oferta njoftime pune 

 Online 58 lexues | 3 njoftime ne pritje

Mundesi Punesimi Me Standarte Europiane

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
KOMPANIA LIBREX OFRON VENDE TE LIRA PUNE SI AGJENT SHITJESH: MENDON SE JE I MIRE PER BIZNES? MENDON SE JE I MIRE ME SHITJET? DESHIRON NJE PUNE QE TE OFRON MUNDESI FITIMI PA LIMITE DHE TE PLOTESON KUSHTE ME TE MIRA JETESE? DERGO NJE CV NE WHATSUP...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Pizzeria Bella Napoli Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Pizzeria Bella Napoli tek rruga “Komuna e Parisit” perball Kompleksit Dinamo kerkon: Ndihmese banakiere femer( me ose pa eksperienc pune) Mosha deri 18-26 vjece! Paga: 26000 lek. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne nr ton...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gigos Bar&Kitchen Kerkon Kamariere ,banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Gigos Bar&Kitchen kerkon: Kamariere femer Banakiere femer Sanitare femer Paga :25000 lek + sigurime Te interesuarat ju lutem te kontaktojn ne nr ton te telefonit. Ndodhemi pran qendres Globe....

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohen Agjent FOREX Ne Gjuhen Italiane - Pagesat Me Te Mira Ne Treg, 400€ +BONUSE Mjaft Te Larta

Rruga Zef jubani, prapra postes nr 8 , Tirane 700 Euro
Kerkohen operatore / agjente / konsulent financiar per gjuhen italiane. Pagese baze 400€ dhe sistem BONUSESH mjaft avantazhues. Te interesuarit duhet te jene ambicioze, profesionale dhe te rregullt. Kushtet e punes jane shume te mira per te siguru...

Ofroj Vend Pune Banakier/e Dhe Barist/e

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Ofroje vend pune Banakier/e dhe Barist/e Adresa : Bulevardi Gjergj Fishta prane gjykates ish ekspozita Rroga : 35000+ ...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER/+ LAVAPJATESE - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 75,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer DHE lavapjatese ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restoranti...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi Punesimi KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 120,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Nese Je I/e Afte Ne Komunikim Dhe Ke Eksperience Te Meparshme Ne Shitje, Behu Dhe Ti, Pjese E Cta!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen spanjolle,italiane dhe gjermane! Cfare ju duhet : - Spanjishte/Italisht/gjermanisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkusht...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Menaxhere E Mardhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 50,000 Leke
Real Deal, agjensia imobiljare me dinamike ne treg eshte ne kerkim te nje Menaxhere Te Maredhenieve Me Klientin. Ne kete rol ti do te mbash kontakt te vazhdueshem me klientet deri ne shitje apo blerje te prones. Kujdesi yt i vazhdueshem do te bej qe...

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: -Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience -Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) -Motorrist me motorrin e tij -Kamarier ose Kamariere -Sanitare >...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkohen Operatore Per Call Center

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,480 Leke
Kompania Dial Tech Kerkon Operatore per Call Center: Fushatat e operimit: 1.Vodafone , Tim 2.Internet 4g ( fushate inovative dhe pa konkurence) 3.Fastweb Kriteret: 1.Zoterim i gjuhes Italiane 2.Eksperience e meparshme ne Call Center ...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Banakier/e

Rruga Andon Zako Çajupi, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kerlojme banakiere me eksperience pune turni i dyt ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkohet Banakier/e

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Bocca caffe kerkon te punesoje banakier/e dhe kamarier/e me eksperienc pune. Kontakt ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

BOCCA CAFFFE KERKON TEE PUNESOJE BANAKIER/E

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Bocca caffe kerkone te punesoje banakier/e dhe kamarier/e me eksperienc pune....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Klaton Bistro & Coffee Kerkon Kamarier/e

Perball univeraitetit europian te tiranes, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme. Jeni te mirepritur!...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Njoftim Pune

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj 3 balerina 3 dit ne jave paga shume e mire...
 • Profesioni: Balerina
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkohet Kamariere, Rroga E Kenaqshme

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2019
Kerkohet kamariere , rroga e kenaqshme...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Shitese Per Furre Buke

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shitese per furre buke ,paga shum e kenaqshme...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Eden Park Kerkon Te Punesoj Karier(e) Banakier(e) Dhe Sanitare.

Kryqezimi i rruges Barikada Me rrugen e Dibres , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Eden Park kerkon te punesoje kamariere,banakiere dhe sanitare me eksperience.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel ose whatsapp....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Ofrohen Vende Pune Masazhjere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Pashallesha tiran dhe durres ofron vende pune masazhjere me ose pa eksperjenc pune transporti i siguruar...
 • Profesioni: Masazhjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkohet Banakier/e

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier/e. Ambienti i qete dhe familjare. Pagesa 30000 ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Te Interesuarit te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten ne FAMED Lounge Bar Don Bosko ose FAMED Lounge Bar Unaze e re. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KL...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kamarjere

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme te punesojme Kamarjere me ose pa eksperience 8 ore pune e djela pushim....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle , italiane. Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tira...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Asistente Ne Zyre Me Eksperience

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane 50,000 Leke
Jemi nje kompani e madhe private distributore e mallrave te ndryshme qe importohen nga jashte. Vendi i punes eshte komod dhe ne mundesojme transportin. Kushtet e punes jane: - Bashkepunues - Te dije gjuhe Anglisht (Italishtja eshte bonus) -...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar New City Kerkon Banakier/e Me Eksperienc Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar new city kerkon banakier/e me pervoj pune, paga e kenaqshme te interesuarit te kontaktojne. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Mesuese Frengjishte Ne Zvicer

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albanien, Tirane 50 Euro
Kerkoj nje mesuese (femer) Frengjishte ne Zvicer per nje periudhe 3 mujore. Paga teper e kenaqshme. Mesuesja te kete keto kritere: - Te jete ne pension ose e papune (Preferohet mosha 35-55) - Te kete vite eksperience ne mesimdhenien e gjuhes -...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece

Kerkojme Baby-sitter

Rruga Vangjush Miho 21, Tirana, Albanie, Tirane 800 Euro
Kerkojme Baby-sitter. Jemi nje familje nga Kosova dhe jetojme ne France po kerkojme nje Baby-sitter qe te mude te kujdeset per femijen ton qe eshte 8 vjec. Jemi familje e qete e shume te kuptushem te thjeshte, kushdo qe do kete deshire te punoje tek...
 • Profesioni: Baby-sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofrohet Vend Pune Inxhinjer Mekanik / Profili HVAC, Termoteknike, Energjitike. Paga Shume E Mire

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:75,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Përshkrimi Pozicioni i punes: Menaxhimi dhe Ndjekia e te gjithe fazave te Implementimit te nje projekti Mekanik. Te koordinoj te gjitha punimet / sherbimet mekanike, gjate fazes se ofertes , si edhe gjate zbatimit te projektit ne nje kantier ose ne...

Ofrojme Vend Pune Per Magazinjer - Furnitor (profili Termoteknik HVAC )

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kompania jone per nevoja te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje: 1 - MAGAZINJER / FURNITOR Kerkesat minimale: - Te kete mbaruar shkollen e mesme ose te larte, avantazh te njohe programin Financa 5. - Te njohe ose te kete ekperi...

Kerkohet Financiere / Menaxhere Zyre Me Eksperience - Paga Shume E Mire

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Shoqeria jone per efekt plotesim vendi vakant, kerkon te punesoje nje Financiere / Menaxhere zyre me kohe te plote qe te minimalisht keto kushte: - Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik, ne Degen Finance - Kontabilitet. - Eksperience pune ne fin...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Ofrojme Vend Pune Per Hidraulik / Ndihmes Hidraulik (profili Termoteknik HVAC )

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kompania jone per nevoja te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje: 1 - HIDRAULIK DHE NDIHMES Kerkesat minimale: - Te njohe ose te kete ekperience ne instalimet dhe materialet hidraulike dhe sistemet e kondicionim - ngrohjes. - Minim...
 • Profesioni: hidraulik / ndihmes
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER/+ LAVAPJATESE - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:75,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet ndihmes kuzhinjer DHE lavapjatese ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restoranti...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Operator FOREX Broker Dhe RETENTION (Account Manager)

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/10/2019
Kerkohet operator forex dhe retention kerkojm operator per fushata forex ne gjuhen anglisht dhe italisht me orar te plote pagesa dhe bonuset motivuese. per informacion dergoni cv tuaj ne: contact@hrsolutional.com ...
 • Profesioni: Specialist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Mesuese Frengjishte Ne Zvicer

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:50 Euro
Kerkoj nje mesuese (femer) Frengjishte ne Zvicer per nje periudhe 3 mujore. Paga teper e kenaqshme. Mesuesja te kete keto kritere: - Te jete ne pension ose e papune (Preferohet mosha 35-55) - Te kete vite eksperience ne mesimdhenien e gjuhes -...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Mundesi Punesimi Me Standarte Europiane

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 02/09/2019
KOMPANIA LIBREX OFRON VENDE TE LIRA PUNE SI AGJENT SHITJESH: MENDON SE JE I MIRE PER BIZNES? MENDON SE JE I MIRE ME SHITJET? DESHIRON NJE PUNE QE TE OFRON MUNDESI FITIMI PA LIMITE DHE TE PLOTESON KUSHTE ME TE MIRA JETESE? DERGO NJE CV NE WHATSUP...
 • Profesioni: AGJENT SHITJESH
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Menaxhere E Mardhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Real Deal, agjensia imobiljare me dinamike ne treg eshte ne kerkim te nje Menaxhere Te Maredhenieve Me Klientin. Ne kete rol ti do te mbash kontakt te vazhdueshem me klientet deri ne shitje apo blerje te prones. Kujdesi yt i vazhdueshem do te bej qe...
 • Profesioni: Real Estate Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle , italiane. Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tira...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkojme Shitese Me Eksperiece Ne Librari Kancelari ZED, Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperience ne dyqanin Lodra Librari Kancelari ZED Myslym Shyri. Te jete e shkathet, e rregullt, korrekte me punen dhe klientet. Te kene pasur pervoje te meparshem ne sektorin e shitjes dhe komunikuese me klientet, te jete e di...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Restorant Tiku&Mato Kerkoj Te Punesoj Banakier,kamarier,kamariere.

Rruga Bilal Sina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj Banakier,kamarier,kamariere,paga e kenaqeshme per cdo info ne tele...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkohet Kamarier Me Eksperienc

Rruga Bilal Sina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Restorant Tiku&Mato kerkon te punesoj kamarier me eksperienc pune....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (ish Stacioni Trenit) kerkon te punesoje: -Banakier per turnin e 3. Page kenaqeshme dhe kushte pune shume te mira....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/08/2019

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2018
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim