spitali amerikan 3 vende pune 

 Online 159 lexues | 4 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

SHOFER PER SHPERNDARJE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kompania lider ne treg Biote Albania Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. Te interesuarit duhet : te disponojne patente te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise. te jene te komunikue...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Ne Gjuhen Shqipe

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 27/09/2019
Kompania lider ne treg Shop Tv ,eshte ne kerkim te zgjerimit ne staf Pozicioni vakant pune꞉ Operatore kriteret꞉ • te jete e komunikueshme dhe te dije te punoje ne grup • me ose pa eksperience pune • te jete fleksibel gjate orari...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Call Center - SHQIP

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kerkohen agjen per call center ne gjuhen shqipe Orari i punës: 6 orë në ditë Të gjithë kandidatët e interesuar të dergojne [u]CV[/u] ne: contact@bionatural.al...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Agjente Shitje Nga Shtepia

Shqiperi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Pershendetje, kerkojme agjent shitje per kompanine kozmetike Farmasi. Puna behet nepermjet broshurave katalogeve, pa asnje kosto fillestare apo detyrim kohor/ ditor pune apo afat kohor porosie. Cdo porosi behet online nga shtepia juaj kudo qe jetoni...
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Recepsioniste Ne Palester

Rruga Musa Maci, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet Recepsioniste ne palester. Personat e interesuar te kontaktojne. Paga e kenaqshme dhe orari i punes pasdite. ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Estetiste

Pran Zjarfikses 21 dhjetori, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/10/2019
Kerkohet nje vajz per thonjt. Kushtet e punse te kenaqme. Dyqani ndodhet ne nje vend te populluar pran konvikteve te 21 dhjetori....
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Punonjes/e Sherbimi

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/10/2019
Kompania Ami Event, si pasoje e zgjerimit te stafit, kerkon te punesoje punonjes/e Dekori Part -Time. karakteristikat : - Mosha mbi 18 vjec. - I/e pergjegjshem - Fleksibel ne orare - Kreativ Apliko tani: hr@ami-event.com Cel: ...
 • Profesioni: Punonjes Dekori
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohen 2 Shitese Dhe 1 Shofer.

Rruga Bardhyl, pranë kryqëzimit, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/10/2019
Boronica Albi kerkon te punesoje 2 shitese dhe 1 shofer. Shiteset preferohen te jene nga mosha 20-35. Paga baze 20000 te reja + siguracione....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkoj Nd.Guzhinjere (Femer)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/11/2019
Kerkoj ndihmse guzhinjere me ose pa eksperience Per gatime tradicionale. Kushte te mira pune Orari 12 - 8 e 30 Sigurimet shoqerore dhe shendetsore te paguara 1 dit ne jave pushim Paga 22000 lek Ambienti eshte familjare Adr.rr don bosko tek v...
 • Profesioni: Nd.Guzhinjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Banakier

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Noa Caffe Kerkon Banakier

Xhanfize Keko, Tirane 35,000 Leke
Noa Caffe kerkon banakier me eksperience pune, paga e kenaqshme (me mareveshje) dhe siguracionet e perfshira. Kushte te mira pune + ndihme ne banak!...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Agjente Udhetimi (Femer)

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Agjensia ELITE TRAVEL kerkon te punesoje agjente udhetimi (femer) me kohe te plote. ⬇ Kriteret e kandidates: - Te kete njohuri te mira ne perdorimin e internetit dhe rrjeteve sociale. - Te njohe shume mire gjuhen angleze me shkrim dhe me g...
 • Profesioni: travel agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHEN SHOFER PER TRANSPORT NDERKOMBETAR!!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,750 Euro
Agjensia e Punesimit SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon : SHOFERA PER TRANSPORT NDERKOMBETAR MALLRASH !!! PAGA 1750 EURO NETTO!! KERKOHET : -PATENTE CE -NJOHURIA E GJUHES ANGLEZE -KAR...

Kerkohet Punetor Magazine Me Eksperience

Rruga industra, Tirane 35,000 Leke
Kerkohet punetor magazine. Puna ka te bej me ngarkim shkarkim mallrash me pesha deri ne 25 kg por mesatarisht me te ulta (rreth 10 kg). Kushtet: - Te jete i after per inventar magazine, sistemim te rafteve dhe mirembajtje te magazines. - Te jet...

Bar Kritea Kerkon Kamarier/e Ose Banakier/e Me Page Shume Te Mire + Siguracione Te Paguara!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

CASA DEL CIBO Kerkon STAF

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Casa Del Cibo kerkon te punesoje : SHITESE BUKE Turin i II 15:00-22:00 BANAKIERE Turni i II 15:00-21:30 SANITARE Turni 1 08:00-16:00 PUNETORE SHERBIMI "SELF SERVICE" DHE NE SALLE -> PART TIME 10:00-14:00 Orari,p...
 • Profesioni: STAF
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/09/2019
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkoj Punetore Per Shtepi 2 Here Ne Jave

Rruga Alla mes kopshit zoologjik dhe botanik, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/08/2019
Kerkoj nje zonje 35-50 vjece per punet e shtepise dhe hekur ne nje shtepi 1+1. Puna eshte 2 here ne jave , prane kopshtit Zoologjik. Te interesuarat te me kontaktojne sa me shpejt tek nr: . Faleminderit....
 • Profesioni: Pastrim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/09/2019
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...
 • Profesioni: Furretar, Byrek
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Shites/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
SMART STORE ALBANIA Kerkon punetor/e me eksperience pune ne fushen e marketingut per shitje celularesh dhe aksesoresh te ndryshem. Per me shume informacion na kontaktoni. ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Auto Master Kerkon Te Punesoj!

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/10/2020
Auto Servis Master kerkon punonjes me profil: – Specialist per lyerje makinash (bojaxhi) – Stukator – Montues/çmontues Me/pa eksperience pune. Adresa: rruga Muhamet Deliu, Fresku, Tirane Nr. Kontakti: ...
 • Profesioni: Stukator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

KERKOJ RECEPSIONIST/E NE HOTEL

Rruga Adem Jashari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:31,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2019
KERKOJ RECEPSIONIST/E NE HOTEL ME KLIENTELE KRYSISHT TE HUAJ PER TURNIN E PARE DHE TE TRETE. PREFEROHET NJOHJA E GJUHES ITALIANE DHE ANGLEZE. ...
 • Profesioni: RECEPSION
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kërkohet Agjent Shitjesh

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Infinaty Studio kërkon të punësoj agjent shitjesh. ...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Pershendetje !

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje kerkoj nje goce e cila deshiron ndarje qeraje ne fushen e parukierise , une personalisht do merrem me estetiken e thonjve . Nqs ka ndonje te interesuar ju lutem me shkruani ne wup ....
 • Profesioni: Estetike thonjsh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Ndihmes- Specialist Hidroizolimesh.

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania MBK Import- Export (Tirane), me aktivitet importimin dhe tregtimin e parketeve dhe dyerve te brendshme dhe materiale te ngurta per hidroizolim dhe autonivelant, per nevojat e saj kerkon te punesoje nje punonjes (mashkull) ne pozicionin e n...

Operator Internet & Gaming Center

Rruga Haki Stërmilli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Internet Game Center REDI Ofron vend pune operator/e interneti & gaming center per turnin e pare ose te dyte. Paga 30.000 leke + Sigurime shoqeror dhe shendetesore Kriteret: 1- Njohuri te mira te programeve kryesore te kompjuterit . 2- Eks...
 • Profesioni: Operataor/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Kamarier/e

Ish parku autobuzave, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier/e me koh t pjesshme Te shtunen dhe t dielen turni 2 Paga e kenaqshme ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke) -Pastruese Page 25000 (mije leke)...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar New City Kerkon Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar new city kerkon kamarier me pervoj pune paga e kenaqeshme, te interesuarit te kontaktojne...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamarier, Banakier, Host

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj te punesoj, kamarier/e banakier/e dhe Hostes Pagesa e kenaqshme,...

Kamarier

Rruga Andon Zako Çajupi, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:19,000 Leke
Kerkojm kamarier me eksperience pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim