apartamente ne shqipri 

 Online 125 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 125 lexues | 2 njoftime ne pritje
91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

98,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Frederik Shiroka Tirane Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Frederik Shiroka afer 21 dhjetorit ne Tirane,

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Frederik Shiroka Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e frederik shiroka afer 21 dhjetorit ne tirane, me siperfaqe totale prej 100 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tua... 21/11/2019 09:16... Lexo detajet..

95,000 Euro
Shitet 2+1+2 ne yzberisht , kati 3 , 120m², e mobiluar , 95 mije€ SHITET APARTAMENT
➡️2+1+2banjo+2ballkone
➡️ Vendodhja: ne yzberisht ,r

Shitet 2+1+2 Ne Yzberisht , Kati 3 , 120m², E Mobiluar , 95 Mije€

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ➡️2+1+2banjo+2ballkone ➡️ vendodhja: ne yzberisht ,rruga rexhep shala ➡️kati: 3 banim , pallat i ri me ashensor ➡️siperfaqja:120 m² ➡️bashke me 2 pparkime brenda pallatit ➡️e mobiluar shitet ➡️cmi... 21/11/2019 09:16... Lexo detajet..

73,232 Euro
Shitet 2+1 79.6 m2 Rr.Ndre mjeda,Prane inxhinjerise, Rezidenca alba 73.232 € Shitet 2+1 ,sip 79.6 m2, kati 2,Pallat i 2018,Ashensor,1 banjo,Ballkon,orjentim

Shitet 2+1 79.6 M2 Rr.ndre Mjeda,prane Inxhinjerise, Rezidenca Alba 73.232 €

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2+1 ,sip 79.6 m2, kati 2,pallat i 2018,ashensor,1 banjo,ballkon,orjentim lindje,adresa:rr.ndre mjeda,prane inxhinjerise, rezidenca alba cmimi: 73.232 €... 21/11/2019 08:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,232 Euro

85,000 Euro Shitet Apartament 1+1, 76 m², Prane Shkolles se Baletit, Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. Pallat i ri,

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ambjenti gatimi me vete, korridori, dhoma e gjumit, tualeti dhe nje ballkon. siperfaqe totale 76 m²... 21/11/2019 08:33... Lexo detajet..

43,000 Euro Shitet apartament ne Fresk,Tirane Shitet apartment 2+1 ne Fresk Qesarak 
Apartmenti sapo ka perfunduare ndertimin

Shitet Apartament Ne Fresk,tirane

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartment 2+1 ne fresk qesarak apartmenti sapo ka perfunduare ndertimin. planimetri mjaft e mire, e paisur me kontrate pronesie. cmimi 43.000 euro... 21/11/2019 07:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

41,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 73 m² 41.000 Euro (Fresku)plus11820 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu, prane Hippo Market

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 73 M² 41.000 Euro (fresku)plus11820

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen muhamet deliu, prane hippo market.apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 73m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: am... 21/11/2019 07:44... Lexo detajet..

42,000 Euro Shitet Apartamenti 2+1 ne Fresk! Shitet Apartamenti 2+1 ne Fresk, prane hippo
Market, ne nje pallat te ri me ash

Shitet Apartamenti 2+1 Ne Fresk!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne fresk, prane hippo market, ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim. apartmenti ndodhet ne katin e 7 banimi, ka nje siperfaqje prej 70 m2 dhe organizohet ne salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet. ka ndricim pjes... 21/11/2019 07:44... Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 45,000 € ID: plus13247 Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit. Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 45,000 € Id: Plus13247

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, në rrugën e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 76m2. • kati i 4 banim • orientim perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma ... 21/11/2019 07:42... Lexo detajet..

34,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT MODERN 1+1 Shitet apartament 1+1 pa shkuar ne Kamez.
Apartamenti eshte i investuar me deta

Shitet Super Apartament Modern 1+1

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 pa shkuar ne kamez. apartamenti eshte i investuar me detaje, arreduar me arkitekt, cdo gje e re dhe e pa banuar me pare. gjithashtu vec mobilimit jane realizuar dhe punime te tjera mjaft cilelesore si instalime elektrike dhe hi... 21/11/2019 07:31... Lexo detajet..

96,000 Euro

Ne nje nga komplekset me te mira te tiranes, usluga shitet super apartament 2+1 me punime mjafte cilesore. apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pa... (Premium 23.11.2019)

50,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • ... (Premium 14.03.2020)

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

125,000 Euro

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda komplek... (Premium 31.12.2019)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

41,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Irfan Tomini 75m2 me hipoteke 41000 euro! Shitet apartament 2+1 tek Irfan Tomini 75m2 i arreduar 41000 euro! Apartamenti n

Shitet Apartament 2+1 Tek Irfan Tomini 75m2 Me Hipoteke 41000 Euro!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek irfan tomini 75m2 i arreduar 41000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues parafabrikat ne fundin e rruges irfan tomini, dhe ka nje hapesire prej 75m2. eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambie... 21/11/2019 07:29... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tiranë. PRI13281 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit, tek Eleonora

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 62 m2 . • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : •... 21/11/2019 07:08... Lexo detajet..

58,000 Euro Super cmim okazion!!! Apartament 2+1 per vetem 58000€ ne Ali Dem! Apartamenti eshte pjese e nje Kompleksi Rezidencial i cili ofron te gjitha fasil

Super Cmim Okazion!!! Apartament 2+1 Per Vetem 58000€ Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve, parkim, hapesira te gjelberta, zone e qete dhe e sigurte, banore familjare etj apartamenti me si... 21/11/2019 05:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 21/11/2019 04:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

140,000 Euro Dhermi,Shes Apartament elitar 1+1,Sip 204 m²,140.000 Eur(GREAN COAST RESORT) Shitet Apartament 1+1 ne kompleksin elitar te jugut, Green Coast Resort ,ne Pala

Dhermi,shes Apartament Elitar 1+1,sip 204 M²,140.000 Eur(grean Coast Resort)

Radhime | Vlore (36.21 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
204.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin elitar te jugut, green coast resort ,ne palase. siperfaqe totale 204 m2, nga e cila 76 m2 eshte apartamenti. apartameni perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande. ka edhe parkim siperfaq... 21/11/2019 02:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

140,000 Euro

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 21/11/2019 01:32... Lexo detajet..

66,300 Euro Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja Disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit.-mundesi zgjedhje kati dhe orientimi per informacion me te det... 21/11/2019 00:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

104,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN BILAL SINA NGJITUR ME KOPESHTI ZOOLOGJIK TIRANE Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina shume afer me Kopeshtin zologjik Tiran

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Bilal Sina Ngjitur Me Kopeshti Zoologjik Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet aprtament 2+1 tek rruga bilal sina shume afer me kopeshtin zologjik tirane.apartamenti ka sipefaqe totale 112 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon qe shikon nga gjelberimi i kopshtit ... 20/11/2019 23:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

76,000 Euro Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega, ne krah te ish-stacionit te trenit Tirane. Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega,ne afersi te ish-stacionit te trenit

Shitet Apartament 3+1+1 Ne Rrugen Karl Gega, Ne Krah Te Ish-stacionit Te Trenit Tirane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1+1 ne rrugen karl gega,ne afersi te ish-stacionit te trenit tirane.apartamenti ka siperfaqe te brendshme te hipotekuar 103 m2.apartamenti ndodhet shume afer bulevardit qendror te tiranes,me te gjitha fasilitetet e nevojshme.hyrja... 20/11/2019 23:05... Lexo detajet..

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

53,500 Euro

Shitet Super 1+1 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

90,000 Euro Te kompleksi Green city shitet 2+1 Shitet apartament 2+1, te kompleksi Green city, kati 2, 119.6m2, 2 dhoma gjumi,

Te Kompleksi Green City Shitet 2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1, te kompleksi green city, kati 2, 119.6m2, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. sonxhorno, tualete jane me dritare.. me certifikate pronesie provizore 750euro metri 2... 20/11/2019 22:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

65,700 Euro Shitet apartament sp 91 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 91 m2.
Adresa: Tregut elektri

Shitet Apartament Sp 91 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 91 m2. adresa: tregut elektrik .tirane kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 20/11/2019 21:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,700 Euro

260,000 Euro Shitet apartament sp 124 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament 2+1.
Adresa: Afer TVSH, Tirane.

Shitet Apartament Sp 124 M2

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament 2+1. adresa: afer tvsh, tirane. ( i dhene me qera 850 euro/muaj) cmimi 260.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 20/11/2019 21:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

260,000 Euro

132,000 Euro Shitet apartament sp 126 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 126 m2.
Adresa: Afer Tregut e

Shitet Apartament Sp 126 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 126 m2. adresa: afer tregut elektrik, tiranë. cmimi 132.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479 ... 20/11/2019 21:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

132,000 Euro

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

53,500 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

62,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 1+1+blk Kati 1, 62 M² 40000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 07.03.2020)

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

34,000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1 Per Vetem 34000 Euro

Laprake | Tirane Rudina
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne autostraden durres-tirane. apartamenti eshte i investuar me detaje, arreduar me arkitekt, cdo gje e re dhe e pa banuar me par... (Premium 27.11.2019)

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

127,000 Euro Kleringu-Tirane,shes super Apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,127.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 20/11/2019 20:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

62,000 Euro Tirane, shitje apartament 1+1+BLK Kati 1, 62 m² 40000 Euro (Fresku) Shitet apartament ne zonen e Freskut, ne rrugen Muhamet Deliu. Informacion mbi a

Tirane, Shitje Apartament 1+1+blk Kati 1, 62 M² 40000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut, ne rrugen muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 62m2. • kati i 1 banim • orientim lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi... 20/11/2019 19:41... Lexo detajet..

90,900 Euro Shitet Apartament 2+1,me sip.101m2 Adresa: Rruga Jordan Misja Shitet Apartament 2+1,me sip.101m2,kati 2 banim,bosh,ndertim i ri,ashensor,me hi

Shitet Apartament 2+1,me Sip.101m2 Adresa: Rruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1,me sip.101m2,kati 2 banim,bosh,ndertim i ri,ashensor,me hipoteke,adresa: rruga jordan misja, cmimi 90.900€ ... 20/11/2019 19:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,900 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim