apartamente me qera irfan tomini  PRINT

 Online 137 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
230,000 Euro

Tek Delijorgji Shitet Apartament Super Luksoz 3+1+2 +garazhd

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek rruga e kavajes, ne kompleksin delijorgji shitet apartament super luksoz 3+1+2 tualete dhe garazhd, me siperfaqe 158 m/2 dhe me cmim okazional, re... (Premium 16.05.2020)

52,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

68,000 Euro Shitet Apartament tek rruga e Freskut i Mobiluar Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te Tiran

Shitet Apartament Tek Rruga E Freskut I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.05.2019 (21:00): Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te tiranes ja ku e gjete .apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri ,ne buze te rruges ,me ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor dhe kondicioner ne cdo dhome .ka nje s...

68,000 Euro Okazion!!! BOTANIKU SHITET APARTAMENT 1+1 80 m2 68000 Euro me Hipoteke' 🏡 Shitet apartament 1+1.
📍 Kopshti Botanik.
📐Siperfaqja 80 m2
💵

Okazion!!! Botaniku Shitet Apartament 1+1 80 M2 68000 Euro Me Hipoteke'

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

23.05.2019 (21:00): 🏡 shitet apartament 1+1. 📍 kopshti botanik. 📐siperfaqja 80 m2 💵 Çmimi 850 euro m2 📃 me hipoteke shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik, me siperfaqe te bollshme 80 m2. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire...

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

65,000 Euro Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 me hipoteke tek rruga Mize peza per investim'' Tek Rruga Mine Peza shitet super apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,Vj

Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke Tek Rruga Mize Peza Per Investim''

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.05.2019 (20:58): Tek rruga mine peza shitet super apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,vjen i organizuar si me poshte ne sallon me kuzhine,dhome matrimoniale, tualet me dritare.ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egsistues tek hotel kruja .mundesi parkimi po...

62,000 Euro Okazion!!! FRESK SHITET APARTAMENT 2+1 62000 Euro me Hipoteke Fresk, zona me e kerkuar e Tiranes, nje nder zonat me te qeta, Shitet Apartament

Okazion!!! Fresk Shitet Apartament 2+1 62000 Euro Me Hipoteke

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.05.2019 (20:54): Fresk, zona me e kerkuar e tiranes, nje nder zonat me te qeta, shitet apartament 2+1+2 me pamje nga dajti, 62000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh te mirembajtur me ashensor funksional. apartamenti eshte i organizuar ne ...

115,000 Euro APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE KOMUNE TE PARISIT Shitet apartament luksoz 2+1+2 ne komunen e Parisit.Apartamenti organziohet nga

Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

23.05.2019 (20:27): Shitet apartament luksoz 2+1+2 ne komunen e parisit.apartamenti organziohet nga nje sallon me kuzhine te cecuar,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.ka nje siperfaqe bruto prej 120m2 dhe neto 105m2.pozicionohet ne katin e 10, por jo te fundit te nje ...

86,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m² (5 Maji) Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “Vila-L” në rrugën “5 Maji”. Apart

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 102 M² (5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.05.2019 (20:27): Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “vila-l” në rrugën “5 maji”. apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri me sipërfaqe prej 101.88m2. apartamenti disponon orientim të mirë dhe është në proces hipotekimi. pallati në t...

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

82,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 97 m² (5 Maji) Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “Vila-L” në rrugën “5 Maji”. Apart

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 97 M² (5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

23.05.2019 (20:27): Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “vila-l” në rrugën “5 maji”. apartamenti ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me sipërfaqe prej 96.94 m2. apartamenti disponon orientim të mirë dhe është në proces hipotekimi. pallati në t...

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

81,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 96 m² (5 Maji) Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “Vila-L” në rrugën “5 Maji”. Apart

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 96 M² (5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.05.2019 (20:27): Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “vila-l” në rrugën “5 maji”. apartamenti ndodhet në katin e 1-rë një pallati të ri me sipërfaqe prej 96.27 m2. apartamenti disponon orientim të mirë dhe është në proces hipotekimi. pallati në t...

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

80,000 Euro SUPER OKAZION!!!! Shitet apartament 2+1 Liqeni i Thate Shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri tek Liqeni i Thate

Super Okazion!!!! Shitet Apartament 2+1 Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.05.2019 (20:27): Shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri tek liqeni i thate me siperfaqe totale 108 m2. organizohet nga ambienti ndenjes, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

72,700 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Vasil Shanto | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e vasil shantos. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 4 • siperfaqa e apartamentit : 72.7 m2 • m... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

72,700 Euro

145,000 Euro id:113521 - Shitet Super Apartament 2+1 + ne nje nder zonat me te mira te Tiranes,

Shitet apartament 2+1 ne qender te tiranes prane kafe europa. apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. struktura e apar... (Premium 16.05.2022)

110,000 Euro id:80344 - Mundesi Investimi: Shitet Apartament 3+1 (110 m2) ne BLLOK (Sheshi Willson) me Hipoteke te Rregullt

Mundesi investimi: shitet apartament 3 + 1 (110 m2) ne bllok (sheshi willson) me hipoteke te rregullt | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

65,000 Euro 2+1 apartament shume i bollshem 100m2 PLUS dycan 24m2 posht apartament Apartament nuk Esshte perdorur, ka qene mbyllur me te shumten e kohes, me hipote

2+1 Apartament Shume I Bollshem 100m2 Plus Dycan 24m2 Posht Apartament

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.05.2019 (20:27): Apartament nuk esshte perdorur, ka qene mbyllur me te shumten e kohes, me hipotek dycan dhe apartament dycani esshte i shtruar me electric edhe banjo 65;000€ te dyja duhet par...

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

59,500 Euro Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe - i Mobiluar Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe (pas

Shitet Apartament 1 + 1 (58 M2) Me Hipoteke Te Rregullt, Tek Shkolla E Kuqe - I Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.05.2019 (20:09): Shitet apartament 1 + 1 (58 m2) me hipoteke te rregullt, tek shkolla e kuqe (pas 9-katshve) zone e preferuar dhe shume e aksesueshme | i mobiluar | hapesire e bolleshme me ndircim shume te mire | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izol...

90,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 92 m² 90.000 Euro (Rruga Riza Cerova) Shitet apartament ne rrugen Riza Cerova, prane kryqezimit te rruges 4 Deshmoret.

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 92 M² 90.000 Euro (rruga Riza Cerova)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.05.2019 (18:57): Shitet apartament ne rrugen riza cerova, prane kryqezimit te rruges 4 deshmoret. apartamenti ka siperfaqe bruto 92m2 dhe eshte i organizuar ne sallon ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. disponon kubature te rregullt. ndodhet ne katin e 3 banim t...

83,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1, 77m2, Selvia Shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 77m2, i ndodhur ne rrugen "Zenel B

Tirane, Shes Apartament 1+1, 77m2, Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.05.2019 (18:56): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 77m2, i ndodhur ne rrugen "zenel baboci". apartamenti ndoodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri dhe te mireadministruar. organizohet ne sallon ndenjie, dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. zona ne te cilen nd...

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

122,000 Euro Okazion Tek Rr Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te rregullt Ne rrugen Fortuzi shitet apartament 2+1 ne nje nga pallatet me te mire te zones.

Okazion Tek Rr Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

23.05.2019 (18:40): Ne rrugen fortuzi shitet apartament 2+1 ne nje nga pallatet me te mire te zones. ambjenti organizohet ne nje sallon te madh ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme, nje ballkon dhe 1 tualet me dritare. zona ne te cilen ndodhet ambjent...

Mobilimi:Bosh

122,000 Euro

115,000 Euro Rruga e Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1 me Orientim Fantastik dhe Planimetri Perfekte !!! Rruga Pjeter Budi prane Shkolles Osman Myderizi, Shitet Super Apartament 3+1 ne

Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Fantastik Dhe Planimetri Perfek

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.05.2019 (18:40): Rruga pjeter budi prane shkolles osman myderizi, shitet super apartament 3+1 ne katin e 3 banimi ne nje pallat 5 katesh, me orientim ideal veri-lindje-jug-perendim dhe me strukture shume te rregullt. pallati eshte ndertim i vitit 1996 por eshte resta...

78,000 Euro Afer Globe Shitet 1+1 i madh i pershtatur ne 2+1!!! Ne rrugen e Kavajes prane qendres Globe shitet apartament 1+1 i pershtatur ne 2+

Afer Globe Shitet 1+1 I Madh I Pershtatur Ne 2+1!!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

23.05.2019 (18:40): Ne rrugen e kavajes prane qendres globe shitet apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1 ne nje pallat te ri cilesor me dy ashensor. apartamenti ka siperfaqe totale 87m² dhe ndodhet ne katin e 1. organizohet ne nje koridor qe ndan hapsirat, ne hapsiren e n...

83,000 Euro OKAZION Pas Qendres Globe Shitet Apartament 2+1+2 Pas Qendres Globe Shitet Apartament 2+1+2 me Cmim Okazion per vetem 754 euro per

Okazion Pas Qendres Globe Shitet Apartament 2+1+2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.05.2019 (18:40): Pas qendres globe shitet apartament 2+1+2 me cmim okazion per vetem 754 euro per m2, ne pallat te ri i paisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore. apartamenti eshte i organizuar si me poshte, sallon, kuzhine, dhome cifti, dhome femijesh, dy tua...

104,000 Euro Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartamente 2+1, ne Zone te Qete&Ajer te Paster ! Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te r

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartamente 2+1, Ne Zone Te Qete&ajer Te Paster !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.05.2019 (18:39): Tek kodra e diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, dhome femijesh,...

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

59,500 Euro id:104558 - Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe - i Mobiluar

Shitet apartament 1 + 1 (58 m2) me hipoteke te rregullt, tek shkolla e kuqe (pas 9-katshve) zone e preferuar dhe shume e aksesueshme | i mobiluar | ha... (Premium 18.12.2019)

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

51,500 Euro id:29408 - Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(Rr. e Dibres- Shk. e Bashkuar)

Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(rr. E Dibres- Shk. E Bashkuar)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1 (81 m2)|rr. njazi meka, rruga e dibres | teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | parket i paperdorur|termoizoli... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

310,000 Euro Apartament 2+1 per shitje te ETC-ja ne Tirane Te ETC, European Trade Center nje nga zonat dhe pallatet me te preferuara ne Tir

Apartament 2+1 Per Shitje Te Etc-ja Ne Tirane

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

23.05.2019 (18:38): Te etc, european trade center nje nga zonat dhe pallatet me te preferuara ne tirane shitet nje apartament 2+1. apartamenti ndodht ne katin e 10 te nderteses me orientim juglindje, dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje dhe guzhine me hapesira te b...

150,000 Euro Rruga e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Lindje Perendim! Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me planim

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Lindje Perendim!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

23.05.2019 (18:38): Tek rruga e elbasanit, prane ambasades amerikane shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te rregullta, soxhorno + kend gatimi (ka nje dritare prane e cila mund te shfrytezohet gjate procesit te gatimi...

107,000 Euro Tek Kodra e Diellit, sa kalon Nenkalimin e Komunes, shitet Apartament 2+1, me Pamje Fantastike ! Tek Kodra e Diellit, ne fillim te Rruges Kodra e Diellit, shitet Apartament 2+1,

Tek Kodra E Diellit, Sa Kalon Nenkalimin E Komunes, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Fantas

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.05.2019 (18:38): Tek kodra e diellit, ne fillim te rruges kodra e diellit, shitet apartament 2+1, ne katin 6 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent g...

190,000 Euro Te Komuna E Parisit Shitet Super Apartament ! Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartament

Te Komuna E Parisit Shitet Super Apartament !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.64 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.05.2019 (18:38): Ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes shitet apartament 3+1+2. apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 living room me nje siperfaqe te bollshme, 1 dhoma matrimoniale, 2 dhoma femijesh, 2 tualete dhe dhome tharjeje.apartamenti nd...

75,000 Euro id:123415 - Ali Dem ,Shitet apartament i mobiluar

Ali Dem ,shitet Apartament I Mobiluar

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne ali dem , ne rrugen "idriz dollaku" shitet super apartament 2+1 i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe eshte i organizuar ne 1 koridor t... (Premium 07.06.2019)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

1,240,000 Euro id:103752 - Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit

Shitet Apartament Pjeserisht I Mobiluar Ne Qender Te Tiranes, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje ne rrugen e durresit, shume afer qendres se tiranes siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore ... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Pjeserisht

1,240,000 Euro

93,000 Euro id:72839 - Apartament per shitje cilesor 2+1,Sip 108 m2,93.000 Eur (Materniteti i RI)

Apartament Per Shitje Cilesor 2+1,sip 108 M2,93.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon nde... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

121,600 Euro id:123535 - Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 m2

Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tirane, ne rrugen petro nini luarasi, afer tregut elektrik, perballe minibashkise 2, shitet apartament 128 m2 apartament 2+1, kati 2, sallon ndenje... (Premium 18.07.2020)

67,000 Euro id:35268 - 1+1 Pallat I RI , ne zonen e Liqenit | Pamje nga Liq., ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

54,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 50 m² 54.000 Euro (Xhamlliku)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e xhamllikut, prane conad-it. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 50 m2 ... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

125,000 Euro Shitet super Apartament 2+1 me verande dhe pamje te mrekullueshme!!! Shitet super Apartament 2+1 me mobilim bashkohore me super verande dhe nje pamje

Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande Dhe Pamje Te Mrekullueshme!!!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.05.2019 (18:38): Shitet super apartament 2+1 me mobilim bashkohore me super verande dhe nje pamje te mrekullueshme nga dajti, liqeni i tiranes dhe kodrat e liqenit te thate. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor ne nje zone te investuar mire dhe me ...

82,000 Euro Ne 21 Dhjetor Shitet Apartament 2+1 !! Ne 21 Dhjetor, ne rrugen Kongresi i Lushnjes shitet apartament 2+1 me siperfaqe

Ne 21 Dhjetor Shitet Apartament 2+1 !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.05.2019 (18:37): Ne 21 dhjetor, ne rrugen kongresi i lushnjes shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne katin e 6 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje e kompletuar, kuzhina e vogel me vehte, 1 dhome gjum...

121,000 Euro Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 pranë Lulishtes !!! Rruga Merdar Shtylla ne Komunën e Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 në Katin e

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 Pranë Lulishtes !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

23.05.2019 (18:37): Rruga merdar shtylla ne komunën e parisit, shitet apartament 2+1+2 në katin e 9 (jo i fundit) të një pallati të ri me organizim shumë të rregullt, dhe të pajisur me ashensor me cip. pallati ndodhet në një zonë shumë strategjike dhe me aks...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim