garsoniere ne shitje tirane 

 Online 339 lexues | 21 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 339 lexues | 21 njoftime ne pritje
97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

47,000 Euro

* Ulet Cmimi * Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 17.10.2019)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

60,000 Euro
Shitet apartament 3+1, 60000 euro ne Kinostudio! Shitet apartament 3+1, 90 m2, 60000 Euro me hipoteke tek rruga Myslym Keta, perb

Shitet Apartament 3+1, 60000 Euro Ne Kinostudio!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1, 90 m2, 60000 euro me hipoteke tek rruga myslym keta, perballe me kinosdudion! apartamenti ndodhet ne katin e peste banim. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjene, nje kuzhine, tre dhoma gjumi , nje koridor shperndare... 15/10/2019 15:03... Lexo detajet..

52,500 Euro
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2 i arreduar 52500 Euro! Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2 i arreduar tek gjimnazi AZ Cajupi 52500 E

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 61m2 I Arreduar 52500 Euro!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2 i arreduar tek gjimnazi az cajupi 52500 euro! apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6katesh afer shkolles a.z. cajupi. ka nje hapesire prej 61m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhom... 15/10/2019 15:03... Lexo detajet..

73,000 Euro
Shitet apartament 2+1 100 m2 ,me hipoteke, 73000 i diskutushem euro tek Rruga e Kavajes! Shitet apartament 2+1 100 m2 ,me hipoteke, 73000 i diskutushem euro tek Rruga e

Shitet Apartament 2+1 100 M2 ,me Hipoteke, 73000 I Diskutushem Euro Tek Rruga E Kavajes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 100 m2 ,me hipoteke, 73000 i diskutushem euro tek rruga e kavajes!apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati tre katesh ngjitur me rrugen e kavajes. ka nje hapesire prej 100m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gat... 15/10/2019 15:03... Lexo detajet..

47,000 Euro Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 ne Misto Mame 47000 Euro! Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 ne Misto Mame 47000 Euro! Apar

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke I Arreduar 67m2 Ne Misto Mame 47000 Euro!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 ne misto mame 47000 euro! apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te misto mames ne katin e trete nje pallat te ri me ashensor. hyrja ka nje siperfaqe prej 67m2, e perbere nga kuzhina + sallon... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet apartament 1+1 60 m2 50000 Euro me hipotek ne Don Bosko Shitet apartament 1+1 me hipoteke 60m2 50000 Euro! Apartamenti ndodhet ne zonen

Shitet Apartament 1+1 60 M2 50000 Euro Me Hipotek Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke 60m2 50000 euro! apartamenti ndodhet ne zonen e don boskos. ka nje hapesire prej 60m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. disponon dokumentacion te rregullt h... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

82,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke 115 m2 tek Rr Mihal Grameno 82000 Euro! Shitet apartament 2+1 me hipoteke 115 m2 tek Rr Mihal Grameno 82000 Euro! Ne apa

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 115 M2 Tek Rr Mihal Grameno 82000 Euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 115 m2 tek rr mihal grameno 82000 euro! ne apartament po behen punime per ta sistemuar dhe bere me te mire. apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 9 katesh. ka ndricim te mire natyral me orjentim jug-perndim. ... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

60,000 Euro Shitet apartament 3+1 , 60000 euro ne Kinostudio! Shitet apartament 3+1, 60000 euro ne Kinostudio! Shitet apartament 3+1, 90 m2, 6

Shitet Apartament 3+1 , 60000 Euro Ne Kinostudio!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1, 60000 euro ne kinostudio! shitet apartament 3+1, 90 m2, 60000 euro me hipoteke tek rruga myslym keta, perballe me kinosdudion! apartamenti ndodhet ne katin e peste banim. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjene, nje ... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

125,000 Euro Shitet apartament 2+1 111m2 me dy tualete tek rruga e burgut me hipoteke 125000 euro! Shitet apartament 2+1 111m2 me dy tualete prane gjykates se krimeve te renda me

Shitet Apartament 2+1 111m2 Me Dy Tualete Tek Rruga E Burgut Me Hipoteke 125000 Euro!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 111m2 me dy tualete prane gjykates se krimeve te renda me hipoteke 125000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i 2019. ka nje hapesire prej 111m2 dhe eshte i organizuar ne nje sal... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro ne Laprake! Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne kat

Shitet Apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro Ne Laprake!

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 euro ne laprake! apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me 2 ashensore ne nje nga rezidencat e sapo ndertuara me punime teper cilesore ne zonen e laprakes. apartamenti eshte me orientim ver... 15/10/2019 15:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

110,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregul... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

122,000 Euro Shitet apartament 3+1, 111m2, 122000 euro tek ish-parku! Shitet apartament 3+1,111 m2, 122000 euro tek ish-parku! Apartamenti ndodhet ne

Shitet Apartament 3+1, 111m2, 122000 Euro Tek Ish-parku!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 3+1,111 m2, 122000 euro tek ish-parku! apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje rezidence ne ndertim e siper prane rruges se kavajes, me 9 kate banimi dhe 2 kate parkim nentoksor..apartamenti eshte i organizuar ne nje dhom... 15/10/2019 15:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

122,000 Euro

102,000 Euro Shitet apartament 2+1, 93m2, 102000 euro tek ish-parku! Shitet apartament 2+1, 93m2, 102000 euro tek ish-parku! Apartamenti ndodhet ne k

Shitet Apartament 2+1, 93m2, 102000 Euro Tek Ish-parku!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1, 93m2, 102000 euro tek ish-parku! apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje rezidence ne ndertim e siper prane rruges se kavajes, me 9 kate banimi dhe 2 kate parkim nentoksor..apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ... 15/10/2019 15:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

72,000 Euro Shitet apartament 1+1, 66m2, 7200 euro tek ish-parku! Shitet apartament 1+1, 66 m2, 7200 euro tek ish-parku! Apartamenti ndodhet ne ka

Shitet Apartament 1+1, 66m2, 7200 Euro Tek Ish-parku!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1, 66 m2, 7200 euro tek ish-parku! apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje rezidence ne ndertim e siper prane rruges se kavajes, me 9 kate banimi dhe 2 kate parkim nentoksor..apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome nd... 15/10/2019 15:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

64,000 Euro Shitet apartament 1+1, 78m2, 64000 euro ne Laprake! Shitet apartament 1+1, 78m2, 64000 Euro ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne katin

Shitet Apartament 1+1, 78m2, 64000 Euro Ne Laprake!

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1, 78m2, 64000 euro ne laprake! apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me 2 ashensore ne nje nga rezidencat e sapo ndertuara me punime teper cilesore ne zonen e laprakes. apartamenti eshte me orientim veri-... 15/10/2019 15:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

33,000 Euro Shitet garsoniere 44m2 tek Oxhaku pallat i ri, 33000 euro! Shitet garsoniere 44m2 tek Oxhaku pallat i ri, 33000! Garzoniera ndodhet ne kati

Shitet Garsoniere 44m2 Tek Oxhaku Pallat I Ri, 33000 Euro!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
44.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet garsoniere 44m2 tek oxhaku pallat i ri, 33000! garzoniera ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane oxhakut. ka nje hapesire prej 44m2 te organizuar: ambienti i ngrenies + gatimi , dhoma dhe tualet . apartamenti eshte ne faze nd... 15/10/2019 15:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

40,000 Euro Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 ne Allias 40000 Euro! Apartamenti 5 minuta nga rruga e dibres (shkolla e bashkuar)ne katin e trete te

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke 54m2 Ne Allias 40000 Euro!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti 5 minuta nga rruga e dibres (shkolla e bashkuar)ne katin e trete te nje pallati ekzitues me tulla. apartamenti eshte i saporestauruar dhe i organizuar ne nje sallon bashke me nje ambient gatimi, dhoma e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon... 15/10/2019 15:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

69,000 Euro Shitet apartament 3+1, 111 m2, 69000 euro i mobiluar me hipoteke tek Rr. Dibres! Shitet apartament 3+1, 111 m2, 69000 euro me hipoteke tek Rr. Dibres! Apartament

Shitet Apartament 3+1, 111 M2, 69000 Euro I Mobiluar Me Hipoteke Tek Rr. Dibres!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 3+1, 111 m2, 69000 euro me hipoteke tek rr. dibres! apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 5 katesh prane spitalit amerikan 2. apartamenti eshte me hapesira te bollshme i organizuar ne nje dhome ndjene, nje kuzhine, tre... 15/10/2019 14:59... Lexo detajet..

71,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke 100 m2 tek Rr Mihal Grameno 71000 Euro! Shitet apartament 2+1 me hipoteke 100m2 tek Rr Mihal Grameno 71000 Euro! Apartam

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 100 M2 Tek Rr Mihal Grameno 71000 Euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 100m2 tek rr mihal grameno 71000 euro! apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 9 katesh. ka ndricim te mire natyral me orjentim jug-perndim. eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi,... 15/10/2019 14:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

66,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT, TIRANE Apartamenti ka siperfaqe totale 94 m² dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht, Tirane

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka siperfaqe totale 94 m² dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri (me ashensor), punime teper cilesore.organizohet ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo (inkaso), ballkon, 2 kondicioner, minibar etj. ndodhet ne nje zone shum t... 15/10/2019 14:52... Lexo detajet..

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

72,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Alpha Bank 152m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte me siperfaqe katrore shperndarje me korridor dy tualete hapsire te bollshme lehtesishte te mobilueshme, apartamen... (Premium 15.10.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

59,900 Euro

Shitet apartament 2+1 (67 m2) + 5m2 ballkon tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me p... (Premium 18.12.2019)

67,000 Euro

Mundesi Investimi: 1+1+bllk, Me Pamje Panoramike (kupola) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor & Punime

Laprake | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Mundesi investimi: apartament super cilesor 1+1+ballkon, me pamje panoramike, tek kupola (rr. dritan hoxha) ne pallat te ri me ashensor "schlander" | ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

45,000 Euro Shitet,Apartament 1+1 Kthesa E Kamzes Apartamenti ndodhet në zonën e Ktheses se Kamzes. Informacion mbi apartamentin

Shitet,apartament 1+1 Kthesa E Kamzes

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e ktheses se kamzes. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqa e apartamentit 68 m2 • orientimi: shume i mire ndaj drites • me hipoteke• apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 1 dhoma gjumi ... 15/10/2019 14:38... Lexo detajet..

66,000 Euro SHITET PENTHOUSE NE MISTO MAME Shitet penthouse ne Misto Mame me siperfaqe totale 140m2. Apartamenti organizohe

Shitet Penthouse Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet penthouse ne misto mame me siperfaqe totale 140m2. apartamenti organizohet ne nje dhome ndjenje , kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. apartamenti eshte i investuar me parket dhe me mobilim dhe aktualisht eshte i dhene me qira.... 15/10/2019 14:38... Lexo detajet..

78,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re,94.4 m2 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,prane 2 Rotondove

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re,94.4 M2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,prane 2 rotondove . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 5 banim • sipërfaqa e apartamentit: 94.4 m2 • orientim perendim . apartamenti disponon: • salloni nden... 15/10/2019 14:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

850,000 Euro VILE NE SHITJE PRANE TEG, NE SAUK Vila është e vendosur në një nga zonat më të preferuara të banimit në pe

Vile Ne Shitje Prane Teg, Ne Sauk

Sauk | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Vila është e vendosur në një nga zonat më të preferuara të banimit në periferi të tiranës, dhe ka akses të shpejtë në rrugën nacionale tiranë elbasan. shumë pranë qëndrës tregëtare teg, ajo ofron një sipërfaqe banimi prej 330 m2... 15/10/2019 14:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

850,000 Euro

45,500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ... (Premium 07.03.2020)

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

166,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe s... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

166,500 Euro

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

100,000 Euro Shitet apartament 2+1 Shkolla e Kuqe Shitet apartament 2+1 tek rruga "Riza Cerova" prane Shkolles se Kuqe.

Shitet Apartament 2+1 Shkolla E Kuqe

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga "riza cerova" prane shkolles se kuqe. apartamenti ndodhet ne katin e 1 mbi dyqane te nje pallati te ri 7-katesh me siperfaqe totale 101 m2. apartamenti disponon: sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tual... 15/10/2019 14:28... Lexo detajet..

135,000 Euro SHITET APARTAMENTI 2+1 PRANE QENDRES GLOBE Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres Globe ne Rrugen e Kavajes. 2 dhoma

Shitet Apartamenti 2+1 Prane Qendres Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres globe ne rrugen e kavajes. 2 dhoma gjumi, salle ndenje, dhome ngrenie + gatimi me vete, tualet , koridor, ballkon. detaje te cilat e diferencojne apartamentin: -termoizolim , kondicioner, ngrohje me termo... 15/10/2019 14:28... Lexo detajet..

57,500 Euro Super Apartament 1+1 prane Sheshi Willson Apartamenti është i pozicionuar prane Sheshi Willson perballe me gjemnazin Pet

Super Apartament 1+1 Prane Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar prane sheshi willson perballe me gjemnazin petro nini. informacion mbi apartamentin: kati 6, sipërfaqja e apartamentit, 50 m2, me hipotekë. apartamenti është i mobiluar dhe disponon: salloni ndenjes, ambjent... 15/10/2019 14:28... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim