kamarier bari  

 Online 333 lexues | 5 njoftime ne pritje

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Konsulente Imobiliar

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh pro...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Banakiere Femer Me Eksperienc Pune!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Kerkon: Banakiere femer me eksperienc pune, te jet e afte ne berjen e cocktaileve. Paga 35000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te telefonit....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja pe dhe me eksperience pune per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohen Agjente Shitje Qe Duan Te Fitojne 1000 - 3000 Euro Ne Muaj

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je energjik, i dedikuar dhe kembengules? - Te pelqen puna ne terren dhe me njerezit? - Deshiron nje mundesi per te fituar shume Leke? Ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal po zgjerohet dhe deshiron te punesoje 2-3 Agjente Imobiljare te rinj...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakier Turni I Trete(Unaze E Re)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr Adresa:Rruga "Teodor Keko" , Unaze e re....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkoj Kamariere Femer

Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkoj kamariere femer komuna Parisit kullat hawai me ose pa eksperienc . Tel ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Pozicioni I Punes: Back-end Developer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kompania - IVA Elektronik Pershkrimi i vendit te punes: Te ngreje dhe te manaxhoje RESTful Web Services me NodeJS. Te kete njohuri ne arkitekturen dhe llogjiken e aplikimeve server-side dhe integrimit me front-end. Te ndikoje ne rritjen e perfo...
 • Profesioni: Programues
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Trocadero Lounge Bar Kerkon Te Punesoj Barist Me Eksperienc Pune

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/10/2019
Page shume e kenaqeshme dhe bonuse ...
 • Profesioni: Barist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Mobile Developer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:49,000 Leke
Kompania: IVA Elektronik Pozicioni i punes: Mobile Developer Pershkrimi i vendit te punes: Kerkojme nje zhvillues Cross-Platform Mobile Developer qe perballon me sukses detyrat inxhinierike dhe te mirembajtjes. Vleresojme kandidat te cilet k...
 • Profesioni: Programues
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Pozicioni I Punes: Front–end WEB Developer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:49,000 Leke
Kompania: IVA Elektronik Pozicioni i punes: Front–end WEB Developer Pershkrimi i vendit te punes: Zhvillimi i Single Page Web Applications (SPA) ne Angluar, Bootstrap dhe Javascript. Te kete njohurite dhe aftesite te kombinoje UI Design me ...
 • Profesioni: Programues
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Ofrohet Vend Pune:Picier Dhe Krepier

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/08/2019
Ufo Bar kerkon te punesoje Picier dhe Krepier. Paga e kenaqshme me siguracione + 1 dite pushim ne jave....
 • Profesioni: Picier dhe Krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkojm Sanitare- Rroga 37,000 Plus Sigurimet.- 069 434 5514 Numri

Rruga Mitat Hoxha, Sarandë, Albania, Sarande Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/09/2019
Duhet te keni akomodim ne Sarande ose Shtepi sepse nuk ofrojm akomodim. ...

Kerkohet Mirembajtes Godine

Rruga Elbasanit perballe Pallatit te Brigadave, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/07/2019
Kerkohet mirembajtes godine >>Te kete njohuri ne : -fushen elektrike -hidraulike -ne meremetime etj >>Te kete deshmi profesionale ne ndonjeren nga fushat e mesipeme Puna 8-orareshe Page + siguracione ...
 • Profesioni: Mirembajtes godine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Trocadero Lounge Bar Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Page shume e Kenaqeshme , Bakshishe te Larta , Dhe bonuse ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 34,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Gjermane/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Salon Masazherie LUXEVA France Kerkojme Punonjes/e

Rruga Myslym Shyri 5, Tirana, Albanie, Tirane 1,800 Euro
Salon masazherie LUXEVA France kerkojme punonjes/e Me dhe pa eksperience. Kushtet e punes ekselente. Me nje ekpe qe ka vite eksperience te shkelqyer. Rroga shume e kenaqshme. Nuk jemi ne Shqiperi Jemi ne France Faleminderit ...
 • Profesioni: Masazherie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pasticier Profesionist Ose/dhe Teknolog Ushqimor

Autostrada Tirane Durres km 11, Tirane 70,000 Leke
ALTA Group, kompania lider ne importin dhe distribucionin e nje game te gjere produktesh profesionale, lende te para per pasticeri furra buke, akullore, industrite ushqimore dhe ato te prodhimit te qumeshtit me qender ne Tirane, ka hapur konkurs per...

AGJENT MARKETINGU

bulevard kashar, Tirane Me Marreveshje
Oferte per pune! Kompania Jone kerkon te punesoje agjente Tregtare! Mundesia me e mire e punesimit per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Nqs doni rritje ne karrier , Te ardhura me te mira, udhetime te regullta cdo 4 Muaj ne vendet me te...

ILegal Bar Ofron Vend Pune Per Banakiere (f)me Ekperience Pune, Te Jet Disponibile Per Te 2-ja Tur

Kompleksi Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILegal Bar ofron vend pune per banakiere(f)me eksperience pune, te jete disponibile per te 2-ja turnet....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohet Recepsionist/e

Rruga Elbasanit,perballe Pallatit te Brigadave, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/07/2019
Kerkojme Recepsionist/e Turni 1, Turni 2, Turni 3 Kriteret: -Te kete kryer studimet e larta Bachelor -Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze,njohja e nje gjuhe te huaj te dyte eshte prioritet -Te njohe programet baze te kompjuterit ...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

KERKOHET EDUKATORE

Rruga Hamdi Pepo, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
KOPSHTI "ASJA" KERKON TE PUNESOJE EDUKATORE ME ARSIMIN PERKATES.TE KETE EKSPERIENCE NE PUNE.TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE FACEBOOK : Kopshti Asja...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

NJOFTIM PUNE PER PASTRUESE HOTELI

Rruga Jeronim De Rada, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Kerkohet pastruese hoteli. Mosha 35-45 Vjec ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Bar 69

tek gjykata e krimeve te renda, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkojm kamarier/banakier turni 2 nr telefoni ...
 • Profesioni: kamarier/banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkese Per Elektricist

Rruga Llazar Xhajank , ish Fabrika e Ngjyrosjes, Tirane , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/08/2019
Shtypshkronja Guttenberg kerkon te punesoj nje elektricist qe te kete dhe njohuri ne fushen e mekanikes....
 • Profesioni: Elektricist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Tirane, TELEFONISTA PER CALL CENTER ITALIANO

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/08/2019
Easy Flow Sh.p.k. è un’azienda che opera da alcuni anni nella presa appuntamenti per offrire delle consulenze personalizzate ai privati e alle aziende del centro Italia. TELEFONISTA PER PRESA APPUNTAMENTI Buona padronanza della lingua i...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkohet Social Media Manager

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/07/2019
Optimum Recruiting po rekruton Social Media Manager me njohje të mira në: - Lead Generation: gjenerim kontaktesh të klientëve potencialë për kompani të ndryshme - Monitorimin dhe raportimin mbi performancen e platformave te mediave socia...

Programues Ne Web

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/07/2019
Kerkohet Web Master Te interesuarit duhet: -Të kenë njohuri të mira në Web programming dhe Graphics -Të kenë njohuri të mira në HTML, CSS , Bootstrap dhe Javascript - Njohuri shumë të mira në Wordpress. Konsiderohen si plus njohur...
 • Profesioni: Programues në Web
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Kamarieri

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/10/2019
Ofroj nje vend pune per Kamarier me eksperienc...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Eden Park Kerkon Te Punesoj Karier(e) Banakier(e) Dhe Sanitare.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Eden Park kerkon te punesoje kamariere,banakiere dhe sanitare me ose pa eksperience.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel ose whatsapp....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Punetor Duralumini

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Duralumin Zani&Koci kerkon te punesoje punetor per Duralumin dhe Alumin. Eksperienca e punes do te ishte avantazh. Adressa: 3 Deshoret, Yzberisht Nr. Cel ...
 • Profesioni: Duralumin
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkohet Kamarier/e Me Page Shum Te Mire + Siguracione Te Paguara!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

German Commercial Referent – With German And English At Professional Level

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/09/2019
Company Description EUMirror is an international group, based in the United Kingdom, with offices and plants in Slovenia, Bulgaria, Albania, Turkey and Russia as well. EUMirror Group specializes in the production and distribution of acrylic mirrors...
 • Profesioni: Sales Manager
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere -Banakier/e -Kujdestare lodrash per femije Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Spanish Commercial Referent – With Spanish And English At Professional Level.

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/09/2019
Company Description EUMirror is an international group, based in the United Kingdom, with offices and plants in Slovenia, Bulgaria, Albania, Turkey and Russia as well. EUMirror Group specializes in the production and distribution of acrylic mirrors...
 • Profesioni: Sales Manager
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

PHP Or ASP Developer

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/09/2019
Company Description EUMirror Shpk is an Albanian company in Tirana, part of the London based EUMirror Group. EUMirror Group specializes in the production and distribution of acrylic mirrors in global markets EUMirror Shpk provides EUMirror Group ...
 • Profesioni: Php Developer
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobiliar

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,111 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Ende i pa punë? Flet mirë dhe zotëron konfidencë te lartë? Do të largohesh nga punët sedentare të zyrave monotone? Kjo është mundësia Jote! Jo e të gjithëve! We are Hiring!! #lookingforajob Dergo CV tende: �property@futureh...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2019
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehomepriorityplus.al Tel: + Ap...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Forex , Kerkohen Agjente Per Apertura Dhe Retention

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 19/07/2019
Jemi ne kerkim te mbi 300 operatoreve per te inseruar ne fushate Forex, ne gjuhet ITALIANE SPANJOLLE DHE GJERMANE. Orari 9:00-18:00 nga e hena ne te premte. E shtuna dhe diela pushim. Pagesat jane te kenaqshme : Retention : 500 euro + bonuse Ap...
 • Profesioni: Konsulente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

AGJENT MARKETINGU

bulevard kashar, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Oferte per pune! Kompania Jone kerkon te punesoje agjente Tregtare! Mundesia me e mire e punesimit per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Nqs doni rritje ne karrier , Te ardhura me te mira, udhetime te regullta cdo 4 Muaj ne vendet me te...
 • Profesioni: AGJENT MARKETINGU
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkojme Inxhinier Mekanik

Rruga Demokracia, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/07/2019
Shoqeri e ndertimit 2N shpk, kerkon te punesoje inxhinier mekanik. Inxhinier mekanik duhet te plotesoje keto kriteret: -Te kete mbaruar arsimin e larte -Te kete njohuri mbi skelerine -Te kete eksperience pune. -Te kete aftesi manaxheriale. Te ...
 • Profesioni: inxhinier mekanik
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim