njoftime com 

 Online 350 lexues | 12 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune. Te interesuarat j...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 1,234,568 Leke
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -Banakier/e -Barist/e -Kamarier/e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN SPANJOLLE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN SPANJOLLE, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE AMBICIOZ. OFROH...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Krepier/Krepiere me eksperienc...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Specialiste Marketingu

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 2 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fushatave marketing online. • P...

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal eshte ne kerkim te njerezve me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nje nivel tjeter. Ne kembim ne u mesojme profesionin me elitar ne...

AUTO CENTER

Rruga Vasil Shanto, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -13.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 29 regjistrime-65.000 leke ...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kompas Real Estate & Travel Agency Kerkon Asistente Zyre!

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kompas Real Estate & Travel Agency kerkon te punesoje nje asistente zyre! Preferohet te kete eksperience ne agjenci turistike! Page baze + perqindje % Kushte shume te mira pune! Gjithashtu kerkojme edhe agjente imobiliar me ose pa eksperie...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

KERKOHET KAMARIER VETEM TURNI 1

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Caffe "VILA KION" kerkon te punesoj: -Kamarier vetem per turnin e pare 06:00-14:00. -Paga e kenaqshme. -Siguracione te paguara. -Kushte te mira pune. Te interesuarit te kontraktojne ne ....
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Kamarier Bar Café

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier afatgjate,me eksperience per bar kafe. Kushte te mira pune dhe pagese e mire...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Vend Pune Kamarier/e

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2019
Wine Bar ofron vend pune Kamariere . Kriteret: Te kete aftesi te mira komunikuese dhe seriozitet , te jete e paraqitshme , mosha jo me shume se 28 vjeç si dhe te kete eksperience pune te meparshme . Adresa: Rr.Myslym Shyri Te interesuarit te ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Kamarier Page Shum E Mir Plus Bakshishe

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkohet kamarier rruga durresit page shume e mir bakshishe staf super i komunikueshem orare fleksibel...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/11/2019
Bar Belmondo kerkon banakier me eksperience. Puna 8- orarshe. Pagesa 30000 te reja ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Kamarier Dhe Banakier/e.

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkoj te punesoj Kamarier edhe banakier/e me eksperienc pune. Me kushte shum te mira. ...

Tirane, Ofroj Vend Pune Banakier/e & Kamarier/e

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2019
Metro Hotel Tirana eshte hoteli me i ri ne zonen e ish Bllokut – Tirane . Unik ne llojin e tij , hoteli eshte nje nderthurje e artit dhe arkitektures moderne. Vendodhja ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes e ben me favorit ne zgjedhjen e...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI SHUME E MIRE PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje...

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pozicion Pune Vakant

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania e Sigurimeve Atlantik Sha ofron pozicion pune "Menaxher" Kriteret qe nje kandidat duhet te plotesoj jane: -Studime te larta ne fakultetin ekonomik ( menaxhim biznes, marketing) -Aftesi te mira menaxhimi edhe nese ka studiur n...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Dollar
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Banakier/e Kamarier/e Kujdestare per kendin e lojrave ...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 24/11/2019
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune. Te interesuarat j...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Shitse Me/ose Eksperience

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Kerkohet shitese per nje dyqan mjekesor nel aprake, orari 9 ore me turne. pagesa e diskutueshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Bare Porta Kerkon Te Punsoj Kamarier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar porta kerkon te punsoj kamarier / e me ose pa eksperienc pune kushte shum te mira pune paga shum e kenqshme kushte te mira pune te interesuarti te kontaktojn....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/02/2022
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Recepsioniste/Sekretare

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Weweb kerkon te punesoje nje vajze me paraqitje serioze per pozicionin e recepsionistes. Detyrat kryesore: - Mikpritja e vizitoreve dhe kandidateve per interviste - Pergjigja e telefonatave, dergimi i emaileve dhe transferimi i mesazheve ne sek...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,234,568 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -Banakier/e -Barist/e -Kamarier/e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...
 • Profesioni: AGJENT SHITJE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

MUNDESI SHUME E MIRE PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2019
KOMPANIA GJERMANE “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje...

Sushi Rest Kerkon Ndihmes Guzhinier

Rruga Brigada e 8, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kërkojmë ndihmes guzhinier/e,restorant Sushi, Pagesa fillon nga 30,000, me dhe pa eksperience Të interesuarit të na kontaktojnë ne whats up, ...
 • Profesioni: Ndihmes Guzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:1,500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal eshte ne kerkim te njerezve me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nje nivel tjeter. Ne kembim ne u mesojme profesionin me elitar ne...
 • Profesioni: Real Estate Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Banakier/e Kamarier/e Kujdestare per kendin e lojrave ...

Specialiste Marketingu

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/11/2019
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 2 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fushatave marketing online. • P...

Kerkohet Kamarier !!!!!!!

Rruga At Zef Valentini, Tirana, Albania perballe me deren e drejtorise se doganes , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kerkohet kamarier me ose pa eksperience pune per turnin e paradites. Te jet i komunikueshem ....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim