ford fiesta  

 Online 74 lexues | 0 njoftime ne pritje

2,500 Euro Ford C Max Shitet Ford C Max
Motorr 1.6 
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford C Max

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.01.2020 (06:52):Shitet ford c max motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

24.01.2020 (06:41):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

1,900 Euro Shitet Golf 4  1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+R marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te

Shitet Golf 4

Shkoder
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

24.01.2020 (06:38):1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+r marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te mir sapo nderruar vaj filra klima disce alumini cmimi pak i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,800 Euro Shitet golf 4 urgjente Shitet golf 4 me.taksa te paguara deri me 31.12 2020 ne gjendje shume te mire. S

Shitet Golf 4 Urgjente

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.01.2020 (06:21):Shitet golf 4 me.taksa te paguara deri me 31.12 2020 ne gjendje shume te mire. shitet per arsye emigrimi. cmimi eshte i diskutueshem. eshte me 6 marsha. motorri eshte 1.9 nafte. makina eshte me 3 porta....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,300 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 
Motorr 1.8
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letr

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

24.01.2020 (04:40):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne nentor cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,500 Euro Shitet Smart Shitet smart benzine , motorri 600, automatike , viti prodhimi 2000.

Shitet Smart

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

24.01.2020 (03:36):Shitet smart benzine , motorri 600, automatike , viti prodhimi 2000....Lexo detajet..

3,300 Euro Audi A-4 Shitet Audi A4
Motorr 2.0 TDI
Viti 2007
Ne gjendje shume te mire
E ardhur ng

Audi A-4

Kukes
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.01.2020 (00:10):Shitet audi a4 motorr 2.0 tdi viti 2007 ne gjendje shume te mire e ardhur nga zvicra, pa dogane te paguara cmimi 3300 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

3,500 Euro Mini Cooper-S//John.Cooper.Works 2004 1.6 Benzine Shitet Mini Cooper-S//John.Cooper.Works 2004 1.6 Benzine Kamio Manuale 6 Marshe+

Mini Cooper-s//john.cooper.works 2004 1.6 Benzine

Elbasan
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

23.01.2020 (23:52):Shitet mini cooper-s//john.cooper.works 2004 1.6 benzine kamio manuale 6 marshe+r cmimi:3500 euro i diskutueshem makina posedon keto opsione: ->sallon lekure ->sistem audio i amplifikuar ->marmit zhurmu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

250,000 Leke alba bus tour Per me shum njoftime me kontaktoni te numri im dhe nepermjet whatsappit

Alba Bus Tour

Vlore
Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

23.01.2020 (23:45):Per me shum njoftime me kontaktoni te numri im dhe nepermjet whatsappit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

150,000 Leke Lancia Kappa  Shitet Lancia Kappa
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguar

Lancia Kappa

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.01.2020 (23:44):Shitet lancia kappa viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 150.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

3,300 Euro Opel Astra  Shitet Opel Astra
Motorr 1.4
Viti 2008
Benzine-Gaz
146.000 km 
Ne gjendje s

Opel Astra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

23.01.2020 (23:44):Shitet opel astra motorr 1.4 viti 2008 benzine-gaz 146.000 km ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,800 Euro Fiat Grande Punto Shitet Fiat Grande Punto 
Motorr 1.2
Viti 2008
Benzine
115.000 km 
Ne gjend

Fiat Grande Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

23.01.2020 (23:44):Shitet fiat grande punto motorr 1.2 viti 2008 benzine 115.000 km ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

4,400 Euro Fiesta 1.2 benzin 2010 full options me dogan  Ford fiesta 1.2 benzin 2010 me dogan te paguar 
Me clima ,xhama dhe pasqyra ele

Fiesta 1.2 Benzin 2010 Full Options Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

23.01.2020 (23:35):Ford fiesta 1.2 benzin 2010 me dogan te paguar me clima ,xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult, kasetofon me bluetooth usb aux telephone xhama te zi original gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

5,200 Euro Honda civic 2.2 naft Shitet Honda civic 2.2 nafte limited edition, viti prodhimit 2007, kambio manual

Honda Civic 2.2 Naft

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.01.2020 (23:35):Shitet honda civic 2.2 nafte limited edition, viti prodhimit 2007, kambio manuale, e sapo targuar , te gjitha sherbimet e kryera e gatshme per cdo lloj prove. cmimi 5200 euro pak i diskutueshem per me shum kont...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,200 Euro

3,900 Euro Mercedes Benz C220 CDI Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2005
Kambio manuale 6+R
Ne

Mercedes Benz C220 Cdi

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

23.01.2020 (23:35):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2005 kambio manuale 6+r ne gjendje shume te mire cmimi 3900 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

4,200 Euro Volkswagen Golf- 5 Shitet Volkswagen
Motorr 1.9 TDI 
Viti 2007
Kambio automatike DSG 
Sensor pa

Volkswagen Golf- 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.01.2020 (23:35):Shitet volkswagen motorr 1.9 tdi viti 2007 kambio automatike dsg sensor parkimi, pasqyra me palosje, komanda ne timon, radio,cd, pilot automatike etj ne gjendje shume te mire cmimi 4200 euro...Lexo detajet..

2,400 Euro Ford-Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford-fiesta

Lushnje
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.01.2020 (23:35):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

6,500 Euro Mersedes benz c 200 viti  2013  Makina eshte e ardhur nga anglia eshte me timon ne krah te djatht shume e mbajtu

Mersedes Benz C 200 Viti 2013

Lushnje
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

23.01.2020 (23:35):Makina eshte e ardhur nga anglia eshte me timon ne krah te djatht shume e mbajtur me te gjitha sherbimet e bera ...Lexo detajet..

2,800 Euro Volkswagen-Passat  Shitet Volkswagen Passat 
Motorr 1.9 TDI 
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire,

Volkswagen-passat

Lushnje
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.01.2020 (23:35):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 tdi viti 2001 ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera disqe alumini, klima, bagazhier me 6 cd etj letra te paguara deri ne nentor cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

6,200 Euro Shitet Audi A6 2.7 nafte .  Makina ne gjendje shume te mire, mund ta kontrolloni prane mekanikut tuaj. Cmimi

Shitet Audi A6 2.7 Nafte .

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

23.01.2020 (23:35):Makina ne gjendje shume te mire, mund ta kontrolloni prane mekanikut tuaj. cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

5,200 Euro Audi A-3 Shitet Audi A3
Viti 2004
240.000 km 
Kambio automatike
Ne gjendje shume te m

Audi A-3

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

23.01.2020 (23:35):Shitet audi a3 viti 2004 240.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera disqe alumini nr 17, goma te reja, pasqyra me palosje, marshe f1 ne timon etj letra te paguara per nje vit ...Lexo detajet..

2,900 Euro Shitet honday galloper Shitet honday galloper 2.5 naft 4 pistona 4x4 me letra te prera dje per nji vit

Shitet Honday Galloper

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

23.01.2020 (23:24):Shitet honday galloper 2.5 naft 4 pistona 4x4 me letra te prera dje per nji vit me sherbime te bera gomina te gjitha rrip faze freksion te ri makina esht ne gjendje shum te mir dhe shum e shpejt me kondicioner ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

2,000 Euro OKAZION !! Shitet Makina ! Shitet makina Fiat Punto ,ne shendje shume te mire

Okazion !! Shitet Makina !

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.01.2020 (23:24):Shitet makina fiat punto ,ne shendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

20.01.2020 (17:31):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

5,300 Euro Golf V 1.9 diesel Sensor parkimi
Sensor shiu
Sensor dritash 
Sensor gomash
Automatike + - 6 ma

Golf V 1.9 Diesel

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

23.01.2020 (23:01):Sensor parkimi sensor shiu sensor dritash sensor gomash automatike + - 6 marshe klima sedilje me ngrofje dritat xenon bi xenon 4 goma te reja me disqe origjinale nr 16 1.9 diesel me 200 mi klm me libe...Lexo detajet..

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

23.01.2020 (22:02):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas