ku kerkohen operator ne durres 11817 njoftime

 Online 354 lexues | 0 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit/ Kompleksi Dinamo” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne ...

(TIRAN & FIER) SEI IN CERCA DI UN LAVORO STABILE?

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
TIRANA CERCASI - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA TELEFONIA (multibrand) - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA IN ENERGIA (multibrand) - 2 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA (POSSIBILITA DI SCEGLIERE LA CAPAGNIA CHE SI VUOLE LAVORARE) ...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Pozicion I Lire Pune Kamarier/e Per Restorant Floga Te Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/05/2019
Kerkohet kamarier/e per resatorant Floga te interesuarit te kontaktoje ose na shkruani ne whatsapp...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Century 21 Enternal Po Rekruton Konsulente Imobiliare!

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 22/06/2019
Profili i agjentit te synuar jane grupmoshat 28-40 vjeç, sidomos ne sektore Bankar, Shitje, Menaxhim, Komunikim, Inxhinier, Arkitekt, Jurist dhe me natyre te theksuar sipermarrese. Zyra Century 21 Enternal ofron mundesine e punesimit ne pozicio...
 • Profesioni: Agjente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Angular 2+ Developer

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/06/2019
Ne po ndërtojmë një platformë të gjeneratës së fundit duke përdorur Angular 2+. Kjo platforme është në gjëndje të suportojë mijëra vizitorë në ditë, në mobile dhe në desktop. Ne po kerkojmë një developer të apasionuar, me ekpe...

Pozicion I Lire Pune Ndihmes Guzhinier Per Restorant Floga Te Rruga E Elbasanit

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:32,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/05/2019
Kerkohet Ndihmes guzhinier per resatorant Floga te interesuarit te kontaktoje ose na shkruani ne whatsapp...
 • Profesioni: Ndihmes guzhienier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Hotel Vila Anna Kerkon Sanitare/Pastruese

Rruga Mak Albania Mali Robit, Kavaje Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Hotel Vila Anna tek Mali Robit kerkon sanitare pastruese Te interesuarit Te kontaktojne ne whattsup ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Kerkojm Banakier/e

Rruga Tish Dahia, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2024
Kerkoj banakier/e me eksperienc pune coffee time bar ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Kerkojme Kamarjer

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkojme kamarier me eksperienc pune vetem turni pare kushte shum te mira pune edhe paga e kenaqshme plus sigurime edhe me 1 dite pushimi ne jave ...
 • Profesioni: kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

Farmaciste

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Farmaci Agimi2 kerkon te punesoj farmacite mer 4 ose 6 ore. ...
 • Profesioni: Farmaciste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Tirane, Ofrojmë Vend Pune Asistente Zyre

Liqeni Thatë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkohet Asistente Zyre : 1. Të ketë përfunduar arsimin e lartë. 2. Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze 3. Njohja e gjuhëve të tjera përbën avantazh 4. Njohje e mirë e paketës Microsoft Office 5.Preferohet me banim tek zona e K...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

Century 21 CPM Kerkone Menaxhere Zyre

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Century 21 CPM kompani me pervoje 5 vjeçare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi po kerkon te rekrutoje menaxhere zyre! Profili i kandidatit: - Te kete mbaruar arsimin e larte - Preferohet me eksperience te meparshme ne menaxhim...

URGENTE!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
URGENTE!!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO IN LINGUA ITALIANA PER CALL CENTER APERTO DA 6 ANNI OFFRIAMO DAI 250 AI 350 LEK ORA E BONUS DAI 5000 AI 23000LEK SECONDO GLI APPUNTAMENTI PRESI. ORARI DALLE 9,30 ALLE 15,30 ...

Mundesi Punesimi.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE RITELLO Hap vende te reja pune si: Agjent/e & Menaxher/e marketingu, me ose pa eksperience pune. Pagesa baze + perqindje Duke filluar nga 350-500 € (Euro) Madje dhe shume bonuse te tjera. Gjithashtu perfshihen u...

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Kerkohet Kamarier/e Ne PaPirunj Restorant.

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Kamarier/e dhe ndihmes Kamarier/e ne paPirunj Restorant. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +. ...

Kerkohet Shitese

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 36,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperienc ne Pasticeri Furre buke Te kete aftesi te mira komunikuese. Te kete shkathtesi ne paketim E sakt ne llogari Vendbanimi afer ben avantazh...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Ende I Pa Pune?

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : htt...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Its Coffee Time

Rruga Tish Dahia, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet banakier/e me eksperienc pune itscoffeetime...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Tirane, Kerkojme OPERATOR TELEFONIKE Me Page 330 L/ora NETO Per Fushatat TIM, VODAFONE, WIND, FASTW

Komleksi Halili, kati 4,Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2018
1. RENOVATIO SHPK KERKON OPERATORE TELEFONIKE. Ofron kompensim deri ne 330 lek /ora NETO dhe komisione me te larta ne treg. Pagesat shume te rregullta muaj per muaj ne date te caktuar, pa vonesa! Punojme me turne te variueshme ( part -time) nga...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Punetor Prodhimi

Prush, Vaqarr, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
F&M Reklama eshte nje nga kompanite kryesore ne tregun e reklamave ne Shqiperi, e cila ofron te gjitha produktet dhe sherbimet ne fushen e reklamimit, ku perfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me germa 3D, punim...

Kerkohet Staf

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet staf: kamarier&banakier me eksperience pune tek Killing Time tek rruga Sami Frasheri. Per me shume kontaktoni ne nr ...
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

Kerkoj Sanitare

Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet sanitare. Ora e punes 7 - 15:30. Pagese + Sigurime. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

Bar Oslo- Smail Bar

Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Bar oslo —Smail bar kekron te punesoje kamarier me turne banakiere femer me turne sanitare me turne kushte shum te mira pune paga e kenaqshme per me shum info ...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

Jurist Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane ofrohet vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Jurist me eksperience pune Kriteret: Te kete mbaruar fakultetin Juridik Te kete eksperience pu...

Tirane, Kerkohet Asistente Zyre

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane, vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Asistente zyre Kerkesat: 1- Te dije gjuhen angleze ne menyre perfekte. Te shkruar dhe te folur niveli C2...

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Creepiere,Banakiere,Kamariere (F)

Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania, Durres Pagesa:35,000 Leke
Paulownia Beach Bar kerkon urgjentesisht: Puntore fasfood Me Experience. Banakiere/Kamariere ,, Me apo experience. Ofrohet Food,transport,paga te mira...
 • Profesioni: Beach bar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Team Leader

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 07/05/2019
Axis Holding translation technical services e una societa Svizzera che offre servizi di traduzione e interpretazione, manualistica tecnica, grafica e assistenza legale. Il gruppo e¨ presente in 15 paesi. Abbiamo una tra le piu capillari reti di a...
 • Profesioni: team leader
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

Ofroj Vend Pune Inxhinier Elektrik

Rruga e Barrikadave, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Vitalux Sh.p.k. Kompani e specializuar ne ndricimin industrial profesional dhe dekorativ, distributor i markave nderkombetare ne fushen e ndricimit, kerkon te punesoje: Inxhinier Elektrik/Elektronik. Detyrat dhe Pergjegjesite: • Projekt...
 • Profesioni: Inxhinier Elektrik
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Banakier Turni Pare

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/06/2019
Banakier turni Pare orari 08:00-16:00. Pagesa 30000 lek + Siguracione. 1 vakt perfshire ne restorant. Kriteret: 1. Korrektesia 2. Profesionalizmi (njohuri baze mbi cocktailet) 3. Pergjegjshmeria Nese i plotesoni keto kushte na kontaktoni ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

Call Center

Kinema Agimi, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kerkojme operatore telefonik qe zoterojne gjuhen angleze per pozicione te ndryshme ne forex. Te kete eksperience ne forex (6 muaj minimum) Disponibilitet full time Ofrojme : kontrata te rregullta pune Bonuse ditore , ja...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere -Kamarier -Banakier Paga ne baze te aftesive te punes....

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 250 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 300 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Kerkoj Te Punesoje Nje Femer

Dhërmi, Albania, Himare Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/06/2019
Kam nje biznes familjar dhe me duhet dikush te kujdeset per shtepin. Perfshir ushqim + strehim ne kushte optimale. ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

PIZZA ENO Kerkon Shperndares Picash

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Tirane Pizza Eno kerkon te punesoj motorrist per shperndarje picash me motorrin e piceris. kandiidati duhet te disponoj leje drejtimi (patent) puna eshte 8 ore 10-18 ( e diela pushim ) Te interesuarit te kontaktojn vetem ne kete nr cel: ...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkohet Kuzhinjer

Qeparo, Himare Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet kuzhinjer me eksperience pune per sezonin turistik ne Qeparo....
 • Profesioni: Kuzhinjer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkoj Kamarjere

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kajo Lounge Bar kerkon te punesoje kamarjere me eksperience pune me pare. Rroga do jete e kenaqshme . Rroga do jete sh e kenaqshme. Lokali ndodhet ne rr Andon Zako cajupi prane stadiumit dinamo. ...
 • Profesioni: KAMARJERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkohet Kamarier/ Ndihmes Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2019
Bar-Restorant Belmondo kerkon kamarier per turnin e pare, dhe ndihmes kamarier per turnin e dyte. Kerkohet seriozitet dhe aftesi te mira komunikimi me klientet dhe koleget. Ofrojme pagese shume te mire dhe sigurime shoqerore. per me shume informac...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim