apartament per shitje ne rrugen 5 maji  PRINT

 Online 122 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
230,000 Euro

Tek Delijorgji Shitet Apartament Super Luksoz 3+1+2 +garazhd

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek rruga e kavajes, ne kompleksin delijorgji shitet apartament super luksoz 3+1+2 tualete dhe garazhd, me siperfaqe 158 m/2 dhe me cmim okazional, re... (Premium 16.05.2020)

52,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

65,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 82 m² 65.000 Euro (Rruga Jordan Misja) Shitet apartament 2+1 tek rruga "Jordan Misja" . Apartamenti ndodhet n

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 9, 82 M² 65.000 Euro (rruga Jordan Misja)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

25.05.2019 (11:10): Shitet apartament 2+1 tek rruga "jordan misja" . apartamenti ndodhet në katin e 9 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 82 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me ...

75,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 75 m² 75000 Euro (Rruga Haxhi Dalliu) Shitet apartament 2+1 tek rruga "Haxhi Dalliu". Apartamenti ndodhet n

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 75 M² 75000 Euro (rruga Haxhi Dalliu)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (11:09): Shitet apartament 2+1 tek rruga "haxhi dalliu". apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 75 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me d...

94,206 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 89 m² 94.206 Euro (Rruga Panorama) Shitet apartament 2+1 në rrugën “Panorama” pranë hotel "Prestige&quo

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 89 M² 94.206 Euro (rruga Panorama)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (11:09): Shitet apartament 2+1 në rrugën “panorama” pranë hotel "prestige" tek "hysenbelliu group". apartamenti është i pozionuar në katin e 3 të një pallati të ri me sipërfaqe totale 89.72 m2 ku 77.5 m2 është sipërfaqe e brendshme e apartame...

Mobilimi:Bosh

94,206 Euro

93,996 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 89 m² 93.996 Euro (Rruga Panorama) Shitet apartament 2+1 në rrugën “Panorama”. Apartamenti është i pozionua

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 89 M² 93.996 Euro (rruga Panorama)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (11:09): ...

Mobilimi:Bosh

93,996 Euro

111,090 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 106 m² 111.090 Euro (Rruga Panorama) Shitet apartament 2+1 në rrugën “Panorama” pranë hotel "Prestige&quo

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 106 M² 111.090 Euro (rruga Panorama)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (11:09): Shitet apartament 2+1 në rrugën “panorama” pranë hotel "prestige" tek "hysenbelliu group". apartamenti është i pozionuar në katin e parë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 105.08 m2 ku 93.2 m2 është sipërfaqe e brendshme e apa...

Mobilimi:Bosh

111,090 Euro

90,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 130 m² 90.000 Euro (Rruga 4 Deshmoret) Shitet apartament 3+1 në rrugën "4 Dëshmorët" pranë gjmnazit &quo

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 6, 130 M² 90.000 Euro (rruga 4 Deshmoret)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.24 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

25.05.2019 (11:09): Shitet apartament 3+1 në rrugën "4 dëshmorët" pranë gjmnazit "partizani". apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 130 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gati...

100,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 90 m² 100.000 Euro (HArry Fultz) Shitet apartament 2+1 tek "Harry Fultz" në rrugën "Panorama&quo

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 9, 90 M² 100.000 Euro (harry Fultz)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

25.05.2019 (11:09): Shitet apartament 2+1 tek "harry fultz" në rrugën "panorama". apartamenti ndodhet në katin e 9 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 90 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhomë gj...

74,025 Euro Tirane, Shes, Aparta,ent 1+1, kati 1, 70.5 m2, 74025 Euro (Rruga Panorama) Shitet apartament 1+1 në rrugën “Panorama” pranë hotel "Prestige&quo

Tirane, Shes, Aparta,ent 1+1, Kati 1, 70.5 M2, 74025 Euro (rruga Panorama)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (11:09): Shitet apartament 1+1 në rrugën “panorama” pranë hotel "prestige" tek "hysenbelliu group". apartamenti është i pozionuar në katin e parë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 70.05 m2 ku 62.1 m2 është sipërfaqe e brendshme e apar...

Mobilimi:Bosh

74,025 Euro

102,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 85 m² 102.000 Euro (Pazari i Ri) Shitet apartament 2+1në rrugën "Rifat Bodinaku" tek "Pazari i R

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 85 M² 102.000 Euro (pazari I Ri)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (11:08): Shitet apartament 2+1në rrugën "rifat bodinaku" tek "pazari i ri" . apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 85 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhom...

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

72,700 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Vasil Shanto | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e vasil shantos. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 4 • siperfaqa e apartamentit : 72.7 m2 • m... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

72,700 Euro

145,000 Euro id:113521 - Shitet Super Apartament 2+1 + ne nje nder zonat me te mira te Tiranes,

Shitet apartament 2+1 ne qender te tiranes prane kafe europa. apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. struktura e apar... (Premium 16.05.2022)

42,000 Euro id:80344 - Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) ne allias (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim p... (Premium 31.12.2019)

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

95,518 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 91 m² 95.518 Euro (Rruga Panorama) Shitet apartament 2+1 në rrugën “Panorama” pranë hotel "Prestige&quo

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 91 M² 95.518 Euro (rruga Panorama)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (11:08): Shitet apartament 2+1 në rrugën “panorama” pranë hotel "prestige" tek "hysenbelliu group". apartamenti është i pozionuar në katin e 3 të një pallati të ri me sipërfaqe totale 90.97 m2 ku 78.61 m2 është sipërfaqe e brendshme e apartam...

Mobilimi:Bosh

95,518 Euro

130,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (11:02): Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho...

116,000 Euro SHITET AP TEK 21 DHJETORI Apartament ne shitje 2+1+2, me vendodhje tek 21 Dhjetori.
Apartamenti organizoh

Shitet Ap Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (10:40): Apartament ne shitje 2+1+2, me vendodhje tek 21 dhjetori. apartamenti organizohet ne 2+1+2, me siperfaqe totale 116 m2. ndodhet ne katin e 2-te. shitet i pamobiluar. disponon certifikate pronesie. 0674050165...

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

68,500 Euro SHITET APRT NE BRRYL Apartament ne shitje 1+1, me vendodhje tek Rruga Bardhyl
Apartamenti organizohe

Shitet Aprt Ne Brryl

Brryli | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (10:40): Apartament ne shitje 1+1, me vendodhje tek rruga bardhyl apartamenti organizohet ne 1+1, me siperfaqe totale 84 m2. ndodhet ne katin e 2-te. disponon certifikate pronesie. 0674050165...

56,000 Euro Rruga Fusha e Aviacionit shitet apartament 1+1 Ne nje nga zonat e gjelberuara dhe me hapsir shitet apartament 1+Pallat i sapond

Rruga Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 1+1

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

25.05.2019 (10:31): Ne nje nga zonat e gjelberuara dhe me hapsir shitet apartament 1+pallat i sapondertuar me punime shume te mira me ashensor.apartamenti ka nje siperfaqe prej 66m2 i organizuar shume mire me hapsir te bollshme ndodhet ne katin e 9 i pabanuar me pare.zo...

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

65,000 Euro Shitet apartament 1+1 te Fusha e aviacionit Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit.Pallat i sapondertuar i 2019 me pun

Shitet Apartament 1+1 Te Fusha E Aviacionit

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.05.2019 (10:31): Shitet apartament 1+1 tek fusha e aviacionit.pallat i sapondertuar i 2019 me punime shume te mira dhe cilesore,hyrje e rregullt organizim i mire me nje siperfaqe prej 63m2 kati i 5.apartamenti eshte i sapomobiluar bashkekohore me cdo gje te re ndric...

66,000 Euro SHITET AP TEK Cristal Center Apartament ne shitje 1+1, me vendodhje tek Komuna e Parisit, Tirane.
Apartament

Shitet Ap Tek Cristal Center

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (10:13): Apartament ne shitje 1+1, me vendodhje tek komuna e parisit, tirane. apartamenti organizohet ne 1+1, me siperfaqe totale77.3 m2. disponon kontrate porosie. kontakto 0674050165...

137,000 Euro Aprt ne shitje tek Rr Elbasanit.  shitet apartament 2+1, me 2 
tualete, 1 depo dhe nje verande te madhe.Prane Re

Aprt Ne Shitje Tek Rr Elbasanit.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (10:12): shitet apartament 2+1, me 2 tualete, 1 depo dhe nje verande te madhe.prane restorant floga, siperfaqe totale 160m2. disponon certifikate pronesie. disponon edhe nje post parkimi ne vleren 15.000 euro. kontakto 0674050165...

40,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 80 m² 40.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Apartamenti nd

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 80 M² 40.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.05.2019 (10:06): Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën muhamet deliu. apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambje...

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

77,000 Euro id:104558 - Shitet Apt 2+1 (70 m2) tek Rr. e Barrikadave (Mundesi Parkimi) Hipotek e Rregullt | Parket

Shitet apartament 2 + 1 (70 m2) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e shfrytezueshme me ndrici... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

97,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 31.12.2019)

47,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 98 m² 47.000 Euro (Fresku) Apartament 2+1, Fresku Apartamenti ndodhet ne brendesi te rruga “Muhamet Deliu

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 98 M² 47.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

25.05.2019 (10:06): Apartament 2+1, fresku apartamenti ndodhet ne brendesi te rruga “muhamet deliu” ne zonen e freskut tek kompleksi “singer” apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6 banim me siperfaqe totale prej 98 m2. apartamenti ka orientim veri-lindje, ...

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

65,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 68 m² 65.000 Euro (Kinostudio) Shitet apartament ne zonen e Kinostudios ne rrugen Aleksander Moisiu. Apartament

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 68 M² 65.000 Euro (kinostudio)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.05.2019 (10:06): Shitet apartament ne zonen e kinostudios ne rrugen aleksander moisiu. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati ekzistues dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 68.4 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjen...

60,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 60.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e "Thesarit" . Aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 100 M² 60.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (10:05): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen e "thesarit" . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 100m2 . apartamenti ka orientim jug-perendim dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamen...

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

52,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m² 52.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e “Dajtit”. Apartamenti esh

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 94 M² 52.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.05.2019 (10:05): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen e “dajtit”. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 banim, me siperfaqe totale 94 m2. apartamenti ka orientim lindje- jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti disponon...

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

85,000 Euro id:123415 - Kodra e Diellit , shitet apartament i mobiluar

Kodra E Diellit , Shitet Apartament I Mobiluar

Kodra e Diellit | Tirane (0.07 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🔭po kerkoni prej kohesh apartament per investim??? ky eshte rasti duhur per ju . 📍prane rezidences kodra e diellit , shitet super apartament 2+... (Premium 07.06.2019)

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

115,000 Euro id:123535 - Okazion Afer Bllokut dhe Liqenit, Shitet Apartament 2+1, Pallat cilesor me ashensor

Ne rrugen margarita tututani, shume afer bllokut dhe liqenit te tiranes, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94 m2. kati 5 ne pallat ndertim cilesor... (Premium 18.07.2020)

67,000 Euro id:35268 - 1+1 Pallat I RI , ne zonen e Liqenit | Pamje nga Liq., ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

54,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 50 m² 54.000 Euro (Xhamlliku)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e xhamllikut, prane conad-it. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 50 m2 ... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

52,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 104 m² 52.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Ramazan Gaxherri. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 104 M² 52.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (10:05): Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri. apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 104 m2 dhe është i organizuar si në vijim: a...

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

50,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 58 m² 50.000 Euro (Rruga e Dibres) Apartamenti ndodhet ne rrugen e Dibres ne kompleksin Orion , Tower Brigde 3. Apa

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 58 M² 50.000 Euro (rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (10:04): Apartamenti ndodhet ne rrugen e dibres ne kompleksin orion , tower brigde 3. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim, me siperfaqe totale 58.6m2. apartamenti ka orientim veri-lindje dhe eshte ne proces hipotekimi . apartamenti disponon •...

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

65,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 112 m² 65.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen "Dalip Topi" . Aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 112 M² 65.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (10:04): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen "dalip topi" . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim, me siperfaqe totale 112m2 . apartamenti ka orientim perendim dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti d...

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim