pune per studente 

 Online 312 lexues | 56 njoftime ne pritje

3up Po Te Kerkon!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
3UP CALL Kerkon vetem operator/e me eksperience per fushaten Telecom Italia & Luce/Gas. Minimalisht 3 muaj eksperience pune . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 deri ne 350 ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

AUTO1 Group Kerkon Agjent Shitjesh Ne Sektorin Automotive_Teleselling

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
Auto1.com, nje kompani multinacionale gjermane e specializuar ne blerjen dhe shitjen e makinave te perdorura, kerkon per degen e saj ne Tirane: Telesales Agents B2B [i]Figura qe ne po kerkojme do te kete si detyre:[/i] - Rritjen e shitjeve dh...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Femer Dhe Guzhinier/guzhiniere!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Guzhinier/guzhiniere (Me eks...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kape Mundesine Tende, Apliko Per Account Manager Ne Gjuhet Anglisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjish

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Hr.albania kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen angleze,italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakjer me eksperjence. Puna 8 orarshe. Pagesa 30000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjare. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkojme Staff - Operator Telefonike Per Fushaten Telecom Italia.

Rruga e Kavajës, Tiranë ( Palati Raiffeisen Bank ), Tirane 1,000 Euro
A.M.S - Ofrojme vende pune ne gjuhen Italiane. - Kerkojme operatore telefonike per fushaten Telecom Italia. - Orari I punes 6 ore paradite ose pasdite. - Orari 9H - 21H nga e hena ne te shtune - Pagesa: 350 LEK ORA - Bonus kontrata: 20 e...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Web Design, Development And Marketing Manager

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania, Tirane 1,100 Dollar
Web Design, Development and Marketing Manager, Tirane - Albania / Toronto - Canada Are you a true born leader, with a knack for web design, graphic design & web development? Canada Solutions has created a new position to lead a talented t...

Shanti Lounge Kerkon Staff Me Eksperience Pune Te Meparshme

Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Shanti lounge me hapjen e lokalit te ri kerkon staff me eksperience pune te meparshme..Pozicionet e punes jane:Kamarier/e Banakier/e Pastruese....Lokali ndodhet tek komuna e Parisit..Kompleksi Kika 2...Nr kontakti ose mund te paraqiteni tek lokali....
 • Profesioni: Banak
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2020

Kerkoj Kuzhinjer-e Dhe Nje Kamarier

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Jam i interesuar te punesoj nje kuzhinjer/e dhe nje kamarier puna eshte turni pare 7-3 dhe djela pushim.Kerkoj nje kuzhier me eksperjen ne gatime tradicionale,jemi ne restaurim per dy jave dhe kush eshte interesuar mund te na shkruaj....
 • Profesioni: Kuzhinjer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2020

Furre Buke Pasticeri Kerkon Shofer,furrxhi Dhe Ndihmes Furrxhi

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkon te punesoje furrxhi ose ndihmes furrxhi me eksperienc pune. Pune me pag te kenaqeshme. Orari turni 3 ndersa per shoferin puna nis ne 5:50 ne mgjes puna 9 orarsh per me shum informacioni kontaktoni ne numer : ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Kerkojme Recepsionist/e

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Hotel Ferrari kerkon recepsionist/e me eksperience pune . Adresa :Rruga Don Bosko , 100 metra poshte Vizion +...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Njoftim Pune

rruga e Dibres, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/04/2020
kerkoj kamarier me eksperience pune...
 • Profesioni: kamerier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2020

Banakiere&Kamarier F/M Orari 15:00-21:00

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Casa Del Cibo Food-Bakery-Pastry-Coffee Kerkon te punesoje Banakier&Kamarier F/M Turni i 2 1500-2100 Ambjent dhe kushte shume te pershtateshme pune. ...

Kerkohet Kamarier/kamariere

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Te gjithe te interesuarit te kontaktoj ne ne numrin e dhene.(te kete eksperience nuk eshte kusht)...
 • Profesioni: Kamarier/kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

ICON Kerkon Supervizor Per Fushatat FASTWEB Dhe VODAFONE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 29/02/2020
ICON i vendosur si call center ne rrugen e njohur te Myslym Shyrit , po zgjeron gamen e fushatave te telefonise , duke sjelle risi te reja me eficence te larte ne tregun e shitjeve online! Ftojme te gjithe supervizoret qe kane experience ne telefon...
 • Profesioni: supervizor
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2020

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere/kamarier Dhe Banakier-e Per Turnin E Pare

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100,000 Euro
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamarier-e dhe banakier-e me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Kerkohet Banakier/e

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar kafe ne rrugen 5 maj ne Tirane kerkon te punesoje banakier/e me dhe pa eksperience. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

OFERTE PUNE

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania Zviceriane A & ZH kerkon te zgjeroje stafin dhe kerkon konsulente shitjeje me ose pa eksperience mosha 20-30 vjec. Pagese baze dhe perqindje 400 € Ata qe kan patente ose makine personale perbejn avantazh. Perfshihen dhe udhetime jas...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F & V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime jashte vendit per ...

Agjent Imobiliar Me Rroge Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
Ti je nje i ri ose e re qe ke deshire te mesosh nje profesion te paguar mire si ai i Agjentit Imobiliar. Ke mbaruar shkollen e larte dhe ke provuar disa pune por asnjera nuk te ka permbushur mjaftueshem qe ta besh per kohe te gjate. Komunikimi e...

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne: axlmobile...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mundesia Juaj Per Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
M&E kompani serioze kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent/e & Menaxher/e me ose pa eksperienc , entuaziast te vendosur dhe me ambicie per te arritur performance te larte. Ofrojme pagesa konkuruese ne treg Seminar & Trajnime ja...

Kerkojme Operatore Telefonike |Anglisht|Italisht|Gjermanisht|Spanjisht|

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Kompania NG Communication , ne kuader te zgjerimit kerkon operatore telefonike ne marketing te tregjeve financiare ne gjuhet: • Anglisht • Gjermanisht • Italisht • Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baz...

Elite Properties Eshte Ne Faze Rekrutimi Per Agjente Imobiliar.

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nese je komunikues dhe ke eksperience ne shitje eshte koha e duhur qe ti ti bashkohesh kesaj skuadre ndaj mos hezito te aplikosh. Kriteret e perzgjedhjes: o Te kete mbaruar Arsimin e larte o Mosha preferohet mbi 25 vjec o Te jete energjik ...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane 500 Euro
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Pro - Aqua International Ofron Vend Pune Per Angjent/agjente Terreni

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Pro - Aqua International ofron vend pune : Per angjent/agjente terreni📣 ✅Jeni energjik ,ambicioz me aftesia te mira komunikimi? ✅Jeni midis 22-40 vjec/e? ✅Deshironi mundesi trajnimi dhe te jeni pjese e nje rrjeti nder...

KERKOHEN SANITARE HOTELERIE NE GREQI !! 750 EURO\MUAJ !!!

rruga komuna e parisit, Tirane 750 Euro
PER SEZONIN VEROR PRILL-SHTATOR NE RHODES KERKOHEN PUNONJESE PASTRIMI PER MIREMBAJTJE HOTELI! Kompania mundeson : - Page baze 750 euro - Akomodim & Ushqim - Kontrat...
 • Profesioni: SANITARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Piceri 23foodendmore Kerkon Staf: Motorrist/Picier/Fast Food-er/e/Kasier-e/Recepsioniste.

Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Oferte pune 📣 Fast food piceri 23foodendmore kerkon te punesoj: ✅1.Motorrist: -te di zonen, -me motorin e firmes, -pagesa me ore ose me rroge fikse, -ora...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni I Trete (Don Bosko)

Rruga Don Bosko, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar Don Bosko ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

LeadGen Kerkon Operator Telefonik Per Gjuhen Italiane

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
LEADGEN, eshte ne kerkim te personave te afte per rolin e operatorit telefonik ne fushaten Forex per gjuhen Italiane. Ofrojme: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Mundesi punesimi full-time (10:00-19:00). • Kon...

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Ne Ofrojme Punen Qe Doni!

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkoni nje vend pune ku te ndiheni te vlersuar? Deshiron te paguhesh me shume se shumica e nenpunesve ne Shqiperi? Kompania Librex ofron vend pune si Agjent Marketingu ne terren! Paga 400€ baze! Jeni te mirpritur....
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSI KERKON -KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNETORE TE REJA PA EKSPERI...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ofrojme Vende Pune 200 Operatore Ne Inbound & Outbound

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Kerkojme Agjente, Team Leader & Retention Ne Italisht Dhe Gjermanisht.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Gjermanisht dhe Italisht  Team Leader ne Italisht dhe Gjermanisht  Retention ne Italisht dhe Gjermanisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe b...

Kerkojme Ndihmes-Specialist Parketi Dhe Hidroizolimesh.

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Kompania MBK Import- Export (Tirane), me aktivitet importimin dhe tregtimin e parketeve dhe dyerve te brendshme per nevojat e saj kerkon te punesoje nje punonjes (mashkull) ne pozicionin e specialistit per montim parketi Laminat/ Avatara/ Dru Inxhin...
 • Profesioni: Specialist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Nicosia Academy Kerkon: Kamarier/e ^ Banakier/e

Astir Bar Flamingo, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Nicosia Academy kerkon te punesoj: - kamarier/e - banakier/e ✅-Me eksperience pune ✅-Kushte shume te mira pune ✅-Paga 30000leke+ siguracione 👉Adresa: Astir Bar Flamingo ...
 • Profesioni: kamarier banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Specialist/Meanxher Shitje Pjese Kembimi

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kompania TOP-OIL & SPARE PARTS e cila operon ne fushen e tregtimit te pjeseve te kembimit dhe te vajrave lubrifikant kerkon te punesoje Specialist/Menaxher Shitje Pjese Kembimi. Kerkesat e pozicionit: -Te jete njohes i mire programeve Tecdoc...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Pastruese Me Pervoje

Rruga Fortuzi , Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/02/2020
Kerkojme punonjese pastrimi ne nje hotel. Paga 30000 lek ne muaj sebashku me siguracionet, orari me kohe te plote. Punesimi i menjehershem. Ju mirepresim...

Kerkohet Motorrist

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/08/2022
Kerkohet motorrist me eksperienc qe te njohi rruget , Paga e kenaqsheme dhe kushte shum te mira pune , KEBAB HOUSE , ish- STACIONI I TRENIT KOMPLEKSI USLUGA .. STAFI I KEBAB HOUSE JU MIRËPRET ....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 16/07/2019
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Kerkojme Motorrist Per Shperndarje Gatime Katering

Rruga At Zef Valentini nje stacion para Laprakes prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme motorrist per shperndarje katering. Rr At Zef Valentini nje stacion para Laprakes prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganes. Cel /...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Kerkojme Operatore Ne Gjuhen Italiane Per Fushata Marketingu

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht! 👨*💼 *Pagese baze e negociueshme + sistem bonusi progresive! 💰 *Kerkojme Disponueshmeri Full Time *Na shkruani per te lene nje Interviste! 📨...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 500 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakiere

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofrohet vend pune per banakiere - turni i pare Duhet te kete eksperience ne banak. Eshte e preferueshme te dije te komunikoje nje gjuhe te huaj Paga e kenaqshme + siguracione + kushte te mira pune Te interesuarit te dergojne cv ne info@emer...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Per Konsulence Outbound- Italisht (Tek Stadiumi Dinamo)

Rruga Emin Duraku, prane Stadiumi Dinamo, Tirane 1,000 Euro
Content : 5G Solutions nje kompani e specializuar ne telemarketing ne kuader te zgjerimit organik te brendshem te stafit,kerkon te punesoje operatore te cilet zoterojne gjuhen italiane. Kompania jone ofron: • Rroge baze + Bonuse ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FINANCIER/KONTABILIST (Senior), Tirane

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Oferte pune 📣 Kompania konsulence Kontabel & Ligjore ne Tirane, kompani me rreth 15 veta staf profesionistesh, kerkon te punesje nje person ne pozicionin financier/kontabel (niveli: Senior). Personat e interesuar duhet te plotesoj...

Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendi Kleopatra Kerkojm Te Punesojm Shitese Me apo Pa Eksperience Mosha 20/30 Te Jete e Komunikueshme Paga E Kenaqeshme + Siguracioni 8 ore ne Dite ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Bar 00 Tek Rruga E Durresit Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer Paga E Kenaqshme

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Bar 00 tek Rruga e Durresit kerkon te punesoje banakiere femer paga e kenaqshme oraret e pershtatshme te ineresuarat te kontaktojne....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Gjumashi Perfekt

Tirane, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 05/03/2020
Dormeo është kthyer në sinonim për një gjumë të mirë e të shëndetshëm. Dormeo e ka filluar rrugetimin me një dyshek dhe me kalimin e viteve ai është kthyer në një markë e cila ka me shumë se 300 produkte të ndryshme. Ne krenohemi,...
 • Profesioni: Gjumashi Perfekt
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

KERKOHEN SANITARE HOTELERIE NE GREQI !! 750 EURO\MUAJ !!!

rruga komuna e parisit, Tirane Pagesa:750 Euro Afati i Aplikimit: 28/02/2020
PER SEZONIN VEROR PRILL-SHTATOR NE RHODES KERKOHEN PUNONJESE PASTRIMI PER MIREMBAJTJE HOTELI! Kompania mundeson : - Page baze 750 euro - Akomodim & Ushqim - Kontrat...
 • Profesioni: SANITARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

La Collina Kerkon Banakjer/e Kamarjer/e Dhe Nd Kuzhine

Rezidenca Kodra e Diellt, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/05/2020
Kerkoj Staf per Bar Restorant Piceri Banakier/e Kamarjer/e Ndihmes Kuzhinier Te interesuarit kontakt watsap ose sms. ...

Kerkohet Te Punesohet Nje Puntore Me Kohe Te Pjeseshme

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
kerkohet te punesohet nje puntore me kohe te pjeseshme...
 • Profesioni: puntore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2020

Kerkohet Banakier/e

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/11/2021
The Loft Bar kerkon te punesoje banakier/e me eksperience . Kushte te mira pune,klientel familjare dhe paga e kenaqshme. Orari i plote, Per me shume info mund te kontaktoni ne nr tel . Adresa : rr.frosina plaku nr tel : ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Kamarier/e ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kompania “Mon Chéri” Kerkon Te Punesoje Barista

Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kompania Mon Cheri, rrjeti me i madh i coffee shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri kerkon te punesoj ne pozicionin e punes Barista! Nese keni eksperience do perfitoni me tej nga trajnimet e shumta qe kompania ofron me trajues shqiptar dhe te...
 • Profesioni: Barista
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmes Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj ndihmes kamarier/e . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamarier/e . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kuzhinier Per Snack Bar

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kuzhinier per snack bar. Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Web Design, Development And Marketing Manager

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:1,100 Dollar Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Web Design, Development and Marketing Manager, Tirane - Albania / Toronto - Canada Are you a true born leader, with a knack for web design, graphic design & web development? Canada Solutions has created a new position to lead a talented t...

Interesohem Per Banakier/e,kamariere

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Euro
interesohemi per banakier ose banakiere me eksperience,dhe kamariere femer me eksperience.Pagat jane shume te kenaqshme dhe te diskutueshme.Lokali ndodhet ne rrugen e kavajes perballe spitalit gjerman.Te interesuarit mund te vijne ne ambjentin e lok...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim