrinë e muzikës ofron një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh të krijuara për të përmbushur më së miri nevojat e klientëve. Kompania kërkon që të punësojë ...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Per Fushata Marketingu Ne Italisht, Anglisht, Spanjisht.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/02/2020
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht, Anglisht, Spanjisht! 👨*💼 *Pagese baze e negociueshme sipas eksperiences + sistem bonusi progresive! 💰 *Na shkruani per te lene nje Interviste! 📨 ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkohet Kuzhinier/e

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Paga 40,000 te reja Siguracione te paguara ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Ndihmes Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj ndihmes kamarier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Barist Banakier Kamarier/e Arketare Kujdestare

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: Arketare Kujdestare per lodrat Kamarier /e Barist Banakier...

Kompleksi Taiwan Kerkon Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj kamarier bari. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier Me Eksperienc

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
• Kerkohet kamarier me eksperienc ne bar/restorant • te zoteroje gjuhen angleze/italiane • sigurime te paguara ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkohet Sanitare

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Te kete eksperience ne bar/restorant Sigurime te paguara Dite pushiminte caktuara...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim