shtepi me qera per studente tirane 

 Online 215 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 215 lexues | 1 njoftime ne pritje
550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen muhamed gjollesha , prane inxhinierise se ndertimit . apartamenti eshte 88m2 i organizuar ne nje ambient ndenj... (Premium 28.01.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2wc +2ballkone te liqeni i thate( me super pamje), pallat i ri me ashensor , apartamenti i pabanuar me pare*, cdo gje esh... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

apartament 1+1 ne nje super zone ** 21dhjetori - jepet per here te pare me qera | shtruar me parket | druri gjitha dhomat | apartamenti ka panele die... (Premium 31.12.2020)

15,000 Leke
Shtepi me qera FIER Jap shtepi me qera ne lagjen Kongresi i Permetit e mire mobiluar 1+1. 
cmimi 1

Shtepi Me Qera Fier

Qender | Fier (70.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jap shtepi me qera ne lagjen kongresi i permetit e mire mobiluar 1+1. cmimi 15.000 lek te reja tel. 0683423797... 27/01/2020 19:41... Lexo detajet..

350 Euro
Super apartament 2+1+2 prane Artistit ne Don Bosko... Jepet me qera 2+1+2 ne zone shume te preferuar. Apartamenti eshte totalisht i in

Super Apartament 2+1+2 Prane Artistit Ne Don Bosko...

Don Bosko | Tirane (2.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 2+1+2 ne zone shume te preferuar. apartamenti eshte totalisht i investuar, me c'do gje te re dhe cilesore. apartamenti eshte pothuajse i pabanuar. ... 27/01/2020 19:40... Lexo detajet..

18,000 Leke
Ndarje qeraje Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje.. Shtepia eshte e mobiluar me te gjitha gjera

Ndarje Qeraje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje.. shtepia eshte e mobiluar me te gjitha gjerat e nevojshme dhe me kushte shume te mira..qeraja eshtw 180 mije lek nga 90 per person dhe uje e drita vene diku te 20-30 mij lek per person. ... 27/01/2020 19:40... Lexo detajet..

300 Euro 2+1 super apartament te astiri Jepet me qera 2+1 tek astiri, apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre

2+1 Super Apartament Te Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera 2+1 tek astiri, apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre moderne e bashkohore, me parket. pallati i ri me ashensor, kati i 3. cmimi 300€... 27/01/2020 19:35... Lexo detajet..

450 Euro 2+1 super apartament te kompleksi colombo Jepet me qera apartemnt 2+1+2 tek kompleksi colombo. Apartamenti eshte i mobilua

2+1 Super Apartament Te Kompleksi Colombo

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartemnt 2+1+2 tek kompleksi colombo. apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre moderne e bashkohore, pallat i ri me ashensor kati i 2. cmimi 450€... 27/01/2020 19:35... Lexo detajet..

380 Euro Apartament 3+1+2 tek rruga e kavajes..... Jepet me qera apartament ne zone te preferuar. 
Ambjent me shume drite dhe mob

Apartament 3+1+2 Tek Rruga E Kavajes.....

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
146.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament ne zone te preferuar. ambjent me shume drite dhe mobilim modern. ideal per familje te medha ose disa veta qe jetojne se bashku.... 27/01/2020 19:35... Lexo detajet..

350 Euro Super apartament luksoz tek hotel Ferrari.... Jepet me qera 2+1+2 ne zone shume te preferuar. Apartamenti eshte totalisht i in

Super Apartament Luksoz Tek Hotel Ferrari....

Don Bosko | Tirane (1.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 2+1+2 ne zone shume te preferuar. apartamenti eshte totalisht i investuar, me c'do gje te re dhe cilesore. apartamenti eshte pothuajse i pabanuar. ... 27/01/2020 19:31... Lexo detajet..

400 Euro Super aparatement 3+1 myslym shyri Jepet me qera apartament 3+1 tek myslsym shyri prane karburantit. Apartamenti es

Super Aparatement 3+1 Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 tek myslsym shyri prane karburantit. apartamenti eshte i mobiluar plotesishte, me verand pallat i ri me ashensor kati i 6. ... 27/01/2020 19:27... Lexo detajet..

300 Euro Super apartament tek usluga 1+1 300€ Jepet me qera apartament 1+1 76 m2. Apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne

Super Apartament Tek Usluga 1+1 300€

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 76 m2. apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre moderne e bashkohore, e pa banuar me pare dhe e pajisur me te gjitha orendit e gatimit, pallat i ri me ashensor kati i 4. cmimi 300€... 27/01/2020 19:27... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi( Perballe Big Marketit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohje.... (Premium 04.03.2020)

400 Euro

tek komuna e parisit, jepet me qira super apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e peste brenda qendres kristal dhe ka orientim nga jugu cka i ... (Premium 06.05.2022)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

370 Euro

2+1+ballkon (95 M2) - Don Bosko, I Pabanuar Me Pare Ne Pallat Te Ri | Arreduar Me Gusto - Parket

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 2+1+ballkon (95 m2) - don bosko, i pabanuar me pare ne pallat te ri | arreduar me gusto | shtruar me parket super cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro Super Apartament te Mondiali Jepet me qera apartament 1+1 tek Mondiali. Apartamenti eshte i mobiluar plotesis

Super Apartament Te Mondiali

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek mondiali. apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre moderne e bashkohore me cdo gje te re. apartement i ka te gjitha kushtet brenda. pallati i ri i bere ne 2019, kati i 6. cmimi 500€... 27/01/2020 19:21... Lexo detajet..

150 Euro Apartament 1+1 per qira ne Misto Mame Apartament 1+1 per qira ne zonen e Misto Mame-se. Apartamenti eshte i vendosur n

Apartament 1+1 Per Qira Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 per qira ne zonen e misto mame-se. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar, pjese e nje ndertimi teper cilesor dhe te pacenuar nga termeti. hyrje me kubature te rregullt dhe te bollshme.jepet me qira pjeser... 27/01/2020 19:21... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me Qira Apartament 2+1! Jepet me qira per familjare apartament i mobiluar me kushte te mira. Apartament

Jepet Me Qira Apartament 2+1!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

jepet me qira per familjare apartament i mobiluar me kushte te mira. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara tek 21 dhjetori. ambienti ndahet ne nje sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi( nje dhome femijesh dhe nje dhome ma... 27/01/2020 19:14... Lexo detajet..

350 Euro 2+1 prane vizion plusi super apartament Jepet me qera 2+1 prane vizion plus, apartamenti eshte super imobiluar plotesish

2+1 Prane Vizion Plusi Super Apartament

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2+1 prane vizion plus, apartamenti eshte super imobiluar plotesisht ne menyre moderne e bashkohore, me parket , pallat i ri me ashensor kati i 6. cmimi 350€... 27/01/2020 19:14... Lexo detajet..

370 Euro Jepet Me Qira Apartament 2+1! Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira

Jepet Me Qira Apartament 2+1!

Kodra e Diellit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne komunen e parisit, tek kompleksi dinamo, ne rrugen liman kaba, jepet me qira apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati te ri, me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, bashke me ambjentin e gatimit dhe dalje ne ball... 27/01/2020 18:52... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QERA 21 DHJETORI Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2, Rruga Frosina Plaku. Apartamen

Apartament 1+1 Me Qera 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2, rruga frosina plaku. apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor . organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket,1 dhoma gjumi, 1 tualete, 2 ballkone ,termoizolim. (kundr... 27/01/2020 18:50... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me qera ,mobilim bashkekohore Tek Selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohor

Apartament 2+1 Me Qera ,mobilim Bashkekohore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . mobilimi eshte bashkekohore , i mirembajtur dhe eshte hera pare qe jepet me qera . apartamenti eshte... 27/01/2020 18:46... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 me qera tek Rr.Elbasanit Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 48m2 ne katin e 2 te nje pallati te ri

Apartament 1+1 Me Qera Tek Rr.elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 48m2 ne katin e 2 te nje pallati te ri prane fakultetit te gjuheve te huaja tek rruga e elbasanit.apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi,1 sallon me kuzhine te perbashket,1 tualet,1 ballkon.ambienti ofrohe... 27/01/2020 18:44... Lexo detajet..

800 Euro Jepet me qira super apartament ! Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo a

Jepet Me Qira Super Apartament !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne komunen e parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shperndarjen ne ne soxhorno + zonen e gatimit te pajisur me elektroshtepiaket me te fundit, ne dhomat e ... 27/01/2020 18:42... Lexo detajet..

390 Euro

Apartament 2+1+ballkon (99 m2) tek kristal center, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim i ri dhe bashkekohor | hapesire e m... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 2+1+2 Ne Bllok Me Ashensor, I Pabanuar Me Pare

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne bllok tek petro nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga... (Premium 02.02.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Shkolles Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , pallat i ndertuar vitet e fundit , i mire administruar pas shkolles baletit m... (Premium 24.02.2020)

220 Euro

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | K

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | n... (Premium 31.12.2020)

450 Euro Jepet apartament 2+1 me qera ne Bllok Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent gatimi+ndenje, 1 tual

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent gatimi+ndenje, 1 tualet, 1 korridor dhe 2 ballkone. jepet totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket dhe mobiljet. ngrohja dhe ftohja jane me sistem kondicionimi ne cdo ambjent.... 27/01/2020 18:42... Lexo detajet..

400 Euro Super apartament me qira ne Bllok, 2+1, Super apartament me qira ne Bllok, 2+1, per vetem 400 euro/muaj!
Per me shume i

Super Apartament Me Qira Ne Bllok, 2+1,

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament me qira ne bllok, 2+1, per vetem 400 euro/muaj! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-shtepi-me-qera-ne-bllok/[/urlcode]... 27/01/2020 18:41... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 1+1 me qera prane St Trenit Apartament i kompletuar ne nje zone qendrore, i pershtatshem per nje familje, ci

Apartament 1+1 Me Qera Prane St Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament i kompletuar ne nje zone qendrore, i pershtatshem per nje familje, cift ose nje person... 27/01/2020 18:40... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA, TEK MYSLYM SHYRI Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 119 m2. Ndodhet ne Rrugen Myslym Shy

Apartament 2+1 Me Qira, Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 119 m2. ndodhet ne rrugen myslym shyri prane gjimnazit “arben broci”. organizohet ne nje sallon te madh ndenjeje se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone. apartamenti eshte ne... 27/01/2020 18:39... Lexo detajet..

300 Euro

Super Apartament Me Qira 1+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira super apartament i investuar te bulevardi zogu i prane stc te trenit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe organizohet nga am... (Premium 15.02.2020)

400 Euro

Apartament super cilesor 1+1+verande (150 m2) tek 7 xhuxhat (etc-rr. e elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | verande e madhe| mobilim d... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit Tek Lulishtja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.54 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen me te kerkuar te komunes se parisit, prane lulishtes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte teresish... (Premium 17.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek 9 kateshet. apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje te perbashket me amb... (Premium 28.01.2020)

450 Euro

Perballe ambasades amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2 .apartamenti eshte organizuar ne koridor , sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 ballkone dh... (Premium 08.02.2020)

450 Euro

Apartament 2+1 Me Qera ,mobilim Bashkekohore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

1,400 Euro

Apartament Luxi 3+1+post Parkimi Per Qera Prane Shkolles Partizani!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera aprtament luxi 3+1 prane shkolles partizani ne rrugen 4 deshmoret! ne nje nga ndertimet me cilesore te tiranes apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 07.02.2020)

50,000 Leke APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK SHESHI WILLSON Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 72m2 , apartamenti ndodhet tek Sheshi

Apartament Me Qera 2+1 Tek Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 72m2 , apartamenti ndodhet tek sheshi willson tek rruga perlat rexhepi. hyrja ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ne gjendje shume te mire , organizohet me sallon kuzhin te perbashket , 2 dhoma gjum... 27/01/2020 18:38... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK KODRA E DIELLIT Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 72m2. Rruga Bill Klinton.Apartamenti

Apartament 1+1 Me Qira Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 72m2. rruga bill klinton.apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri me ashensor.organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket,1 dhoma gjumi,1 tualet,1ballkon. Çmimi 300 euro.... 27/01/2020 18:37... Lexo detajet..

1,500 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT PËR ZYRA, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË Jepet me qira apartament 5+1 për zyra tek Rruga e Kavajës, pranë qendrës, Ti

Jepet Me Qira Apartament PËr Zyra, Rruga E KavajËs, TiranË

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira apartament 5+1 për zyra tek rruga e kavajës, pranë qendrës, tiranë. ndodhet në katin e 9 dhe organizohet në 5 dhoma, 1 sallon i madh, 2 banjo, 2 ballkone. ka sipërfaqe totale 270 m², nga të cilat 250 m² janë sipërfaqe e bre... 27/01/2020 18:33... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim