puno ne malte 10246 njoftime

 Online 416 lexues | 2 njoftime ne pritje

UNION: Ofron Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Telefonia / Energji, Italisht (TI

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION CONTACT : Ofron Punesim te menjeheshem per 100 operatore dhe 10 Team Leader ose grup...

Punesim I Menjehershem Si TEAM LEADER !!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Offriamo lavoro come TEAMLEADER con pagamento minimo 60000 lek di base. Si richiede: 1...

Fillo Nje Kariere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
Real Deal, Agjensia Imobiliare me dinamike ne tregun Shqiptar, ka 2 vende te lira pune per...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise Nr.1 ne Bote te Real Estate, eshte ne faze faze rekrutim...

Mundesi Punesimi, Agjente Forex Per Gjuhet Gjermanisht🇩🇪, Spanjisht🇪🇸,italisht🇮🇹,a

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

PUNETORE FAST FOODI + KAMARIER/E + SANITARE + KASIER

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, Te kene njohuri te mira...

Content Creator - Per Marketing

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
- Di te perdoresh Kameran dhe programet video-edituese? - Je krijuese, pozitive dhe te pe...

Flet Shume Mire Italisht Dhe Di Te Shesesh? Ne Punesojme Vetem Me Te Miret!

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
General marketing group ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhen italiane ...

Kamarier/e - Banakiere - Krepjer/e ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

Kerkohet Motorrist (Lexoni Njoftimin)

Rruga Thoma Kacorri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke
Duhet te ket motorrin e tij Ofrojm 8 deri ne 10 ore Pagesa 180 Lek ora plus per cdo rrug...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 12:10

Kerkoj Te Punesoj Farmacist/e

rruga ndoc deda Milot albania, Lezhe Pagesa:50,000 Leke
kerkoj te punesoj Farmacite ose farmacist , per nje farmaci ne zonen e Milotit. paga dhe k...
 • Profesioni: farmaciste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 12:10

The Nest Cafe Kerkon Nje Kamariere Nje Banakiere

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
The Nest Kafe kerkon te punesoje nje Kamariere nje Banakiere paga dhe kushte pune te kena...
 • Profesioni: Kamariere/
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 12:10

Kerkohen Operator Te Gjuhes GREKE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
Το Call Center INFOVEST shpk δίνει εργασία σε άνδρες και γυν...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 12:10

Kerkojme Programues Profesionist

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:100 Euro
Kerkojme Typo3 Senior Developer - PHPstorm als IDE mit XDEBUG Typoscript Debugin...
 • Profesioni: programues
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 12:10

Kerkojme Kuzhinier , Ndihmes Kuzhinier ,kamarier Restoranti

Rruga Nacionale Vore - Fushe Kruje, km 4, 1039 Tirana, Albania , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompleksi Autostation kerkon nje guzhinier dhe nje ndihmes kuzhinier ! Ndihmesi me ose p...
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 12:10

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Kerkohen Infermier/e Per Punesim Ne Gjermani

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 3,500 Euro
Pozicioni Infermier/e Infermieret qe ne kerkojme duhet te presin dhe te kujdesen me pro...

Back Office/Vendite

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Cruisetopic.it Cerca Back office/Vendite - ottimo italiano scritto e parlato -alme...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane. 2)-Ek...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

Kompania Zvicerane Ofron Vende Te Lira Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
KOMPANIA ZVICERANE ofron vende pune si agjente/e shitjesh me/pa eksperience. *Trajnime fa...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjere (f) Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1). Banakjere (f) Me Eksp

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperience(turni 1). banakjere (f)...

Kerkojme Kuzhinier

Rruga Nacionale Vore - Fushe Kruje, km 4, 1039 Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompleksi Autostation kerkon nje guzhinier dhe nje ndihmes kuzhinier ! Ndihmesi me ose p...
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 12:10

Kerkojme Operatore Gjermanisht Per Sondazhe

Rruga Abdulla Keta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme operatore gjermanisht per sondazhe!!! Marktforschung! Mitarbeiter für die Dur...

Tirane, Oftoj Vend Pune Konsulent/Agjent Imobiliar

Rruga Sulejman Delvina , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet s...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 26/03/2019 12:09

Nero Aesthetics Ofron Vend Pune Per Manikyriste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Nero Aesthetics ofron vende pune per manikyriste! Vajzat duhet te jene me eksperience, te ...
 • Profesioni: Manikyriste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 12:04

Shitese/Kamarier

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrojme vende pune shitese ne Bakery Ardi shpk,kushte pune shume te mira,page e kenaqshme ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 26/03/2019 10:55

Kompania Zvicerane Ofron Vende Te Lira Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
KOMPANIA ZVICERANE ofron vende pune si agjente/e shitjesh me/pa eksperience. *Trajnime fa...
 • Profesioni: Agjent/e shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 26/03/2019 10:25

Specialist Grafik Dizajn-parapergatitje Per Shtyp

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Creo Studio shpk eshte nje nga kompanite lider ne fushen e prepress/parapergatitje per sht...
 • Profesioni: Specialist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 09:57

Specialist Agjent Imobiliare / Real Estate

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme ...

Back Office/Vendite

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Cruisetopic.it Cerca Back office/Vendite - ottimo italiano scritto e parlato -alme...
 • Profesioni: back office
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 09:48

Koordinatore Zyre

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pershkrimi DREAM Albania Real Estate me pervoje 11 vjeçare ne tregun e pasurive te palua...
 • Profesioni: Koordinatore Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 09:48

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Bar-Restorant Belmondo kerkon kamarier me eksperience per orarin e paradites. Ambienti es...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 26/03/2019 09:45

Nanas Bakery Kerkon Banakiere

Lana River, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Nana’s Bakery Kerkon te punesoje Banakiere. Rroga 300 Mije Leke plus siguracione. Adres...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 09:45

Juriste

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet juriste prane Collection Company me ose pa eksperienc pune .Te kete aftesi te mi...
 • Profesioni: Juriste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 26/03/2019 09:45

Menaxher Dhe Agjent Shitjesh Ne Terren

Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
TOP-OIL SH.A lider ne tregun shqiptar per fushen e vajrave lubrifikante per automjet, kami...

Ofroj Vend Pune Kamarjer Paga E Kenaqshme

Rruga ali demi,sa kalon shkollen Kushtrimi i lirese,ngjitur me Big market , Tirane Pagesa:15,000 Leke
Ofroj vend pune si kamarjer ! Paga e kenaqshme ! ...
 • Profesioni: kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 09:09

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere (F) Dhe Banakier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamariere(F) (Paga 20000-26000 Leke) -Banakier/e (Paga 35...

Ofroj Vend Pune Per Kamarier Mashkull Vetem Turni I Pare Bar Kafe Tek Ish Markata E Vjeter Ali Demi

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj kamarier mashkull vetem turni i pare tek ish markata e vjeter ali demi ngjitur me b...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Date: 26/03/2019 09:00

Punonjes Desku

Tirana International Airport Nënë Tereza, Airport Parking, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania Aima sha qe zoteron Franchisee e Hertz Rent a Car, me vendndodhje ne Rinas, kerko...
 • Profesioni: Punonjes Desku
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 26/03/2019 08:42

Kerkohet Nje Supervizor Ne Gjuhen Greke

Rruga Millosh Shutku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Line System kerkon Supervizor dhe teamleader per gjuhen greke. Paga shume e kenaqshme. T...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 26/03/2019 08:09

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, Te kene njohuri te mira...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 23:53

Manaxhimi I Porosive Te Klienteve Nepermjet Programeve Profesionale.

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon punesoje punonjese(femer) per manaxhimin e porosiv...
 • Profesioni: administrate
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 22:41

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim