kamariere 11676 njoftime

 Online 470 lexues | 10 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

URGJENTE: TEAM LEADER ME EKSPERJENC NE TELEFONIA (TIM / WIND / VOD / FTW) (TIRAN & FIER)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
URGJENTE: KERKOHET 1 TEAM LEADER DHE 5 GRUPE TE GATESHME PUNE CV: info@union-contact.com WHATSAPP: UNION : Ofron Punesim te menjeheshem edhe per OPERATOR TELEFONIA NE GJUHEN ITALIANE. KRITERET 👉 Njohuri te gjuhes italiane, te duash te...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Bar Pasticeri Kerkon Kamarier,kamariere Me Page Shume Te Mire!!!

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
-Ofrohen page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. -Puna eshte e organizuar ne turne. -Ambjenti eshte familjar. -Adresa: Fusha e Ali Demit, Burgu i Grave Cel Cel ...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

KERKOHEN VAJZA TE REJA TE MOSHES (18-35 Vjec) PER POZICIONIN KAMARIERE

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te mesuar) D'Angelo ofron vende pune me/pa eksperience ne pozicionet: - KAMARIER/E [i]Kontaktoni ne Whatsapp nese jeni te interes...

Restorant GjinoKastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant GjinoKastra kerkon te punesoj puntore guzhine...

Shpeto Nga Roberia E Call-Center Dhe Nis Profesionin Me Te Bukur Ne Bote!

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
- Ke vite qe punon ne call center dhe je e pakenaqur? - Je lodhur nga puna rutine dhe stresuese? - Mendon qe asaj rruge i ka ardhur fundi? Nuk je vetem. Me mijra te rinj Shqiptare kane filluar pune ne call-center nga nevojat e momentit ose nga ...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

“Stockholm Coffe&Lounge2” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge2” Rruga Durresit kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te telefonit....

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...

Back Office Full Time

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 20/06/2019
Know how shpk ricerca per la propria sede impiegata/o back office. L'impiegato/a avrà il compito di gestire le richieste di assicurazioni provenienti da siti specializzati italiani. Dovrà analizzare la documentazione e fornire feedback. Dovr...
 • Profesioni: Back office
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Punonjese Marketi

Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/05/2019
Kerkojme punonjese marketi ne pozicionet kasiere dhe sistemuese salle. Mosha 20-40 vjec Te interesuarat te telefonojne ne nr telefoni: Faleminderit...
 • Profesioni: sistemuese/kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Desk Manager / Asistente Zyre

Rruga Industriale autostrada Tirane-Durres KM 7, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kompania KUK Albania shpk dege e kompanise Asutriake, KUK Handels Gmbh kerkon te punesoje 1 Asistente zyre/ Customer Service Manager/ me kontrate 1 vjecare . KUK Abania shpk merret me distribuimin dhe shitjen e lendeve te para ne industrine ushqimo...

Konsulente Ne Gjuhen Italiane - Kompani Perkthimesh

Rruga Skënderbeg, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Axis Holding translation technical services e una societa Svizzera che offre servizi di traduzione e interpretazione, manualistica tecnica, grafica e assistenza legale. Il gruppo e presente in 15 paesi. Diamo supporto globale per tutte le richiest...

Lavazh Special Kerkon Lavazhjer Me Eksperienc Pune

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Lavazh special kerkon lavazhjer me eksperienc pune te jet korrekt edhe serioz me punen adresa rruga siri kodra pran hotel meridjan nr cel ...
 • Profesioni: lavazhjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkojme Kamariere Femer

Rruga Pashko Vasa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamariere femer per lokalin AMA Bar ne bllok. Per te interesuarit ju lutem te kontaktoni: ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkohet Kamarier/e Ne PaPirunj Restorant.

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/05/2019
Kerkohet Kamarier/e dhe ndihmes Kamarier/e ne paPirunj Restorant. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +. ...

AMA TEG- Kamarier

Tirana-Elbasan Highway, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier per bar caffe AMA ne TEG! Te interesuarit te kontaktojne: +...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkohet Shitese

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:36,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperienc ne Pasticeri Furre buke Te kete aftesi te mira komunikuese. Te kete shkathtesi ne paketim E sakt ne llogari Vendbanimi afer ben avantazh...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...

Kerkohet Kamarier/e Ne PaPirunj Restorant.

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Kamarier/e dhe ndihmes Kamarier/e ne paPirunj Restorant. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +. ...

Kerkohet Shitese

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 36,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperienc ne Pasticeri Furre buke Te kete aftesi te mira komunikuese. Te kete shkathtesi ne paketim E sakt ne llogari Vendbanimi afer ben avantazh...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

KERKOJME BANAKIER DHE KAMARIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR,KERKON TE PUNESOJE BANAKIER DHE KAMARIER NE POZICIONE TE VECANTA PUNE. SIGURIMET E PAGUARA , PAGA E NEGOCIUESHME. FALEMINDERIT...

Asistente Zyre

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise nr.1 te Real Estate ne Bote, kerkon Asistente Zyre. Kriteret qe duhet te plotesojne aplikantet: 1. Te kete perfunduar studimet e larta. Bachelor + Master (preferohen kandidate qe kane perfunduar studimet per ...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Punesim Per Infermier/ Ne Gjermani

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Punesim per infermiere/e ne Gjermani Per klientet tane ne gjermani, jemi duke kerkuar infermiere. Behet fjale per klinika spitalore ose qendra rehabilitimi. Kushtet per punesim: •diplome Bachelor/ Master •njohje e gjuhes gjermane, mi...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjer Dhe Kamarjere Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1).

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperienc. Adresa: Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per me shum information: ...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PROCESET -DY GJELPERSH -TEGEL I PARE JAKE DHE I DYTE PAGA 1300 MIJE LEKE DITA -MONTIM DOREZE 1300 LEKE DITA -TEGEL TE PARE MENGE DHE TEGEL I DYTE MENGE 130...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren por me mundesi shume te mira rritje ne karrjere. -Duhet te posedoni patente dhe kane perparesi ata qe kane makine personale. -Duhet te jeni te komonikueshem dhe bashkpunues. Per me shume i...

Kerkohet Inxhinier/e

Kompleksi Kontakt, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kombapia Argo Ltd kerkon te punesoje Inxhinier/e ose Arkitekt/e ne fushen e Vleresimit te Pasurive te Paluajtshme. Te kete njohuri te programit AutoCAD, dhe njohes i gjuhes Angleze. Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen e emailit viktorjaso...
 • Profesioni: Inxhinier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Teknik Per Riparime Te Produkteve Te Vogela Elektro-shtepiake

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Pozicioni Teknik, kryen sherbimin per riparimin e produkteve te vogla elektroshtepiake (si p.sh., mikrovale, fshese me korent, tost, hekur etj.) Detyrat/Pergjegjesite: · Merr ne dorezim dhe konstaton defektet brenda afatit te caktuar sipas udhe...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Ofrojme Vend Pune Per Ekonomist/e!

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/05/2019
Ofrojme vende pune ne pozicionin Ekonomist/e! Per me teper informacion kontaktoni ne numrin : Vendodha ; Kombinat,rr.QELQIT...
 • Profesioni: Ekonomist/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Laborant Dentar

Ish-Blloku Rruga Nikolla Tupe, perballe Njesise Bashkiake Nr 5, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2018
Agjensia Albanian Dental Travel - Poliklinika Linda Dent ne Tirane, e profilizuar ne fushen e turizmit dentar, kerkon te punesoje Laborant Dentar per proteza dentare. Aplikanti duhet te plotesoje kriteret si me poshte: - Te kete eksperience n...
 • Profesioni: Laborant Dentar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Elektro-Servis, Ofron Vend Pune: Sherbim Ndaj Klientit

Rruga: Shkelqim Fusha, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Balfin Group eshte nje nder grupet private investuese me te medha ne Shqiperi dhe rajon, i pranishem me aktivitete per zhvillimin e pasurive te paluajtshme, shitjet me pakice, ofrimin e sherbimeve dhe manaxhimin e hapesirave tregtare apo industriale...

Ndihmes Magazinier

Prush, Vaqarr, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
F&M Reklama është një nga kompanitë kryesore në tregun e reklamave në Shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gë...

Ende I Pa Pune?

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : htt...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Tirane, Mundesi E Arte Punesimi Ne FUTURE HOME Real Estate

Unaza E Re, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : h...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Tirane, Kerkojme OPERATOR TELEFONIKE Me Page 330 L/ora NETO Per Fushatat TIM, VODAFONE, WIND, FASTW

Komleksi Halili, kati 4,Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2018
1. RENOVATIO SHPK KERKON OPERATORE TELEFONIKE. Ofron kompensim deri ne 330 lek /ora NETO dhe komisione me te larta ne treg. Pagesat shume te rregullta muaj per muaj ne date te caktuar, pa vonesa! Punojme me turne te variueshme ( part -time) nga...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Kamarier Turni II

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/06/2019
Family kerkon kamarier per ne turnin e dyte , ora 15:00 deri ne 23:00. Kamarieri duhet te kete eksperience ne sherbim dhe te kete komunikim shume te mire.. Pagesa e kenaqshme+ siguracione+ (dreken ose darken te perfshire gratis, nje vakt ushqim).Per...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Hotel Vila Anna Kerkon Sanitare/Pastruese

Rruga Mak Albania , Kavaje Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Hotel Vila Anna tek Mali Robit kerkon sanitare pastruese Te interesuarit Te kontaktojne ne whattsup ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Byrektore

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre Buke Baholli kerkon te punesoje Byrektore. Rruga Myslym Shyri, pallati Vodafone-it. Nr. ...
 • Profesioni: Byrektore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere (F) Paga 22000 (Leke) -Kamarier (M) Paga 20000 (Leke) -Banakier 35000 (Leke)...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 250 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 250 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Kerkohet Inxhinier Mekanik /Mjedis Dega Energjitike

Rruga Llazi Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2019
Al-tek sh.p.k. eshte kompani qe operon ne fushen e distribuimit te materialeve termo-hidraulike, kondicionimit, paneleve diellore etj. Gjithashtu mer persiper projektimin dhe instalimin e impianteve mekanike HVAC fale inxhinieringut te brendshem te ...
 • Profesioni: Inxhinier
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkohet Agjente Udhetimesh

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Agjensia Ama Travel & Tours kerkon te punesoje nje agjente udhetimesh (femer) per detyrat operative ne zyre. Orari 09:00 deri ne 17:00 nga e Hena deri te Shtunen. Kushte te kenaqshme pune. Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet jane si me ...
 • Profesioni: Agjente Udhetimesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Staff

Rruga Barikada , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Creperia Marco Polo kerkon te punesoj: Banakiere Krepier/e 1-Me eksperience pune 2-Mosha 20-40 vjece 3-Te jete fleksibel me oraret...
 • Profesioni: Banakiere Krepiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkohet Konsulent Imobiliar

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Konsulente Mobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergojne CV: Email: info@realinvest.al Tel: + REALinvest Agjenci Imobiliare, Kompania me dinamike Shqiptare e ndermjetesimit te Pasurive Te Paluajtshme kerkon te zgjeroje stafin e sa...

Bar Pasticeri Kerkon Kamarier,kamariere Me Page Shume Te Mire!!!

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
-Ofrohen page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. -Puna eshte e organizuar ne turne. -Ambjenti eshte familjar. -Adresa: Fusha e Ali Demit, Burgu i Grave Cel Cel ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim