apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane  13131 Njoftime

 Online 161 lexues | 47 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
54,000 Euro id:86028 - Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 prane Pallatit me Shigjeta!!!

Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 Prane Pallatit Me Shigjeta!!!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen irfan tomini prane karburant kastrati, shitet apartament 1+1 me orientim jug-lindje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo i fundit, ne nje pallat te vitit 2006 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te b...

60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 - Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

89,000 Euro shitet 2+1 127 m2 kompleksi turdiu 700 euro m2 I PERFUNDUAR Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet 2+1 127 M2 Kompleksi Turdiu 700 Euro M2 I Perfunduar

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (13:48): Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita...

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 117 m² 80.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, ne rrugen “Sotir Caci” perballe loka

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 117 M² 80.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (13:47): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen “sotir caci” perballe lokal basic. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim, me siperfaqe totale 117 m2. apartamenti ka orientim jug-perendim dhe disponon dokumentacion te rregullt hipot...

120,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 190 m² 120.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, ne rrugen “Fadil Deliu”. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 190 M² 120.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
190.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:47): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen “fadil deliu”. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6 banim, me siperfaqe totale 190m2. apartamenti ka orientim jug-perendim dhe eshte ne proces hipotekimi. apartamenti disponon • ambjent ...

65,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 65.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, ne rrugen e “Dajtit” prane lokal Qes

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 110 M² 65.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:47): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen e “dajtit” prane lokal qesarakes . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 110 m2. apartamenti ka orientim lindje dhe eshte ne process hipotekimi. apartamenti dispo...

46,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 82 m² 46.000 Euro (Fresku) Apartament 2+1, Fresku Apartamenti ndodhet tek rruga “Fadil Deliu” prane shk

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 82 M² 46.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:47): Apartament 2+1, fresku apartamenti ndodhet tek rruga “fadil deliu” prane shkolles 9-vjeçare apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim me siperfaqe totale prej 82.4 m2. apartamenti ka orientim jug-perendim, ne proces hipotekimi apartamen...

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 135 m² 80.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e “Freskut”, tek rruga “Reshit Kuka” Aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 135 M² 80.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:47): Apartamenti ndodhet ne zonen e “freskut”, tek rruga “reshit kuka” apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 135m2. apartamenti ka orientim veri-lindje-jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor apartame...

225,000 Euro Super Dupleks per Shitje te Rezidenca Kodra e Diellit 1! Shitet Super Dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 1! Apartamenti ndodhet ne kat

Super Dupleks Per Shitje Te Rezidenca Kodra E Diellit 1!

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
147.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet super dupleks tek rezidenca kodra e diellit 1! apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe 4, pallat i ri dhe i administruar 24 h. kati i 1eshte i organiz ar ne sallon + guzhine me vete dhe me dalje ne ballkon, 1 dhoma gjumi dhe 1 tualet. kati i 2 ka...

125,000 Euro SHITET DUPLEX 3+1 UNAZA E RE Shitet duplex 3+1 me nje siperfaqe totale 130.7m,perkatesisht kati 2 dhe 3 bani

Shitet Duplex 3+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet duplex 3+1 me nje siperfaqe totale 130.7m,perkatesisht kati 2 dhe 3 banim te nje pallati te ri me punime cilesore,apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar,perkatesisht kemi ne katin e pare salloni pjesa e gatimit,1 dhjome gjumi...

106,000 Euro Shitet apartament 2+1 te Kika 2! Shitet apartament 2+1 te Kika 2. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri

Shitet Apartament 2+1 Te Kika 2!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet apartament 2+1 te kika 2. apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. ka siperfaqe prej 85 m2 me orientim nga lindja. siperfaqja e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete ku njeri ndodhet ne dhomen e gjumit dhe 1 ba...

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

135,000 Euro id:64970 - Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne tirane. lehtesisht i aksesueshem nga te dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. ambientet e perbashketa te kompleksit jane te pajisuar me cctv...

59,500 Euro id:80344 - Okazion 1+1 (63m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (63m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ parket cilesor/ vetr...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

80,000 Euro Shitet,Apartament 2+1 Unaza E Re Apartamenti ndodhet në zonën e Unazes Se Re,prane Bar Artistit. Apartamenti ë

Shitet,apartament 2+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (13:45): Apartamenti ndodhet në zonën e unazes se re,prane bar artistit. apartamenti është i pozicionuar në katin e 1 banim, me sipërfaqe totale 105 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon dokumentcion të rregullt hipotekor. apartamenti ...

80,000 Euro Shitet apartament 2+1,i mobiluar Siperfaqe totale 100m,kati 5,apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobil

Shitet Apartament 2+1,i Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:45): Siperfaqe totale 100m,kati 5,apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo ,2 ballkone si dhe salloni bashke me kendin e gatimit,orientim jug-perendim....

66,000 Euro Shitet 1+1 ne Misto Mame Shitet apartamenti 1+1 dhe i mundshem edhe per 2+1 ,me nje organizim super te mi

Shitet 1+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet apartamenti 1+1 dhe i mundshem edhe per 2+1 ,me nje organizim super te mire . apartamenti ka nje sallon te perbashket me ambientin e gatimit nje dhome , nje tualet dhe dhomen e gjumit . apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames ne katin e 6 ...

64,900 Euro APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE NE FRESK Shitet nje apartament 3+1+2. me siperfaqe 118 m2 bruto, ne Fresk. Ndodhet ne kat

Apartament 3+1+2 Per Shitje Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet nje apartament 3+1+2. me siperfaqe 118 m2 bruto, ne fresk. ndodhet ne katin e 2, te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne sallon te perbashket me kuzhinen, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. per me shume informacion ose per nje vizite ne pr...

62,480 Euro Shitet 2+1 sip.113,6 m2 Mbrapa Casa Italia 62.480 euro Shitet 2+1,me sip. 113,6 m2,kati 5 ,Pallat i ri ,orjentim jug-perendim,2 banjo,

Shitet 2+1 Sip.113,6 M2 Mbrapa Casa Italia 62.480 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:45): shitet 2+1,me sip. 113,6 m2,kati 5 ,pallat i ri ,orjentim jug-perendim,2 banjo,vetrate, dopio xham. adresa: mbrapa casa italia cmimi 62.480 euro ...

Mobilimi:Bosh

62,480 Euro

55,000 Euro Apartament 1+1, 64 m2, 55000 Euro me hipoteke i mobiluar ne Astir! Shitet | Apartament 1+1, 64 m2, 55000 Euro me hipoteke ne Astir! Ndodhet ne kati

Apartament 1+1, 64 M2, 55000 Euro Me Hipoteke I Mobiluar Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet | apartament 1+1, 64 m2, 55000 euro me hipoteke ne astir! ndodhet ne katin e 5 ne pallat te ri me ashensor. i organizuar ne: 1 ambjent gatimi,1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi,1 tualet. i mobiluar ne menyre bashkohore. zona ku ndodhet apartamenti ...

40,000 Euro Misto Mame shitet apartament 1+1 Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame eshte 85m2 dhe organizim shume i mire i ambi

Misto Mame Shitet Apartament 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet apartament 1+1 ne misto mame eshte 85m2 dhe organizim shume i mire i ambienteve , ndodhet ne pallat te ri , me ashensor , me punime shume cilesore, orienti, jug-lindje, me hipoteke te rregullt ...

63,000 Euro Shitet apartament 2+1 i mobiluar , prane Artistit !!! Shitet apartament 2+1 , i mobiluar ne rrugen Islam Zeko afer Artistit.Apartament

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar , Prane Artistit !!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:25): Shitet apartament 2+1 , i mobiluar ne rrugen islam zeko afer artistit.apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te vitit 2009 me ashensor.organizimi i apartamentit eshte :sallon ndenje dhe ambient gatimi bashke ,dhome gjumi cifti , dh...

42,000 Euro Shitet 1+1 ne Yzberisht, 42000 euro Shitet apartament 1+1 ne zonen e Yzberishtit te kompleksi "Derveni". A

Shitet 1+1 Ne Yzberisht, 42000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:18): Shitet apartament 1+1 ne zonen e yzberishtit te kompleksi "derveni". apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh me punime cilesore. pozicioni i apartamentit mundeson gjate gjithe dites ndricim dhe ngrohje natyrale. apartamenti ka nje or...

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

46,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne Fresk Shitet apartament 1+1 tek Fresku, me nje siperfaqe 71 m2. Ndodhet ne katin e tre

Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (13:17): Shitet apartament 1+1 tek fresku, me nje siperfaqe 71 m2. ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar. organizohet ne nje ambient ndjenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.apartamenti eshte totalisht i investuar...

68,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 118 m² 68.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e “Dajtit”. Apartamenti esh

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 118 M² 68.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (13:02): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen e “dajtit”. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim, me siperfaqe totale 118 m2. apartamenti ka orientim lindje- jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti dispono...

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

75,175 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 77 m² 970 Euro (Rruga e Kavajes) Shitet, apartament 1+1 tek Kompleksi Square 21 ne Rrugen e Kavajes. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 6, 77 M² 970 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:01): Shitet, apartament 1+1 tek kompleksi square 21 ne rrugen e kavajes. apartamenti ka siperfaqe totale 77.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim. apartamenti disponon ambjentin e gatimit, sallonin e ndenjes, nje dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. apartamen...

Mobilimi:Bosh

75,175 Euro

103,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 115.24 m² 103.000 Euro ( Rruga Jordan Misja) Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga “Jordan Misja”. Informacion mbi apa

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 115.24 M² 103.000 Euro ( Rruga Jordan Misja)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:00): Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga “jordan misja”. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • siperfaqja e apartamentit neto: 101 m2 • siperfaqja e perbashket : 14.24 m2 • siperfaqja totale : 115.24 m2. apartamenti eshte bosh dh...

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

43,500 Euro id:35268 - Okazion 1+1 (48m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (48m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 48m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ orientimi lindje- ju...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

60,000 Euro id:93158 - Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 3, 70.05 m² 60000 Euro (Rruga Bardhyl)

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 70.05 M² 60000 Euro (rruga Bardhyl)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.50 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 te rruga bardhyl. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 70.5 m2 • orientimi : lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mob...

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 109.61 m² 80.000 Euro ( Rruga E Durresit ) Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Durresit. Informacion mbi apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 109.61 M² 80.000 Euro ( Rruga E Durresit )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:00): Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e durresit. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • siperfaqja e apartamentit neto: 96.2 m2 • siperfaqja e perbashket : 13.41 m2 • siperfaqja totale : 109.61 m2. apartamenti eshte bosh dhe dispo...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

115,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 101 m² 115.000 Euro (Brryl) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Brrylit. Informacion mbi apartamentin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 101 M² 115.000 Euro (brryl)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (12:59): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • siperfaqja e apartamentit : 101 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjum...

105,000 Euro Ne zonen e Ali Demit Ngjitur Me Ministrin E Shendetsise Shitet Super Apartament 3+1 Ne zonen e Ali Demit Ngjitur Me Ministrin E Shendetsise Shitet Super Apartament

Ne Zonen E Ali Demit Ngjitur Me Ministrin E Shendetsise Shitet Super Apartament 3+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.44 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (12:58): Ne zonen e ali demit ngjitur me ministrin e shendetsise shitet super apartament 3+1 me planimetri perfekte !! ne ali dem, shitet apartament 3+1, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe shitet i mobiluar. apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim