century 21 albania tirana  13853 Njoftime

 Online 199 lexues | 49 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
110,000 Euro id:114015 - Shitet Super Apartament 2+1+2 tek Vizion+ !

Shitet Super Apartament 2+1+2 Tek Vizion+ !

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne kompleksin me te preferuar ne don bosko, tek vizion+, shitet apartament 2+1+2. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin... (Premium 16.05.2019)

41,500 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Shitet,apartament 1+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 • siperfaqa e apartamentit : 71.8 m2 • ori... (Premium 08.01.2020)

127,000 Euro id:28549 - Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimen... (Premium 31.12.2019)

80,000 Euro id:112808 - Shitet apartament 1+1 ne qender te Tiranes tek 9-kateshet pallat i ri OKAZION !!!

Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Tek 9-kateshet Pallat I Ri Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne qender te tiranes apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 65 m2 neto i hipotekuar . apartamenti eshte mjaft mi... (Premium 05.09.2019)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

105,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri i paisur me ashensor

Shitet Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (16:22): Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri i paisur me ashensor. ka nje siperfaqe totale prej 108 m2 dhe nje planimetri perfekte. organizohet nga koridori i cili ben shperndarjen, soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. di...

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

44,000 Euro SHITET 1+1 PAS PALLATIT ME SHIGJETA. Shitet ap. 1+1 pas pallatit me shigjeta, parafabrikat ekzistues, kati i trete, 1

Shitet 1+1 Pas Pallatit Me Shigjeta.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (16:21): Shitet ap. 1+1 pas pallatit me shigjeta, parafabrikat ekzistues, kati i trete, 1+1 me hapesira, i mire si per banim dhe investim. kontakto 0674050140...

150,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Jordan Misja Shitet super apartament buze rruge kryesore te stacioni i trenit, prane Bulevard

Shitet Apartament 2+1 Tek Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.04.2019 (16:15): Shitet super apartament buze rruge kryesore te stacioni i trenit, prane bulevardit zogu i pare. apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet, si dhe nje dhome lavanderi dhe tharje. ka qen...

60,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht prane KMY , ne nje kompleks te vogel me amb

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (16:15): Shitet apartament 2+1+2 ne yzberisht prane kmy , ne nje kompleks te vogel me ambjent te gjelberuar perpara. i organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie te ndare, dy tualete , ku njeri prej tyre mund te konceptohet si garderobe, si d...

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

145,000 Euro Shitet, Apartament 2+1 Kopshti Zoologjik, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik. Informacion m

Shitet, Apartament 2+1 Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.04.2019 (16:12): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit zoologjik. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqa e apartamentit: 100 m2 •dokumentacioni: me hipotekë •orientimi: jug-lindje. apartamenti disponon: • salloni i nd...

59,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 98.32 m² 59.000 Euro (Fusha e Aviacionit) Apartamenti është i pozicionuar te Fusha e Aviacionit. Informacion mbi apartam

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 98.32 M² 59.000 Euro (fusha E Aviacionit)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (16:12): Apartamenti është i pozicionuar te fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 86.4 m2 • sipërfaqja e përbashkët : 11.92 m2 • sipërfaqja totale : 98.32 m2 • orientimi : jug-perëndim...

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

77,000 Euro Apartament 2+1 Liqeni i Thatë,              Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion m

Apartament 2+1 Liqeni I Thatë,

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.04.2019 (16:12): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 • sipërfaqa: 77 m2 apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni • ndë...

99,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipotek Astir Super Okazion: Shitet Papafingo me siperfaqe 350m2,e mobiluar,e shtruar me parke

Shitet Apartament 2+1 Me Hipotek Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
350.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.04.2019 (15:57): Super okazion: shitet papafingo me siperfaqe 350m2,e mobiluar,e shtruar me parket,me hipoteke. kati 8 banim Çmimi:99.000€ i diskutushem adresa:unaza e re per me teper kontaktoni ne nr:0683331060...

63,800 Euro 1+1 per 63'800 € ne nje kompleks super cilesor prane Bulevardit te ri! Shitet apartament 1+1 me planimetri shume te rregullt per 63'800 euro !

1+1 Per 63'800 € Ne Nje Kompleks Super Cilesor Prane Bulevardit Te Ri!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (15:20): Shitet apartament 1+1 me planimetri shume te rregullt per 63'800 euro ! apartamenti gjendet ne nje super kompleks, prane unazes dhe bulevardit te ri, i ndertuar me cilesi te larte i rrethuar nga gjelberimi.objekti ka perdorur teknologji te larte,...

Mobilimi:Bosh

63,800 Euro

120,000 Euro id:113521 - Zogu i Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament tek zogu i zi me planimetri perfekte. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 90.3 m2 dhe bruto 117 m2. eshte i organizuar ne n... (Premium 16.05.2019)

89,000 Euro id:80344 - Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
216.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

69,500 Euro id:56287 - Mundesi: 2+1+2 ballone+ depo ( QENDER- 7 XHUXHAT Shk. Baletit) | PARKET | PAMJE PANORAMIKE

Mundesi: 2+1+2 Ballone+ Depo ( Qender- 7 Xhuxhat Shk. Baletit) | Parket | Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 2+1+ 2 ballkone+ depo ne qender tek 7 xhuxhat tek lana, pothuajse ngjitur me shkollen e baletit zone e preferuar dhe shume e shtrenjte| hipo... (Premium 31.12.2019)

135,000 Euro apartament 3+1 me hipoteke(Kopshti Botanik) Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik. Vendoset ne katin 5 banim, me orient

Apartament 3+1 Me Hipoteke(kopshti Botanik)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.04.2019 (15:15): Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik. vendoset ne katin 5 banim, me orientim jug-lindje. i dricuar gjate gjithe dites. pozicionimi i apartamentit ben qe te mos kete zhurme. perbehet nga 1 ambient ndenje ngrenie. ambienti i gatimit eshte persht...

90,000 Euro Shitet apartament 3+1 ne komunen e parisit te mbi kalimi! Shitet apartament 3+1 ne komunen e parisit te mbi kalimi!
Ka nje siperfaqe pre

Shitet Apartament 3+1 Ne Komunen E Parisit Te Mbi Kalimi!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.04.2019 (15:08): Shitet apartament 3+1 ne komunen e parisit te mbi kalimi! ka nje siperfaqe prej 112 m2 , ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor eshte i pajisur me certifikate pronesie eshte i organizuar ne soxhorno e madhe + ambjetn gatimi ,...

146,000 Euro Delijorgji shitet apartament 2+1 OKAZION! Shitet apartament 2+1 te kompleksi Delijorgji , eshte 146 m2 dhe ka nj

Delijorgji Shitet Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
146.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.04.2019 (15:01): Okazion! shitet apartament 2+1 te kompleksi delijorgji , eshte 146 m2 dhe ka nje organizim perfekt te ambienteve ne dhome ndjenje me shume hapsire, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon me pamje te mrekullueshme ,. ka orientim ju...

150,000 Euro 2+1 me hipoteke te liqeni artificial apartamenti ndodhet prane liqenit artificial, ne nje pallat te ri me ashensor. e

2+1 Me Hipoteke Te Liqeni Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.04.2019 (15:00): Apartamenti ndodhet prane liqenit artificial, ne nje pallat te ri me ashensor. eshte totalisht i investuar dhe ka pamje te lire. perbeht nga 1 ambient i perbashket ndenje gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. ka orientim lindje-jug. me hipote...

74,000 Euro shitet SUPER 2+1 111.6m2 me HIPOTEK Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones

Shitet Super 2+1 111.6m2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (14:59): Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones. pallati ka cilesi te larte ndertimi i pozicionuar ne zonen e fabrikes se mjellit pallat me sistem kapot sistem ngrohje ftohje te instaluar.apartamenti ka organizim sh...

113,000 Euro 2+1te zoologjiku(me hipoteke) Apartamenti ndodhet ne zone te qete prane kopshtit zoologjik. Kati 1 banim. Esht

2+1te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.04.2019 (14:57): Apartamenti ndodhet ne zone te qete prane kopshtit zoologjik. kati 1 banim. eshte i investuar dhe me kondicionere. ka 1 koridor lidhes,1 dhome ndenje, dy dhoma gjumi 2tualete dhe 1 ballkon ku eshte montuar nje kend kuzhine. apartameni eshte konod dhe...

56,000 Euro apartament 2+1 me hipoteke te fresku apartamenti ndhodhet te fresku, rruga teleferikut, pallat i ri kati i dyte me or

Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (14:52): Apartamenti ndhodhet te fresku, rruga teleferikut, pallat i ri kati i dyte me orientim nga jugu. perbeht nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenej 2 tualete ku nje ri eshte me dritare dhe 1 ballkon. per me teper info na kontaktoni...

500,000 Euro SHITET VILE 3 KATESHE NE KAVAJE! Vila eshte e pozicionuar ne qender te Kavajes. Ka nje siperfaqe prej 705 m2 dhe

Shitet Vile 3 Kateshe Ne Kavaje!

Qender | Kavaje
5+1 Dhoma | Kuzhine
975.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.04.2019 (14:40): Vila eshte e pozicionuar ne qender te kavajes. ka nje siperfaqe prej 705 m2 dhe oborr me nje siperfaqe 270 m2 (ne te cilin eshte i perfshire dhe nje garazh). kati i pare organizohet nga dhoma e ndenjes e cila eshte e pajisur me nje oxhak, kuzhine, 2 ...

233,000 Euro ''GOLDEN PALACE'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 në pallatin me cilësor të Tiranës !!! Stadiumi Dinamo në zonën më të preferuar të Tiranës, Shitet Super Apartame

''golden Palace'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 Në Pallatin Me Cilësor Të Tiranës !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.04.2019 (14:40): Stadiumi dinamo në zonën më të preferuar të tiranës, shitet super apartament 3+1+2 tualete në katin e 5 të një pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy ashensor të teknologjis më të fundit. apartamenti është i orientuar veri-li...

Mobilimi:Bosh

233,000 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 111.6m2 me HIPOTEK

Shitet Super 2+1 111.6m2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones. pallati ka cilesi te larte ndertimi i pozicionuar ne zonen e fabri... (Premium 13.07.2019)

109,000 Euro id:104558 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 18.12.2019)

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume t... (Premium 19.04.2019)

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio... (Premium 08.02.2020)

67,500 Euro id:29408 - Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Pallat i Ri | PARKET** | Ashensor

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Pallat I Ri | Parket** | Ashensor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte m... (Premium 31.12.2019)

129,600 Euro Apartamente 2+1 ne shitje tek 21 Dhjetori! Shiten apartamente 2+1 ne rrugen Frederik Shiroka, 21 Dhjetori. Ndodhen perkates

Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.04.2019 (14:40): Shiten apartamente 2+1 ne rrugen frederik shiroka, 21 dhjetori. ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe kat te 7-te te nje pallati te ri me ashensor. apartamentet kane punime mjaft cilesore dhe hapesira te bollshme. te pajisura me instalime per siste...

Mobilimi:Bosh

129,600 Euro

100,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Stacioni Trenit !! Shitet apartament 2+1 ME HIPOTEKE
Stacioni Trenit (Kompleksi Usluga), buze rrug

Shitet Apartament 2+1 Stacioni Trenit !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

19.04.2019 (14:40): Shitet apartament 2+1 me hipoteke stacioni trenit (kompleksi usluga), buze rruges kryesore. 100.000 euro + pallat cilesor me ashensor. + kati 11 (jo i fundit). + orientim jug . + investimi i mire 068 27 79 812...

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

96,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion m

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.04.2019 (14:40): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqa e apartamentit 127 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 1 tualet...

80,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne rrugen Albanopol Don Bosko !!! Shitet apartament ne rrugen Albanopol, ne pallat te ndertuar mbas vitit 2011 me

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Albanopol Don Bosko !!!

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.04.2019 (14:40): Shitet apartament ne rrugen albanopol, ne pallat te ndertuar mbas vitit 2011 me sistem kapot, ashensor dhe i mirmenaxhuar. apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 sallon + kuzhine, 1 tualet. apartamenti shitet bosh dhe disponon te gjith...

65,000 Euro id:115764 - 2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament i mobiluar, kati i 4°(pallate me 5 kate) -rr ferit xhajko (pallat i kuq) -hyrje -banjo -kuzhine e re e mobiluar dhe me tavoline ngrenje... (Premium 28.04.2019)

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... (Premium 30.04.2019)

160,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 271 m² 160000 Euro (Fresku)

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 271 M² 160000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (1.35 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
271.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen e“teleferikut” perballe restorant deliut. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim, (p... (Premium 07.03.2020)

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje... (Premium 31.12.2019)

77,500 Euro Mundesi Investimi: Shitet Apt Super i Ri 1 + 1 (71 m2) perball Harry Fultz (St. i Trenit) PARKET Mundesi Investimi: Shitet Apt Super i Ri 1 + 1 (71 m2) perball Harry Fultz (St.

Mundesi Investimi: Shitet Apt Super I Ri 1 + 1 (71 M2) Perball Harry Fultz (st. I Trenit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.04.2019 (14:40): Mundesi investimi: shitet apt super i ri 1 + 1 (71 m2) perball harry fultz (st. i trenit) hipotek e rregullt | pallat i ri me ashensor me cip / survejim kamerash / sistem kapot | mobilim cilesor | parket i ri | hapesire me ndricim perfekt | dritare ...

69,120 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 96 m² 69.120 Euro (Rruga e Dibres) Apartamenti ndodhet ne rrugen e Dibres ne kompleksin Orion , Tower Brigde 3. Apa

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 96 M² 69.120 Euro (rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (14:40): Apartamenti ndodhet ne rrugen e dibres ne kompleksin orion , tower brigde 3. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 96m2. apartamenti ka orientim lindje dhe eshte ne proces hipotekimi . apartamenti disponon • ambjen...

Mobilimi:Bosh

69,120 Euro

60,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU! Shitet apartament 2+1 i mobiluar, tek Fresku. Ka nje siperfaqe totale prej 78.5

Shitet Apartament 2+1 Tek Fresku!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.04.2019 (14:40): Shitet apartament 2+1 i mobiluar, tek fresku. ka nje siperfaqe totale prej 78.5 m2, ku 24.5 eshte sip. ballkonit. apartamenti eshte i organizuar ne kuzhine, sallon, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. shitet totalisht i mobiluar ne kushte bashkekohore. dis...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim