shtepi me qera ne lezhe 

 Online 215 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 215 lexues | 7 njoftime ne pritje
395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Apartament 2+1 tek rruga siri kodra - selvia | pallat i ri me ashensor | mobilim dhe cdo gje e re | kondicioner q1504 te dhenat e ndarjes: -... (Premium 09.02.2020)

600 Euro

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (sofra e ariut - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi abso... (Premium 31.12.2019)

25,000 Leke
Jepet kati i dyte i nje shtepie private me qira, ne Fresk! Jepet kati dyte i nje shtepie private me qira. Ne katin e pare nuk banon askush.

Jepet Kati I Dyte I Nje Shtepie Private Me Qira, Ne Fresk!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet kati dyte i nje shtepie private me qira. ne katin e pare nuk banon askush. organizohet ne koridor qe ben shperndarjen neper dhoma, salon, ambienti i gatimit vec, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande. oborri para ofron mundesi parkimi. cmimi ... 17/11/2019 18:38... Lexo detajet..

20,000 Leke
2+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 pl

2+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 plus1 totalisht i mobiluar modern kati 2, uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.... 17/11/2019 18:35... Lexo detajet..

30,000 Leke
Apartament 1+1 te Mine Peza 30,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1+ballkon. Kati i 2, i sapo mobiluar ne gjendje shume

Apartament 1+1 Te Mine Peza 30,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon. kati i 2, i sapo mobiluar ne gjendje shume te mire. perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete, 1 korridor, 1 depo dhe 1 ballkon. parkimi eshte i lehte per tu gjetur ne zonen afer pallatit. pallat ekzistues... 17/11/2019 18:35... Lexo detajet..

280 Euro Jepet Gazoniere me qira tek Myslym Shyri Jepet Gazoniere me qira ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, ndodhet ne ka

Jepet Gazoniere Me Qira Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet gazoniere me qira ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, ndodhet ne katin 1 perball me shkollen faik konica. gazonieria eshte totalisht e mobiluar me cmim 280 euro ku perfshihen uij dhe dritat. gazonieria ka siperfaqe 36 m2 totale. li... 17/11/2019 18:29... Lexo detajet..

300 Euro Harry Fultz, Apartament 1+1 me qera mobilim i ri Perballe Harry Fultz jepet me qera apartement 1+1 me mobilim totalisht te ri dhe

Harry Fultz, Apartament 1+1 Me Qera Mobilim I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Perballe harry fultz jepet me qera apartement 1+1 me mobilim totalisht te ri dhe apartament i sapo rikonstruktuar. apartamenti eshte i organizuar ne koridor, sallon + kuzhine, dhome gjumi me kondicioner, tualet i madh. e gjithe siperfaqja e apartamen... 17/11/2019 18:28... Lexo detajet..

20,000 Leke 1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

1+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar modern kati 2 uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit... 17/11/2019 18:22... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1, Kinostudio Jepet me qira super apartament 2+1 ne zonen e Kinostudios, prane Ministrise se K

Jepet Me Qira Apartament 2+1, Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 ne zonen e kinostudios, prane ministrise se kultures. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon me gatim, tualet me dritare dhe ballkon. apartamenti eshte i ... 17/11/2019 18:21... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me Qera 2+1 120m2. Jepet me qera apartamenti 2+1,kati 4,i mobiluar ne kushte bashkëkohore,pallat i

Apartament Me Qera 2+1 120m2.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1,kati 4,i mobiluar ne kushte bashkëkohore,pallat i ri me ashensor dhe administrim,me vendparkimi dhe ambjent guzhinë ekstra dhe ballkon. vendndodhja:midis rruges se durrësit e ish stacionit trenit. Çmimi:250€ çdo... 17/11/2019 18:11... Lexo detajet..

34,000 Leke apartament me qera 1+1 jepet me qera apartament 1+1 tek rruga mine peza ne nje nga zonat me te preferua

Apartament Me Qera 1+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga mine peza ne nje nga zonat me te preferuara, ku vendndodhja e tij ka akses si me unazen ashtu dhe me qendren dhe zogun e zi .apartamenti eshte i mobiluar , ndodhet ne katin e 4 pallati eshte me ashensor, ... 17/11/2019 18:10... Lexo detajet..

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne qender te tiranes,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve jepet me qera apartament 3+1 ,i mobiluar me shije dhe i organizuar ne meny... (Premium 04.03.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (75 m2) tek kopshti zoologjik * pallat i ri | mobilim modern | kondicioner | cdo pajisje elektroshtepiake e re | ... (Premium 31.12.2019)

450 Euro 2+1 (82 m2) Modern (Mozaiku/ Rruga Amasadave) Mobilim Cilesor + Pajisje te Reja | Ashensor | Investime te Reja Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (82 m2) i Ri dhe me Mobilim Modern (* Te Mozaiku

2+1 (82 M2) Modern (mozaiku/ Rruga Amasadave) Mobilim Cilesor + Pajisje Te Reja | Ashensor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (82 m2) i ri dhe me mobilim modern (* te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave *)+ ashensor dhe investjme te reja ( vetratar dopio xham - pajisjet elektroshtepiake te reja dhe te markave me cilesore | 3 kondic... 17/11/2019 17:58... Lexo detajet..

350 Euro 3+1+2WC+Bllk (Don Bosko) - Parkim ne Zone | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner ne Cdo Dhome Apartament 3+1+2WC+Ballkon, ne Don Bosko (Parkim ne Zone) Pallat i Ri me Ashenso

3+1+2wc+bllk (don Bosko) - Parkim Ne Zone | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Ko

Don Bosko | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 3+1+2wc+ballkon, ne don bosko (parkim ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe, shtruar me pllake | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim |... 17/11/2019 17:58... Lexo detajet..

300 Euro 2+1+2Ballkone (Rr Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje e Re | Mobilim Super Cilesor | Kondicioner 2+1+2Ballkone ne Katin e dyte te Nje Vile (Sofra e Ariut - Ekonomiku) Parkim Gar

2+1+2ballkone (rr Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje E Re | Mobilim Super Cile

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (sofra e ariut - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi absolute | hapesire e madhe | ndricim perfekt q1503 te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno -1 kuzh... 17/11/2019 17:58... Lexo detajet..

300 Euro 2+1+2Ballkone (rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje e Re | Mobilim Super Cilesor | Kondicioner 2+1+2Ballkone ne Katin e dyte te Nje Vile (Rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Gar

2+1+2ballkone (rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje E Re | Mobilim Super Cil

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (rr. elbasanit - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi absolute | hapesire e madhe | ndricim perfekt q1503 te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno -1 kuzh... 17/11/2019 17:58... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+Ballkon, Modern (Selvia - QENDER) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim dhe Cdo Pajisje e Re | Kondicioner | Pamje Panoramike Apartament 2+1 tek Rruga Siri Kodra - Selvia | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim

2+1+ballkon, Modern (selvia - Qender) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Dhe Cdo Pajisje E

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1 tek rruga siri kodra - selvia | pallat i ri me ashensor | mobilim dhe cdo gje e re | kondicioner q1504 te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno -1 kuzhine -2 dhome gjumi -1 tualet -1 korridor - 2 ballkon - sip totale: 89 ... 17/11/2019 17:58... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 2+1 tek ish expozita ( trendafili bardh ) Apartament 2+1 me te ish ekspozita (te trendafili i bardhe)kati i 2-te banim i m

Super Ap 2+1 Tek Ish Expozita ( Trendafili Bardh )

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me te ish ekspozita (te trendafili i bardhe)kati i 2-te banim i mobiluar me te gjitha kushtet ne menyre moderne,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 17/11/2019 17:57... Lexo detajet..

14,000 Leke Siper Vilave Gjermane, afer depos se ujit jepet me qera garsioniere Jepet me qera ambienti i pershtatshem per dy persona E mobiluar.Ka edhe WI-FI

Siper Vilave Gjermane, Afer Depos Se Ujit Jepet Me Qera Garsioniere

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambienti i pershtatshem per dy persona e mobiluar.ka edhe wi-fi... 17/11/2019 17:57... Lexo detajet..

18,000 Leke shtepi me qera Jepet hyrje me qera 
eshte vetem nje dhome e mobiluar kati i 3
pagesa 180
kus

Shtepi Me Qera

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet hyrje me qera eshte vetem nje dhome e mobiluar kati i 3 pagesa 180 kush eshte i interesuar mund te kontaktoj per me shume ne numrat e meposhtem 0684417984 / 0684757653(wtp) / 0682536014... 17/11/2019 17:54... Lexo detajet..

25,000 Leke shtepi me qera shtepia eshte ne gjendje shume te mire shtepi shume e madhe me 2 dhoma, kuzhine,

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepia eshte ne gjendje shume te mire shtepi shume e madhe me 2 dhoma, kuzhine, dhome pritjeje dhe ballkon... 17/11/2019 17:47... Lexo detajet..

350 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) rruga elbasanit - pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesi... (Premium 31.12.2019)

450 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (82 m2) i ri dhe me mobilim modern (* te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave *)+ pajisjet elektroshtepiake ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen bilal sina, te kopshti zoologjik. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe teper komode. nd... (Premium 27.12.2019)

550 Euro Super ap 2+1 te komuna parisit kompleksi kika Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet

Super Ap 2+1 Te Komuna Parisit Kompleksi Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet e re,e pa banuar me pare,me nje post parkingu !! per me teper kotaktoni 355682567777 cmimi 550 euro... 17/11/2019 17:44... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera 1+1 tek Rruga Duresit. Jepet 1+1 tek Rruga Duresit.Apartamenti eshte I mobiluar,ka hapsira te bollshme,

Jepet Me Qera 1+1 Tek Rruga Duresit.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet 1+1 tek rruga duresit.apartamenti eshte i mobiluar,ka hapsira te bollshme,plot drite.ai i ndodhet ne katin e dyte te nje vile.ka mundesi parkimi.cmimi 30.000lek.... 17/11/2019 17:43... Lexo detajet..

300 Euro JEPET ME QeRA APARTAMENT 1+1 TEK 21 DHJETORI Jepet me qera apartament 1+1 ne Kompleksin Residencial Magnet, prane 21 Dhjetori

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne kompleksin residencial magnet, prane 21 dhjetorit. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin e 6-te te kompleksit, me ashens... 17/11/2019 17:28... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera kati I 2 e mobiluar Jepet me qear kati I 2 
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

Jepet Me Qera Kati I 2 E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 17/11/2019 17:24... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Birra Tirana

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera nje super apartament tek rruga e kavajes, perballe birra tirana. siperfaqja e bollshme prej 115 m2, organizohet nga salloni, ambient i g... (Premium 16.12.2019)

300 Euro

3+1+2ballkon, gjigand (140 m2) rruga elbasanit ( perballe ekonomikut - parkim i sigurte | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

450 Euro

Ne qender te tiranes , jepet me qera super apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri . apartamenti eshte totalisht i mobiluar , me nje siperf... (Premium 29.11.2019)

500 Euro

Tek xhamia e kopshtit botanik, jepet me qera super apartament 2+1+2 tualete me arredim modern, dhe me pamje fantastike nga tirana. apartamenti ofr... (Premium 11.12.2019)

395 Euro Super Apartament 2+1+Verande (185 m2) tek Eleonora/Kodra e Diellit, me Pamje Fantastike •SUPER APARTAMENT 2+1+BALLKON+VERANDE (185 M2) TEK ELEONORA/KODRA E DIELLIT (R

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i ri | mobilim cilesor | parket tek dhomat e gjumit | kondicioner | pajisjet elektroshtepiake te markav... 17/11/2019 17:18... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 per qira tek Parku. Jepet per qira apartament 1+1 prane qendres Globe tek ish-Parku i autobuzave. Ap

Apartament 1+1 Per Qira Tek Parku.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 1+1 prane qendres globe tek ish-parku i autobuzave. apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar me te gjitha mobiljet e nevojshme per nje jetese sa me komode. vendosja e apartamentit ne kete zone ju krijon shum... 17/11/2019 17:16... Lexo detajet..

160 Euro Ambjent me kondicioner e kompletuar me te gjitha nga bulevardi i Ri 5 min.large Pallat,ambjent me kondicioner,garzonjer,e kompletuar me te gjitha,mundësi për

Ambjent Me Kondicioner E Kompletuar Me Te Gjitha Nga Bulevardi I Ri 5 Min.large

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat,ambjent me kondicioner,garzonjer,e kompletuar me te gjitha,mundësi për wifi te shpejte.etj.... 17/11/2019 17:15... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim