al oferta pune 

 Online 287 lexues | 1 njoftime ne pritje

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 3 Kamarier Me Ekperience Pune

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen 3 Kamarier me ekperience pune , Adresa Bulevardi Gjergj Fishta prane gjykates se rrethit !...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit/ Kompleksi Dinamo” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione. Te...

MOTORRIST TAXIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Po kerkojme per: -2 motorriste me motorrin e tyre - Punetore fast-food-i (f) me/pa eksperience - Krepiere (f) me/pa eksperience - Kamariere (f) me/pa eksp...
 • Profesioni: fastfood
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine {te meret me pastrimin e guzhines}.Pushine nuk ka ,punohet cdo dite te javes.Puna eshte 8 orarsh....

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Mundesia E Punesimit Me E Mire Ne Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
- Je merzitur me punet rutine qe te lodhin e paguajne pak? - Je zhgenjyer me punedhenesit primitive qe te abuzojne? - Deshiron nje pune qe te motivon e te paguan mire? - Enderron nje kariere te gjate, te bukur e te sigurte? Sa po e ke gjetur!!...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja pe dhe me eksperience pune per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fillo Nje Karriere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je lodhur me punen qe ben dhe nuk shikon te ardhme? - Deshiron nje kariere te re qe te motivon dhe frymezon? - Rritja Personale dhe Liria Financiare jane qellimi yt final? Lexo deri ne fund dhe do kuptosh qe nuk ke ardhur rastesisht ketu! ...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Babysitter Per Djalin. Per Ne France

Bulevardi Gjergj Fishta 6, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Babysitter per dajalin per ne France. Jemi familje nga Kosova.jemi shume te qete dhe te dashure cdo kushe qe do zgjedhe te punoje tek neve do ndihet si ne shtepine e vete. Nr 00 33 Faleminderit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

PUNONJES MAGAZINE NE BERXULLE ( VORE)

Autostrada TR -DR KM 8, Berxulle, Perball City-Park, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Pozicioni i punes qe kerkohet/ Punetor Magazine: Detyrat e punetorit te magazines: •Eshte pergjegjes per pergatitjen e porosive te klienteve dhe kujdeset per mosdemtimin e mallit. •Merret me ngarkim dhe shkarkim te mallit. •Kryen kontrol...

Kerkohet Te Punesohet KONSULENTE SHITJE PER PJESE KEMBIMI

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 14/03/2019
Kompania DEGERT AUTO SH.A me nje experience rreth 25 vjecare ne tregun e pjeseve te kembimit dhe lubrifikanteve per te gjitha automjetet ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh te krijuara per te permbushur me se miri nevojat e klienteve. ...
 • Profesioni: Konsulente Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

AGJENT SHITJESH NE LEZHE

Rruga Dritan Hoxha,Blloku Gintash,Laprake, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Kompania DEGERT AUTO SH.A me nje experience rreth 25 vjecare ne tregun e pjeseve te kembimit dhe lubrifikanteve per te gjitha automjetet ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh te krijuara per te permbushur me se miri nevojat e klienteve. ...

AGJENT SHITJESH NE KUKES

Rruga Dritan Hoxha,Blloku Gintash Laprake, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Kompania DEGERT AUTO SH.A me nje experience rreth 25 vjecare ne tregun e pjeseve te kembimit dhe lubrifikanteve per te gjitha automjetet ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh te krijuara per te permbushur me se miri nevojat e klienteve. ...

Konsulent Imobiliar

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2018
Apliko tani! Dergo CV ne: E info.koncept2@remax-albania.al RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar, full-tim...
 • Profesioni: Konsulent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit/ Kompleksi Dinamo” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione. Te...
 • Profesioni: Kamariere,sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Punonjese Pastrimi Ne Hotel, (Housekeeping)

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kerkojme : Punonjese Pastrimi ne Hotel, Departamenti (Housekeeping) me kohe te plote Kriteret: Te jete e komunikueshme Te bashkepunoje ne Grup Te jete e perkushtuar ndaj punes Te jete korrekte dhe ti permbahet etikes se punes Te jete flek...
 • Profesioni: Houskeeping
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

G.S.E Security Kerkon Te Punesoje Shef Departamenti Te Teknikes

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 24/07/2019
Njoftim per Shef te departamentit te teknikes G.S.E Security kerkon te punesoje nje inxhinier elektronik / elektrik/IT me eksperience ne kete fushe. Preferohet te kete diplome masteri ne fushen inxhinierike. Disa nga detyrat e tij : 1-...
 • Profesioni: shef teknike
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kompania Zviceriane “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje 400-500 € si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime jashte vendit per semin...

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Angleze / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Ape

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Angleze/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Paris France - Kerkojme Te Punesojme Nje Punonjes/e Te Diplomuare Ne Informatike.

Rruga Ali Demi 25, Tirana, Albanie, Tirane 2,000 Euro
Pershendetje. Kerkojme te punsojme nje punonjes/e te diplomuare ne iformatike. Per nje agjesi imobiliare ne Paris France. Per cdo informacion munde te na kotaktoni ne WhatsApp nr 00 33 ...
 • Profesioni: Informatike
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Menaxher Shitjesh

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Bar brenda istitucionit kerkon ndihmes banakiere nga e hena ne te premete, orari 07-16. Kushte optimale pune.E shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. Lokali ndodhet tek stacjoni i fundit i kinostudjos. per me shume info....

Cercasi Urgentemente Team Leader Per La Commessa Di Sinergy, Luce E Gas (mandato Diretto)

Shyqyri Berxolli , Pallati inter Co Sat, Seksioni B, prane tregut Cam, Tirane, 1000 , Tirane 60,000 Leke
Cercasi urgentemente Team Leader per la commessa di Sinergy, luce e gas (mandato diretto) Saranno vantaggiate e incentivate le persone che portano un gruppo Offriamo Retribuzione di 60. 000 lek Bonus soddisfacenti al ragg...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Banakjer

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme Banakjer turni i pare. Orari 6 -14:30 Paga 25000 leke Adresa. Rruga Marko Bocari - ne krahe te Coloseo 2...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KONSULENT IMOBILIAR

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh p...

Komania A&K GROUP Kerkon Agjente Tregtare Ne Terren

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkojme agjente tregtare ne terren me ose pa eksperience...mosha 20-35...aplikantet duhet te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunimi ne grup si dhe duhet te disponojne makine personale...te interesuarit te kontaktojne ne nr tel:......

Bar Pasticeri Kerkon Banakier/e Pagat Shume Te Mira+ Sigurime!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Bar Kafe banakier/e -Pagat shume te mira + sigurimet te paguara nga ne -Adresa Fusha e Ali Demit...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Babysitter Per Djalin. Per Ne France

Bulevardi Gjergj Fishta 6, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Babysitter per dajalin per ne France. Jemi familje nga Kosova.jemi shume te qete dhe te dashure cdo kushe qe do zgjedhe te punoje tek neve do ndihet si ne shtepine e vete. Nr 00 33 Faleminderit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar New City Kekon Banakier/e Me Eksperienc Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar New city kerkon banakier/e me pervoj pune, rroga e kenaqshme siguracione te pagauara. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakier/banakiere Dhe Kamarier/kamariere

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE DHE KAMARIER/E ME EKSPERIENCE PUNE....

Erdhi Vera Dhe Mendon Se Po Fillove Pune Ngele Pa Pushime???

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
😲 Erdhi vera dhe mendon se po fillove pune ngele pa pushime??? Mendon se pushimet do te ikin bashke me vapen?🤔 Apliko tani ne rrjetin me te madh imobiliar ne Ballkan, Century 21 CPM! Orare fleksibel! Fitime te jashtezakonshme aq sa mund te...

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje 400-500 € si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime jashte vendit per semin...

KOMPANIA S&M

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
Kerkohen agjent shitjesh ne terren per efekt promovimi ne kuader te shendetit dhe mirqenies. Kriteret: Te jene korrekt, serioz te komunikueshem dhe ambicioz. Te ken kryer minimumi arsimin e mesem Mosha 19-35 vjeç Personave qe duan karrier ju of...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOJ SHITESE

Perballe gjimnazit SAami Frasheri, Tirane Pagesa:12,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkoj nje punonjese per ne librari-kancelari.Te dije kopjuterin ,te jete e komunikueshme . orari i punes part times....
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkohet Lnxhinier Mekanik

Rruga Themistokli Gërmenji no 3/1, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Shoqeria e Sigurimeve Atlantik sh.a kerkon te punesoj Inxhinier Mekanik. Kandidati duhet te permbushi keto kerkesa: 1-Te kete kryer Universitetin e Inxhinierise Mekanike 2-Te kete experience ne fushen e inxhinierise, preferohet me shume ai qe ka...
 • Profesioni: Inxhinier Mekanik
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkohen:Kuzhinier/e, Picajol, Barist/e ,banakier/e, Kamarier,recepsionist/e, Hostes, Sanitare,etj

Golem, Albania, Kavaje Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/07/2019
" Prestige Resort" në Malin e Robit kërkon të punësojë individë energjikë, të motivuar, me potencial dhe integritet të lartë: Vend i hapur pune për : Kuzhinier/e, ndihmes /e kuzhinier/e, lavapjatese, picajol, barist/e ,banak...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh...
 • Profesioni: Konsulent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Magazinier

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/05/2019
'Hysenbellliu Group" ofron vend te lire pune: VEND I LIRË PUNE: MAGAZINIER Kushtet, që duhet të plotësojë: • Të ketë arsim të lartë,dega Ekonomik; • Të ketë eksperiencë në kët...
 • Profesioni: Magazinier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja pe dhe me eksperience pune per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Kuzhiniere/Pastrim

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kerkoje te punesohet nje zonje rreth moshes 45-50 vjec per mirembajtjen e nje apartamenti prane Ambasades Amerikane. Zonja duhet te kete eksperience ne familje, te jete e komunikueshme. Orari 07:30-15:30 Paga 35.000 leke plus sigurimet shoqerore...

Kerkohet Mesues/e Gjermanishte

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Ofrohet vend pune si mesues/e e gjuhes gjermane.Kandidatet duhet te jene diplomuar per gjuhen gjermane dhe preferohet te kene eksperience pune. Ofrohen kushte te favorshme pune dhe ambjent komod. Te interesuarit te dergojne nje cv ne adresen e e- ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Agjent Forex-i Italisht

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
Kerkojme Agjent Forex - per gjuhen italiane -Te kene eksperience te meparshme ne call center(shitje) -Te kene ambicie dhe vetemotivim -Orari(E Hene - E Premte) 10:00 - 19:00 Ofrojme : -Page te larte si dhe nder Bonuset me te mira ...
 • Profesioni: Agjent Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkojme Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Bar brenda istitucionit kerkon ndihmes banakiere nga e hena ne te premete, orari 07-16. Kushte optimale pune.E shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. Lokali ndodhet tek stacjoni i fundit i kinostudjos. per me shume info....
 • Profesioni: Ndihmes banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkoj Ndihmes Teknik

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/12/2019
kerkoj ndihmes teknik per intalime hidraulike dhe ajrit te kondicionuar. paga 26000leke...
 • Profesioni: ndihmes teknik
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkojme Kamarier

Perball spitalit amerikan 3, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/07/2019
Kerkojme kamarier me eksperienc pune per turnin e mbasdites ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Vega Solar Shpk Kerkon Asistente Zyre

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:150 Euro Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Vega Solar kërkon të punësojë një pjesëtar të ri në stafin e saj. Orari: 5 ditë në javë 5 orë në ditë 08:00-13:00 Kërkohen aftësi të mira përdoruese në programet : AutoCAD 2D/3D SketchUp Lumion Adobe Photoshop Mic...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Kerkohet Banakiere Femer

Rruga Dervish Hatixhe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
ONX BAR kerkon te punesoj banakiere femer,te jet me eksperienc te mire pune,e sjellshme,dhe e paraqiteshme. ofrohen kushte shum te mira pune,si nje pages shum e mire.per me shum info kontaktoni ne tel....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 09/06/2019
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkohet Recepsionist Turni 3

Lagjja 13 , Plazh Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Vila Verde Beach kerkon te punesoj Recepsionist turni 3. Te njohi gjuhen Angleze, nje gjuhe e dyte perben avantazh . Kushte shume te mira pune, paga e kenaqshme + siguracion....

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim