apartament ne shitje velipoje 

 Online 114 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

44,000 Euro
2+1 me hipotek per shitje fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifi

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore parkim falas. kati 8 me ashensor. pallati eshte me termoizolim, dhe eshte i mireadministruar. shit... 30/05/2020 09:15... Lexo detajet..

80,000 Euro
Shtepi ne shitje Apartament 2+1 ne shitje me siperfaqe 100 m2 me vendodhje tek rruga 5 maji Medre

Shtepi Ne Shitje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament 2+1 ne shitje me siperfaqe 100 m2 me vendodhje tek rruga 5 maji medreseja. organizohet dhome ndenje dhe gatimi me ballkon,2 dhoma gjumi njera me ballkon 2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 10 të fundit. të një pallati të ri ne... 30/05/2020 08:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

120,000 Euro
Apartament 2+ 1 ne shitje Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94m2 e mobiluar.
Organizohet ne dhome ndenje

Apartament 2+ 1 Ne Shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94m2 e mobiluar. organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi,2 dhoma gjumi,1tualet,1ballkon,ngrohje/ftohje,ashensor. apartamenti ndodhet ne kompleksin kontakt disponon certifikate pronesie.... 30/05/2020 08:52... Lexo detajet..

92,000 Euro 2+1 e mobiluar te fusha e avuaciinit. Apartament 2+1 i mobiluar ne pallat te ri me ashensor..organizohet ne dhome nden

2+1 E Mobiluar Te Fusha E Avuaciinit.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 i mobiluar ne pallat te ri me ashensor..organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi.koridor dy banja me dritare.disponon certifikat te rregullet hipotekor.... 30/05/2020 07:57... Lexo detajet..

98,000 Euro 2+1 e mobiluar.okazion te 21 shi. Apartament 2+1i mobiluar te kompleksi magenet..kontakt 
Organizohet ne dhome nd

2+1 E Mobiluar.okazion Te 21 Shi.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1i mobiluar te kompleksi magenet..kontakt organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi tualet ballkon .apartamenti ndodhet ne psllat te ti me ashensor.dhe shitet i mobiluar .didponon certifikat te rregullet hipotekor.e esht ... 30/05/2020 07:56... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet Super apartament 1+1 me super cmim Okazion 60.000 euro  Shitet Super apartament 1+1 me super cmim Okazion 60.000 euro me siperfaqe total

Shitet Super Apartament 1+1 Me Super Cmim Okazion 60.000 Euro

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet super apartament 1+1 me super cmim okazion 60.000 euro me siperfaqe totale 60 m2 ndertimi dhe 60 m2 oborr kati i 1 banim tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, organizimi :sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet d... 30/05/2020 07:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

65,000 Euro Shitet Super apartament 1+1  Vala Mar Residenc Ndertim Super Cilesor!! Shitet Super apartament 1+1  me siperfaqe  65 m2 ndertimi dhe 50 m2 oborr kati i

Shitet Super Apartament 1+1 Vala Mar Residenc Ndertim Super Cilesor!!

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet super apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2 ndertimi dhe 50 m2 oborr kati i 1 banim tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e ... 30/05/2020 07:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

45,000 Euro Shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, prane Hygeias. Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 65.5 m2, kati 3, me ashensor, me certifikate

Shitet Apartament 1+1 Me Certifikate Pronesie, Prane Hygeias.

Tjeter zone | Tirane (5.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 65.5 m2, kati 3, me ashensor, me certifikate pronesie. apartamenti ndodhet prane spitalit hygeia, kompleksi i pallateve te verdha. apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar. cmimi 40.000 euro... 29/05/2020 23:51... Lexo detajet..

189,000 Euro 🔴 Super Okazion!!! Shitet Vile me super cmim Okazion ne San Pietro Resort Gjiri Lalzit Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !
Vila organizohet ne dy kate

🔴 Super Okazion!!! Shitet Vile Me Super Cmim Okazion Ne San Pietro Resort Gjiri Lalzit

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
500.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vile tek gjiri lalzit rezidenca san pietro ! vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2. kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne... 29/05/2020 23:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

189,000 Euro

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

300,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 149 m² 300.000 Euro (Pazari i Ri) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Pazarit te Ri. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 149 M² 300.000 Euro (pazari I Ri)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
149.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e pazarit te ri. informacion mbi apartamentin: • kati 7 banim • siperfaqja e apartamentit : 149 m2 • orientimi jug-lindje • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyr... 29/05/2020 23:50... Lexo detajet..

215,000 Euro Super Okazion!! Shitet Super Vile me mundesi pagese me Keste Super okazion!!! Shitet Vile ne nje nga Rezidencat Me fantastike ne Gjirin e Lal

Super Okazion!! Shitet Super Vile Me Mundesi Pagese Me Keste

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
480.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Super okazion!!! shitet vile ne nje nga rezidencat me fantastike ne gjirin e lalzit san pietro residenc. mundesi pagese me keste. cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.vetem 35 km nga tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga prishti... 29/05/2020 23:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

215,000 Euro

76,000 Euro Shitet,SUPER Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,prane Jata Market. Informacion mbi A

Shitet,super Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,prane jata market. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 98m2 • kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti me dritare • 3 b... 29/05/2020 22:01... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet ,SUPER  2+1 103.2 m2  me mobilim rruga sokrat miho me hipotek  Apartamenti eshte ne rrugen SOKRAT MIHO  prane pallatit vila l .Apartamenti ka m

Shitet ,super 2+1 103.2 M2 Me Mobilim Rruga Sokrat Miho Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature katrore lehtesishte te shfrytezueshme, shperndarje me korridor siperfaqe te bollshme.pallati ka 4 vjet... 29/05/2020 21:44... Lexo detajet..

68,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE VILA L, RRUGA 5 MAJ Apartamenti ndodhet ne rrugen 5 Maji prane Concord Center ne nje pallati te ri b

Apartament 2+1 Per Shitje Te Vila L, Rruga 5 Maj

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen 5 maji prane concord center ne nje pallati te ri buze rruge sapo te perfunduar teper cilesor. hyrja eshte shume e organizuar, me hapesira te rregullta dhe te shfrytezyeshme. shtruar me laminat cilesor, dritare me dopio x... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

4,000,000 Leke Hyrje ne shitje Eshte hyrje e re dhe e mire

Hyrje Ne Shitje

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Eshte hyrje e re dhe e mire... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

4,000,000 Leke

92,000 Euro Shitet apartament te Komuna e Parisit me super cmim! Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-sh

Shitet Apartament Te Komuna E Parisit Me Super Cmim!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-shtepi-komuna-parisit-kika/[/urlcode]... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

58,000 Euro 🔴 SUPER OKAZION!!! Apartament 1+1 "Vala Mar Rezidence" Gjiri Lalzit. 🔴Shitet apartament 1+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

🔴 Super Okazion!!! Apartament 1+1 "vala Mar Rezidence" Gjiri Lalzit.

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. organizimi: sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. komp... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

64,000 Euro Okazion Apartamenti 1+1 ne shitje ne gjendje shum te mire
Tek Globe 
Siperfaqa totale:

Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti 1+1 ne shitje ne gjendje shum te mire tek globe siperfaqa totale: 59m2 cmimi 64000 i diskutushem ... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

102,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek Myslym Shyri Shitet apartament në zonën e Myslym Shyri-t.
Apartamenti ndodhet në katin e

Shitet Apartament 1+1 Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament në zonën e myslym shyri-t. apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. disponon sipërfaqe prej 83.5 m2. organizimi: salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni. zona ku ndod... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

70,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VASIL SHANTO Apartament ne shitje, 1+1 me siperfaqe 66.5m2, prane shkolles Vasil Shanto. Apar

Shitet Apartament 1+1 Tek Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje, 1+1 me siperfaqe 66.5m2, prane shkolles vasil shanto. apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 3 dhe organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. shitet bosh. apartamenti es... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

58,000 Euro APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK ARLIS FARMACIA 10 Ofrohet apartament 1+1 per shitje tek kompleksi me i mire ne rrugen e Dibres.
A

Apartament 1+1 Per Shitje Tek Arlis Farmacia 10

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ofrohet apartament 1+1 per shitje tek kompleksi me i mire ne rrugen e dibres. apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te bollshme, nje dhome gjumi komode, nje tualet , dhe nje koridor qe ben shperndarjen. apartamenti perben nje mundesi te sh... 29/05/2020 21:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

67,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi 67,000 € ID: AL14605 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, afër Shkollës 1 Maji

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 77.2 m2 • orientim lindje- perëndim • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti ... 29/05/2020 20:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

93,000 Euro

Rruga e kavajes prane kishes katolike, shitet apartment 2+1 ne katin e 2 teknik te nje pallati ekzistues 5 katesh. apartmenti ka siperfaqe 95... (Premium 05.06.2020)

44,000 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

115,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Komuna E Parisit,Tirane PRI15620 Apartamenti eshte i pozicionuar ne Zonen e Komunes se Parisit• Informacion mbi

Shitet,apartament 2+1,komuna E Parisit,tirane Pri15620

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit• informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri• kati 9 • siperfaqja e apartamentit: 120m2 • orientim lindje perendim •me dokumentacion te rregullt hipotekor • organizimi : •... 29/05/2020 20:31... Lexo detajet..

97,100 Euro Shiten, Apartamente 1+1, Kompleksi Garden Building, Tirane 1300 €/ M2 ID: Pro+13673 Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes.
•Siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 .

Shiten, Apartamente 1+1, Kompleksi Garden Building, Tirane 1300 €/ M2 Id: Pro+13673

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (103.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
17 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon ndenje dhe ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni • detaje te tjera: • ci... 29/05/2020 20:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

105,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE 21-DHJETORI Shitet  apartamenti 2+1 me sipërfaqe totale 96 m2 . Ndodhet në katin e 5 , pal

Apartament 2+1 Per Shitje 21-dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti 2+1 me sipërfaqe totale 96 m2 . ndodhet në katin e 5 , pallat i ri me ashensor. hyrja organizohet nga salloni+kuzhinë, 2 dhoma gjumi , 1 tualet . ofrohet e mobiluar në një gjëndje shumë të mirë. Është me një arred... 29/05/2020 19:26... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim