gazeta dyqane me qera te kodra e diellit 

 Online 245 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

199 Euro

Super Cmim: 2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

500 Euro
APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN DELIJORGJI ME QIRA Apartamenti eshte i mobiluar totalisht ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore

Apartament 2+1 Ne Kompleksin Delijorgji Me Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore ne tr.... 30/05/2020 14:36... Lexo detajet..

250 Euro
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO Apartament eshte i mobiluar ndodhet ne kompleksin vizion plus.

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Don Bosko

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament eshte i mobiluar ndodhet ne kompleksin vizion plus.... 30/05/2020 14:36... Lexo detajet..

250 Euro
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE RRG E DURRESIT!. Apartamenti eshte 1+1/250 € i mobiluar ndodhet ne nje zone me fasilitete dhe m

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Rrg E Durresit!.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte 1+1/250 € i mobiluar ndodhet ne nje zone me fasilitete dhe mjaft te qete.... 30/05/2020 14:36... Lexo detajet..

400 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE KOMUNEN E PARISIT. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht ndodhet ne pallat me ashensor kati i 9te

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Komunen E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht ndodhet ne pallat me ashensor kati i 9te jo i fundit.... 30/05/2020 14:36... Lexo detajet..

30,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE DELIJORGJIT. Apartamenti eshte 1+1 totalisht i mobiluar ndodhet ne katin e 2te pa ashensor.

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Delijorgjit.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte 1+1 totalisht i mobiluar ndodhet ne katin e 2te pa ashensor.... 30/05/2020 14:36... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT PER QIRA 1+1 TE KOMPLEKSI KONTAKT Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Apartament Per Qira 1+1 Te Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.... 30/05/2020 14:36... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qera apartament 2+1 / Kompleksi Dinamo Jepet me qera apartament 2+1 prane kompleksit Dinamo , ne nje zone shume te pre

Jepet Me Qera Apartament 2+1 / Kompleksi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 prane kompleksit dinamo , ne nje zone shume te preferuar te tiranes, cmimi 450 euro perfshire ne cmim edhe nje post parkimi. siperfaqe 120m² kati i 3-te. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 30/05/2020 14:23... Lexo detajet..

15,000 Leke Apartament 2+1+2+BLK Apartamenti ndodhet prapa Casa Italia.Prane serse se luleve Mega Fiori.
Informa

Apartament 2+1+2+blk

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet prapa casa italia.prane serse se luleve mega fiori. informacion mbi apartamnetin: • siperfaqja 120m2 • kati 3 ne pallat me ashensor oraganizmi: • apartamenti ka kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon . eshte i pa mo... 30/05/2020 14:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

15,000 Leke

300 Euro Ish Ekspozita ,Apartament 1+1 me qera Tek Ish Ekspozita,prane Trendafilit te Bardh ,jepet me qera apartament 1+1 i kom

Ish Ekspozita ,apartament 1+1 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Tek ish ekspozita,prane trendafilit te bardh ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar .apartamenti organizohet ne sallon ,aneks ,1 dhome gjumi ,tualet dhe ballkon . pallati eshte i pajisur me ashensor . mobilimi eshte bashkekohore . cmimi 300 euro ... 30/05/2020 14:22... Lexo detajet..

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

10,000 Leke Qera Jepet nje dhome me qera perballle Gjykates Administrative, Laprake e pershtatshm

Qera

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
15.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet nje dhome me qera perballle gjykates administrative, laprake e pershtatshme per nje person... 30/05/2020 14:22... Lexo detajet..

8,000 Leke Qera Jepet nje dhome me qera e pershtatshme per nje person

Qera

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
12.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet nje dhome me qera e pershtatshme per nje person... 30/05/2020 14:21... Lexo detajet..

270 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 75m2.Apartamenti ndodhet ne zonen e Ko

Apartament 2+1 Me Qira Tek Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 75m2.apartamenti ndodhet ne zonen e kopshtit zoologjik tek rruga shyqyri brari.hyrja ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor ne gjendje te mire. organizohet me sallon e kuzhine te perbashhket , ... 30/05/2020 14:21... Lexo detajet..

300 Euro 21 Dhjetori,  Jepet me Qera Apartament 1+1 tek Kompleksi Kontakt Pranë 21 Dhjetorit,  tek Kompleksi Kontakt, Jepet me Qera Apartament 1+1 me a

21 Dhjetori, Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashensor. apartamenti ka siperfaqe te bollshme 75m2, i organizuar ne nje sallon te bollshem, ambjenti... 30/05/2020 14:19... Lexo detajet..

255 Euro Duplex (21 Dhjetori) i Sapo Perfunduar | Cdo gje e Re | PARKET Jepet Me Qera Duplex I Sapo Perfuduar (21 Dhjetor - Rr. Frosina Plaku) Cdo Gje E

Duplex (21 Dhjetori) I Sapo Perfunduar | Cdo Gje E Re | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera duplex i sapo perfuduar (21 dhjetor - rr. frosina plaku) cdo gje e re | pallat i 2014 | parket | drita, uje dhe internet te perfshira ne cmim | perfekt per banim | te gjitha instalimet e reja q2000 te dhenat e ndarjes: - 1 dhom... 30/05/2020 14:19... Lexo detajet..

500 Euro Tek Ish Ekpsozita Shqiperia Sot, buze rruge jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Tek Ish Ekpsozita Shqiperia Sot, buze rruge jepet me qira apartament 2+1+2 tuale

Tek Ish Ekpsozita Shqiperia Sot, Buze Rruge Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tualete.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Tek ish ekpsozita shqiperia sot, buze rruge jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. sip 112 m2. kati 10. pallat i ri. punime shume cilesore. apartament i kompletuar me cdo gje te re. cmimi 500 euro/muaj i pa diskutueshem. #qira #apartament #cilesi #k... 30/05/2020 14:19... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT ME QERA 1+1, MATERNITETI RI Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 66m2.
Ndodhet ne Bulevardin Zhan Dark

Apartament Me Qera 1+1, Materniteti Ri

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 66m2. ndodhet ne bulevardin zhan dark perballe materniteti te ri. oganizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet . ndodhet ne katin e 3 te nje pallati e... 30/05/2020 14:18... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament me qera 1+1 Jepet Apartament me qera 1+1 e mobiluar,e pershtatshme per cifte. Cmimi 25000, p

Apartament Me Qera 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 e mobiluar,e pershtatshme per cifte. cmimi 25000, paradhenie 3 muaj.... 30/05/2020 14:18... Lexo detajet..

550 Euro Jepet apartament 3+2 me qira tek liqeni kolombo Ofrohet apartament 3+2 i konvertuar ne 2 dhoma gjumi nje dhome garderobe 2 tuale

Jepet Apartament 3+2 Me Qira Tek Liqeni Kolombo

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ofrohet apartament 3+2 i konvertuar ne 2 dhoma gjumi nje dhome garderobe 2 tualete dhe dy ballkone! mobilim shum i mire nje nder komplekset me te mira ne tirane shum afer me parkun e liqenit artificial me liqenin e thate dhe me bllokun... 30/05/2020 14:18... Lexo detajet..

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

30,000 Leke shtepi me qera jepet me qera 1+1 60 meter katror e konoletuar me te gjitha kushtet, pozicioni i

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 60 meter katror e konoletuar me te gjitha kushtet, pozicioni i shtepis esht shum strategjik , shtepia ndodhet 100 metra mbi spitalin amerikan ne rruge kryesore , ne katin e dyte dhe sapo del nga pallati esht stacioni autobuzit dhe e... 30/05/2020 14:18... Lexo detajet..

25,000 Leke shtepi me qera Jepet shtepi me qera tek Brryli ne kat te pare, totalisht e mobiluar me kushte b

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera tek brryli ne kat te pare, totalisht e mobiluar me kushte bashkekohore, dhe me hapsire te bollshme per 2-3 persona.... 30/05/2020 14:09... Lexo detajet..

32,000 Leke 2+1+2 tualete astir 2+1+2 tualete ne Astir. Pallati mesaplik-05
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridori i cil... 30/05/2020 13:57... Lexo detajet..

140 Euro Ambjent kati 2te.i mire kompletuar.prane qendres tregtare concord. Pallat i ri.ambjent i kompletuar me te gjitha.garzonjer.prane qendres tregtare c

Ambjent Kati 2te.i Mire Kompletuar.prane Qendres Tregtare Concord.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
21.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pallat i ri.ambjent i kompletuar me te gjitha.garzonjer.prane qendres tregtare concord.... 30/05/2020 13:54... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

300 Euro

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashen... (Premium 05.06.2020)

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

500 Euro Jepet me qera apartament 2+1 / Kodra Diellit 1 Jepet me qera apartament 2+1, Siperfaqe 135m², cmimi 500 euro ,kodra e diellit

Jepet Me Qera Apartament 2+1 / Kodra Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 135m², cmimi 500 euro ,kodra e diellit 1,kati i 1-re banim. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 30/05/2020 13:28... Lexo detajet..

700 Euro Jepet me qera apartament 2+1 / Liqeni i Thate Jepet me qera apartament 2+1 , Siperfaqe 95m²,cmimi 700 euro.
Per me shume inf

Jepet Me Qera Apartament 2+1 / Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 , siperfaqe 95m²,cmimi 700 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 30/05/2020 13:28... Lexo detajet..

1,600 Euro Te ETC, Jepet me qira nje Apartament 4+1. Tek ETC, European Trade Center shume Prane Qendres se Tiranes te Piramida jepet

Te Etc, Jepet Me Qira Nje Apartament 4+1.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
203.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Tek etc, european trade center shume prane qendres se tiranes te piramida jepet me qira nje apartament fantastik. ky apartament luksoz ndodhet në katin e 9 te nje nga ndërtesat më cilësore dhe një nga zonat më të mira të tiranës. sipërfaqja... 30/05/2020 13:25... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim