makina ne shitje ne shqiperi benz  

 Online 260 lexues | 2 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

21.09.2019 (19:14):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (00:01):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (17:39):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,500 Euro

Shitet Bmw

Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2019 (17:02):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,700 Euro Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Viti 2005
Ne gjendje shu

Ford Fiesta

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (21:15):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte kambio manuale viti 2005 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,700 Euro Okazion Mercedez Benz Okazion Mercedez Benz. Makina eshte full me sherbime te bera. Vaj/filtra te ndrr

Okazion Mercedez Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

21.09.2019 (21:07):Okazion mercedez benz. makina eshte full me sherbime te bera. vaj/filtra te ndrruara. goma te reja. kandeletat te ndrruara. amortizatoret e pare te ndrruare etj. makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte...Lexo detajet..

1,300 Euro Golf 3 Shitet Golf 3
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire, kondi

Golf 3

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (21:01):Shitet golf 3 viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire, kondicioner, abs, airbag etj. letra te paguara deri ne 20.05.2020 cmimi 1300 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

7,150 Euro Mercedes benz C220 Mercedes benz c220 elegance e sapo ardhur nga gjermania. ME DOGANE TE PAGUAR GAT

Mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2019 (20:56):Mercedes benz c220 elegance e sapo ardhur nga gjermania. me dogane te paguar gati per targa esht ne gjendje te shkelqyer gati per cdo lloj prove nga ana juaj. cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Volkswagen Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Klima, goma te reja, xhama te zi original etj
Ne

Shitet Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (20:42):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi klima, goma te reja, xhama te zi original etj ne gjendje shume te mire. letra te paguara cmimi 2500 euro ...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedes Benz 211 Shitet Mercedes Benz model 211
Motorr 320 CDI
Viti 2005
Kambio automatike
Se

Mercedes Benz 211

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2019 (20:38):Shitet mercedes benz model 211 motorr 320 cdi viti 2005 kambio automatike sedilje me ngrohje, pilot automatike, komanda ne timon, navigator, cd etj. ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2019 (20:20):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2019 (19:25):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

1,250 Euro Shitet Fiat Punto. Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2002
Benzine
Goma te reja, xhama elektrike

Shitet Fiat Punto.

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (19:52):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2002 benzine goma te reja, xhama elektrike, letra te paguara.shume e paster brenda dhe jashte cmimi 1250 euro...Lexo detajet..

11,500 Euro OKAZION AUDI Q7 Shitet Audi Q7 ,dale ne qarkullim me 04/2009
Motorr 3.0nafte me 213000km
Makin

Okazion Audi Q7

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2019 (19:28):Shitet audi q7 ,dale ne qarkullim me 04/2009 motorr 3.0nafte me 213000km makina eshte s line full opsin panorama sensor e kamer parkimi pilot automatik sendilje elektrike ,7vendeshe etj me dogane te paguar...Lexo detajet..

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2019 (19:25):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

11,000 Euro shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ pa dogane shitet 
Mercedez-Benz 
E Class 350 
4 Matic Benzin 
nga USA
motorri 3490 cc

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

21.09.2019 (19:14):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

1,400 Euro Shitet makina 2002 1.9 Shitet fiat stilo 20021.9 jtd me kondicioner perfekt dhe per cdo lloj prove

Shitet Makina 2002 1.9

Kavaje
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2019 (19:09):Shitet fiat stilo 20021.9 jtd me kondicioner perfekt dhe per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,200 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pag

Shitet Peugeot 206

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (18:33):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. mundesi nderrimi cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

8,500 Euro shes VW Tiguan 2.0T automat 2009 € 8500 Shes ne Tirane

VW Tiguan 2.0 T   Benzine
Viti 09-2009 Ardhur nga USA 🇺

Shes Vw Tiguan 2.0t Automat 2009 € 8500

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2019 (18:29):...Lexo detajet..

5,000 Euro Ford focus 2008 benzin+gaz Ford focus 2008 sport 1.6 benzin+gaz
Makina ndodhet ne greqi 
Makina ne gjendj

Ford Focus 2008 Benzin+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2019 (18:29):Ford focus 2008 sport 1.6 benzin+gaz makina ndodhet ne greqi makina ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike sherbimet e bera tek ford te interesuarit te shkruajne ne whatsup...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

2,500 Euro audi a6 viti 2001 .motor 2.5 naft 4x4 audi a6 motor 2.5 naft 4x4 ..motor i ri sapo hedhur me 119 mij kilometra ..letra

Audi A6 Viti 2001 .motor 2.5 Naft 4x4

Gjirokaster
Nafte Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

21.09.2019 (18:29):Audi a6 motor 2.5 naft 4x4 ..motor i ri sapo hedhur me 119 mij kilometra ..letrat deri ne korik 2020 ...shitet ose nderohet me makin tjeter ...Lexo detajet..

1,950 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1950 MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL...VITI 2005...5 PORTA...ME NAFT...MANIALE...MOTORR 1.7...NGJUR

🔥🔥🔥okazion.shes 1950 Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

21.09.2019 (18:21):Shes makin...opel...viti 2005...5 porta...me naft...maniale...motorr 1.7...ngjur blu...me dogan tË paguar....Çmimi 1950€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,950 Euro

1,900 Euro Citroen  c2  automat  Shitet citroen c2 automat 1.4 benzin,gjendje shume te mire, dekumenta te paguara

Citroen C2 Automat

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (18:11):Shitet citroen c2 automat 1.4 benzin,gjendje shume te mire, dekumenta te paguara ...Lexo detajet..

900 Euro Mercedes Benz A Class. Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine
Kambio me defekte.

Mercedes Benz A Class.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (18:05):Shitet mercedes benz a class motorr 1.4 viti 2000 benzine kambio me defekte. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 900 euro...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (18:03):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

21.09.2019 (18:02):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,200 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2000
Nafte
240.000 km 
Ne gjendje shume te mi

Shitet Golf 4

Lushnje
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2019 (17:49):Shitet golf 4 motorr 1.9 viti 2000 nafte 240.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars 2020 cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

3,600 Euro Fiat sedici 2007 naft 1.9 me dogan Zvicra 4x4 full options  Fiat sedici 4x4 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar, me motor 1.9 NAFT ka

Fiat Sedici 2007 Naft 1.9 Me Dogan Zvicra 4x4 Full Options

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2019 (17:19):Fiat sedici 4x4 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar, me motor 1.9 naft kamje manual 6 marshe 4x4 me opsion lock auto off me clima komanda ne timon xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult g...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

111 Euro Mercedes Benz C Class viti 2006 EVO Avantgarde C220 CDI Kambio Automatike 182327 km Diesel Shitet Mercedes Benz C220, CDI, Avantgard, EVO, diesel, viti 2006, 182327 km, Ka

Mercedes Benz C Class Viti 2006 Evo Avantgarde C220 Cdi Kamb

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2019 (17:15):Shitet mercedes benz c220, cdi, avantgard, evo, diesel, viti 2006, 182327 km, kambio automatike, sapoardhur nga gjermania, dogane te paguar, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, servis vaj dhe filtra, n...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet BMW  Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. Nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gj

Shitet Bmw

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2019 (17:02):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas