2 1 shitet selvi  20922 Njoftime

 Online 89 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
54,000 Euro id:86028 - Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 prane Pallatit me Shigjeta!!!

Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 Prane Pallatit Me Shigjeta!!!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen irfan tomini prane karburant kastrati, shitet apartament 1+1 me orientim jug-lindje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo i fundit, ne nje pallat te vitit 2006 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te b...

60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

44,000 Euro Shitet Apartament tek hekurudha ne Durrës Shitet Apartament tek hekurudha ne Durrës përballë detit
Hyrje 1+1
Sipërfa

Shitet Apartament Tek Hekurudha Ne Durrës

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.03.2019 (08:36): Shitet apartament tek hekurudha ne durrës përballë detit hyrje 1+1 sipërfaqja 67 m² Çmimi 44.000 euro nr tel 0694455666...

Mobilimi:Bosh

44,000 Euro

75,000 Euro Shitet apartament ne Qerret! Shitet apartament pushimi 2+1 ne Qerret. Ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese

Shitet Apartament Ne Qerret!

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.03.2019 (00:12): Shitet apartament pushimi 2+1 ne qerret. ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese tre kateshe, me siperfaqe 105 m2. i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. apartamenti eshte i lokalizuar ne nje zone rezidenciale e rrethuar m...

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

62,000 Euro SUPER OKAZION,SHITET AP 2+1 PERBALL SPITALIT AMERIKAN 3 SUPER OKAION,Shitet Apartament 2+1 ne nje nga KOMPLEKSET me te kerkuara ne TIRAN

Super Okazion,shitet Ap 2+1 Perball Spitalit Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.03.2019 (00:12): Super okaion,shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane perball spitalit amerikan 3. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet tek kompleksi ''tirana golden park''. ( pjesa me tulle te kuqe ) kom...

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

55,000 Euro shitet 2+1 ne misto mame 2+1 ne misto mame  108 m + 60 m verand me hipotek

Shitet 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.03.2019 (00:12): 2+1 ne misto mame 108 m + 60 m verand me hipotek...

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

55,000 Euro shes apartament  2+1 ne laprak shitet hirje ne pallallat me tull dhe hipotek

Shes Apartament 2+1

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.03.2019 (00:12): Ne laprak shitet hirje ne pallallat me tull dhe hipotek...

30,000 Euro Okazion Garsionere 21 Dhjetori Shitet gazoniere me siperfaqe 33.8 m2, kati I-re ne pallat ekzistues,Vendodhje i

Okazion Garsionere 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.03.2019 (00:12): Shitet gazoniere me siperfaqe 33.8 m2, kati i-re ne pallat ekzistues,vendodhje ideale 21-dhjetori dhe myslym shyri. i pershtateshem per banim ose biznese si: zyre noteri,kontabiliteti,konsulence,klinike,parukeri-estetike,etj.mundesi e shkelqyer per i...

109,000 Euro 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike Shitet Apt 2 + 1 (115 m2) tek Shkolla e Baletit, Pallat i Ri me Ashensor | Mobil

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.03.2019 (23:57): Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina eshte e re | dhomat e gjumit jane te komple...

71,000 Euro 3 + 1 tek Rr. Bardhyl -Mundesi Perfekte-  Shitet Apt 3 + 1 Rr. Bardhyl - Pallat egzistues | Bosh ose i Mobiluar | Planimet

3 + 1 Tek Rr. Bardhyl -mundesi Perfekte-

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (21:37): Shitet apt 3 + 1 rr. bardhyl - pallat egzistues | bosh ose i mobiluar | planimetri e rregullt dhe ndricim shume i mire natyral | kondicioner | dritare dopio xham | set divanesh | pajisje elektroshtepiake cilesore | kundrabufe e bere me porosi | zone ...

65,500 Euro Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Apt ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET | Parkim ne Zone Shitet Apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne Porcelan (Rr. Hysen Gjura) - Apartamenti eshte n

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Apt Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Park

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (21:37): Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte me parket cilesor | zona ofron mundesi parkimi | kondicionera ekonomik | muret jane patinuar se fundm...

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

135,000 Euro id:64970 - Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne tirane. lehtesisht i aksesueshem nga te dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. ambientet e perbashketa te kompleksit jane te pajisuar me cctv...

71,000 Euro id:80344 - 3 + 1 tek Rr. Bardhyl -Mundesi Perfekte-

3 + 1 Tek Rr. Bardhyl -mundesi Perfekte-

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 3 + 1 rr. bardhyl - pallat egzistues | bosh ose i mobiluar | planimetri e rregullt dhe ndricim shume i mire natyral | kondicioner | dritare dopio xham | set divanesh | pajisje elektroshtepiake cileso...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

117,000 Euro Okazion apartamente 87m tek ambasada USA shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat m

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.03.2019 (21:13): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen tereza apartamenti esht i org...

99,000 Euro Shitet|Apartament 2+1, 109.61 m2, 99000 euro rruga Dritan Hoxha  Apartamenti eshte ne nje pallat shume cilesor, ne katin e peste , ku termoizoli

Shitet|apartament 2+1, 109.61 M2, 99000 Euro Rruga Dritan Hoxha

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.03.2019 (20:35): apartamenti eshte ne nje pallat shume cilesor, ne katin e peste , ku termoizolimi eshte me veshje kapote, dy ashensore ne hyrje , shkalle me drite , muret ndarese me izolim akustik midis apartamenteve dhe koridoreve te perbashketa. punimet brenda ap...

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

6,000,000 Leke SHITET SHTEPI 2+1,2 banja,1ballkon,103m2 Shitet shtepi per arsye emigrimi,103m2 ,pjeserisht e mobiluar,ne kushte shume te

Shitet Shtepi 2+1,2 Banja,1ballkon,103m2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (20:27): Shitet shtepi per arsye emigrimi,103m2 ,pjeserisht e mobiluar,ne kushte shume te mira...

Mobilimi:Pjeserisht

6,000,000 Leke

125,000 Euro Shitet 2+1 apartament ne myslym shyr Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Myslym Shyri, prane me kryqezimin me rr Sami

Shitet 2+1 Apartament Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (20:27): ...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

105,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TE GJIMNAZI PARTIZANI Shitet apartament 2 + 1 ne rrugen 4 Deshmoret, prane Gjimnazit Partizani nder zo

Shitet Apartament 2+1 Te Gjimnazi Partizani

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.03.2019 (20:27): Shitet apartament 2 + 1 ne rrugen 4 deshmoret, prane gjimnazit partizani nder zonat me te preferuara te tiranes . apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105 m2, ndodhet ne katin 7 ne nje pallat te ri me dy ashensor, buze rruges kryesore. organizohe...

65,000 Euro OKAZION, APARTAMENT 2+1, ALI DEMI Apartament 2+1 me sipërfaqe 89.4 m2 i përshtatshëm për një familje të vog

Okazion, Apartament 2+1, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (20:27): Apartament 2+1 me sipërfaqe 89.4 m2 i përshtatshëm për një familje të vogël. hyrja është në formë holli përreth të cilit janë orientuar kthinat e tij. ambienti i ditës është i mirësistemuar dhe ka hapësirë të mjaftueshme për ...

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

58,000 Euro Shitet apartament 2+1,81m  unaza e re tek rrotondot Siperfaqe totale 81m,kati 8,orientim jug,me hipoteke,tek dy rrotondot

Shitet Apartament 2+1,81m Unaza E Re Tek Rrotondot

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.03.2019 (20:27): Siperfaqe totale 81m,kati 8,orientim jug,me hipoteke,tek dy rrotondot...

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

55,000 Euro Okazion Shitet Apartamenti 2+1 me hipoteke. Okazion. Apartament 68 m2. Ndodhet ne katin e 5 te nje papllati ekzistues, por i

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 Me Hipoteke.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (20:27): Okazion. apartament 68 m2. ndodhet ne katin e 5 te nje papllati ekzistues, por i mirembajtur. apartamenti eshte i organizuar ne kuzhine. 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon, i pa mobiluar. apartamenti ka dokumentacion te rregullt. cmimi.550...

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

54,000 Euro Apartament 21-Dhjetori 70m2 1+1 OKAZION OKAZION 
KONTAKTONI NE NR 
068 222 8997

Apartament 21-dhjetori 70m2 1+1 Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (20:27): Okazion kontaktoni ne nr 068 222 8997...

72,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 102 m2 me HIPOTEKE

Shitet Super 2+1 102 M2 Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti disoponon dokumentacion te rregullte hipotekor dhe ka orjentim lindje duke ofruar ndricim gjate paradites eshte me pamje nga rruga kryesore i pershtatshem per nje familje te madhe apartamenti dispon...

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

53,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BRRYLI! Shitet apartament 1+1, me siperfaqe totale prej 53 m2, ne zonen e Brrylit, perba

Shitet Apartament 1+1 Tek Brryli!

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.03.2019 (20:27): Shitet apartament 1+1, me siperfaqe totale prej 53 m2, ne zonen e brrylit, perballe me alfa bank, apartamenti disponon nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje koridor. zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe e plotesuar me te gjitha she...

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

48,000 Euro Apartament 2+1. Shitet apartament 2+1, 72m2,Kati 4,ne Rrugen Njazi Meka.Shitet per arsye emigrim

Apartament 2+1.

Tjeter zone | Tirane (2.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (20:27): Shitet apartament 2+1, 72m2,kati 4,ne rrugen njazi meka.shitet per arsye emigrimi.cmimi 48mije euro i diskutueshem. nga 48 mije euro bie ne 46 mije euro me gjithe mobilimin i pa diskutueshem....

47,000 Euro OKAZION  1+1, 60m2, 47000 euro i mobiluar, me hipoteke tek Tregu Elektrik! Shitet | apartament 1+1, 60m2, 47000 euro i mobiluar, me hipoteke tek Tregu Elek

Okazion 1+1, 60m2, 47000 Euro I Mobiluar, Me Hipoteke Tek Tregu Elektrik!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (20:27): Shitet | apartament 1+1, 60m2, 47000 euro i mobiluar, me hipoteke tek tregu elektrik! i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet, 1 ballkon . zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume fami...

44,500 Euro OKAZION Shitet | apartament 1+1, 55m2, 44500 euro i mobiluar ne Don Bosko!  Shitet | apartament 1+1, 55m2, 44500 euro i mobiluar ne Don Bosko! I organizuar

Okazion Shitet | Apartament 1+1, 55m2, 44500 Euro I Mobiluar Ne Don Bosko!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.03.2019 (20:27): Shitet | apartament 1+1, 55m2, 44500 euro i mobiluar ne don bosko! i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet, 1 ballkon . zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. apartamenti ...

65,500 Euro id:35268 - Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Apt ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET | Parkim ne Zone

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Apt Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Parkim Ne Zone

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte me parket cilesor | zona ofron mundesi parkimi | kondicionera...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

208,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 130 m² 208.000 Euro (Blloku)

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 2, 130 M² 208.000 Euro (blloku)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Disponojme apartament 3+1 per shitje tek rruga “ismail qemali” ne zonen e bllokut. apartamenti eshte i pozionuar ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me siperfaqe te bollshme prej 130.3m2. apartamenti es...

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

40,000 Euro Shitet 1+1 ne Fresk Apartament 1+1per Shitje ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe prej 70m2 te organiz

Shitet 1+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.03.2019 (20:27): Apartament 1+1per shitje ne fresk. apartamenti ka siperfaqe prej 70m2 te organizuar ne soxhorno, nje dhoma gjumi,dhe nje tualete dhe nje ballkon. ndodhet nenje ndertim te ri, dhe dyer dritare dopio xham. termoizolim periferial dhe sistem kapot. apart...

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

135,000 Euro Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 ! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne Tirane. Lehtesisht i a

Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (20:12): Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne tirane. lehtesisht i aksesueshem nga te dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. ambientet e perbashketa te kompleksit jane te pajisuar me cctv 24/7, gjelberim te admirueshem dhe hape...

54,000 Euro Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 prane Pallatit me Shigjeta!!! Ne rrugen Irfan Tomini prane Karburant Kastrati, Shitet Apartament 1+1 me Orient

Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 Prane Pallatit Me Shigjeta!!!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (20:11): Ne rrugen irfan tomini prane karburant kastrati, shitet apartament 1+1 me orientim jug-lindje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo i fundit, ne nje pallat te vitit 2006 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, nje dhome g...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim