gjuhet e programimit 

 Online 178 lexues | 13 njoftime ne pritje

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Kamariere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Kamariere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Sanitare femer (me ose pa eksperienc ...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Restorant Gjino Kastra Keron Te Punesoj Puntore Guzhine (pjatalarese)

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,puna eshte me turne lokali funksjonon cdo dite te javes pushime nuk ka.Jeni te mirepritur te restoranti ku edhe do merni edhe informacion me te detajuar reth punes...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste E Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Nese je ambicioze e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Specialiste Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh me klientet e kompanise per t'...

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kamarier/e *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

Filloje Muajin Mbare!!!! Me Sukses, Me Motivim, Me Shume PARA!!! Po Po, E Lexove Sakte!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen ,italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier me eksperienc pune ,puna eshte me turne .Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Tek Regency Casino

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taiwan ne qender te Tiranes shpall vende te lira pune ! Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 30 vjece ne pozicionin e Kamarieres. Ofrohen kushte shume te mira pune: 1- Ko...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -picajol / e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Kamarier/Banakier

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkojm 1 person qe te bej kamarier/e/banakier/e per turnin e dyte. Paga dhe kushtet te kenaqshme. Adresa rruga Sami Frasheri prane NOBIS. Te interesuarit mund te paraqiten te lokali ose te telefonojn ne nr ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Kerkohet Sanitare Per Palester

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:12,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/01/2020
Kerkohet sanitare per palester ne zonen e Vasil Shantos, per 3 ore cdo dite, nga e hena ne te shtune ne oraret 08:00-11:00. Kushdo i interesuar te telefonoje ne ....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Agjent-shitje

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kompania Aura kerkon te punesoje agjent shitje ne terren,kriteri kryesore eshte deshira per te qene i suksesshem! -kushte dhe pagesa europiane -orare fleksibel -paga baze plus perqindje Jeni te mirpritur per te aplikuar prane zyrave tona! ...
 • Profesioni: agjent shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

POZICION PUNE SI MENAXHER/E SHITJESH DHE MARKETINGU

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 29/01/2020
Pozicion i hapur pune si Menaxher/e shitjesh. Pagesa me komisione deri ne 50% te 'cdo shitje ku fitimet mesatare jane nga 500- 1000€/muaj. Perben avantazh eksperienca e meparshme ne shitje dhe marketing. Kandidater jane te lutur te de...
 • Profesioni: Menaxher/e shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Pozicioni Recepsioniste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punonjese per pozicion recepsioniste.Kushtet e punes dhe ambjenti jane shume komode dhe ne pershtatje me legjislacionin ne fuqi.Pagese e kenaqshme.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit . ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/01/2020

Shitese Butiku Ne Tirane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/01/2020
Kerkohet nje vajze shitese per butik. Mosha 16-25 vjeçe. Me ose pa eksperience, e rendesishme eshte te jete e sjellshme dhe me aftesi te mira komunikuese. Dergoni CV tuaj ne E-Mail: romeobutik@gmail.com...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 18/01/2020

OPERATOR ANGLISHT

Zogu I Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
we are hiring agents in English language to work in forex call center. Full time only (10-7)pm With or without experiences Payment starts from 400Euro+ bonuses only Whatsapp ...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/01/2020

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/01/2020

Kerkohet Dado

Rruga Islam Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 27/01/2020
Kerkohet Dado te kujdeset per nje femije 1 vjec nga e hena deri te premten. Orari: nga ora 6.30-17.00 per 3 dite ne jave dhe nga ora 8.00-16.30 2 ditet e tjera. E shtuna e djela pushim. Pagesa 300.000 leke(te vjetra). Eksperienca e meparshme si dado...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

SHOFER KAMIONI NE AMERIKE -USA

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Dollar
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_AMERIKE #KERKOHEN_SHOFERE_KAMIONI_ #PAGA_50000_DERI_NE_70000_EURO_NE_VIT #PRANOHEN_APLIKANTE_NGA_MAQEDONIA_DHE_KOSOVA 🎯 💰💰💰💰🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 __________________________________________...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni I 3

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar Unaze e re ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

La Collina Kerkon Banakjer/e Kamarjer/e

Rezidenca Kodra e Diellt, Tirane 30,000 Leke
Kerkoj Staf per Bar Restorant Piceri Banakier/e Kamarjer/e Te interesuarit kontakt watsap ose sms. ...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan, Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Agjent-shitje

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Kompania Aura kerkon te punesoje agjent shitje ne terren,kriteri kryesore eshte deshira per te qene i suksesshem! -kushte dhe pagesa europiane -orare fleksibel -paga baze plus perqindje Jeni te mirpritur per te aplikuar prane zyrave tona! ...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Sekretare - Koordinatore

Rruga Industriale 80, Kashar, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
SI.SI-AL Sh.p.k, exercising its activity in road safety and road markings in Albania, Kosovo and Macedonia, is looking to hire an individual with the following demonstrated skills and strengths: Under the overall supervision of the Special Assist...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Astir Ose Don Bosko

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

Kerkohet Banakiere

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
C''EST LA VIE BAR Kerkon te punesoje banakiere me eskperience. Lokali ndodhet ne rrugen e kavajes perballe spitalit gjerman. Te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel. +...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

Kerkohet Banakiere

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
C''EST LA VIE BAR Kerkon te punesoje banakiere me eskperience. Lokali ndodhet ne rrugen e kavajes perballe spitalit gjerman. Te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel. +...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

PJATALARESE

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Restaurant ne zonen e Ish Bllokut kerkon pjatalarese 8 ore pune e djela pushim ...
 • Profesioni: PJATALARESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Kërkohet Kamarier (vetem Turni I 3)

Rruga Industriale, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/02/2020
Kërkohet kamarier vetëm turn i 3 te AlAr, te tregu Agro-ushqimor. Orari është 00:00-08:00. Paga e kënaqshme dhe me sigurime. Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit. Faleminderit! ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Kerkojme Parukiere Me Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohet parukiere me eksperience orari 14:00-160:00. Te jete e komunikueshme....
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Kerkohet Agjente Shitjesh

3 Dëshmorët,Yzberisht, Tiranë , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune Agjente Shitje GLOBEX sh.p.k. eshte i hapur per punesime. Kerkohen persona te motivuar dhe te afte te kontribuojne ne rritjen e metejshme te kompanise dhe zhvillimin e tregut. GLOBEX sh.p.k. prezanton nje eksperience 2...
 • Profesioni: Agjente Shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Operator Italisht / Anglisht

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Italbbel Dynamics, nje institut kerkimor, kerkon te punesoje disa operatore per gjuhet italisht dhe anglisht. Kriteret -njohje shume e mire e njeres prej gjuheve, italisht ose anglisht -njohje kompjuterike baze -disponibilitet ne orarin 09.00-13...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/01/2020

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 08/08/2020
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -picajol / e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Bar Kafe Kerkon Kamarier, Kamariere Me Page Shume Te Mire Vetem Turni 1 Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: KAMARIER,KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Staf Restoranti Kamarier (m) Dhe Ndihmes-kamariere (f)

Rruga Prokop Mima, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/01/2020
"Eden Breeze" Fish Restaurant, tek Komuna e Parisit me rritjen e aktivitetit po kërkon të zgjerojë stafin Vendet Vakante: Kamarier (m) dhe Ndihmese- Kamariere (f), Kandidatët duhet të kenë: - Eksperiencë në fushën e shërbimi...

Puna Me E Mire Ne Shqiperi

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kerkoni nje page te kenaqshme , e cila ju lejon te paguani kredin e shpise , makinen e endrave dhe shkollen e femijeve ? Ejani tek ne ..... Eja puno si account menager per fushaten tone te forex , te vetmit te liqensuar ne gjith Shqiperine . ...
 • Profesioni: Agent Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Banakier/ E

Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme te punesojme nje banakier/ e ne lokalin tone ne zonen e Laprakes blloku gintash per me teper kontaktoni ne nr e meposhtem ...
 • Profesioni: Banakier/ e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Kamarier/e

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
"Zgara e Bllokut" kerkon Kamarier/e me eksperience. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Adresa: rr. "Abdyl Frasheri", prane sheshit "Willson"....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/01/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje: Banakiere Barist

Boulevard Zog I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakiere Barist ...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/07/2019
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/01/2020

PROMOCION

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/02/2020
Kompania Commerce Corp qe operon ne tregun shqiptar prej vitesh,shpall pozicionin vakant : Promocion Kriteret per këtë pozicion pune janë: Mosha e kërkuar 18-25 vjec Aftësi te mira komunikuese Aftësi te mira për të promovuar produktet...
 • Profesioni: PROMOCION
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim