shitet apartament 2 1 pamje nga liqeni i tiranes 95000 euro  13958 Njoftime

 Online 302 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
110,000 Euro id:114015 - Shitet Super Apartament 2+1+2 tek Vizion+ !

Shitet Super Apartament 2+1+2 Tek Vizion+ !

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne kompleksin me te preferuar ne don bosko, tek vizion+, shitet apartament 2+1+2. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin... (Premium 16.05.2019)

100,000 Euro id:116224 - Shitet super apartament 1+1 tek Kompleksi Halili

Shitet Super Apartament 1+1 Tek Kompleksi Halili

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet super apartament 1+1 tek kompleksi halili apartament i arreduar me arkitekt. apartamenti eshte i mire organizuar. apartamenti eshte i ... (Premium 22.04.2019)

41,500 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Shitet,apartament 1+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 • siperfaqa e apartamentit : 71.8 m2 • ori... (Premium 08.01.2020)

127,000 Euro id:28549 - Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimen... (Premium 31.12.2019)

80,000 Euro id:112808 - Shitet apartament 1+1 ne qender te Tiranes tek 9-kateshet pallat i ri OKAZION !!!

Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Tek 9-kateshet Pallat I Ri Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne qender te tiranes apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 65 m2 neto i hipotekuar . apartamenti eshte mjaft mi... (Premium 05.09.2019)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

5,000,000 Leke SHTEPI NE SHITJE Shitet apartament 1+1 , pallati ngjitur me tregun e vogel industrial , prane mar

Shtepi Ne Shitje

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet apartament 1+1 , pallati ngjitur me tregun e vogel industrial , prane markates durres. apartamenti eshte i organizuar ne hapesiren 1 dhome gjume , 1 kuzhine, 1 banje , 1 korridor , 1 ballkon . gjendja eshte shume e mire....

Mobilimi:E Mobiluar

5,000,000 Leke

4,700,000 Leke Okazion. Shitet apartament 1+1. Apartament 1+1, pallat ekzistues, i rregulluar dhe pjeserisht i mobiluar. Siperf

Okazion. Shitet Apartament 1+1.

Currilat | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (16:42): Apartament 1+1, pallat ekzistues, i rregulluar dhe pjeserisht i mobiluar. siperfaqja 55 m °2. cmimi 4.7 milion leke. i negociueshem....

Mobilimi:Pjeserisht

4,700,000 Leke

110,000 Euro Shtepi private tek plazhi iliria Shitet shtepi private me siperfaqe te brendshme 117 meter2 plus 220 meter2 oborr

Shtepi Private Tek Plazhi Iliria

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
347.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet shtepi private me siperfaqe te brendshme 117 meter2 plus 220 meter2 oborr, shtepia ndodhet ne nje nder zonat me te mira te durresit, tek plazhi iliria shume prane detit, shtepia eshte nje kateshe e ndar ne dy hyrje ka hipotek dhe eshte totalis...

110,000 Euro Shtepi private tek plazhi iliria Shitet shtepia me siperfaqe 117 meter2, me hipoteke, ndodhet ne nje nder zonat

Shtepi Private Tek Plazhi Iliria

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet shtepia me siperfaqe 117 meter2, me hipoteke, ndodhet ne nje nder zonat me te mire te durresit tek rruga iliria shume prane detit. shtepia ka oborr 220 meter2. shtepia eshte nje kateshe dhe ka hyrje, detaj qe e ben te pershtatshme te ket dy...

110,000 Euro Shtepi ne shitje Shitet shtepia 117 meter2 me oborr 220 meter2, ndodhet ne nje nder zonat me te m

Shtepi Ne Shitje

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet shtepia 117 meter2 me oborr 220 meter2, ndodhet ne nje nder zonat me te mira te durresit tek lagjia iliria shume prane detit. shtepia ka hipotek, dhe eshte totalisht e mobiluar...

110,000 Euro Shpii ne shitej ne durres Shitet shtepia me siperfaqe 117 meter2 me hipoteke plus 220 meter2 oborr, ndodhe

Shpii Ne Shitej Ne Durres

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet shtepia me siperfaqe 117 meter2 me hipoteke plus 220 meter2 oborr, ndodhet ne rrugen iliria ne nje nder zonat me te mire te durresit shune prane detit, shtepia eshte totalisht e mobiluar....

110,000 Euro Shpi ne shitej ne bregdet Shitet shtepia me siperfaqe 117 meter2 me hipoteke plus 220 meter2 oborr, ndodhe

Shpi Ne Shitej Ne Bregdet

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet shtepia me siperfaqe 117 meter2 me hipoteke plus 220 meter2 oborr, ndodhet ne rrugen iliria ne nje nder zonat me te mire te durresit shune prane detit, shtepia eshte totalisht e mobiluar....

110,000 Euro Shtepi ne shitje Shitet shtepia me diperfaqe 117 meter2 me hipoteke plus 220 meter2 oborr, ndodhe

Shtepi Ne Shitje

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet shtepia me diperfaqe 117 meter2 me hipoteke plus 220 meter2 oborr, ndodhet ne rrugen iliria ne nje nder zonat me te mire te durresit shune prane detit, shtepia eshte totalisht e mobiluar. "agjensi"...

110,000 Euro Shpi ne shitej ne durres Shitet shtepia me diperfaqe 117 meter2 me hipoteke plus 220 meter2 oborr, ndodhe

Shpi Ne Shitej Ne Durres

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet shtepia me diperfaqe 117 meter2 me hipoteke plus 220 meter2 oborr, ndodhet ne rrugen iliria ne nje nder zonat me te mire te durresit shune prane detit, shtepia eshte totalisht e mobiluar....

120,000 Euro id:113521 - Zogu i Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament tek zogu i zi me planimetri perfekte. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 90.3 m2 dhe bruto 117 m2. eshte i organizuar ne n... (Premium 16.05.2019)

89,000 Euro id:80344 - Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
216.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

69,500 Euro id:56287 - Mundesi: 2+1+2 ballone+ depo ( QENDER- 7 XHUXHAT Shk. Baletit) | PARKET | PAMJE PANORAMIKE

Mundesi: 2+1+2 Ballone+ Depo ( Qender- 7 Xhuxhat Shk. Baletit) | Parket | Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 2+1+ 2 ballkone+ depo ne qender tek 7 xhuxhat tek lana, pothuajse ngjitur me shkollen e baletit zone e preferuar dhe shume e shtrenjte| hipo... (Premium 31.12.2019)

95,000 Euro Apartament ne shitje Apartament 1+1 95m2 , Kati i 8 , ne nje nga zonat me te bukura te qytetit te Dur

Apartament Ne Shitje

Currilat | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (16:42): Apartament 1+1 95m2 , kati i 8 , ne nje nga zonat me te bukura te qytetit te durresit, perballe detit ne shetitoren e vollges. cmimi i trajtueshem....

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

81,300 Euro Mundesi e shkelqyer per investim, shitet apartament 1+1 ne kompleksin San Pietro te Gjiri i Lalzit! Shitet apartamenti 1+1 te Gjiri i Lalzit! Apartamenti ndodhet ne nje kompeks te

Mundesi E Shkelqyer Per Investim, Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin San Pietro Te Gjiri

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet apartamenti 1+1 te gjiri i lalzit! apartamenti ndodhet ne nje kompeks te projektuar se fundmi nga nje kompani prestigjioze, prane detit, ne nje natyre shume te kendshme. organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me guzhinen, nje dhome gjumi, n...

Mobilimi:Bosh

81,300 Euro

70,000 Euro Shesim apartamentin me pamje totale nga deti Shesim apartamentin prane ¨Shkembit te Kavajes¨.

Apartamenti eshte i perber

Shesim Apartamentin Me Pamje Totale Nga Deti

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (16:42): Shesim apartamentin prane ¨shkembit te kavajes¨. apartamenti eshte i perbere prej sallonit, dhomes se gjumit si dhe nje verande goxha te madhe. eshte 110m2, i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 6. apartamenti eshte e gjitha me pamje nga deti, dhe n...

62,000 Euro SHTEPI 1+1 83M2 E MOBILUAR ISH RAJONI DURRES SHTEPI 1+1 83M2 E MOBILUAR ISH RAJONI DURRES
60000 EURO

Shtepi 1+1 83m2 E Mobiluar Ish Rajoni Durres

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (16:42): Shtepi 1+1 83m2 e mobiluar ish rajoni durres 60000 euro...

58,000 Euro 1+1 ish rajoni i policise 83 m2 e mobiluar shtepi ne shitje 1+1 83 m2 ish rajoni policise me hipoteke e mobiluar ne menyre

1+1 Ish Rajoni I Policise 83 M2 E Mobiluar

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (16:42): Shtepi ne shitje 1+1 83 m2 ish rajoni policise me hipoteke e mobiluar ne menyre bashkohore 58000 euro...

56,254 Euro Okazion Shitet apartament 1+1, 77.06m2 Gjiri I Lalzit Okazion i vertete Shitet apartament 1+1, 77.06m2 Gjiri I Lalzit
56254Euro

Ap

Okazion Shitet Apartament 1+1, 77.06m2 Gjiri I Lalzit

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Okazion i vertete shitet apartament 1+1, 77.06m2 gjiri i lalzit 56254euro apartamenti ne shitje eshte pjese lura 3 resort dhespa ,i cili nen menaxhimin e specialisteve nderkombetar te fushes,ofron sherbime luksoze me 5 yje,duke u bere nje nga d...

Mobilimi:Bosh

56,254 Euro

55,000 Euro Shitet apartament 1+1 buze detit, ne Golem! Ne zonen e Golemit shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74m2.
Apartamenti ndodhet

Shitet Apartament 1+1 Buze Detit, Ne Golem!

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (16:42): Ne zonen e golemit shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74m2. apartamenti ndodhet ne nje godine me nje kualitet te larte ndertimi, qe e diferencon nga objektet perreth. e gjithe godina eshte e izoluar me sistemin kapot. objekti ka ne pronesi dhe nje...

54,000 Euro ne shitje apartament 1+1 Rezidenca Vala Mar Apartamenti ndodhet te gjiri i lalezit, pjese e rezidences vala mar. Ka organiz

Ne Shitje Apartament 1+1 Rezidenca Vala Mar

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Apartamenti ndodhet te gjiri i lalezit, pjese e rezidences vala mar. ka organizim 1+1, vendoset ne katin perdhe. ka siperfaqe 55.4 m2 dhe oborr rreth 68 m2 ( oborri eshte ne pronesi te apartamentit). kopleksi eshte ne faze ndertimi dhe eshte gati ...

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

53,700 Euro Shitet apartament 1+1 ne Hamallaj Shitet Apartament 1+1 ne nje Kompleks Rezidencial buze detit Adriatik.
Apartame

Shitet Apartament 1+1 Ne Hamallaj

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet apartament 1+1 ne nje kompleks rezidencial buze detit adriatik. apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial te mirekonceptuar per ti ofruar banoreve te tij te gjithe komfortin dhe privatesine e nevojshme per shfrytezuar peisazhin dhe ...

Mobilimi:Bosh

53,700 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 111.6m2 me HIPOTEK

Shitet Super 2+1 111.6m2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones. pallati ka cilesi te larte ndertimi i pozicionuar ne zonen e fabri... (Premium 13.07.2019)

109,000 Euro id:104558 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 18.12.2019)

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio... (Premium 08.02.2020)

67,500 Euro id:29408 - Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Pallat i Ri | PARKET** | Ashensor

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Pallat I Ri | Parket** | Ashensor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte m... (Premium 31.12.2019)

50,000 Euro shitet shtepi 1+1 Shitet nje hyrje 1+1 afer gjykates perballe Pasticeri Bllaces ne kat te pare.E p

Shitet Shtepi 1+1

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet nje hyrje 1+1 afer gjykates perballe pasticeri bllaces ne kat te pare.e pershtatshme dhe per klinika ose zyra....

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

49,725 Euro Okazion Shitet apartament 1+1, 76.5m2 Gjiri I Lalzit Okazion i vertete Apartament 1+1, 76.5m2 Gjiri I Lalzit
Apartamenti ne shitje

Okazion Shitet Apartament 1+1, 76.5m2 Gjiri I Lalzit

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (16:42): Okazion i vertete apartament 1+1, 76.5m2 gjiri i lalzit apartamenti ne shitje eshte pjese lura 3 resort dhespa ,i cili nen menaxhimin e specialisteve nderkombetar te fushes,ofron sherbime luksoze me 5 yje,duke u bere nje nga destinacionet me te ke...

Mobilimi:Bosh

49,725 Euro

49,600 Euro Shitet 1+1 tek Gjiri Lalezit Shitet Apartament 1+1 ne Gjirin e Lalzit tek Perla Resort Godina B13. Apartament

Shitet 1+1 Tek Gjiri Lalezit

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet apartament 1+1 ne gjirin e lalzit tek perla resort godina b13. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje plus kend gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. apartamenti ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe te brendshme 62m...

Mobilimi:Bosh

49,600 Euro

49,446 Euro Okazion Shitet apartament 1+1, 73.8m2 Gjiri I Lalzit Okazion i Vertete Shitet apartament 1+1, 73.8m2 Gjiri I Lalzit

Apartamenti n

Okazion Shitet Apartament 1+1, 73.8m2 Gjiri I Lalzit

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (16:42): Okazion i vertete shitet apartament 1+1, 73.8m2 gjiri i lalzit apartamenti ne shitje eshte pjese lura 3 resort dhespa ,i cili nen menaxhimin e specialisteve nderkombetar te fushes,ofron sherbime luksoze me 5 yje,duke u bere nje nga destinacione...

Mobilimi:Bosh

49,446 Euro

65,000 Euro id:115764 - 2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament i mobiluar, kati i 4°(pallate me 5 kate) -rr ferit xhajko (pallat i kuq) -hyrje -banjo -kuzhine e re e mobiluar dhe me tavoline ngrenje... (Premium 28.04.2019)

75,500 Euro id:35268 - 2+1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht Pallat i 2016

2+1 High Class (33m Lek Vetem Investimi) Yzberisht Pallat I 2016

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2 + 1 high class (33m lek vetem investimi) yzberisht pallat i 2016 me dokumentacion te rregullt | ashensor me karte | zona ofron par... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... (Premium 30.04.2019)

160,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 271 m² 160000 Euro (Fresku)

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 271 M² 160000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (1.35 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
271.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen e“teleferikut” perballe restorant deliut. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim, (p... (Premium 07.03.2020)

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje... (Premium 31.12.2019)

47,000 Euro Shitet Shtepi 1+1 Shitet Apartament 1+1 i mobiluar. 
Termoizolim i brendshem, 
pershtatur dhe nj

Shitet Shtepi 1+1

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

21.04.2019 (16:42): Shitet apartament 1+1 i mobiluar. termoizolim i brendshem, pershtatur dhe nje dhome e vogel per femije,...

46,100 Euro APARTAMENTE 1+1 GJIRI I LALZIT Ne Shen Pjeter te Gjiri i Lalezit, shiten apartamente 1+1 te tre tipologjive te

Apartamente 1+1 Gjiri I Lalzit

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (16:42): Ne shen pjeter te gjiri i lalezit, shiten apartamente 1+1 te tre tipologjive te ndryshme. te pozicionuara ne nje zone teper afer detit dhe e pamje fantastike,jo me larg se 30 min nga qendra e tiranes, ne nje zone e cila ka marre zhvillimin e vrullshe...

45,000 Euro APARTMENT 1+1 NE SHITJE DURRES. *-SHITET APARTAMENT 1+1 BUZE DETIT NE DURRES AFER HOTEL FLORIDA

*-APARTAMENTI

Apartment 1+1 Ne Shitje Durres.

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (16:42): *-shitet apartament 1+1 buze detit ne durres afer hotel florida *-apartamenti eshte i totalisht i mobiluar *-siperfaqja 77 m2 *-cmimi 45.000 euro...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim