alberie hadergjonaj biografia  

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,500 Euro id:16120 - Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Biznesit Tuaj

Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Bizn

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.62 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambjent biznesi (180 m2) tek stacioni i trenit - zone perfekte | hapesire e madhe me ndricim dhe strukture e rregullt q2130 te dhenat e ndarjes: - 5 ambiente pune - 1 tualete - sip totale...

1,500 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

2,700 Euro id:53714 - Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande Dhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja ...

2,700 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

1,100 Euro Qera,Ambient,Bllok,Tirane. • Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut • Informacion mbi ambj

Qera,ambient,bllok,tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.07.2020 (23:23): ...

1,100 Euro

3,500 Euro Qera, Ambient,BLLOK, •Informacion mbi Ambientin:
• Buzë rruge
• Kati 0
• Sipërfaqja e

Qera, Ambient,bllok,

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (23:23): •informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati 0 • sipërfaqja e ambientit: 120 m2 •sipërfqja e verandes 20 m2 • 1 tualet • i investuar...

3,500 Euro

850 Euro Qera,Ambient,Bllok,Tirane. 850 € /Muaj ID: PRI15489 Ambient ndodhet ne zonen e Bllokut• Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja

Qera,ambient,bllok,tirane. 850 € /muaj Id: Pri15489

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (23:23): Ambient ndodhet ne zonen e bllokut• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 50m2. • pozicionuar në katin 0 • me hipoteke. • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • 1 tualet • buzë rrugës kryesore. • fa...

850 Euro

11,400 Euro Ambient per Qera, Bulevardi Dëshmoret E Kombit Ambienti ndodhet në krah të Kuvendit të Shqipërisë, tek 2 Kullat.
• Info

Ambient Per Qera, Bulevardi Dëshmoret E Kombit

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
760.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.07.2020 (23:23): Ambienti ndodhet në krah të kuvendit të shqipërisë, tek 2 kullat. • informacion mbi ambientin: • sipërfaqja : 760 m2 • open space • hyrje e dedikuar • buzë rruge • kati i 1 • fasadë xhami • sistem kondicionimi/aspirimi...

11,400 Euro

420 Euro Sheshi Wilson,  Jepet me Qera Ambjent për Zyra Finance Perball Shkolles Petro Nini,  ne katin e 3 te nje pallati te ri,  Jepet me Qer

Sheshi Wilson, Jepet Me Qera Ambjent Për Zyra Finance

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

08.07.2020 (21:23): Perball shkolles petro nini, ne katin e 3 te nje pallati te ri, jepet me qera apartament 2+1 i pershtatshem per zyra programimi, zyra kontabiliteti, zyre finance, studio arkitekture, etj. apartamenti eshte i ndare ne 3 ambjente me hapsira te ...

420 Euro

200 Euro Qera, Ambient, Fresku Cmimi: 200 € / muaj ID: plus13351 Jepet me qera ambient biznesi ne Fresk ne rrugen Shefqet Kuka. Informacion mbi a

Qera, Ambient, Fresku Cmimi: 200 € / Muaj Id: Plus13351

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
88.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (19:56): Jepet me qera ambient biznesi ne fresk ne rrugen shefqet kuka. informacion mbi ambientin: • siperfaqja e ambientit: 88.25m2 • pozicionuar ne katin 0 • orientim veri-lindje • me hipotek e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. • lo...

200 Euro

200 Euro Ambjent 50m2 te kompleksi i zyrave te njesise bashkiake nr14 Ndodhet ne sheshin e kompleksit te pallateve te njesia bashkiake nr 14 ambjent

Ambjent 50m2 Te Kompleksi I Zyrave Te Njesise Bashkiake Nr14

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.19 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (19:56): Ndodhet ne sheshin e kompleksit te pallateve te njesia bashkiake nr 14 ambjent i paster pa kollana ne mes mund te perdoret per aktivitete te ndryshme ka pas qene parukeri per arsye emigrimi eshte mbyllyr ka akoma reklamen e parukerise zone mjaft...

200 Euro

1,700 Euro Ambjent Biznesi, Mistomame Jepet ambient biznesi me qera buze rruge. Kati i pare 160m2, kati i dyte 220m2 s

Ambjent Biznesi, Mistomame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.04 KM nga qendra
380.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.07.2020 (19:56): Jepet ambient biznesi me qera buze rruge. kati i pare 160m2, kati i dyte 220m2 si dhe 800m2 parking. rruga konferenca e pezes, perballe ukt(ish-mistomame). cmimi 1700 €/muaj. cel.0676696341...

1,700 Euro

200 Euro Ambjent 50m2 te kompleksi i zyrave te njesise bashkiake nr14 Ndodhet ne sheshin e kompleksit te pallateve te njesia bashkiake nr 14 ambjent

Ambjent 50m2 Te Kompleksi I Zyrave Te Njesise Bashkiake Nr14

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.19 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (19:56): Ndodhet ne sheshin e kompleksit te pallateve te njesia bashkiake nr 14 ambjent i paster pa kollana ne mes mund te perdoret per aktivitete te ndryshme ka pas qene parukeri per arsye emigrimi eshte mbyllyr ka akoma reklamen e parukerise zone mjaft...

200 Euro

345 Euro id:30965 - Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami)

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasade Xhami)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - m...

345 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohes...

2,000 Euro

350 Euro Zyra me Qira Tek Komuna e Parisit Zyra me Qira në Komunën e Parisit! Ofrohen ambiente të ndryshme duke filluar

Zyra Me Qira Tek Komuna E Parisit

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.62 KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

08.07.2020 (19:56): Zyra me qira në komunën e parisit! ofrohen ambiente të ndryshme duke filluar nga 350 euro në muaj deri 500 euro në muaj. sip 100m2-130m2. pallati ku ndodhen zyrat është i ri dhe mjaftë i invetuar me teknologji të avancuar antisizmike.pozicio...

350 Euro

600 Euro Jepet me qera ambient per zyra, 104 m2, 600 Euro, Stadiumi Dinamo Jepet me qera ambient per zyra te Stadiumi Dinamo.
Ambienti ndodhet ne katin e

Jepet Me Qera Ambient Per Zyra, 104 M2, 600 Euro, Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.09 KM nga qendra
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

08.07.2020 (19:56): Jepet me qera ambient per zyra te stadiumi dinamo. ambienti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri i vitit 2018, i mire administruar. zoteron nje siperfaqe te bollshme prej 104 m2, qe e ben teper te pershtateshme per zyra komode. pozicioni ...

600 Euro

20,000 Leke Dyqan me qera Jepet. Dyqan. Me. Qera. Me. Don. Bosko ruga. Eshref. Frashri 200 mije. Lek. Te.

Dyqan Me Qera

Don Bosko | Tirane
1.91 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (19:55): Jepet. dyqan. me. qera. me. don. bosko ruga. eshref. frashri 200 mije. lek. te. vjetra. ne. nje. nga. zonat. ne. te. mira. te. tiranes. i. pershtatshem. per. cfar. do. llloj. aktiviteti. me. banjo. vend. perpara. me. fasade. xhami...

20,000 Leke

1,500 Euro Qera, Magazine, Tufine, Tirane 1,500 € /Muaj ID: plus15965 Jepet me qera, Magazine .
Ambjenti ndodhet ne rrugen e Arbrit, prane lokacionit

Qera, Magazine, Tufine, Tirane 1,500 € /muaj Id: Plus15965

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
560.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (19:36): Jepet me qera, magazine . ambjenti ndodhet ne rrugen e arbrit, prane lokacionit te fundjave ndryshe. me siperfaqe 560m2, lartesia e ambientit eshte 4m, gjeresia 20m, gjatesia 47m. ambjenti ndodhet ne nje lokacion te favorshem dhe mund te shtrytezo...

1,500 Euro

1,400 Euro Qera, Ambient, Fresku, Tiranë 1,400 € /Muaj, plus16544 Jepet me qera, ambient, në zonën e Freskut, rruga Sotir Caci.
Më tepër info

Qera, Ambient, Fresku, Tiranë 1,400 € /muaj, Plus16544

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
107.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (19:36): Jepet me qera, ambient, në zonën e freskut, rruga sotir caci. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 107m2 . • kati 0 • me tualet • kubaturë e rregullt. • i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. • lokacion ...

1,400 Euro

55,000 Leke Jepet me qera ambient komercial per zyra te Concord Center Jepet me qera ambient komercial, me siperfaqe prej 130m2. Ambienti eshte i persh

Jepet Me Qera Ambient Komercial Per Zyra Te Concord Center

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.07.2020 (19:18): Jepet me qera ambient komercial, me siperfaqe prej 130m2. ambienti eshte i pershtatshem per zyra, call center dhe mundesi te tjera shfytezimi. ndodhet brenda qendres "concord" ne katin e dyte. per me teper informacion na kontaktoni! ...

55,000 Leke

22,000 Leke Ambient per qera tek Ali Demi 22000 leke Jepet me qira Ambient prane fushes Ali Demi, tek rruga "Emin Harizaj".

Ambient Per Qera Tek Ali Demi 22000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (19:17): Jepet me qira ambient prane fushes ali demi, tek rruga "emin harizaj". ambienti eshte i pershtatshem per parukeri, market, dyqan etj. diponon nje siperfaqe prej 36.6 m2 dhe ndodhet ne katin 0. per me shume informacion na kontaktoni! ...

22,000 Leke

37,000 Leke Zyre per qera tek Myslym Shyri 37000 leke Jepet me qira ambient per zyre ne zonen e Myslym Shyrit, prane Intersport, ne ka

Zyre Per Qera Tek Myslym Shyri 37000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.07.2020 (19:16): Jepet me qira ambient per zyre ne zonen e myslym shyrit, prane intersport, ne katin e dyte. ambienti disponon nje siperfaqe prej 72 m2. eshte e arreduar dhe ndodhet ne nje zone teper te aksesueshme qe te ofron shume facalitete. per me shume informac...

37,000 Leke

3,500 Euro VILE 3-KATESHE PER BIZNES ME QIRA , BLLOK Jepet vile 3-kateshe per biznes me qira, me siperfaqe te brendshme 333m2 + 50m s

Vile 3-kateshe Per Biznes Me Qira , Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
383.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.07.2020 (19:04): Jepet vile 3-kateshe per biznes me qira, me siperfaqe te brendshme 333m2 + 50m siperfaqe e jashtme. ndodhet te rruga donika kastrioti ne bllok, zona e ambasadave. cmimi: 3,500 eur ...

3,500 Euro

285 Euro id:123677 - Tek Stacioni i Trenit - Ambient 2+1 (116 m2) ne Pallat te Ri me Ashensor | i Persht. per Zyra

Tek Stacioni I Trenit - Ambient 2+1 (116 M2) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | I Persht. Per Zyra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.33 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Q2187 te dhenat e ndarjes: - 3 ambiente - 1 tualet - 1 koridor - 1 ballkon - sip totale: 116 m2 - sip neto : 100 m2 - sip perbashket : 16 m2 - kati: 5 - katet e pallatit:14 - pallat i ri - a...

285 Euro

400 Euro Qira, Ambient per Zyre, Myslym Shyri. PERSHKRIMI I PRONES:
Ambienti ndodhet ne Rrugen Besim Imami .
Siperfaqja: 50 m

Qira, Ambient Per Zyre, Myslym Shyri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.07.2020 (18:59): Pershkrimi i prones: ambienti ndodhet ne rrugen besim imami . siperfaqja: 50 m2 . kati 0, buze rruge. organizohet ne: 1 ambient open space; tualet te dhena te tjera: i investuar; parket; drita me spote; kondicioner; ambienti eshte me hyrje te d...

400 Euro

2,800 Euro Qera, Ambient Duplex, Don Bosko Ambienti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja totale

Qera, Ambient Duplex, Don Bosko

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
470.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (18:35): ...

2,800 Euro

80,000 Leke OBJEKT BIZNESI ME QIRA , BLLOK Jepet me qira objekti per biznes me siperfaqe 60m2 ne Bllok prane Juridikut ne n

Objekt Biznesi Me Qira , Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.07.2020 (18:33): Jepet me qira objekti per biznes me siperfaqe 60m2 ne bllok prane juridikut ne nje zone shume te mire te tiranes. ofrohet per biznese te ndyshme si kancelari, agjensi udhtimesh, fast-food , creperi etj. cmimi:80.000 all ...

80,000 Leke

35,000 Leke MAGAZINE PER QIRA , SHESHI SHQIPONJA Jepet me qira magazinë me sipërfaqe 100 m2, kati 1, në një vilë 3 katëshe

Magazine Per Qira , Sheshi Shqiponja

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.07.2020 (18:31): Jepet me qira magazinë me sipërfaqe 100 m2, kati 1, në një vilë 3 katëshe , bosh . organizohet nga 2 ambiente të mëdha , 2 tualete . ambienti është në gjëndje të mirë, i shtruar me pllaka , 2 qepena, me trefazorë. Çmimi : 35.00...

35,000 Leke

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

2,000 Euro Qera, Kapanon, Tufinë, Tiranë. 2,000 € /Muaj, plus16550 Jepet me qera, Kapanon, në zonën e Tufinës, rruga Myslym Keta.
Më tepër in

Qera, Kapanon, Tufinë, Tiranë. 2,000 € /muaj, Plus16550

Tjeter zone | Tirane
2.83 KM nga qendra
750.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.07.2020 (18:25): Jepet me qera, kapanon, në zonën e tufinës, rruga myslym keta. më tepër informacion: • sipërfaqja e truallit: 750m2. • organizimi: magazina është e ndarë në 2 kate përkatësisht: kati 1- sipërfaqja 400m2 dhe 3.9m lartësi kati 2...

2,000 Euro

500 Euro AMBJENT BIZNESI ME QIRA RRUGA E KAVAJES Ambjenti biznesi me qira 122 m2 Open space,ka sistem kondicionimi.Pallati esht

Ambjent Biznesi Me Qira Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.96 KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.07.2020 (18:25): Ambjenti biznesi me qira 122 m2 open space,ka sistem kondicionimi.pallati eshte i veshur me sistem kapot.ndodhet ne rrugen e kavajes.apartamenti ndodhet kat i pare i banimit mbi dyqane.eshte i aksesushem me dy mundesi hyrje. ,e pershtatet per cdo...

500 Euro

700 Euro Qera, Ambient, Kthesa E Kamzës, Tiranë Jepet me qera, ambient biznesi në zonën Kthesa e Kamzës.
Informacion mbi amb

Qera, Ambient, Kthesa E Kamzës, Tiranë

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.07.2020 (18:21): Jepet me qera, ambient biznesi në zonën kthesa e kamzës. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 150m2 nga ku 130m2 sipërfaqe e amientit dhe 20m2 zyrë. • pozicionuar në katin 0. • me hipotek. • kubaturë e rregullt. ...

700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim